Evo, kao što rekoh, napravio sam mali programčić koji će vam popraviti Mozilla Browser. Bilo kakve probleme da imate s njime, reinstall vam nikada neće pomoći, pa je poželjno uz reinstall očistiti Firefox mojim programčićem. Nekada je reinstall nepotreban, dovoljno je pokrenuto moj programčić da se sve popravi, no za bolji učinak dobro je napraviti i reinstall Firefoxa.

Program radi na principu čišćenja, što bi značilo da će vam u potpunosti resetirati Firefox, kao da ju nikada niste ni imali, kao da ju prvi put instaliravate ili kao da ju prvi put pokrećete. To bi ujedno i značilo da će te ostati bez svojih bookmarksa unutar Firefoxa, jer će se sve očistiti, pa prije pokretanja programa sačuvajte svoje važne pizdarije iz Firefoxa, to su većinom bookmarski s kojima sam dao primjer.

Prije pokretanja programa, ugasite Firefox Browser, ukoliko ga ne ugasite, program će ga prisilno ugasiti skupa sa svim procesima koji su vezani za njega.
Nakon što ga pokrenete, pričekajte malo (10 sekundi; ne bi trebalo trajati duže od 1 minute), i pokrenite svoj čisti dobri Firefox.

Sa sučeljem programa se nisam ništa trudio, išao sam na njegovu funkcionalnost, tako da nema nikakvo sučelje, kada ga pokrenete izgledati će kao da se ništa nije pokrenulo, no jest, kada završi s poslom, sam će se ugasiti, a na vama je da onda pokrenete Firefox.

Program je kompitabilan s svim Windows sustavima, te čisti Firefox na useru koji je trenutno u to vrijeme logiran (Firefox na nekim userima može raditi ispravno, a na nekima neispravno). Znači ako imate dva usera na PC-u, npr. Ivica i Marica, i ako ste logirani na Marica, program će resetirati Firefox samo za tog usera, tj. npr. bookmarksi na Ivica useru ostaju.

Ovaj programčić može pomoći ukoliko imate bilo kakvih problema s Mozilla Firefoxom, ukoliko se problem ne popravi znači da nije kvar u Firefoxu, već u nekim drugim aplikacijama.
Npr. ako vam se ne učitavaju thumbnaili, oni mogu npr. biti vezani za Adobe Flash Player, i Firefox s time nema nikakve veze, on samo koristi Adobeov Flash Player, i u tom slučaju reset Firefoxa neće ništa pomoći, jer kvar nije u njemu, već u nečemu drugome, u ovom primjeru kvar bi bio u Flash Playeru.

Download:
http://www.2shared.com/file/Z877lnXs/ResetFox.html