Stranica 15 od 17 PrvaPrva ... 51314151617 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 421 do 450 od 486

Tema: Paladin

  1. #421
    Senior Member Giant leap for forum mravojed20's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Postova
    3.755

    Re: Paladin

    = Citat = Izvorno postao LinkEX
    = Citat = Izvorno postao mravojed20
    Tell me about it, evo s warriorom sam na trial verziji čisto da vidim je mi ok, ono odem u redridge mountains, lvl 18, ako kojim slučajem dolete dva gnolla, 'skoro pa umrem'. a da ne govorim kako ni ne pomišljam na fajtanje 5 lvl jačeg moba, što je pala mogao izdržati.

    Možda mu se vratim ako bude bolje napravljen u Cati kad dođe, jer me zasad privlači još jedino Crusader aura, volim se vozit brzo.

    EDIT:

    Lay on Hands promjena reverted zasad. In yo face haters!
    Ocito ne shvacas. Paladine nerfaju upravo zato jer su jači od drugih klasa. Upravo si i sam rekao da s Paladinom ubijes 5 lvla veceg moba a s Warriorom to nemozes. Kuzis, upravo to je bit svih tih patcheva, da svi budu podjednaki (iako ponekad naprave baš suprotno), a ne da Bubbleboyevi ownaju sve. (inace, sa svojim rogonjom ih gazim )
    A tek kad spomenemo Divine Shield+Hearthstone combo. Nešto tolko gay nemogu ni zamisliti.
    Paladine nerfaju jer ljudi plaču da ih ne mogu ubit u PVP-u, ne zato jer se meni posreći da ubijem 5 levela jačeg moba dok questam, to mogu ionako samo ako imam lay on hands slobodan i bubble.
    BIt je u tome da budu svi podjednaki, a ja mislio da različite klase postoje da bi bile različite u situacijama koje igra nudi???

    mi nismo tražili burst onoliki, nismo se bunili kad su nam ga dali ali jebga, sad nema bursta, survivability nam hoće skresat, ali nam ne daju ništa zauzvrat, ništa.

    Dok mi za warriora treba pol tipkovnice bindati, s paladinom mi treba par tipki, ono..postane mi dosadno klikat 3 ista skilla mjesecima, ali bilo je podnošljivo dok je burst bio velik, sad kad tog nema, ispalim crusader strike, divine storm i šta, gotovo..eventualno dokrajčit nekog s hammer of wrath.

    Exorcism stavili da se može koristit na igračima ali više nije instant... pa jebemu mater, daj ti njega makni da se ne koristi u pvpu jer smo već navikli bez njega bili ali nek bude u pve instant, iznimno koristan je bio.

    Meni je gej kad mi zelena mrcina od 200kg najednom kompletno nestane usred bijela dana ravno ispred face. Eto to je gej dizajnerska odluka, nelogična i pretjerana totalno čak i za warcraft svijet, a vidim je puno češće nego bubble+heartstone. Nema mi većeg gušta nego klat rogueove, podsjećaju me na one male Fetish pigmejce iz Diabla 2, onako šugavi i iritantni do bola, a rade veliki damage, ne moš ih ni lupit kako spada jer bježe a opale te jednom i pol healtha skinu. Zato kad uspijem razbiti 'stun, stun, stun, stun, stun, stun stun, stun, stun' taktiku i zveknem ga par puta pa napokon crkne e pa to je izniman gušt i svaki put će od mene dobit /spit. Ponekad i /fart ako je gnom.

  2. #422
    Senior Member Giant leap for forum FaTaL_mRkvA's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Postova
    3.701

    Re: Paladin

    Joj ma daj molim te...
    Furate hebeni plate, imate bolesne healove, ako ponekad zagusti fino kliknes bubble i ishilas se do kraja, odes na kavu dok bubble ne istekne, vratis se, pobijes sve koji su oko tebe, ako ih je malo previse kliknes lay on hands...rinse and repeat...

    Onak, stvarno steta sto nemate Vanish i Ambush. Ako to hoćeš rerollaj roguea pa ces vidit da nije tak jednostavno bezbrižno šetati po bg-u bez bubblea, instant 100% heala i nekih 40k healthi.

    A i sam si rekao, kod paladina ti trebaju 3 tipke, a kod neke druge klase treba bindat pola tipkovnice, pa jesi mozda razmislio da nebi bilo fora da samo ukljucis autoattack i sve gazis (ko nekad) dok se s npr. rogueom treba pomucit malo, jer ipak ne fura on plate i nema niti jedan heal, ima premalo healtha, i da, radi veliki damage, ali treba znati igrati, koristiti cooldowne, itd. Rogue je klasa koja je dps, i samo to može raditi, dok Pala moze tankat, dpsat i healat, pa stvarno nebi bilo fora da Paladin i Rogue imaju jednak dmg. (iako bas nije previse velika razlika).

    Kužiš, kad igraš Roguea treba RAZMIŠLJATI, nemožeš kao kad igraš sa Paladinom jesti burek, dopisivati se na msnu, komentirat sliku na fejsbuku i ponekad stisnuti 1,1,2,1,3...

  3. #423
    Senior Member Giant leap for forum mravojed20's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Postova
    3.755

    Re: Paladin

    Pretjeruješ maksimalno, ali ok.

    KAo što rekoh prije, bubble i loh imaju dugačke cd-ove, tako da ja ne znam kako je problem ubiti paladina koji ih je netom iskoristio prije minutu a sljedeći loh mu je za 15 minuta dostupan tek.

    U areni se čak ni ne može koristiti.
    U BG-ovima ko zna igrati baci mass dispel i voila, ode bubble ća.

    Jesam ja tražio rogue skillove? Nisam. Gadi mi se ta klasa čisto zbog jeftine i podle mehanike koju ima, da mi neko se samo 'stvori' pol metra iza leđa, i stuna me do beskonačnosti, pa da mi doslovno 'nestane' ravno ispred face, ma prejadno mi je to, pa ni ne želim tako igrati.

    Nemam 40k healtha jer nisam tank.
    Nemam bolesne healove jer nisam healer.

    Jesam rekao da sam zadovoljan što je paladin 3-button class? Ne, želim/o upravo suprotno, a Blizzard to obećava i nikako da ispuni, a miče nam ono što već imamo.
    Pa pokušaj nekako razumjeti to.

  4. #424
    Senior Member Giant leap for forum FaTaL_mRkvA's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Postova
    3.701

    Re: Paladin

    Mislim da Paladin nikad nece postati 3+ button class tako da gl u iscekivanju toga...
    Inace, kad si Rogue, stvarno je zabavno i kad nekoga ubijes osjecas se kao da si dobio kill, a kolko mi se cini, kod Paladina to nije slucaj...

  5. #425
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Mar 2008
    Postova
    1.073

    Re: Paladin

    = Citat = Izvorno postao LinkEX
    Mislim da Paladin nikad nece postati 3+ button class tako da gl u iscekivanju toga...
    Inace, kad si Rogue, stvarno je zabavno i kad nekoga ubijes osjecas se kao da si dobio kill, a kolko mi se cini, kod Paladina to nije slucaj...

  6. #426
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Sep 2007
    Lokacija
    Kosovo Polje/Pristina - Kosova
    Postova
    121

    Re: Paladin

    = Citat = Izvorno postao LinkEX
    Joj ma daj molim te...
    Furate hebeni plate, imate bolesne healove, ako ponekad zagusti fino kliknes bubble i ishilas se do kraja, odes na kavu dok bubble ne istekne, vratis se, pobijes sve koji su oko tebe, ako ih je malo previse kliknes lay on hands...rinse and repeat
    Buble se da interuptat ... toliko o tvom znanju o paladinima

    = Citat = Izvorno postao LinkEX
    Onak, stvarno steta sto nemate Vanish i Ambush. Ako to hoćeš rerollaj roguea pa ces vidit da nije tak jednostavno bezbrižno šetati po bg-u bez bubblea, instant 100% heala i nekih 40k healthi
    Top gearani paladini u PVE danas jedva imaju oko 40k heltha i to su TANK SPEC paladini. Takvi rijetko igraju BG. Sa PVP opremom NEMOZES imat 40k hp-a tak da si opet ispao glup.

    = Citat = Izvorno postao LinkEX
    A i sam si rekao, kod paladina ti trebaju 3 tipke, a kod neke druge klase treba bindat pola tipkovnice, pa jesi mozda razmislio da nebi bilo fora da samo ukljucis autoattack i sve gazis (ko nekad) dok se s npr. rogueom treba pomucit malo, jer ipak ne fura on plate i nema niti jedan heal, ima premalo healtha, i da, radi veliki damage, ali treba znati igrati, koristiti cooldowne, itd. Rogue je klasa koja je dps, i samo to može raditi, dok Pala moze tankat, dpsat i healat, pa stvarno nebi bilo fora da Paladin i Rogue imaju jednak dmg. (iako bas nije previse velika razlika):
    Ne trebaju 3 tipke. Ako bas hoces . Jud + CS + DV + exo + conc + av wr - to ti je vec 6 spelova osnovnih koje moras koristit a da ne govorim dalje. Onda... Paladin nemoze tenka, dpsat i healat u isto vrijeme tak da ne znam otkud ti to? Moze biti samo jedna klasa. Uostalom sta nisi druida spomenuo ? On moze isto to sve pa ne vidim da si tak nabrijan na druide?


    = Citat = Izvorno postao LinkEX
    Kužiš, kad igraš Roguea treba RAZMIŠLJATI, nemožeš kao kad igraš sa Paladinom jesti burek, dopisivati se na msnu, komentirat sliku na fejsbuku i ponekad stisnuti 1,1,2,1,3...
    argumenti su ti na razini djeteta iz 1 razreda osnovne. Po tebi ispada da je sa palom lako igrat i da to moze svaka budala, al ocito nisi bas sam svoj.

  7. #427
    Senior Member Fight fire with fire Aerial's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Assuma kontrolu
    Postova
    11.692

    Re: Paladin

    = Citat = Izvorno postao junkieee
    Buble se da interuptat ... toliko o tvom znanju o paladinima
    lolque?
    Ne možeš postati tako brzo iza zadnjeg posta kojeg si postao/la.

  8. #428
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Mar 2008
    Lokacija
    Calculator
    Postova
    1.172

    Re: Paladin

    = Citat = Izvorno postao junkieee
    Buble se da interuptat ... toliko o tvom znanju o paladinima
    Mislis dispelat? Mda...

    = Citat = Izvorno postao junkieee
    argumenti su ti na razini djeteta iz 1 razreda osnovne. Po tebi ispada da je sa palom lako igrat i da to moze svaka budala, al ocito nisi bas sam svoj.
    Pa aj reci da trebas bit pravi mozgavac za igrat retri pallu... Aj reci sta koristis osim Crusader strike, Divine storm, i Judgement? A da nema cd veci od 5 min... I ajd mozda povremeni heal... (al naravno samo na sebe, da te zamolim na BG-u da me nahilas otvorio bi trade i dao mi hrane najvjerojatnije...)

  9. #429
    Senior Member Giant leap for forum FaTaL_mRkvA's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Postova
    3.701

    Re: Paladin

    = Citat = Izvorno postao junkieee
    Po tebi ispada da je sa palom lako igrat i da to moze svaka budala
    Da.
    A nema mi boljeg kad se pala nece duelat jer mu je bubble na cd-u
    Ili kad se duelam s njim, frajer iskoristi bubble, loh, mozda i koji potion, prebije me, i onda se vise nece duelat. Pro.

    EDIT: ocito sam stvarno njub. Nisam pojma imao da se instant cast spellovi mogu interuptati!

  10. #430
    Senior Member You have been warned flander's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Ispod hrasta,zarađujem plaću
    Postova
    15.767

    Re: Paladin

    pa onaj mass dispel od prista dispela bubble ?

  11. #431
    Senior Member Fight fire with fire Aerial's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Assuma kontrolu
    Postova
    11.692

    Re: Paladin

    I shattering throw od Warriora
    Ne možeš postati tako brzo iza zadnjeg posta kojeg si postao/la.

  12. #432
    Senior Member My way or the highway Kostolomac's Avatar
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    7.152

    Re: Paladin

    = Citat = Izvorno postao LinkEX
    Kužiš, kad igraš Roguea treba RAZMIŠLJATI
    Pao sa stolice od smijeha
    Hvala ti, uljepšao si mi cijeli tjedan
    Spam spam, flame flame, that's the way of PcPlay!
    Ryzen 5 3600X # Liquid Freezer II 360 # Asus Prime X370-Pro # 16GB DDR4 # MSI RTX2070S Ventus OC # Adata SX8200 Pro 1TB
    & Samsung 860 EVO 500GB # Corsair RM650 # Lenovo Y27q-20 IPS 165Hz

  13. #433
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Flame of Eternal Darkness
    Postova
    609

    Re: Paladin

    = Citat = Izvorno postao LinkEX
    Kužiš, kad igraš Roguea treba RAZMIŠLJATI
    Pa roguea rollaju svi bas zato sto razvaljuje i sto je jednostavan za igrat
    Zarollaj shaman-a pa se onda k...i kako znas igrat i kako je tesko i kako trebas razmisljat
    Intel i5 2500k
    NVidia GeForce GTX770
    HDD WD Black 1TB
    HDD Seagate 320GB
    RAM, 4GB KINGMAX

  14. #434
    Senior Member You have been warned flander's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Ispod hrasta,zarađujem plaću
    Postova
    15.767

    Re: Paladin

    lol razmišljat hehehe

    al što je je sa paladinom je lakše igrat od svih ostalih klasa, barem solo

    tako sam bar ja stekal dojam, dobro aj sad blood DK-ovi su isto imba, jednostavno nemoš bez hp-a ostat svaki udarac neki određeni postotak na heal

    ali fakat je iritantno igrat protiv pale spustit ga na 0.1% i on se shila

    to ti je koda rogue može konstantno ić iz stealtha u stealth kad god mu se digne xD

    kažem što je je paladini su laki za igrat,čim se možeš hilat par koraka si ispred, spel košta npr 100 mane a shilaš se za 5k

  15. #435
    Senior Member My way or the highway Kostolomac's Avatar
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    7.152

    Re: Paladin

    Ah, nema se smisla sa rogonjama raspravljat
    Problem je u tome što je rogue uvijek jak, a paladin je dosta oscilirao. Sumnjam da je puno vas igralo ret pallyja pre-3.0 tako da stfu. Zaslužili smo malo i mi bit OP
    Spam spam, flame flame, that's the way of PcPlay!
    Ryzen 5 3600X # Liquid Freezer II 360 # Asus Prime X370-Pro # 16GB DDR4 # MSI RTX2070S Ventus OC # Adata SX8200 Pro 1TB
    & Samsung 860 EVO 500GB # Corsair RM650 # Lenovo Y27q-20 IPS 165Hz

  16. #436
    Senior Member Fight fire with fire Aerial's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Assuma kontrolu
    Postova
    11.692

    Re: Paladin

    Retriji u areni nisu neki problem, barem ne meni (resto sham). Sav taj dmg je u neku ruku lako izbjeći uz dobar kite i purge.
    Purge je bio savršen u TBC, a sad su nas malo zajebali pa su 'em stavili dispell resist, 'em su svakoj klasi dali milijun trash self-buffova koje treba skinuti da bi se došlo do onog bitnog buffa.

    Tako da, ako mi se posreći sa purganjem Hand of Freedoma, mogu s retrijem bez problema na kraj izaći (naravno, ne mogu ga ubiti, ali zato služi partner s kojim igraš ). Skidanje BoM-a mu prilično sjebe dmg.

    Ofc, ima dana kad razbijem tastaturu jer ga purgam 10 puta za redom i nemogu mu skinuti HoF/Wingse... al, eto..
    Ne možeš postati tako brzo iza zadnjeg posta kojeg si postao/la.

  17. #437
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Ljubuški, BiH
    Postova
    734

    Re: Paladin

    = Citat = Izvorno postao Aerial_51

    Ofc, ima dana kad razbijem tastaturu jer ga purgam 10 puta za redom i nemogu mu skinuti HoF/Wingse... al, eto..


    Iiiiiiiiiiik
    Krilca se ne diraju u areni, tad mi je najdraze ubit paladina =D

  18. #438
    Senior Member Fight fire with fire Aerial's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Assuma kontrolu
    Postova
    11.692

    Re: Paladin

    Kak ne diraju, što radiš dok te siluje s njima?
    Ne možeš postati tako brzo iza zadnjeg posta kojeg si postao/la.

  19. #439
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Sep 2007
    Lokacija
    Kosovo Polje/Pristina - Kosova
    Postova
    121

    Re: Paladin

    vjerojatno bjezi

  20. #440
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Ljubuški, BiH
    Postova
    734

    Re: Paladin

    <---------Hunter

    ..ne bjezim, nego rejpam

  21. #441
    Senior Member Giant leap for forum FaTaL_mRkvA's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Postova
    3.701

    Re: Paladin

    Rogueovi iznose pola populacije na svim serverima zato jer njih rollaju samo iskusni igrači i zato se čine jaki.


    EH2L7aa0L-E


    Inače, nema na čemu za uljepšavanje tjedna, al više sam sebi uljepšo jer sam naživciro sve paladine na forumu^^

  22. #442
    Senior Member My way or the highway Kostolomac's Avatar
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    7.152

    Re: Paladin

    Jebemu, predomišljam se dal da unfreezam account i zaigram malo palu. Nisam WoW igrao cca 5 mjeseci. Još samo da se dočepam neke kreditne... Da barem glupi Blizz prima Maestro ne bih trebao staru žicat za American

    Da čujem, jel pala još OP? Jel hejteri još vajnaju? Vidio sam i neke promjene sa Sealovima, kao sad je SoC kao Cleave, SoR za trash single target, a SoV za bossove. Jel ima još kakvih značajnijih promjena?
    Spam spam, flame flame, that's the way of PcPlay!
    Ryzen 5 3600X # Liquid Freezer II 360 # Asus Prime X370-Pro # 16GB DDR4 # MSI RTX2070S Ventus OC # Adata SX8200 Pro 1TB
    & Samsung 860 EVO 500GB # Corsair RM650 # Lenovo Y27q-20 IPS 165Hz

  23. #443
    Senior Member Fight fire with fire Aerial's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Assuma kontrolu
    Postova
    11.692

    Re: Paladin

    Trenutno su tenkovi debilno OP u igri, pa tako i protection paladini.
    Prot udara jače od retrija i heala bolje od holy
    Ne možeš postati tako brzo iza zadnjeg posta kojeg si postao/la.

  24. #444
    Senior Member My way or the highway Kostolomac's Avatar
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    7.152

    Re: Paladin

    Wtf?! Pa kako to sad pak? xD
    Onda idem ownat Ulduar sa još 24 prot pallyja
    Spam spam, flame flame, that's the way of PcPlay!
    Ryzen 5 3600X # Liquid Freezer II 360 # Asus Prime X370-Pro # 16GB DDR4 # MSI RTX2070S Ventus OC # Adata SX8200 Pro 1TB
    & Samsung 860 EVO 500GB # Corsair RM650 # Lenovo Y27q-20 IPS 165Hz

  25. #445
    Senior Member Fight fire with fire Aerial's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Assuma kontrolu
    Postova
    11.692

    Re: Paladin

    Aha, ti bi PvE, mislio sam da govoriš o PvP

    Ma u PvE sve prolazi, tu nema beda. Retri nije bas toliko jak kao i prije, ali je sasvim dobar
    Ne možeš postati tako brzo iza zadnjeg posta kojeg si postao/la.

  26. #446
    Senior Member My way or the highway Kostolomac's Avatar
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    7.152

    Re: Paladin

    Ma kakav PvP, oh the heresy
    Spam spam, flame flame, that's the way of PcPlay!
    Ryzen 5 3600X # Liquid Freezer II 360 # Asus Prime X370-Pro # 16GB DDR4 # MSI RTX2070S Ventus OC # Adata SX8200 Pro 1TB
    & Samsung 860 EVO 500GB # Corsair RM650 # Lenovo Y27q-20 IPS 165Hz

  27. #447
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Nov 2009
    Lokacija
    www.pcplay.hr/forum
    Postova
    3.847

    Re: Paladin

    Po vama jaci tank : warr or pally?

  28. #448
    Senior Member Giant leap for forum FaTaL_mRkvA's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Postova
    3.701

    Re: Paladin

    Warrior ofc...Mislim i pala je dobar tank, neke bosseve može i bolje tankati, ali warrovi su stvoreni da budu tankovi, a nitko ih nije želio igrati pa ih je blizzard buffo u nebesa da bi se povećao broj warriora...

  29. #449
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Nov 2008
    Lokacija
    XV. gimnazija
    Postova
    121

    Re: Paladin

    warrior je uvijek jači tank od pale infact paladin je čak i više dps klasa (barem ju ja tako igram)
    Idu dva lika ulicom jedan ima život drugi ide u MIOC.

  30. #450
    Senior Member Fight fire with fire Aerial's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Assuma kontrolu
    Postova
    11.692

    Re: Paladin

    Oboje mogu preživjeti Big BangSsa vlastitim cooldownima, tako da što se mene tiče, mogu oboje proći

    Sam da se pohvalim, od prije dana imam napokon tu je*enu Starcaller titulu
    Ne možeš postati tako brzo iza zadnjeg posta kojeg si postao/la.

Slične teme

  1. Tales of the Drunken Paladin
    By Raz in forum Gaming općenito
    Odgovora: 19
    Posljednji post: 06-08-2010, 07:54

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •