Prikazujem rezultate 1 do 13 od 13

Tema: Mozilla Firefox Repair by C - ResetFox

  1. #1
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Complex
    Postova
    9.283

    Mozilla Firefox Repair by C - ResetFox

    Evo, kao što rekoh, napravio sam mali programčić koji će vam popraviti Mozilla Browser. Bilo kakve probleme da imate s njime, reinstall vam nikada neće pomoći, pa je poželjno uz reinstall očistiti Firefox mojim programčićem. Nekada je reinstall nepotreban, dovoljno je pokrenuto moj programčić da se sve popravi, no za bolji učinak dobro je napraviti i reinstall Firefoxa.

    Program radi na principu čišćenja, što bi značilo da će vam u potpunosti resetirati Firefox, kao da ju nikada niste ni imali, kao da ju prvi put instaliravate ili kao da ju prvi put pokrećete. To bi ujedno i značilo da će te ostati bez svojih bookmarksa unutar Firefoxa, jer će se sve očistiti, pa prije pokretanja programa sačuvajte svoje važne pizdarije iz Firefoxa, to su većinom bookmarski s kojima sam dao primjer.

    Prije pokretanja programa, ugasite Firefox Browser, ukoliko ga ne ugasite, program će ga prisilno ugasiti skupa sa svim procesima koji su vezani za njega.
    Nakon što ga pokrenete, pričekajte malo (10 sekundi; ne bi trebalo trajati duže od 1 minute), i pokrenite svoj čisti dobri Firefox.

    Sa sučeljem programa se nisam ništa trudio, išao sam na njegovu funkcionalnost, tako da nema nikakvo sučelje, kada ga pokrenete izgledati će kao da se ništa nije pokrenulo, no jest, kada završi s poslom, sam će se ugasiti, a na vama je da onda pokrenete Firefox.

    Program je kompitabilan s svim Windows sustavima, te čisti Firefox na useru koji je trenutno u to vrijeme logiran (Firefox na nekim userima može raditi ispravno, a na nekima neispravno). Znači ako imate dva usera na PC-u, npr. Ivica i Marica, i ako ste logirani na Marica, program će resetirati Firefox samo za tog usera, tj. npr. bookmarksi na Ivica useru ostaju.

    Ovaj programčić može pomoći ukoliko imate bilo kakvih problema s Mozilla Firefoxom, ukoliko se problem ne popravi znači da nije kvar u Firefoxu, već u nekim drugim aplikacijama.
    Npr. ako vam se ne učitavaju thumbnaili, oni mogu npr. biti vezani za Adobe Flash Player, i Firefox s time nema nikakve veze, on samo koristi Adobeov Flash Player, i u tom slučaju reset Firefoxa neće ništa pomoći, jer kvar nije u njemu, već u nečemu drugome, u ovom primjeru kvar bi bio u Flash Playeru.

    Download:
    http://www.2shared.com/file/Z877lnXs/ResetFox.html
    [sub:16lsqdy7]Χάος

    [center:16lsqdy7]Zvuk leptirovih krila na jednoj strani svijeta izaziva efekt divljenja, a na drugoj prouzrokuje domino efekt uništenja.[/center:16lsqdy7]

    [center:16lsqdy7][ Complex Server ][/center:16lsqdy7][/sub:16lsqdy7]

  2. #2
    Senior Member Fight fire with fire
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Bjelovar
    Postova
    11.945

    Re: Mozilla Firefox Repair by C - ResetFox

    Kao da je reinstallacija FireFoxa mrkotrpan posao koji traje 5 minuta. Ali traje svega minutu i lakse je pronaci novu installaciju za novi firefox na IE, nego tvoj, programcic. Sry ali navidim neku pretjeranu funkcionalnosti programa kao i potrebu za istim.

    Al zato pohvale za trud

  3. #3
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Complex
    Postova
    9.283

    Re: Mozilla Firefox Repair by C - ResetFox

    Što volim kada ovako netko uleti bez znanja u topic.

    Ajde ovako, kada ti počne Firefox zaboravljati log in passworde i zajebavati, pokušaj napraviti reinstall, i vidjeti ćeš da nećeš ništa time napraviti (100% potvrđeno). Već više od 5 ljudi na ovom forumu je imalo nekakve probleme gdje sam im pomogao, reinstall, deinstall i install najnovijeg Firefoxa im nije pomogao(!), već sam im ja pomogao(!), a sada sam to svoje znanje pretočio u jedan mali programčić kojeg može svatko imati(!).

    Zato ne govori ono što ne znaš.

    Evo da ti pojasnim, Firefox ima 4 mjesta gdje se nalazi.
    Prvo mjesto je u registry-u (dio re/de/instalacije),
    drugo mjesto je u Program Filesu (dio re/de/instalacije),
    treće mjesto su postavke,
    četvrto mjesto je cache memorija.

    Kao što vidiš, ako registry ključeve reinstaliraš, i ako u Program Filesu reinstaliraš Firefox, ti nisi ni taknuo njegova podešenja i memoriju koja se sjebala.

    Evo ti još jedan primjer, imaš player, playeru se sjebu podešenja, i više ne može reproducirati audio/video fajlove, napraviš reinstall, ali gle, podešenja mu nisi ni taknuo, i problem će ostati, koliko god ti puta radio reinstall, sa svim mogućim verzijama, i sa bilo kojim mogućim programom čistio PC.

    Pretraži malo ovaj forum s Firefox problemima, vidjeti ćeš ljude sa spikama "Firefox ne radi, reinstall ne pomaže, molim pomoć!"

    Problem je u Firefox uninstallaciji. Znaš kako neke uninstallacije nude brisanje postavki? E pa Firefox to nema, kod njega se registry neće pokvariti, kod njega se fajlovi neće pokvariti, ali podešenja i cache memorija koja stalno radi, moguće je da se sjebe, a on ne nudi kod uninstalla brisanje postavki.
    Zbog toga u 99% slučajeva reinstall Firefoxa nikome ne pomogne. Onaj 1% je za infekcije koje pojedu pola Firefoxa, pa reinstall pomogne.

    Bio sam gledao kako mnogi ljudi imaju jadne probleme s Firefoxom i napisao sam programčić, da nemamo beskonačno Firefox topica na istu temu, sa istim riješenjima gdje objašnjajem gdje da ljudi otiđu i što da naprave.
    [sub:16lsqdy7]Χάος

    [center:16lsqdy7]Zvuk leptirovih krila na jednoj strani svijeta izaziva efekt divljenja, a na drugoj prouzrokuje domino efekt uništenja.[/center:16lsqdy7]

    [center:16lsqdy7][ Complex Server ][/center:16lsqdy7][/sub:16lsqdy7]

  4. #4
    Senior Member Fight fire with fire
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Bjelovar
    Postova
    11.945

    Re: Mozilla Firefox Repair by C - ResetFox

    Sry. Vjerovato si u pravu. Neznam nista o tome jel otkad ga koristim, tamo od verzije 1.0, nikad nisam imao problema s njim.

  5. #5
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Complex
    Postova
    9.283

    Re: Mozilla Firefox Repair by C - ResetFox

    Da ti pravo kažem, ni ja nisam nikada imao problema s njime, ali drugi imaju, evo neki koji su tražili help, svi od reda su pokušavali sa reinstallom:

    = Citat = Izvorno postao Razzer_007
    koristim mozzilu firefox,i jucer se spojim na net...i otvorim mozzilu i dođe greska..emogu na pocetnu ni nista drugo...otvorim operu i sve normalno radi..kao i sam ie8...deinstaliram mozzilu i ponovno je istaliram..i opeta ista stvar..sta moze biti?
    = Citat = Izvorno postao LPFireDog
    svaki put kada pokusam otvoriti firefox pojavi mi se ovo...
    http://img194.imageshack.us/i/86499499.png/
    stisnem ok i dalje mi sve radi..

    ali zivcira me pa ako znate kako to rijesiti bio bi vam zahvalan..
    = Citat = Izvorno postao McPingvin_v2.0
    Aloha. Imam problem: ne radi mi automatski login na većinu stranica: GMail, PCP i ostali forumi... Koristim FFox 3.0.5, obrisao sam sav private data zajedno s cookiesima, ali je i dalje ista stvar... Ideje?
    = Citat = Izvorno postao zoky
    Imam čudan problem. kada god oču skinuti neku sliku s neta, neće mi ju prikazati.

    Svaka slika nosi naziv "URL" I i može se samo skinut pod "firefox dokument"

    wtf? kak to riješiti

    = Citat = Izvorno postao vex
    U zadnje vrijeme, na stranicama koje sadrže puno flash objekata (recimo vr-zone - hardware news portal kojeg posjećujem svakodnevno) firefox se zna smrznuti na 10-15 sec cak ni miš ne registrira... nije do windowsa, trentuno sam na xp , isto je bilo na visti.. veza je uredu, ne puca.
    Konfa je u sigu ako pomaže , driveri za grafu su 182.50
    = Citat = Izvorno postao The Great Duck
    Dakle,prije mi je Firefox uvijek pamtio kad bih se negdje prijavio,pa bi mi prijave od prije uvijek ostale i drugi put kad ga upalim,osim u slučaju kad koristim CCleaner,no sad kad ga ugasim,svugdje gdje sam prijavljen sam kad ga opet upalim odjavljen,pa bih htio znati kako ću to vratiti da bude kao i prije?
    = Citat = Izvorno postao Jerry
    Evo kad god otvorim neku stranicu i nakon čekanja ona se počne mrdati onako skakutati ,jeli to možda jer sam instalirao Vista skin?
    = Citat = Izvorno postao Dozer
    Dakle imam jedan problem sa FF, imam par bookmarksa koje nemogu ni otvorit ni deleteat.
    ono wtf


    Eventualno jednom ili dvoma moj programčić ne bi pomogao (nisu znali podesiti podešenja i/ili nije bilo do Firefoxa), drugima bi svima pomogao, i pomogao je, i pomogao sam.
    [sub:16lsqdy7]Χάος

    [center:16lsqdy7]Zvuk leptirovih krila na jednoj strani svijeta izaziva efekt divljenja, a na drugoj prouzrokuje domino efekt uništenja.[/center:16lsqdy7]

    [center:16lsqdy7][ Complex Server ][/center:16lsqdy7][/sub:16lsqdy7]

  6. #6
    Senior Member My way or the highway TeraBajt's Avatar
    Datum registracije
    May 2007
    Lokacija
    dale
    Postova
    8.021

    Re: Mozilla Firefox Repair by C - ResetFox

    pokrenuo, program nije ucinio apsolutno nista(svi bukmarki na mjestu, ffox isti). ne znam tvoje prijasnje brije sa programima al se iskreno nadam da ovo nije neki spajbot kurec jerbo se sjecam necega vezanog uz to.
    "KAD VIDIM DA ONAJ KOME JE EMPEROR KLASA DA MI NAPISE DA JE OVO GOVNO...
    MENI JE DRAGO KO MAJMUNU KAD JEDE BANANU..."
    ~Vozd Jovan Pogani

  7. #7
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Complex
    Postova
    9.283

    Re: Mozilla Firefox Repair by C - ResetFox

    Jednostavno je, Firefox je u radu i programčić ne može ništa fajlovima, jer se koriste.
    Ili ga eventualno nešto od tvojih zaštita blokira. Pokušaš u safe mode-u, meni radi na Visti i na dva XP-a, drugima isto radi, ne znam što ga kod tebe blokira.

    Oko zaštita, moguće je da ga nešto blokira, jer u kombinaciji sa komandama poput "kill" i "erase" u istom malom kodu, obično se uništavaju anti-virusi, tako da se "kill"-a anti-virus i onda se "erase"-a, pa na taj način PC ostaje ne zaštićen. S time da se ovdje "kill"-a Firefox, kako se ne bi koristio, i onda se "erase"-aju njegovi fajlovi. Nije nikakva infekcija, ali ga eventualno zbog toga mogu blokirati kao nekakva vrsta heuristične infekcije. Možeš ga baciti na Virus Total pa provjeriti, nema infekcija 100%.

    Pokušaj u safe mode-u, pa javi.
    I da, moraš imati administratorske ovlasti na tom PC-u, ne možeš biti gost ili neki user sa ograničenjima.
    [sub:16lsqdy7]Χάος

    [center:16lsqdy7]Zvuk leptirovih krila na jednoj strani svijeta izaziva efekt divljenja, a na drugoj prouzrokuje domino efekt uništenja.[/center:16lsqdy7]

    [center:16lsqdy7][ Complex Server ][/center:16lsqdy7][/sub:16lsqdy7]

  8. #8
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Sep 2007
    Lokacija
    ne znam T.T
    Postova
    544

    Re: Mozilla Firefox Repair by C - ResetFox

    hm
    ja sam na starom komppu imao problema s ffoxom, nije mi pamtio passwordove ni idove i slicne pizdarije.. ugl kad sam pokuaso s ovim ( nakon par reinstal failova) sve opet radi.. neznam sta je tocno program napravio, ali ffx radi kako treba.. da ima +rep stavio bi ti ga..

  9. #9
    Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Oct 2009
    Lokacija
    Modern Warfare 2
    Postova
    48

    Re: Mozilla Firefox Repair by C - ResetFox

    Dead link
    CPU: Intel Core i7 920
    RAM: CORSAIR XMS3 6GB
    HD: 1TB
    VGA: GeForce GTX 275
    Mis: Razer Deathadder
    Podloga: Roccat Sense
    OS: Windows 7 Ultimate 64-bit
    Maticna: Asus P6T
    Kuciste: Thermaltake VH6000BWS Armor+

  10. #10
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Complex
    Postova
    9.283

    Re: Mozilla Firefox Repair by C - ResetFox

    Trebati ću ga naći, zaboravio sam gdje mi je, pa ću ga staviti na svoj server.
    [sub:16lsqdy7]Χάος

    [center:16lsqdy7]Zvuk leptirovih krila na jednoj strani svijeta izaziva efekt divljenja, a na drugoj prouzrokuje domino efekt uništenja.[/center:16lsqdy7]

    [center:16lsqdy7][ Complex Server ][/center:16lsqdy7][/sub:16lsqdy7]

  11. #11
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Complex
    Postova
    9.283

    Re: Mozilla Firefox Repair by C - ResetFox

    Ne mogu ga naći, pa ću ga trebati opet isprogramirati.
    [sub:16lsqdy7]Χάος

    [center:16lsqdy7]Zvuk leptirovih krila na jednoj strani svijeta izaziva efekt divljenja, a na drugoj prouzrokuje domino efekt uništenja.[/center:16lsqdy7]

    [center:16lsqdy7][ Complex Server ][/center:16lsqdy7][/sub:16lsqdy7]

  12. #12
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Complex
    Postova
    9.283

    Re: Mozilla Firefox Repair by C - ResetFox

    Evo direct download link s mojeg servera:
    http://radius.server.drivehq.com/temp/rf.exe
    [sub:16lsqdy7]Χάος

    [center:16lsqdy7]Zvuk leptirovih krila na jednoj strani svijeta izaziva efekt divljenja, a na drugoj prouzrokuje domino efekt uništenja.[/center:16lsqdy7]

    [center:16lsqdy7][ Complex Server ][/center:16lsqdy7][/sub:16lsqdy7]

  13. #13
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Complex
    Postova
    9.283

    Re: Mozilla Firefox Repair by C - ResetFox

    Idemo opet...

    Evo nova verzija 1.1, zadnja verzija bi bila 1.3, ovo je čisto u grubo samo code za reset Firefoxa, u sljedećim verzijama će biti malo više kodova i neki sexy GUI.

    Dakle, Un/De/Re/Install Firefoxa miče program Firefox i registry ključeve, ali ne briše bookmarkse, history, konfiguraciju, cache, passworde, add-onse, bugove koji su se desili, kvarove, itd., to sve ostaje; zato Un/De/Re/Install ne pomaže. Pomoću ovog malog programčića će se i to maknuti.
    Nije potrebno raditi Un/De/Re/Install Firefoxa ako nije problem u samom programu ili registryu (neki virus, kvar na disku, slučajno obrisani fajlovi i/ili ključevi, etc.)

    Upute:
    Ugasite Firefox i pokrenite ovu malu aplikaciju (ako ne ugasite Firefox, ugasiti će se prisilno i izgubiti će te sve u njemu). Nakon pokretanja aplikacije neće se desiti ništa vizualno osim što će ugasiti Firefox prisilno ako je upaljen, a u pozadini će obrisati sve user fileove od Firefoxa, dakle registry ključevi i Firefox kao program ostaju netaknuti (to možete maknuti Un/De/Re/Installom; ali obično 90% errora proizlazi iz userskih fajlova, a ne programa ili registrya).
    Pričekate par trenutaka, ako hoćete možete program pokrenuti više puta, nakon toga pokrenite Firefox i doći će vam novi Firefox kao da je prvi put instaliran na vaš PC.

    -Ako imate više usera za Firefox, on će očistiti samo onaj user koji je logiran, tako da drugi user koji nije logiran ostaje netaknut i ništa vezi Firefoxa mu se ne dira.
    -Programčić je testiran na XP-u, Visti i W7 uz Firefox verzije 3.6, pa je moguće da na starijim ili novijim verzijama Firefoxa ne radi, ali trebalo bi.
    -Programčić je preporučljivo pokreniti kao administrataor, ne kao gost ili limitirani korisnik.

    Trenutni Download:
    http://www.2shared.com/file/oODQsEwK/RESETFOX.html
    [sub:16lsqdy7]Χάος

    [center:16lsqdy7]Zvuk leptirovih krila na jednoj strani svijeta izaziva efekt divljenja, a na drugoj prouzrokuje domino efekt uništenja.[/center:16lsqdy7]

    [center:16lsqdy7][ Complex Server ][/center:16lsqdy7][/sub:16lsqdy7]

Slične teme

  1. Mozilla Firefox se crash-a
    By nemir_123 in forum Software
    Odgovora: 12
    Posljednji post: 15-04-2009, 20:49
  2. Mozilla Firefox
    By Mario23 in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 9
    Posljednji post: 03-11-2008, 23:30
  3. Mozilla Firefox 3
    By Corusa in forum Software
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 14-06-2008, 16:00
  4. Mozilla Firefox = Interent Explorer
    By spidEY in forum Software
    Odgovora: 17
    Posljednji post: 08-09-2007, 15:08
  5. Mozilla Firefox 3.0 - codename Minefield
    By spidEY in forum Software
    Odgovora: 24
    Posljednji post: 21-12-2006, 21:32

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •