Stranica 3 od 52 PrvaPrva 1234513 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 61 do 90 od 1537

Tema: Dragon Age 2

  1. #61
    Senior Member My way or the highway Neven <R>'s Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    wololo
    Postova
    7.914

    Re: Dragon Age 2

    4) We're getting the ME2 conversation wheel, but this time instead of having some dialogue be a particular color the center of the wheel will show a symbol to show what kind of reply it is. (The article uses the examples of them being something like aggressive or sarcastic)
    Da, jer su igrači retardirani pa im mora biti bojama označena kakav je odgovor.

  2. #62
    Moderator Fight fire with fire Deadwalker's Avatar
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    13.180

    Re: Dragon Age 2

    A to je doslovno preuzeto s Mass Effecta.
    "Death smiles at us all. All a man can do is smile back."


  3. #63

    Re: Dragon Age 2

    Meni samo nije jasno zašto taj prijelaz na conversation wheel, osim očitog da se podilazi gljivama na gamepadu.

  4. #64
    Senior Member Master Blaster Feanor's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Zadar
    Postova
    4.480

    Re: Dragon Age 2

    Cek, a za Mass Effect ste baš hvalili taj sistem, sad odjednom za DA ne odgovara? Meni je ekšuli svejedno kako ce izgledat opcija ponuđivanja odgovora, to mi je zadnje na listi stvari koje mora imat dobra igra. Hmmm sad, kvaliteta razgovora, e to je već nešto drugo.
    Look at us. Everything is backwards; everything is upside down. Doctors destroy health, lawyers destroy justice, universities destroy knowledge, governments destroy freedom, the major media destroy information and religions destroy spirituality

  5. #65
    Senior Member You have been warned Maloki's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Duga Resa/Zagreb
    Postova
    15.390

    Re: Dragon Age 2

    = Citat = Izvorno postao Feanor
    Cek, a za Mass Effect ste baš hvalili taj sistem, sad odjednom za DA ne odgovara? Meni je ekšuli svejedno kako ce izgledat opcija ponuđivanja odgovora, to mi je zadnje na listi stvari koje mora imat dobra igra. Hmmm sad, kvaliteta razgovora, e to je već nešto drugo.
    This.
    I nadam se da će imati više izbora u dijalogu od Mass Effecta.

  6. #66
    Senior Member Master Blaster Feanor's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Zadar
    Postova
    4.480

    Re: Dragon Age 2

    = Citat = Izvorno postao Maloki
    = Citat = Izvorno postao Feanor
    Cek, a za Mass Effect ste baš hvalili taj sistem, sad odjednom za DA ne odgovara? Meni je ekšuli svejedno kako ce izgledat opcija ponuđivanja odgovora, to mi je zadnje na listi stvari koje mora imat dobra igra. Hmmm sad, kvaliteta razgovora, e to je već nešto drugo.
    This.
    I nadam se da će imati više izbora u dijalogu od Mass Effecta.
    Narafski, mislim Mass Effect ''teče'' fluidno kao film baš zbog ne previše opcija ponuđenih tokom razgovora, u DA-u 2 očekujem totalno suprotno....
    Look at us. Everything is backwards; everything is upside down. Doctors destroy health, lawyers destroy justice, universities destroy knowledge, governments destroy freedom, the major media destroy information and religions destroy spirituality

  7. #67
    Senior Member Small step for mankind Horny Devil's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2009
    Postova
    2.299

    Re: Dragon Age 2

    = Citat = Izvorno postao Feanor
    Cek, a za Mass Effect ste baš hvalili taj sistem, sad odjednom za DA ne odgovara?
    If it ain't broke, don't fix it. Dobre razloge za promjenu ne vidim. Bolje im je da se pozabave tehnickim problemima svojih igara umjesto sto trose vrijeme na preuredivanje UI-a.
    Through this fog they came along
    Dark creatures singing a terrible song

  8. #68
    Senior Member My way or the highway Neven <R>'s Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    wololo
    Postova
    7.914

    Re: Dragon Age 2

    Cek, a za Mass Effect ste baš hvalili taj sistem, sad odjednom za DA ne odgovara?
    Meni je i u ME taj sistem bio preloš i ne vidim zašto ga je itko hvalio jer nema ničega inovativnog niti korisnog u tom sustavu. Onak stisni gore za dobar odgovor, stisni dolje za "zločest", stvarno ne znam tko je to hvalio ali rofl na to.

    Uopće je poanta u DA sustavu bila u tome da nisi siguran 100% kako će tvoj odgovor odjeknuti, i to bi trebala biti poanta razgovora u svakom dobrom RPG-u a ne da ti ko retaju bude ponuđen SARKASTIČAN ODGOVOR, nismo amd freak pa da ne razumijemo sarkazam. Od iste boljke je patio i sustav u F3 gdje je INTELLIGENCE bio neki preočit odgovor.

  9. #69

    Re: Dragon Age 2

    = Citat = Izvorno postao Feanor
    Cek, a za Mass Effect ste baš hvalili taj sistem, sad odjednom za DA ne odgovara? Meni je ekšuli svejedno kako ce izgledat opcija ponuđivanja odgovora, to mi je zadnje na listi stvari koje mora imat dobra igra. Hmmm sad, kvaliteta razgovora, e to je već nešto drugo.
    Tebi je naravno jasno da ME i DA nisu isti tip igre?
    Ono, razgovori i sistem oko toga su najbitnija stvar kod pravog RPG-a.

  10. #70
    Moderator Fight fire with fire Deadwalker's Avatar
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    13.180

    Re: Dragon Age 2

    Dragon Age i Mass Effect, vec sam rekao prije, nisu za usporedbu. ME je daleko vise akcijska igra nego li RPG. Kada je DA u pitanju, daleko sam vise da ostane tip razgovora viden u Originsima.
    "Death smiles at us all. All a man can do is smile back."


  11. #71
    Senior Member You have been warned Aral's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Sanctuary
    Postova
    18.718

    Re: Dragon Age 2

    Pitam se od kud developerima ideje za take promjene, jel je to feedback od communitya ili nešto treće...? Nije da imam nekaj protiv promjena koje bi trebale bit implementirane u dvicu al ipak, ako funkcionira nemoj mijenjat. Možda je razlog tome da bi igra bila slična jedinici a onda bi svi valjda bitchali zbog toga.
    "Extinction is the rule. Survival is the exception." - Carl Sagan

  12. #72
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340

    Re: Dragon Age 2

    Ne, nego je Mass Effect 2 bio komercijalno znatno uspješniji od Dragon Agea. Što se mene tiče, Mass Effect 2 je pun pogodak, dok je Dragon Age samo dobar.
    Dragon Age bi promjenama trebao naginjati Mass Effectu i to bi bio jedini logičan potez.

  13. #73
    Moderator Fight fire with fire Deadwalker's Avatar
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    13.180

    Re: Dragon Age 2

    Ja sam generalno za staro, al ono, poznavajuci Bioware, suuumnjam da ce to lose ispast. Ljudi su se bunili kada su odlucili izbaciti neke rpg elemente iz ME-a za potrebe dvice, pa je na kraju ispalo daleko bolje nego u originalu. Ne znam, jos nisu slozili losu igru pa sam misljenja da se necu ni ovaj puta razocarat.
    "Death smiles at us all. All a man can do is smile back."


  14. #74
    Senior Member You have been warned Aral's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Sanctuary
    Postova
    18.718

    Re: Dragon Age 2

    Ma da, za to se i ja držim. ME2 mi je bio odličan al zato kaj više volim sf, DA mi je bio jako dobar tak da ono, valjda Bioware zna kaj radi
    "Extinction is the rule. Survival is the exception." - Carl Sagan

  15. #75

    Re: Dragon Age 2

    Veće slike. Nadam se da su nekakav early build jer ne izgleda pretjerano impresivno.


  16. #76
    Senior Member My way or the highway Neven <R>'s Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    wololo
    Postova
    7.914

    Re: Dragon Age 2

    = Citat = Izvorno postao W3DR4N
    Ne, nego je Mass Effect 2 bio komercijalno znatno uspješniji od PES-a. Što se mene tiče, Mass Effect 2 je pun pogodak, dok je PES samo dobar.
    PES bi promjenama trebao naginjati Mass Effectu i to bi bio jedini logičan potez.
    Fixed.

  17. #77
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jan 2009
    Postova
    1.875

    Re: Dragon Age 2

    = Citat = Izvorno postao Rang€r
    ja se nadam da če bit više nacija
    neće
    = Citat = Izvorno postao W3DR4N
    Dragon Age bi promjenama trebao naginjati Mass Effectu i to bi bio jedini logičan potez.
    logičan da ako želiš da zaradiš što više (jedini logičan ne; najlogičniji možda), ako želiš da napraviš što bolji old school rpg, onda to nije logičan potez
    = Citat = Izvorno postao Arbiter of Change
    Ono, razgovori i sistem oko toga su najbitnija stvar kod pravog RPG-a.
    razgovori da, ali da li ćeš prvo pročitati ponuđenu rečenicu, sam shvatiti da je sarkastična, ili ćeš odabrati opciju za sarkastičan odgovor.. i nema neke razlike
    = Citat = Izvorno postao sickpetey

    Nije li Morrigan bila random curica koju je Flemeth nasla i poducila magiji..mozda je i tog seljana netko poducio magiji..i bas me zanima ocemo vidjeti Morrigan i njenog sina/kcer...wait a sec,neee Morrigan ne bi bila u selu
    nije, morrigan je ćerka na flemeth.. ima magiju u genima. morrigan je kao omladinka često svraćala u lothering, a kasnije i sa wardenom glavnim likom, pa ćemo je verovatno videti jer se dvojka odigrava (neko vreme) paralelno sa originsom.. tj. igra će početi u lotheringu u doba kad je družina iz originsa (sa sve morrigan) tu prolazila
    = Citat = Izvorno postao Rang€r
    ja se kladim da če smislit neku klišejnu priču, da ga je kao lupio grom il neki prozor i onda ima magične sposobnosti il tak neki qrc
    a zašto bi to radili? magovi ne moraju da otkriju svoje magične sposobnosti u mladosti.. neki seljak iz lotheringa je prosto mogao imati magičnu obdarenost, a ne otići u kulu magova. zašto, mogu ti smisliti milion razloga. nemoj da si zatucan i toliko nemaštovit
    Zokijeva SINEMA je sajt koji se bavi recenzijama filmova, kao i vestima iz sveta kinematografije.

  18. #78

    Re: Dragon Age 2

    Nekoliko novih screenova... i dalje nisam posebno impresioniran.

    SSS

  19. #79
    Moderator My way or the highway Grim's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2007
    Postova
    7.823

    Re: Dragon Age 2

    Ne sviđa mi se novi grafički stil, izgleda ružnije.
    "Fornicate and take drugs against the terrible strain of idiots who govern the world."
    - Albert Szent-Gyorgy

  20. #80
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340

    Re: Dragon Age 2

    Izgleda isto. I prvi DA je imao ispodprosječnu grafiku i izuzetno lošu animaciju, pa nije neobično da slijede trend kad su ga kupci popušili.

  21. #81
    Moderator My way or the highway Grim's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2007
    Postova
    7.823

    Re: Dragon Age 2

    Prvi screenshoti iz DA:O su izgledali relativno dobro, te je grafika u DA:O ispala vrlo solidna.
    Prvi screenshoti iz DA 2 izgledaju nikakvo, te grafika po meni baca na lošije. I zbog nekog razloga sve je nekako presvijetlo.
    "Fornicate and take drugs against the terrible strain of idiots who govern the world."
    - Albert Szent-Gyorgy

  22. #82
    Moderator Fight fire with fire Deadwalker's Avatar
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    13.180

    Re: Dragon Age 2

    Sudite vec igru na temelju 2-3 screena iz vjerojatno pre-alpha verzije igre. I dalje sam misljenja da Bioware jako tesko moze sjebati stvar. Ja se ne sjecam da su oni napravili losu igru.
    "Death smiles at us all. All a man can do is smile back."


  23. #83
    Senior Member You have been warned Maloki's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Duga Resa/Zagreb
    Postova
    15.390

    Re: Dragon Age 2

    = Citat = Izvorno postao baldrick_
    nije, morrigan je ćerka na flemeth.. ima magiju u genima. morrigan je kao omladinka često svraćala u lothering, a kasnije i sa wardenom glavnim likom, pa ćemo je verovatno videti jer se dvojka odigrava (neko vreme) paralelno sa originsom.. tj. igra će početi u lotheringu u doba kad je družina iz originsa (sa sve morrigan) tu prolazila
    Ne, Morrigan nije bila Flemethina biološka kći i bila je jedna od mnogih njenih "kćeri".

    @grafika - izgleda skoro pa isto kao DAO.
    Nadam se da će se promjeniti pošto su najavljivali kako će DA2 imati "genijalnu grafiku".

  24. #84
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jun 2009
    Postova
    1.745

    Re: Dragon Age 2

    Grafika stvarno izgleda loše, valjda će biti na razini jedinice.
    ALi zaboli me za grafiku, nek likovi, priča i atmosfera budu dobri i biće igra dobra.

  25. #85
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jan 2009
    Postova
    1.875

    Re: Dragon Age 2

    = Citat = Izvorno postao Maloki
    = Citat = Izvorno postao baldrick_
    nije, morrigan je ćerka na flemeth.. ima magiju u genima. morrigan je kao omladinka često svraćala u lothering, a kasnije i sa wardenom glavnim likom, pa ćemo je verovatno videti jer se dvojka odigrava (neko vreme) paralelno sa originsom.. tj. igra će početi u lotheringu u doba kad je družina iz originsa (sa sve morrigan) tu prolazila
    Ne, Morrigan nije bila Flemethina biološka kći i bila je jedna od mnogih njenih "kćeri".
    if you say so, igrao odavno, pa sam zaboravio detalje
    Zokijeva SINEMA je sajt koji se bavi recenzijama filmova, kao i vestima iz sveta kinematografije.

  26. #86
    Senior Member You have been warned Aral's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Sanctuary
    Postova
    18.718
    "Extinction is the rule. Survival is the exception." - Carl Sagan

  27. #87
    Senior Member You have been warned Maloki's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Duga Resa/Zagreb
    Postova
    15.390

    Re: Dragon Age 2

    Drugim riječima, pojednostavljeno do bola.

  28. #88

    Re: Dragon Age 2

    Isse, od toga da su razgovori najbitniji dio igre do ovoga.
    We also got to see the new conversation system. Dialogue has been simplified so that you only have up to three choices. Each choice is represented by an icon that indicates whether or it's a "good," "nasty," or "badass" choice. Good choices are represented by an olive branch, nasty by a Greek comedy mask, and badass by a red fist. This is an easy way to gauge what response your dialogue choices will produce.

  29. #89
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Apr 2008
    Lokacija
    Under ur bed
    Postova
    5.938

    Re: Dragon Age 2

    Tko je ono rekao da će ići na hardcore publiku?
    Meni je teško povjerovati da će ovo biti hardcore igra, ako dizajneri smatraju da trebaju označit takve stvari igračima, ko da imaju mozak komarca.
    I haven't reported my missing credit card to the police because whoever stole it is spending less than my wife

  30. #90
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    May 2008
    Lokacija
    Podgrijavam sojin gulaš u Yantaru
    Postova
    2.692

    Re: Dragon Age 2

    Ma ja sam od Biowarea odustao sa pojednostavljivanjem Mass Effecta 2, a sada još i ovo, bezveze...

Slične teme

  1. ME2 ili Dragon Age
    By Silent boy in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 27
    Posljednji post: 24-10-2010, 20:43
  2. Dragon Sky
    By crofiren in forum MMOG
    Odgovora: 3
    Posljednji post: 31-07-2009, 14:33
  3. Dragon Age
    By m777 in forum Gaming općenito
    Odgovora: 8
    Posljednji post: 10-09-2006, 14:55

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •