Prikazujem rezultate 1 do 5 od 5

Tema: izgubljen authentication key

  1. #1

    izgubljen authentication key

    ovako, kupio sam wow pred nekih 2 godine i sve teklo normalno, al kako sam se u meduvremenu selio sam izgubio cde od wowa (izmedu ostalog i authentication key) a kako mi acc dosta znaci jer je puno previse vremena ulozeno u njega, a kod nekakvih krada acca il takvih sranja taj je key potreban za vratit acc, i sad mene zanima ako je moguce ikako ga replaceat ili nesto, makar trebalo platit, i ako da na koju foru, ako ne sta mi preostaje?

    note: stavio bi post u pomagaj brate al tamo su teme dosta opsirne i mislim da ce mi prije pomoc neko 'specijaliziran' za wow

  2. #2
    Senior Member Master Blaster Wizard's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Zemlja čudesa
    Postova
    4.918

    Re: izgubljen authentication key

    Probaj poslati blizzardu mail moglu li ti vidjeli koji ti je cd key, ali ipak kod kradje accounta vjerovatno bi ti kopija osobne bila dovoljna da dokazes da je tvoj
    Well, as long as it's interesting.

  3. #3

    Re: izgubljen authentication key

    Ne znam što će ti uopće CD-key ako si već registrirao igru i/ili ekspanzije (ako ih imaš) na svoj WoW account.
    Isto tako baci pogled na ovu temu ako nisi mergao WoW account sa Battle.net accountom, nešto što je postalo obavezno za igrati.

    U suprotnom kontaktiraj Blizzard samo što ćeš vjerojatno trebati dokazati da si baš ti vlasnik tog accounta.

  4. #4

    Re: izgubljen authentication key

    mergao sam acc sve pet sto se toga tice, ali stvar je u tome sta sam ja izgubio kutiju od cda, i nadajmo se da se takvo sto nece dogodit al u teoriji ako ju je neko naso on time potvrduje da je acc njegov i moze si ga 'vratit' :/

  5. #5
    Senior Member You have been warned flander's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Ispod hrasta,zarađujem plaću
    Postova
    15.767

    Re: izgubljen authentication key

    gle njima je bitno da im pošalješ svoje podatke i mail na koji je battle net registriran, ti cdkey niš ne znaći

    znam iz iskustva jer su koleki haknuli acc i imal je cdkey od wotlka i sve to ali nije znao mail na koji je taj acc regan, doduše taj acc nije bio njegov, od kolege, probao je i njega kontaktirat ali ni on se nije mogal sjetit maila

Slične teme

  1. BIOS krivo prepoznao CPU; apsolutno izgubljen covek :P
    By Bishop_45_(2) in forum Hardware F.A.c.Q.
    Odgovora: 8
    Posljednji post: 11-01-2008, 11:35
  2. Crysis - server authentication failed ????
    By duna in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 17-12-2007, 18:52
  3. Crysis - server authentication failed ?
    By Peyo in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 5
    Posljednji post: 24-11-2007, 00:06

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •