Stranica 5 od 13 PrvaPrva ... 34567 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 121 do 150 od 372

Tema: Mage

  1. #121

    hmm

    neznam bash, meni je mage zabavan... svaki dan novi spec... da se ne specam toliko vec bi imao 600 flying raiding skill ovako imam tek obicnog flying mounta... ali ne bunim se jer mi je zabavno igrat... promjenio bi jedino na priesta ili locka.... ali samo zato jer mi to vise recimo TREBA nego sto mi je mage dosadan...
    ja sam do 66 bio ful fire... i kad sam dobio Ice lance sam presao na full ice (iz krajnosti u krajnost) sada za arenu i farmanje neceg je ice (full) a raidovi su 40/21/0


    ali svako ima svoje...

  2. #122
    kaki ice, FROST!!!11

  3. #123
    = Citat = Izvorno postao LD
    Imam jedno pitanje, možda netko zna da li se shatter (talent) stacka sa hunterovim freezing trapom?
    malo kasnim ali da stacka se.. znaci, ako je netko u freezing trap-u, znaci ne onaj AOE trap nego iceblock trap ( ne se smijat nisam igrao huntera ) je kao shatter.. i dobijes na njega crit..

    znaci mage i hunter je sick combo znjukas nes i hunter ga pospremi u trap i dovrsis..

  4. #124
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    Jan 2008
    Lokacija
    Booty Bay
    Postova
    346

    Re: hmm

    = Citat = Izvorno postao coperfield
    neznam bash, meni je mage zabavan... svaki dan novi spec... da se ne specam toliko vec bi imao 600 flying raiding skill ovako imam tek obicnog flying mounta... ali ne bunim se jer mi je zabavno igrat... promjenio bi jedino na priesta ili locka.... ali samo zato jer mi to vise recimo TREBA nego sto mi je mage dosadan...
    ja sam do 66 bio ful fire... i kad sam dobio Ice lance sam presao na full ice (iz krajnosti u krajnost) sada za arenu i farmanje neceg je ice (full) a raidovi su 40/21/0


    ali svako ima svoje...
    ja isto nemam epic flying mounta, makar bi za njega mogo u tjedan dana skupit...
    al ja sam pvp (samo radim arenu i bg) i nisam izaso iz IF-a mjesec dana...
    Sad sam malo stao s magom jer dizem warra

  5. #125
    ja se nikad nisam ni trudio skupit gold za epick mounta jer mi netreba, a da stacka se sa huntovim trepom kao sto je calli rekao, a ja kada sam se prvi put respeckao na frost nisam vise mjenjao talente

  6. #126

    probaj

    probaj moj spec i ukljuvci si trinket + arcane power i POM pa ispali pyro u bilo koji target odim ako nema 500 ressilianca sprzit ces ga za 5k + ignite ... i dodaj fire blast i samo ga vidis kako pada mrtav.... LOL kiled him in 2 shoots ... meni je naj crit bio sa Superiior wizard oil i Flask of pure death oko 6300 na playeru mog lvl tj 70. a imam smao s1 gear + neke kara djelove i stuff iz hero Shetekk halls

    svako ima svoje,ali frost (oprostite sto sam u prijasnjem postu rekao ICE) koristim samo za arenu

  7. #127
    Senior Member Master Blaster Wizard's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Zemlja čudesa
    Postova
    4.918

    Re: po meni

    = Citat = Izvorno postao coperfield
    http://eu.wowarmory.com/character-talents.xml?r=Blackhand&n=Coperfield


    meni se recimo full svida ovaj spec.... zbog arcane powera i presence of mind.... dosta jak dmg mislim da mi nebite vjerovali... vrijedi probat pa mi javite sta mislite.... dobra je isto to arcane + frost dmg jos manje mane trosi iako je manji dmg ali i to ima prednosti....

    meni se svida spec i stalno pve s njim i nikad ne ostanem bez mane, cak smo i Romula i jullianu ubili nakon drugog pokusaja jer ih nismo ubili u razmaku od 5 sec i to mislim drugi puta bez pauze i wajpa
    mozes li linkat spec, a ne armory, jer mi se armory ode sporo otvara, treba po ure a i svaki put kad prominis spec i tam se promini pa neznam sto si htio reci...
    Well, as long as it's interesting.

  8. #128
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    Jan 2008
    Lokacija
    Booty Bay
    Postova
    346
    Moj pvp build:
    http://www.wowhead.com/?talent=o0gVbobZZVVGcobxsbqt

    Ovako bi to bilo da sam Arcane-fire:
    ili http://www.wowhead.com/?talent=obxVfobzLIzbZvghz00sob

    ili http://www.wowhead.com/?talent=obxVfobzxIziZvghz000o

    (mislim tako meni najbolje pase, a sad za vas neznam)

    PS: ne pitajte zasto imam 2/2 u imp. wand

  9. #129
    Senior Member Master Blaster Wizard's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Zemlja čudesa
    Postova
    4.918
    Mogu li isto pitat Zasto imas imp wand?

    Posto ja i nevolim frost specove neznam bas najbolje sto bi di stavia, al nekako mislim da je Winter's Chill bolji od Arcane Winds, i totalno je glupo ne staviti Arcane Subtlety, to je veoma dobra stvar... ionako ti netreba 5/5 u Imp Arcane Missiles.

    Sto se tice ova druga dva mislim da bezveze bacas talente, npr. sto ce ti flame throwing, incireation je puno bolje, ta 4 yarda nece napraviti razliku.
    I mislim da je glupo imati i Imp. Fireball i Imp. Arcane Missiles, ti se talenti mogu bolje utrositi, i vjeruj mi isplati se ici na slow, premocna magija kad nekoristis frost.

    Ovo je moj nekadasnji PoM Pyro spec, lot of dmg, al treba se puno izvlacit, tada mi je bio dobar, sad mi se nesvidja toliko http://www.wowhead.com/?talent=obxVfobzxIziZvghz000o

    I evo moj sadasnji http://www.wowhead.com/?talent=obxVfobzxIziZvghz000oS, premocan spec, scroch spec, al sad cu ga malo promjenit kad ponovno pocnem igrat, ono par talenata na drugo misto al koncept je isti.
    Well, as long as it's interesting.

  10. #130
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Afrika
    Postova
    3.070
    w00t,prvi mage koji nije frost

    neznam zašto se žališ na frost talente,prejebeni su ^^

  11. #131
    Senior Member Respawned sorcerer Maze's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2007
    Lokacija
    Ironforge
    Postova
    1.233
    Ja sam uvijek bio za arcane/fire.. po meni jednostavno ubija.
    This beasts around me are nothing compared to the beast within. (bm>mm)

  12. #132
    Senior Member Master Blaster Wizard's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Zemlja čudesa
    Postova
    4.918
    = Citat = Izvorno postao K4ciga
    w00t,prvi mage koji nije frost

    neznam zašto se žališ na frost talente,prejebeni su ^^
    SKo kaze da nisu prejebeni, samo meni je dosadno igrat s frost magom, nekako mi vise lezi arcan fire, iako je frost jako mocan.

    A i u magova postoje 2 vrste talenata jedan za pve i jedan za pvp i svi imaju isti a to me iritira pa ja moram imat drukciji
    Well, as long as it's interesting.

  13. #133
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Jan 2008
    Lokacija
    Jedem Majonezu, u slast
    Postova
    706
    = Citat = Izvorno postao Wizard
    = Citat = Izvorno postao K4ciga
    w00t,prvi mage koji nije frost

    neznam zašto se žališ na frost talente,prejebeni su ^^
    SKo kaze da nisu prejebeni, samo meni je dosadno igrat s frost magom, nekako mi vise lezi arcan fire, iako je frost jako mocan.

    A i u magova postoje 2 vrste talenata jedan za pve i jedan za pvp i svi imaju isti a to me iritira pa ja moram imat drukciji
    najbolje mi je u rajdovima kad vidim pryo da leti, odma na ventu ili TS-u čuješ "wtf, who did that???!!!" naravno, niko neće priznat vuče agro ko živina s tim
    na^^jem vas sve na Qurac!!!
    na^^jem vas sve na Qurac!!!
    na^^jem vas sve na Qurac!!!

  14. #134
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Afrika
    Postova
    3.070
    = Citat = Izvorno postao Wizard
    = Citat = Izvorno postao K4ciga
    w00t,prvi mage koji nije frost

    neznam zašto se žališ na frost talente,prejebeni su ^^
    SKo kaze da nisu prejebeni, samo meni je dosadno igrat s frost magom, nekako mi vise lezi arcan fire, iako je frost jako mocan.

    A i u magova postoje 2 vrste talenata jedan za pve i jedan za pvp i svi imaju isti a to me iritira pa ja moram imat drukciji
    Ali kod arcane/fire maga je zajebano što moraš ubit u roku od ~7-8 sekundi,ako ti pyroblast ne kritne onda zajebi,i previše su "ovisni" o PoM-u i instant pyroblastu,nego fero daj linkaj jedan build da u arcane ima slow a da ima i pyro ak je moguće za frenda ^^

  15. #135
    Senior Member Master Blaster Wizard's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Zemlja čudesa
    Postova
    4.918
    Nije PoM/Pyro mag ovisan samo od pyrou, ovisi kako poslozi talente, npr. ja koristim scroch i vecinom ubijam samo s scrochom, pom/pyro ispalim ako mi moze pobjeci, ako san na low hp pa si nemogu priustiti dugu borbu al ustvari pom/pyro je rezervna magija, glavna mi je scroch, a moze biti arcane missiles ili fireball isto.

    Evo ti jedan di se koristi Arcane Missiles, nepreporucam ako ima malo mane, znaci ovo doslovno jede manu za dorucak, rucak i veceru, al dps je dobar, odlican zapravo.
    http://www.wowhead.com/?talent=obxVfobzxIziZvghz000o

    I evo jedan di koristis Fireball, bolje ce stedjeti manu, mene iritira dugo castanje al dobar je dmg i jos ostavlja dot...znaci dosta dobro ako mu se da castat tako dugo.
    http://www.wowhead.com/?talent=obxVfobzxIziZvghz000o
    Well, as long as it's interesting.

  16. #136

    neznam

    neznam koliko dugo igrate mage-a ali scorch ja koristim samo u raidovima u karazanu na teatar eventu za Straw man.... i za nekog dugog bossa da mu stavim fire vonarability .... inace je tu arcane explosion za BG-e i fireblast i fire ball, te arcane blast koji jede manu ali je jako dobar jer sse svaku put sve brze ispaljuje... ali ipak sve ovisi o talentima ....

  17. #137
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    ZGB
    Postova
    680
    hehe imas ti scorch kombinaciju i sa ice mage u pvp m8 =)
    maca na forumu

  18. #138

    opet

    opet full frost arena ali sutra kara i grull i magt mozda pa opet 40/21/0

    ali onda opet arena frost nakon raidova...


    fora su magevi i gust mi je experementirati ... iako sad me sve vise healanje privlaci pa dizem priesta 49 trenutno.... jedva cekam outlande s njim

  19. #139
    Senior Member Master Blaster Wizard's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Zemlja čudesa
    Postova
    4.918
    Ma magovi su najbolja klasa, da mi je dati dobru opremu za svaki specc i puno goldi nebi vise od 3 bg i 4 arene bia isti specc, sad idem na frost/fire, kao i nekad kad sam tek dosao u Outland
    Well, as long as it's interesting.

  20. #140
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Mar 2007
    Postova
    1.286
    ja sam frost sad dok levelam mada neznam kolko je to pametno jer frost bolt zasotaje 2 lvl za fireom a i radi manji dmg ofc zbog dodatnih efekata...
    pa sta vi mislite frost ili fire? za level up i nesto sitno BGs?

  21. #141
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Afrika
    Postova
    3.070
    Frost.

  22. #142
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    ZGB
    Postova
    680
    fire za lvl..
    maca na forumu

  23. #143
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Afrika
    Postova
    3.070
    Sa frostom imaš više survivabilitia,sa fireom ako ne ubiješ u 5 sekundi gotovo je .

  24. #144
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    ZGB
    Postova
    680
    za lvl ne ofc =) sam fire burst dmg kad dode frost nova i gg
    maca na forumu

  25. #145
    Senior Member Master Blaster Wizard's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Zemlja čudesa
    Postova
    4.918
    Fire je sad za raidovanje, vecinom ljudi preferiraju frost, dok lvlas neces osjetiti neku preveliku razliku, zapravo oces u pocetku al kasnije je slicno, znaci pocni s fireom, lakse je.

    Sto se tice PvP a tu moras naci spec koji ti pase, biti mag je lagano, pogotov frost mag, samo trebas imat ruke spremne na tipkama koje koristis, ja samo pvpam pa mi je arcane/fire kombinacija, kazem ti da ima puno dobrih specova samo malo treba eksperimentirat
    Well, as long as it's interesting.

  26. #146
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    ZGB
    Postova
    680
    lagano 1v1 3v1 za cc nije =) a tu se vidi skill
    maca na forumu

  27. #147
    Elemental je jedini talent build koji meni valjda, vjerovatno jedini counter BM hunteru. Super je i za ostalo. Definitivno moj favorit.

  28. #148
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    ZGB
    Postova
    680
    a svako voli nekakav spec =) npr meni je frost ogavan a deep fire mi je lud =) tak da to varira
    maca na forumu

  29. #149
    Senior Member Master Blaster Wizard's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Zemlja čudesa
    Postova
    4.918
    ma kakvi skill pricamo o wowu

    ja sam uvik volia arcane, volim napraviti puno dmga u malo vremena, prije sam bia full arcane, slow je premocan, al sam sad scroch i svidja mi se
    Well, as long as it's interesting.

  30. #150
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Mar 2007
    Postova
    1.286
    J303mK-ASM0

    evo ovaj tip roka sa svim...

Slične teme

  1. Mage Knight
    By Mirogamemasta in forum Tabletop Gaming
    Odgovora: 6
    Posljednji post: 27-03-2010, 19:27
  2. Mage Knight Apocalypse
    By ylem in forum Gaming općenito
    Odgovora: 11
    Posljednji post: 23-11-2006, 12:52

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •