Stranica 13 od 31 PrvaPrva ... 3111213141523 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 361 do 390 od 920

Tema: Rogue

  1. #361
    Senior Member Lock'n'Load fiLLix's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2007
    Lokacija
    Slavonski Brod
    Postova
    167
    = Citat = Izvorno postao flander
    @ fohii znači dobar je ovaj zadnji build? Ozbiljno pitam zanima me, da ne shebem bezveze 10 golda I jel bi bila pametna stvar stavit u jednu ruku dagger a u drugu sword recimo onaj iz arene za 1125pts-a u off hand , a dagger u main hand? Od daggera imam onaj iz Rampartsa(heroic) i iz Shadow Lab-a(normal.
    Zovem se fohliii =D . Ali sto ce ti Hemorrhage sa daggerom u mainu, ako oces dagger u main zasto se ne respecas i onda furas imp. backstab imp. ambush i nabrijavas si crit% i dmg i odes na shadowstep i sva ostala sranja za daggere... ali to je moje misljenje . Ali nije ti preporuka za Plate i Mail koljazu ambushevi i backstabovi , bolje ostavi hemo stunt lock i deri..
    Tko je brži il' je zec?

  2. #362
    Junior Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Vinkovci
    Postova
    13
    eo ovako ja sam dosada igro iskljucivo pve sada mi je malo dop...pve i presao sam na pvp pa me zanjima mace spec ako ga uzmem on ima 6% stuna na 3 sec dali taj stan proca cesto i dali se isplati uzet mace spec ? zavaljujem unaprijed xD
    muahaha

  3. #363
    Junior Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Vinkovci
    Postova
    13
    s ovim specom vam ja trenutno igram arenu 2v2 http://www.wow-europe.com/en/info/basic ... 0000000000

    u kombinaciji sam sa rogom koji ima imp stelth i subtelty talente tako da on sapa , a ako naletimo npr na shamya i popa (cisti primjer) on bez beda skine popa a ja znjukam shamana u 5 sec jer ja sam DMGer
    mail i plate oprema mi ne predstavlja prevelik problem , upalim adrenalin i trinket izrokam mailera (npr wara ) bacim mu rupture i pomognem drugom rogu a mailer za to vrijeme umre tek smo napravili team imali smo 13-3 u pobjedama :=) naravno velik utjecaj tu imaju i oruzja i oprema ali ja sa 0 ressiliance full epican za pve rasturam po arenama
    muahaha

  4. #364
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    May 2006
    Postova
    113
    Boxer kad predete 1800 rating sa 2 roguea neces partije dobiti pogotovo kad je jedan rogue sub spec.

  5. #365
    Junior Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Vinkovci
    Postova
    13
    imam ja i full epicanog shadow popa i holy popa no mozete mi odg na mace pitanje ? pls
    muahaha

  6. #366
    Senior Member It lives by night cmeljo22's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2006
    Postova
    591
    ovako... posto je 6% znaci da je 6% sanse da ce proccat ^^

    inace.. ako ima dobre speed weapone to znaci da ces prije proccat stunt ali ako se nevaram mace moze proccat samo 1 u fightu s odredenim mobom/pvp igracem

    i da.. nemoj se previse oslanjat na to... ako procca si u ogromnom plusu ali ako ne onda ces se morati snalazit ^^

    EDIT evo ti dva super pvp mace specca http://www.wow-europe.com/en/info/basic ... 0000000000
    http://www.wow-europe.com/en/info/basic ... 1000000000

    pa si pogledaj sta ti bolje pase
    Boli me K***C !!11

  7. #367
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    May 2006
    Postova
    113
    Cmeljo prvi build je dobar ali vadi 2 talenta iz MOD i stavi u imp slice and dice drugi build nisam nikada igrao pa ne znam.

  8. #368
    Junior Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Vinkovci
    Postova
    13
    ma lol hrvoje ono je katastrofa sto si linko ako bi igro mace onda bi igro ovaj spec http://www.wow-europe.com/en/info/basic ... 0000000000
    ja preferiram dmg i stunove a ovo sto gore linkam je pre dobar spec max dmg radi i jos ima s&d a MOD mi uopce ne treba za arenu !
    muahaha

  9. #369
    Senior Member It lives by night cmeljo22's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2006
    Postova
    591
    Ja osobno mislim da je 2. specc puno bolji od tog tvoga dmg builda jer umjesto surprise attacksa imas preparation sto bi znacilo 30 sec adrenaline rusha ili sl., ghostly strike je takoder dobra stvar....

    evo verzija s ripostom http://www.wow-europe.com/en/info/basic ... 1000000000
    Boli me K***C !!11

  10. #370
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    May 2006
    Postova
    113
    = Citat = Izvorno postao Boxer
    ma lol hrvoje ono je katastrofa sto si linko ako bi igro mace onda bi igro ovaj spec http://www.wow-europe.com/en/info/basic ... 0000000000
    ja preferiram dmg i stunove a ovo sto gore linkam je pre dobar spec max dmg radi i jos ima s&d a MOD mi uopce ne treba za arenu !
    Uf uf uf lose lose lose.No imp kick...ne valja no blade flurry jesi lud ?.Riposite sucks vjeruj mi svaki rogue ima wep chain imune,a warrior imaju talente na disarm imune.I sta ces onda od ovoga maga i locka disarmati?.Edit vidim uzeo si Vitality a nisi nervs of steel i to je greska imo.Ali ono igras sta volis.Ja sam potrosio jedno 2kgolda na respecs i dalje trosim ali nije mi zao probavam nove stvari dok ne nadem ono sto mi max najbolje odgovara.

  11. #371
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    May 2006
    Postova
    113
    = Citat = Izvorno postao cmeljo22
    Ja osobno mislim da je 2. specc puno bolji od tog tvoga dmg builda jer umjesto surprise attacksa imas preparation sto bi znacilo 30 sec adrenaline rusha ili sl., ghostly strike je takoder dobra stvar....
    Da ali gubi lethality ja ne mogu zivjeti bez toga.But that´s just me.

  12. #372
    Senior Member It lives by night cmeljo22's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2006
    Postova
    591
    evo ga
    http://www.wow-europe.com/en/info/basic ... 1000000000

    ako preferiras mozes iz MoD maknuti i staviti u oportunity, ali MoD je super za chest grindanje....hehe
    Boli me K***C !!11

  13. #373
    Senior Member Nuke me please
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Iza 22" LCDa :P
    Postova
    277
    gledan koje linkove saljete za talent tree i neznan ocu plakat ili se smijat

    Combat mace
    http://www.wow-europe.com/en/info/basic ... 0000000000


    Hemo (mace)
    http://www.wow-europe.com/en/info/basic ... 1210401000

  14. #374
    Senior Member It lives by night cmeljo22's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2006
    Postova
    591
    ajde eto kad si pametan onda bi valjda znao da je ovaj prvi build boxer vec 2 puta postao.. a ovaj drugi nema bas velike veze s maceovima moze biti allround a njega zanima najvise 6% stun od maceova...

    pa eto neznam jel bi se smijo na tvoje postove ili plako
    Boli me K***C !!11

  15. #375

  16. #376
    Junior Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Vinkovci
    Postova
    13
    who jesi ti ikada cuo za roga.... zasto blade fury u pvp-u zaboga ..a + toga ako igras pvE max dmg nemozes nikako dat sa maceom ffs da ako imas prepar onda nemas nista energy backa pa sta ti vrijedi onda adrelanin , najveca fora adrenaila je kad ti jos procaju energy backovi pa mozes spamat po nepijatelju .. i ovako mozes spamat al ti se energy vrasa sa 0% na 50% i opet nemas za backstab npr a nemas max dmg kao na onom mom specu , bte vecina ti nema ''immun on disarm'' sta ce im to kad ima puno boljih encheva kao npr moongos za roga... FFS ja nisam vidio 4 covjeka na serveru da uzimaju imun on disarm iako riposit bi cak i mogao maknut !!!!
    muahaha

  17. #377
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    May 2006
    Postova
    113
    = Citat = Izvorno postao Boxer
    who jesi ti ikada cuo za roga.... zasto blade fury u pvp-u zaboga ..a + toga ako igras pvE max dmg nemozes nikako dat sa maceom ffs da ako imas prepar onda nemas nista energy backa pa sta ti vrijedi onda adrelanin , najveca fora adrenaila je kad ti jos procaju energy backovi pa mozes spamat po nepijatelju .. i ovako mozes spamat al ti se energy vrasa sa 0% na 50% i opet nemas za backstab npr a nemas max dmg kao na onom mom specu , bte vecina ti nema ''immun on disarm'' sta ce im to kad ima puno boljih encheva kao npr moongos za roga... FFS ja nisam vidio 4 covjeka na serveru da uzimaju imun on disarm iako riposit bi cak i mogao maknut !!!!
    Nisam niakad cuo za rogue osim sto ga igram http://eu.wowarmory.com/character-sheet ... =Paranoida
    dalje sta ce ti blade flurry jesi normalan ti osim sto moze sluziti kao mini AOE dobijes bolji tj brzi wep speed +SnD ako si mace spec veca sansa za stun no offence druze ali imas ti jos puno o rogue uciti.

  18. #378
    pocinjem igrati ponovo wow-a

    rollam roguea
    I shall be a Death ,The Destroyer of the Worlds

  19. #379
    Senior Member It lives by night O-Okac's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    bogu ispod dupet*
    Postova
    629
    = Citat = Izvorno postao Boxer
    who jesi ti ikada cuo za roga.... zasto blade fury u pvp-u zaboga ..a + toga ako igras pvE max dmg nemozes nikako dat sa maceom ffs da ako imas prepar onda nemas nista energy backa pa sta ti vrijedi onda adrelanin , najveca fora adrenaila je kad ti jos procaju energy backovi pa mozes spamat po nepijatelju .. i ovako mozes spamat al ti se energy vrasa sa 0% na 50% i opet nemas za backstab npr a nemas max dmg kao na onom mom specu , bte vecina ti nema ''immun on disarm'' sta ce im to kad ima puno boljih encheva kao npr moongos za roga... FFS ja nisam vidio 4 covjeka na serveru da uzimaju imun on disarm iako riposit bi cak i mogao maknut !!!!

    znaci SaD + blade fury + AR je loše jelda?

    jedna jedina klasa je immune na disarm (ne još dogu) i ti to nebi uzeo zaboga pa jel ti uopce igraš rogua?

  20. #380
    Junior Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Vinkovci
    Postova
    13
    gle ja imam dva djela od t4 tako da imam set bonus pa mi i ne treba blade flury jer i ovako imam povecano trajanje sliace and dice a , je da ubrza speed za 25% ali taj ''rog aoe'' nista ne znaci u areni ... btw sada ce shadow step bit pre imba moci ces se blinkat i van steltha to dolazi u novom patchu jii napokon neki buff hehe
    muahaha

  21. #381
    = Citat = Izvorno postao Boxer
    Sne treba blade flury
    Prekrsti se i odi se Bogu ispovijedati sto si tu glupost rekao.
    Pa, nebih se bas slozio s tobom.

  22. #382
    Senior Member You have been warned flander's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Ispod hrasta,zarađujem plaću
    Postova
    15.767
    @ R€M@h smanjuj sig podhitno

  23. #383
    To cu napraviti kada mi to kaze ovlastena osoba.
    Pa, nebih se bas slozio s tobom.

  24. #384
    Senior Member You have been warned flander's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Ispod hrasta,zarađujem plaću
    Postova
    15.767
    nemaš beda

  25. #385
    = Citat = Izvorno postao flander
    nemaš beda
    Nista osobno protiv tebe, nene, samo zelim da mi to kaze ovlastena osoba.
    Ja ne slusam samo tako bilo koga.
    Pa, nebih se bas slozio s tobom.

  26. #386
    = Citat = Izvorno postao Hellboy
    ja sam ovlašten da ti to kažem...smanji ga na 700x50@30kb...
    ak ne vjeruješ u moje ovlasti pročitaj mi rank...ako i dalje ne vjeruješ žali se adminima ili čaku norisu...jedino njih slušam...
    Prihvaceno i ucinjeno.
    Pa, nebih se bas slozio s tobom.

  27. #387
    haah hellboy nuuuuub pwner
    I shall be a Death ,The Destroyer of the Worlds

  28. #388
    Senior Member You have been warned flander's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Ispod hrasta,zarađujem plaću
    Postova
    15.767
    @ R€M@h također neam niš protiv tebe, a to kaj si rekao da slušaš samo određenu osobu, tu mislim malo griješiš, nisam ti rekao da neznam, ne psuješ ili neznam da ne spamaš, nego sam ti rekao da smanjiš sig iz raloga jel je prevelik, a ujedno je i to pravilo foruma, tak da ono ipak imaj respect prema dužim članovima foruma, ne kažem sad prema meni, nego općenito

  29. #389
    Senior Member Nuke me please Keloson's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Lokejšn
    Postova
    237
    = Citat = Izvorno postao flander
    @ R€M@h također neam niš protiv tebe, a to kaj si rekao da slušaš samo određenu osobu, tu mislim malo griješiš, nisam ti rekao da neznam, ne psuješ ili neznam da ne spamaš, nego sam ti rekao da smanjiš sig iz raloga jel je prevelik, a ujedno je i to pravilo foruma, tak da ono ipak imaj respect prema dužim članovima foruma, ne kažem sad prema meni, nego općenito
    vidiš da je naab, neko iskompleksitano djete
    ....................../´/)
    ....................,/../
    ............./´/'...'/´`·¸
    ........../'/.../..../......./¨\
    ........('(...´...´.... ~/'...') Nerf this.

  30. #390
    Senior Member You have been warned flander's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Ispod hrasta,zarađujem plaću
    Postova
    15.767
    što je po vašem mišljenju bolje, tj učinkovitije: Sinister Strike + Evisecrate ili Envenom + Shiv?

Slične teme

  1. Red Rogue
    By Feanor in forum Gaming općenito
    Odgovora: 6
    Posljednji post: 03-04-2013, 16:11

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •