Stranica 46 od 46 PrvaPrva ... 36444546
Prikazujem rezultate 1.351 do 1.365 od 1365

Tema: Kad ste zadnji put nadogradili računalne komponente?

Senior Member No Mercy Vedro's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008

Re: Kad ste zadnji put nadogradili računalne komponente?

= Citat = Izvorno postao Kostolomac Pregledaj post
    Znam. A ovo sa porezom ti nije trebalo
    Ne znam dosta stvari, a volim diskutirat, pa me ljudi odjebavaju i moram se nekak branit. Glup nisam.

Senior Member No Mercy Vedro's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008

;D
    edit: evo ne znam ni smajlija pravog stavit

Znaci ovako nisam imao mira i stavim graficku na prodaju. Dakle rx480 8g koju sam platio malo manje od 230 eura novu novcatu iz trgovine.
    Trazio sam 330 eura za rabljenu karticu i isti dan mi lik ponudi 300 eura.
    Dosao danas poslje posla dao novce i odnio karticu zahvaljuje mi sto sam mu prodao polovnu karticu po cijeni 70 eura vecoj od nove i jos pita jel imam slucajno jos koju ili znam nekog tko ima

Senior Member My way or the highway Paran0a's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2006

Kak da kupi ovu koja je 70eura jeftinija ak ju nemre nigdje nac?

Da znam da ih nema. Stvar je u tome kako cesto se desi da kupis nesto novo pa prodas polovno po 30% vecoj cijeni. To sam htio reci.

Inace sasvim ali stvarno sasvim slucajno sam uopce sazno da ta kartica vrijedi toliko i to prije recimo tjedan dana.
    Gledao sam na oc.uk graficke kartice i procesore potpuno bezveze i slucajno.
    I nisam vidio rx480 jer je nema, ali sam vidio rx580 koja je prakticki ista kartica ni 10% brza po skoro duploj cijeni. Pa sam htio vidjeti, posto ih nema u trgovinama, na oglasniku. I tako gledam rx470 se prodaje po 270 eura i proda se. Gledao sam to sto se prodalo, a zapravo ni nema aktivnih oglasa da se neka prodaje sve su prodane, ali cijena su isle oko 300 eura i po 310 je par otislo.
    Zato sam i sam stavio svoju po 330 rekoh bas da vidim i eto sad sam napisao sta je bilo.
    Prodala se dok si reko keks.

Senior Member My way or the highway Hexfire's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2011

Ekipa ih treba za mining, a potražnja je veća od ponude. Jednostavno

Sad je neki prosjek za polovnu RX 470 2500 kn a baš na njuškalo otišla jedna GTX 980ti na 2400

Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    Aug 2007

= Citat = Izvorno postao dugi Pregledaj post
    Sad je neki prosjek za polovnu RX 470 2500 kn a baš na njuškalo otišla jedna GTX 980ti na 2400
    Bok,koliko bi ja mogao trazit i dobit za xfx referentna ali sa backplateom i tvornicki oc na 1288mhz/2000 rx 480 8gb? Garancija instar,vjerojatno prva kupljena u rh,dao sam oko 2600kn,neznam tocno,imam sve papire itd. Nije rudarila,odigrano svega xx sati battlefielda 1,presao bi na nvidiju i zato kaj je vise user friendli prema starijin procesorima(imam i7 875k) i jer bi htio probat tu nvidiu i pascala

= Citat = Izvorno postao tenk Pregledaj post
    Bok,koliko bi ja mogao trazit i dobit za xfx referentna ali sa backplateom i tvornicki oc na 1288mhz/2000 rx 480 8gb? Garancija instar,vjerojatno prva kupljena u rh,dao sam oko 2600kn,neznam tocno,imam sve papire itd. Nije rudarila,odigrano svega xx sati battlefielda 1,presao bi na nvidiju i zato kaj je vise user friendli prema starijin procesorima(imam i7 875k) i jer bi htio probat tu nvidiu i pascala
    Dosta manje jer referentne nisu na cijeni za rudarenje gdje je grafa ful opterečena 0/24. Također ovo se pročulo pa bi sad svi prodali i ponuda polovnih je ko u trgovini u najboljim danima. Brijem da ne od više za desetak minuta.

Datum registracije
    Aug 2007

= Citat = Izvorno postao dugi Pregledaj post
    Dosta manje jer referentne nisu na cijeni za rudarenje gdje je grafa ful opterečena 0/24. Također ovo se pročulo pa bi sad svi prodali i ponuda polovnih je ko u trgovini u najboljim danima. Brijem da ne od više za desetak minuta.
    Kaj 10minuta? Ako idu rx 470 za 2500 onda bi valjda trebao dobit za rx 480 8gb isto 2500? Rudari ionako ne stavljaju graficke u zatvorena kucista kaj ne? Recimo 2300kn bi trebao dobit sigurno?

Probaj pa vidi.

Senior Member No Mercy Kostolomac's Avatar
    Datum registracije
    Sep 2006

Nabavio polovni WD Red od 2TB (WD20EFRX). Predivna tišina u odnosu na dva Bluea koja sam prodao.
    Spam spam, flame flame, that's the way of PcPlay!
    i5 3470 # CM Hyper 212+ # ECS Z77H2-A2X Deluxe 2.0 # 16GB DDR3 # Radeon RX480 8GB # Samsung 850 EVO 250GB # Corsair RM650 # BenQ GW2760

Datum registracije
    Aug 2007

Stavil sam je,dva dana i nijedan upit.. na drugim forumima se hvale kako su prodali rx 480 za 3000kn,meni se nije javio ni jedan rudar niti gamer a nisam ni pretjerao sa cijenom s obzirom da se navodno sa 5 komada rx 480 zaraduje 200eura tjedno...sta te kartice rudare neznam ali vjerojatno za tajne sluzbe,amerikance itd....nemogu obuhvatit cijeli internet pa to rade ovako...

Nisam se nikad bavio rudarenjem i iskreno uopce mi nije jasan taj koncept sto to tocno kartice odraduju i zasto bi itko dao novac ondosno nesto sto ima vrijednost(bitcoin ili neki drugi coin) za to.
    I cuo sam cesto da se tezina povecava lol zvuci kao igrica.
    Nemam pojma
    Jel zna netko ukratko o cemu je rijec.
    Primjerice tko uopce daje podatke koje treba obradivati? Iskreno nista mi nije jasno u vezi tog rudarenja osim da treba imat grafu i jeftinu struju i zaradujes a nista ne radis

Senior Member My way or the highway Hexfire's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2011

Ima netko viška ploćicu od 2-3 GB DDR2? Pokušavam osposobiti neki stari komp pa izgleda da su mi crkla 3 od 4 RAM slota, a imam 4x1 GB ploćice. Ima netko potrebu za takvim tradeom, vi meni 1x2 ili 3GB, a ja vama 4x1GB ili tako neka kombinacija?

Slične teme

1. kad ste zadnji put
    By TeraBajt in forum Genetski modificirani krpelji
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 31-12-2011, 19:32
  2. zadnji tjedan
    By Viper33 in forum Genetski modificirani krpelji
    Odgovora: 67
    Posljednji post: 16-12-2010, 16:06
  3. Odgovora: 20
    Posljednji post: 24-09-2007, 21:47

Pravila postanja