Stranica 1 od 12 12311 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 30 od 335

Tema: Stvari zbog kojih ispadate ''neuki idioti''

  1. #1
    Senior Member Master Blaster Feanor's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Zadar
    Postova
    4.480

    Stvari zbog kojih ispadate ''neuki idioti''

    Sigurno vam se puno puta dogodilo da netko hvali neko ''remek djelo'' bilo to igra, knjiga, film, glazba, a vi se osjećate kao idiot zato što nevidite ništa posebno u tome istome. Nije da niste probali pa lažete, ali ste probali shvatili da to nije za vas i nije vam prezanimljivo pa vam se frendovi rugaju kako ste neuki...

    Evo par mojih primjera:

    Starcraft(bez uvrede Reiku i ekipi) - Ne igram igre u multiplayeru, ne volim strategije, ne paše mi setting, a onda još kad su već uzeli taj setting ne paše mi što je previše iskarikiran. Priča nije ništa posebno, a cijeli Starcraft mi djeluje kao kopija Warhammera 40.000 , kad kažem to svom frendu on mi uputi ti si lud pogled i neželi pričat samnom sljedećih 20 minuta...

    Alien (Kvadrilogija)S- Shvatili ste već, ne paše mi setting, ali to nije bit. Bit je u tome da je trebalo sve završit nakon drugog nastavka, koliko moraš natezat priču da se jebeni alien svaki puta nekako ''slučajno'' pojavi u blizini Ripley, preloše. Bilo bi mi jasno da idu na neku Terminator furku, sudbina i taj đir, ali ne... Uglavnom pokušao sam gledat puno, puno puta ali jedino kroz prva dva mogu prosjedit bez da zijevam i na kraju eventualno zaspem. Isti frend, ista reakcija. Ti si lud, u Alienu postoji puno dublji smisao, ja ga gledam wtf ogromno slinavo biće trči po brodu sa nedovoljno električnih instalacija i sa naivnim ljudima koji uvijek donose ultraglupe odluke. Treba uzet u obzir da ne vrijeđam recimo same tehnikalije filma, i da je prvi film za svoje vrijeme izgledao prejebeno i svaki put se divim i nemogu vjerovat da je to snimano 79'.

    Građanin KaneS- Najbolji film svih vremena kojeg ja nikad nisam uspio odgledat duže od pola sata u komadu da ne zaspem, tako da sam ga morao gledat kao mini seriju. Priznajmo već sebi jednom da građanin Kane suxxa, film nije ništa posebno. Da, istina je u doba kad je izašao donio je mnogo inovacija u pogledu korištenja kamere i leća i stvaranja ugođaja s istom i to treba poštovat, ali iz današnje perspektive

    EDIT: cilj teme nije flejmanje nečeg što je netko napisao da ne voli, jer je to čisto njegovo mišljenje. Pišite ono di vi istpadate ''glupi''...
    Look at us. Everything is backwards; everything is upside down. Doctors destroy health, lawyers destroy justice, universities destroy knowledge, governments destroy freedom, the major media destroy information and religions destroy spirituality

  2. #2

    Re: Stvari zbog kojih ispadate ''neuki idioti''

    Starcraft jeste kopija wh40k-a.
    Moji primeri:
    Friends:Bas me briga sta se dogodilo u novoj epizodi!
    Star Trek:Capt,we have a problem,the crew is to no-life to talk to any1 besides a homosexual robot.(igrao sam ST rp ).
    Rep scena:Ne slusam rep.__________

  3. #3
    Moderator Fight fire with fire sickpetey's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2010
    Lokacija
    Skavenblight
    Postova
    10.555

    Re: Stvari zbog kojih ispadate ''neuki idioti''

    Sa cijeli Starcraft mi djeluje kao kopija Warhammera 40.000S
    To je to

    Aliena ni ja nisam gledo jer mi horori ne pasu pogotovo oni di bjeze ko mala djeca pred valjak i nemru mu jednostavno..nista skoro napraviti

    Građanina Kanea nisam ni sam pogledo a i neda mi se od starijih filmova sam komediju pogledam il Drakulu sam zato sto je Christopher Lee u njemu bio XD

  4. #4
    Senior Member You have been warned Aral's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Sanctuary
    Postova
    18.718

    Re: Stvari zbog kojih ispadate ''neuki idioti''

    C&C Generals: Ekipa ga fali, ja ga nemrem smislit
    Star Wars: Ono, no comment. Na stranu kaj sam ST fan, SW nemogu smislit.
    Metal: Kaj je to muzika uopće?
    LOTR: Bljuv.

    Ima još al mi ne pada na pamet ^^
    "Extinction is the rule. Survival is the exception." - Carl Sagan

  5. #5

    Re: Stvari zbog kojih ispadate ''neuki idioti''

    = Citat = Izvorno postao Feanor
    Građanin KaneS- Najbolji film svih vremena kojeg ja nikad nisam uspio odgledat duže od pola sata u komadu da ne zaspem, tako da sam ga morao gledat kao mini seriju. Priznajmo već sebi jednom da građanin Kane suxxa, film nije ništa posebno. Da, istina je u doba kad je izašao donio je mnogo inovacija u pogledu korištenja kamere i leća i stvaranja ugođaja s istom i to treba poštovat, ali iz današnje perspektive
    Sad još samo reci da originalni King Kong i Sedam Samuraja ne valjaju iz tih istih razloga pa da prestanemo biti drugari.

    Inače, two words: Twilight Saga.

  6. #6
    Moderator God from the machine Kid A's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2009
    Lokacija
    5-HT2A
    Postova
    21.916

    Re: Stvari zbog kojih ispadate ''neuki idioti''

    Star Wars i Warhammer.
    Fap materijal za djevce.
    = Citat = Izvorno postao flander Pregledaj post
    kolko se sjećam u First class Xavier je pokušao navest Magneta da ne napravi neku pizdariju, dakle isti klinac je i mind kontrol i čitanje misli

  7. #7
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Lokacija
    Split
    Postova
    9.374

    Re: Stvari zbog kojih ispadate ''neuki idioti''

    warhammer
    godfather
    te eventualnoneke vrste metala

  8. #8
    Moderator Fight fire with fire sickpetey's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2010
    Lokacija
    Skavenblight
    Postova
    10.555

    Re: Stvari zbog kojih ispadate ''neuki idioti''

    Obično ne drkam na Warhammer al valjda si ti vidio iz prve ruke XD

    hmmm

    Cajke:..ne
    Harry Potter:jednostavno mi se ni film ni knjiga ne svidja

  9. #9
    Senior Member You have been warned Maloki's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Duga Resa/Zagreb
    Postova
    15.390

    Re: Stvari zbog kojih ispadate ''neuki idioti''

    Blizzard:S"ulažu punu truda u održavanje igara starih 10 godina". To je svakako bolje nego izdavanje novih igara. Rofl.
    Picasso:SEm ima kilometarsko ime, em su mi svi njegovi radovi preloši i ne shvaćam njihovu "čar".
    LOTR filmovi:SSve super, divite se koliko hoćete, no ja sam svaki pogledao jednom, s time da sam Povratak kralja gledao u 2 komada jer sam zaspao.
    Guns'n'Roses: Daj rofl.

    @Arby - mislim da ne ispadaš "neuki idiot" pljuvanjem po Twilightu

  10. #10
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Lokacija
    Split
    Postova
    9.374

    Re: Stvari zbog kojih ispadate ''neuki idioti''

    Sad si me sjetio:
    WOW,Pollock

  11. #11
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    Ithilien
    Postova
    7.624

    Re: Stvari zbog kojih ispadate ''neuki idioti''

    sva sreća pa sve nije stvar ukusa

    inače u razredu svi slušaju cajke i "narodno"... tak da sam tu totalni autsajder i baš mi je zakon kad kažu da nemam pojma o glazbi

  12. #12

    Re: Stvari zbog kojih ispadate ''neuki idioti''

    Ćevapi- jbt nigdi veze, samo ti smrdi iz usta poslje njih
    Ima mnogo boljeg mesa.

  13. #13
    Senior Member My way or the highway hansi's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2009
    Postova
    8.614

    Re: Stvari zbog kojih ispadate ''neuki idioti''

    Cajke: Najveće sranj* na cijelom svijetu, žalim jadne ljude koji imaju imalo volje i želje to slušati, ja bježim od toga.
    Techno: Meni je to ok, ali ne shvaćam zašto ljudi toliko forsaju i tjeraju te da slušaš.
    50 cent i njemu slični:
    Facebook drolje od 10-20 godina, te oni preglupi komenti na slikama : AwWiĆ, Kak SI mI kjut, PrekUl sliJA, pa kada im uletim sa nekim odgovorom npr. jel nemožeš normalno pisat? MA DAJ ŠTO SE MJEŠAŠ, BAŠ JE SUPER, ODJEBI, ŠTO BI TI

    Neznam, još puno toga...

  14. #14
    Moderator Fight fire with fire sickpetey's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2010
    Lokacija
    Skavenblight
    Postova
    10.555

    Re: Stvari zbog kojih ispadate ''neuki idioti''

    Uf sad me posjeti

    Facebook..cijeli freaking face sa pun k gluposti i one proklete grupe i mutual friends sto stalno moram prokleto brisati ugh >.<

  15. #15

    Re: Stvari zbog kojih ispadate ''neuki idioti''

    WoW - Odličan lore, glupa igra.
    Avatar - Prehajpano smeće, jedina fora je to što je shiny.
    RTS - možda mogu odigrati par naslova iz žanra, al ne pljujem po žanru, do mene je što mi se ne sviđa.
    Kretene - pogotovo one kad ih pitaš "Najdraža knjiga? odgovore "Fuj, knjige" i one koji ti se ismijavaju kada im kažeš da ćitaš.
    = Citat = Izvorno postao Kid A
    Bar si ti svake nedelje ne fiksas mozak najgorim smecem otkako je civilizacije

  16. #16
    Senior Member You have been warned flander's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Ispod hrasta,zarađujem plaću
    Postova
    15.767

    Re: Stvari zbog kojih ispadate ''neuki idioti''

    = Citat = Izvorno postao Maloki
    Blizzard:S"ulažu punu truda u održavanje igara starih 10 godina". To je svakako bolje nego izdavanje novih igara. Rofl.
    Picasso:SEm ima kilometarsko ime, em su mi svi njegovi radovi preloši i ne shvaćam njihovu "čar".
    LOTR filmovi:SSve super, divite se koliko hoćete, no ja sam svaki pogledao jednom, s time da sam Povratak kralja gledao u 2 komada jer sam zaspao.
    Guns'n'Roses: Daj rofl.

    Blizzard : zašto raditi nove igre ako možeš i na ovom zaradit xy puta više, ljudi igraju, to im je bitno,znači dobro je
    Picasso : jel se baviš slikarstvom ? umjetnik si ? mislim da ne, zato i ne razumiješ isto kao ni ja, ali eto svakom svoje veselje
    GnR : šta njima fali, jedan od rock bendova koji su obilježili 80'te, puno prihvatljivija glazba nego danas cajke,tehno,house i ostali dj based glazba
    LOTR : dobro aj i meni su dosadili ^^ mada sam ih pogeldal bar 10 puta, sad više ni prismrdit, bar ne još...

  17. #17
    Senior Member You have been warned Maloki's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Duga Resa/Zagreb
    Postova
    15.390

    Re: Stvari zbog kojih ispadate ''neuki idioti''

    Možda je tebi dobro, no meni ne jer s vremena na vrijeme očekujem nešto novo (nešto divlje).

    Ček, ja se moram baviti slikarstvom da bih mogao reći jel mi se nešto sviđa ili ne? Po toj logici nemam pravo komentirati ni glazbu, ni knjige, ni fotografiju, ni filmove, ni kazališne predstave, ni slikarstvo, ni kiparstvo, pa čak ni igre.

    Što se G'n'R tiče - debelo prenapuhano smeće sa najiritantnijim frontmanom u povijesti čovječanstva.

  18. #18
    Senior Member Master Blaster Feanor's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Zadar
    Postova
    4.480

    Re: Stvari zbog kojih ispadate ''neuki idioti''

    = Citat = Izvorno postao Arbiter of Change
    = Citat = Izvorno postao Feanor
    Građanin KaneS- Najbolji film svih vremena kojeg ja nikad nisam uspio odgledat duže od pola sata u komadu da ne zaspem, tako da sam ga morao gledat kao mini seriju. Priznajmo već sebi jednom da građanin Kane suxxa, film nije ništa posebno. Da, istina je u doba kad je izašao donio je mnogo inovacija u pogledu korištenja kamere i leća i stvaranja ugođaja s istom i to treba poštovat, ali iz današnje perspektive
    Sad još samo reci da originalni King Kong i Sedam Samuraja ne valjaju iz tih istih razloga pa da prestanemo biti drugari.

    Inače, two words: Twilight Saga.
    Nope u drugim klasicima guštam ko mala svinja u blatnoj jarugi , među ostalima i Sedam Samuraja koji mi je draži od Konga, samo eto nikad nisam mogao Kane-a probavit kako spada. Vjerovatno je stvar u prevelikim očekivanjima jelte...

    BTW - Twigliht??? Nije tema treš kojeg nevolite, a svi drugi vole, nego više u smislu klasici koje si primoran voliti da nebi ispao idiot u društvu...
    Look at us. Everything is backwards; everything is upside down. Doctors destroy health, lawyers destroy justice, universities destroy knowledge, governments destroy freedom, the major media destroy information and religions destroy spirituality

  19. #19
    Senior Member You have been warned Aral's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Sanctuary
    Postova
    18.718

    Re: Stvari zbog kojih ispadate ''neuki idioti''

    E da,

    Twatlajt, WoW, Total War serijal...
    "Extinction is the rule. Survival is the exception." - Carl Sagan

  20. #20

    Re: Stvari zbog kojih ispadate ''neuki idioti''

    Ja ispadam neuki idiot jer me boli ona stvar za majce za zadnji dan škole.

  21. #21
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Jan 2009
    Lokacija
    Liberty City
    Postova
    15.884

    Re: Stvari zbog kojih ispadate ''neuki idioti''

    E to si trebao otisnut na majicu.


  22. #22
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Nov 2007
    Lokacija
    Primošten
    Postova
    4.381

    Re: Stvari zbog kojih ispadate ''neuki idioti''

    Aral,znam da sad ispadam seljačina i da ispada da se pravim važan jer slušam metal,al koliko si ti metala uopće poslušao da bi došao do zaključka da je bezveze?Ne čudim se ako je u pitanju smeće tipa Slipknot i sl.,i ja sam mrzio metal kad sam to čuo i mislio da je to metal.
    @ Maloki:Slažem se za Axla,i meni je on jedan od najiritantnijih vokala,i smatram da su GnR dosta precijenjeni,ali su u svoje zlatno doba bili dosta dobri (nisam slušao CD,neki kažu da je odvratan,neki da je bolji od starih Gunsa).Nije da sam neki fan,al onaj solo u SCOM jednostavno ne možeš ne voljeti.

    OT:
    Radiohead.Taj bend je na sve strane hvaljen,zovu ih najvećim bendom današnjice,prave bogove od njih,no sve što sam dosad čuo od njih bilo mi je ubitačno dosadno.
    Beatlesioštujem ih i cijenim ih jer bez njih ne bi bilo velikog dijela glazbe koju volim,al osim neke 3 pjesme,sve što sam dosad čuo od njih bio je neki dosadnjikavi pop-rock.Zovu ih najvećim rock bendom u povijesti,dok neke kasnije bendove čije se pjesme i nisu toliko razlikovale od njihovih popastijih stvari odmah proglase smećem.
    Anti-cajke ekipa:Ne kužim po čemu to cajke zaslužuju status najgore glazbe ikad,dok se razno američko ili hrvatsko smeće tolerira.Lady Gaga i Rihanna nemaju veze sa cajkama jer pjevaju na engleskom.Grdović i Bulić nisu cajkaši,oni su hrvatski domoljubi i Thompsonovi prijatelji.Njih treba puštati na radiju,ali nikako srpsku i bosansku narodnu glazbu,ili dance-pop koji se iz nekog razloga trpa pod istu,to kvari našu mladež.Jea rajt.

  23. #23
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    Ithilien
    Postova
    7.624

    Re: Stvari zbog kojih ispadate ''neuki idioti''

    prije onaj intro riff iz scom nego solo... dok 3. solo iz november rain, lagano mogu reč da je jedan od najboljih soloa u povijesti glazbe jednostavno prejebeno... i da nekužim kak su to gunsi precijenjeni? ne vidim nigdje da ih neko hvali(to je doduše zato što 30 godina nisu izdali nešto što valja), ne sluša ih puno ljudi, a to da je axl retardiran istina...

    i da slažem se s ovim što je duck napiso

  24. #24
    Senior Member Master Blaster hacker's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    4.054

    Re: Stvari zbog kojih ispadate ''neuki idioti''

    Kod mene je malo drugačija situacija. Recimo frend i ja u tramvaju, i sad pričamo o UFC-u i kak je jedan lik razbio drugoga, i onda si mislim stoposto sad ljudi briju da smo neke seljačine i razbijači xD

  25. #25
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Jan 2009
    Lokacija
    Liberty City
    Postova
    15.884

    Re: Stvari zbog kojih ispadate ''neuki idioti''

    Na svojoj sam koži naučio da se s vremenom i kroz odrastanje/starenje ukusi u glazbi, filmu, pa čak i u igrama vrlo često mijenjaju, a nekad čak i u potpunosti promijene. Razlika je u tom što neki ljudi mogu poštivati ono što druga osoba voli (jer isto to očekuju i za sebe) i nije ih pritom briga da njihov ukus nužno bude "THE TASTE", dok drugi žive za to da "ostalim ljudima koji su lako podložni utjecaju pojedinaca" nameću svoj ukus, svoje stavove i svoja razmišljanja. Kada se nađem u situaciji da komuniciram s fenbojem nečega onda ga ili ignoriram na pristojan način ili mu povlađujem toliko jako i nerealno da vrlo brzo shvati šta radim i da samo ispada glup. Tada 99% takvih ljudi zašuti i prestane, jer shvate da ja nisam "ostali ljudi lako podložni utjecaju pojedinaca" i da džaba laprdaju...

    Usko vezano uz temu to bi bilo:

    1. Facebook
    - dosadno

    2. Auto
    - ne kužim one koji forsaju (pod nešto normalno) posjedovanje (polovnih) auta i bacanje para na njih

    3. Vozački
    - ne namjeravam ga polagati dok ne kupim tj. odlučim kupiti auto

    4. Imanje cure
    - mnogi poznanici imaju cure koje su božesačuvaj i kada ih vidim/čujem drago mi je da sam single

    5. Ženidba
    - mnogi poznanici imaju žene koje su božesačuvaj i kada ih vidim/čujem drago mi je da sam neoženjen


  26. #26
    Banner No Mercy
    Datum registracije
    Jul 2008
    Lokacija
    Archbishop Lazarus' lair
    Postova
    5.316

    Re: Stvari zbog kojih ispadate ''neuki idioti''

    Here we go again.
    ''Guns n' roses su meni bezveze, ne vidim ništa u njima'', ''o čemu ti pričaš, oni su najbolji bend'' and on and on.
    Neznam kako vam nije ni dosadilo više.

    Koji kok?
    Pustite ljude da slušaju što hoće, evo u ovoj sam temi vidio nekoga da pljuje po nečemu što slušam i neka...šta ću mu sad dokazivat da je to zakon muzika?

    Nego, OT: Picasso je i meni pre precijenjen.
    To i ja mogu nacrtat.
    Al ne, kad on to nacrta, ima dublji smisao i vrijedi milijune.

    I još nešto, više od svega.Nogomet.
    ''Ej, kakav si ti to muškarac, ne gledaš nogomet, tko to ne gleda nogomet?''.

  27. #27

    Re: Stvari zbog kojih ispadate ''neuki idioti''

    Aj molim te nacrtaj i prodaj za milijune.
    = Citat = Izvorno postao Kid A
    Bar si ti svake nedelje ne fiksas mozak najgorim smecem otkako je civilizacije

  28. #28
    Senior Member You have been warned Aral's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Sanctuary
    Postova
    18.718

    Re: Stvari zbog kojih ispadate ''neuki idioti''

    A lol, koji klinci. Gle, ovo je tema o tome o čemu je i napisatu ću kaj mislim, boli me kifletina tko, šta i kaj misli o tome. Ne volim metal i bok. Ne volim jazz i bok. Ne volim klasiku i bok. Ne volim narodnjake i bok. U čem je problem molim lijepo? Tema je savršena da se o tome ne raspravlja.

    To ko da ja sad Niki Bellicu idem srat zašto ne voli aute jer ih ja obožavam i rađe bi umirao od gladi na ulici nego da nemam auto a vozački sam položio taman kad sam navršio 18 i razmišljam kak da ženi objasnim da bi rađe spavao pokoji put u autu koji mi čući prek noći u garaži nego u sobi. No point discussin.

    I da, nogomet - mrzim ga više nego bilo koji sport.
    "Extinction is the rule. Survival is the exception." - Carl Sagan

  29. #29

    Re: Stvari zbog kojih ispadate ''neuki idioti''

    Vid' ga što se na godine odmah izvlači.

  30. #30
    Senior Member You have been warned Aral's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Sanctuary
    Postova
    18.718

    Re: Stvari zbog kojih ispadate ''neuki idioti''

    Ne izvlačim se, editirao sam jer sam skužio da se spuštam na razinu 15-godišnjaka.

    "Extinction is the rule. Survival is the exception." - Carl Sagan

Slične teme

  1. Razlozi zbog kojih mrzite Flandera........
    By BokalVode in forum World Of Warcraft
    Odgovora: 4
    Posljednji post: 01-01-1970, 01:00

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •