Stranica 1 od 3 123 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 30 od 80

Tema: Total War ownage

  1. #1
    Senior Member You have been warned cham3leon's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    18.414

    Total War ownage

    Inspiriran xarabasovom temom o posjedovanju u Hitmanu, zašto ne bismo imali jednu i za Total War? Zato, generali, bojnici, pukovnici i carevi, postajte svoje najimpresivnije kampanje, pobjede, obrane, vrhunske taktike i političko-ekonomske trikove koji su vas lansirali na tron vladara poznatog svijeta u bilo kojem od postojećih igara Total War serijala.

    Osobno, trenutno igram Medieval 2 s Mlecima i jedna sam od najjačih frakcija starog svijeta. Najlošije područje mi ostaje diplomacija i vanjska politika jer sam sa svim državama s kojima sam u bliskom kontaktu zaratio, čak su mi svi dotadašnji saveznici objavili rat čim sam postao jači od njih. Imam možda tri diplomata i svi su loši. Nitko ih izgleda ne želi ni čuti jer mi nitko nikad nije prihvatio nijednu ponudu.
    Usprkos tome, jako se dobro držim s obzirom na to da praktički ratujem na svim frontovima. Zapadna Italija, Alpe, Panonska ravnica (Budimpešta), Grčka, pa čak i u Svetoj zemlji gdje sam u križarskom ratu osvojio Akru i Jeruzalem. Što se tiče vojne taktike, svaki potez mi je dobro planiran, i nikad ne riskiram da krenem u napad puštajući neke regije nebranjenim. Kod obrane također, uglavnom mi je cilj da što manje vojnika pogine, tako da ih ne šaljem u smrt bezveze. Razvio sam nekoliko uspješnih taktika obrane gradova. Kad me napadnu s malo opsadne opreme, borba ostaje na zidovima gdje mi je najlakše odbiti napadače, a ako dođu s jakom artiljerijom i izbuše zid na nekoliko mjesta, to više nema smisla, pa sve povučem u sam centar grada. Tada iskoristim sve jedinice, čak i artiljeriju koja s lakoćom tamani čete koje se guraju uskim ulicama. Ako me napadnu sa više strana, i tome doskočim postavljanjem dodatnih kopljanika s te strane, samo da ih zadrže dok strijelci i artiljerija s iste pozicije mogu i njih gađati.
    Međutim, nisam do svega toga došao samo čistom vojnom silom. Možda moje najjače područje je jaka špijunska mreža vrhunskih uhoda i plaćenih ubojica koja svuda preduhitri sve napade i eliminira ključne ljude i zapovjednike. Također, prije svakog napada si osiguram sve informacije o protivniku, uz povremenu sabotažu ključnih građevina prije početka opsade.

  2. #2
    Senior Member My way or the highway TeraBajt's Avatar
    Datum registracije
    May 2007
    Lokacija
    dale
    Postova
    8.021

    Re: Total War ownage

    woah, look at all the people who have read it.
    "KAD VIDIM DA ONAJ KOME JE EMPEROR KLASA DA MI NAPISE DA JE OVO GOVNO...
    MENI JE DRAGO KO MAJMUNU KAD JEDE BANANU..."
    ~Vozd Jovan Pogani

  3. #3
    Senior Member You have been warned cham3leon's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    18.414

    Re: Total War ownage

    Razočaran sam odzivom

  4. #4
    Administrator God from the machine
    Datum registracije
    Mar 2007
    Lokacija
    Chicago
    Postova
    20.497

    Re: Total War ownage

    Nisam ni vidio temu do sad ))))

    Imamo M2 topicu Gaming općenito, nema potrebe za ovim
    [center:chmelrcv][/center:chmelrcv]
    [center:chmelrcv]BITCH, IT IS 5:30![/center:chmelrcv]

    -kazem ti, nisu sredeni.

  5. #5
    Senior Member You have been warned cham3leon's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    18.414

    Re: Total War ownage

    Kako modern warfare 2 može biti zamjena za Total War serijal?

  6. #6
    Administrator God from the machine
    Datum registracije
    Mar 2007
    Lokacija
    Chicago
    Postova
    20.497

    Re: Total War ownage

    E, ubit ću te, imam halove zbog tebe )))))))))
    [center:chmelrcv][/center:chmelrcv]
    [center:chmelrcv]BITCH, IT IS 5:30![/center:chmelrcv]

    -kazem ti, nisu sredeni.

  7. #7
    Senior Member You have been warned cham3leon's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    18.414

    Re: Total War ownage

    Čime? Banhammerom? Lol.

    Inače, imamo i hitman temu, i to više njih, čini mi se u Gaming općenito, pa je hitman ownage tema skupila dosta postova. Osim toga, ovaj topic nije samo za M2, nego za svaki TW. Da je krenula kakva rasprava, baš bih sad ubacio komentar kako mi lijepo ide sa Austrijom s kojom sam osvojio cijelu središnju Europu...

  8. #8

    Re: Total War ownage

    <3 Rome TW. Čekam da popravim komp pa da bacim malo pred ispite iz povijesti Rima

  9. #9

    Re: Total War ownage

    = Citat = Izvorno postao Sgt. Bull
    <3 Rome TW. Čekam da popravim komp pa da bacim malo pred ispite iz povijesti Rima
    Rome + Europa Barbarorum. Much love.
    Padam u napast sada, ali nemam vremena igrati.

  10. #10

    Re: Total War ownage

    Rome mi je oduvijek bio najdraži TW.

    Grci, Kartaga i Julii FTW.

    Jebemu, upravo sam sad stavio da se skida R:TW. ^^
    "O, words are poor receipts for what time hath stole away."
    - John Clare, Remembrances

  11. #11

    Re: Total War ownage

    = Citat = Izvorno postao str1k3r
    Grci, Kartaga i JuliiSFTW.
    De modiraj to. Em je takav podijeljeni Rim povijesno netočna sramota, em su Rimljani prejaki u vanilla igri.

  12. #12

    Re: Total War ownage

    U vanilla da, a i Julii su frakcija sa kojom sam igrao na veliko, nekako su mi prirasli srcu. Onda sam otkrio Grke.
    "O, words are poor receipts for what time hath stole away."
    - John Clare, Remembrances

  13. #13

    Re: Total War ownage

    Ja sa britancima žarim i palim u Rome-u

  14. #14
    Senior Member You have been warned cham3leon's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    18.414

    Re: Total War ownage

    Nekima navodno više paše ona čistokrvna koljačina kao u Romeu, ali meni je ipak draže puckanje puščicama i skirmishanje u Empireu. Čak i u Medieval 2 kad su topovi došli najviše sam polagao u artiljeriju. Moja politika je sačuvati čim više ljudi.

  15. #15

    Re: Total War ownage

    Meni je jedino žal kaj u Empireu nema da možeš otkupiti ili prodati zarobljenike kao u Medieval 2 ali mi se to sa puškama ne sviđa jer mi jednostavno ne paše prevelika briga kad ti se npr. zakucaju indijanci sa sekirama na vojnike sa puškama i još ak si zaboravil bajonete istražit ...

  16. #16
    Administrator God from the machine
    Datum registracije
    Mar 2007
    Lokacija
    Chicago
    Postova
    20.497

    Re: Total War ownage

    = Citat = Izvorno postao str1k3r
    U vanilla da, a i Julii su frakcija sa kojom sam igrao na veliko, nekako su mi prirasli srcu. Onda sam otkrio Grke.
    This. Jedino je problem kad mi neka rimska frakcija objavi rat... I nikad neće sklopiti mir
    [center:chmelrcv][/center:chmelrcv]
    [center:chmelrcv]BITCH, IT IS 5:30![/center:chmelrcv]

    -kazem ti, nisu sredeni.

  17. #17
    Senior Member You have been warned cham3leon's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    18.414

    Re: Total War ownage

    = Citat = Izvorno postao hrčak
    Meni je jedino žal kaj u Empireu nema da možeš otkupiti ili prodati zarobljenike kao u Medieval 2 ali mi se to sa puškama ne sviđa jer mi jednostavno ne paše prevelika briga kad ti se npr. zakucaju indijanci sa sekirama na vojnike sa puškama i još ak si zaboravil bajonete istražit ...
    Ali zato kad imaš Line Infantry a istražiš fire by rank, pa krene rafal jedan za drugim ...

    Treba kombinirati. Rijetke su to situacije kad se boriš protiv protivnika koji će te načisto jurišat, ali i za to ima lijeka. Imam par četa pikemena u nekim svojim vojskama, i znali su dobro doći za pokriti osjetljive dijelove fronte od melee jedinica. Najveći win je kad natjeraš konjicu da ti se zajuri prema pikemenima dok su u pike wall formaciji <3

  18. #18

    Re: Total War ownage

    Sad sam iz zajebancije u Rome-u pustil nekaj više od 4 tisuće vojnika koji su dno dna protiv nekaj više od 2 tisuće rimskih legionara, uspio sam nekak pobijediti uz gubitke oko cca 3000 vojnika i još uvijek mi se onak na bojnom polju to čini kao najljepši prizor.

  19. #19

    Re: Total War ownage

    Baš to, Rimljani su prejaki, a da ni ne spominjem nakon Reformi.

    @cham3leon:
    Meni je baš problem u ETW i NTW to skirmiširanje jer je sporo do bola, posebno "plesanje" s protivnicima. Daj mi jednu legiju, juriš i ja sretan.

  20. #20
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Feb 2009
    Postova
    2.418

    Re: Total War ownage

    U romeu su falange op pod kontrolom igrača. Taktika je ta da ne stavljam jednu jedinicu do druge nego da stoje jedna u drugoj pa rade dupli damage. Tako spojim do 3 jedinice u jednu i stjeram ih u kut mape pa ih se ne može ni flankati ni probiti bez teže artiljerije.
    Intel Core 2 Quad Q6600 @ 2.40 GHz // GTX 260 896MB (216SP) // 4 GB RAM // HDD: 320 GB

    last.fm

  21. #21
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Jun 2009
    Lokacija
    Down Under
    Postova
    4.055

    Re: Total War ownage

    Jaoooooooo, uopće nisam vidio temu.

    TW igre su mi najbolje !!!
    Ogroman sam fan i imam ih SVE !!!!!!!!!

    Trenutno igram NTW koji me oduševio !!! (jedino fali malo regija, bar da je tu sj Afrika,al nije i da ima malo više vojnih jedinica, to je jedini minus)
    [center:1qx20gpn][/center:1qx20gpn]

  22. #22
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jun 2009
    Postova
    1.745

    Re: Total War ownage

    Ebate tek sad vidio temu, meni najdražeg serijala. Krećem sutra Medieval 2 Total War s Stainless Steel modom 6.2 igrat.

  23. #23
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jun 2009
    Postova
    1.745

    Re: Total War ownage

    Navodno će na E3 sajmu biti najavljen novi Total War, i navodno neće biti baruta. Nadam se da će bti Rome 2 Total War.
    http://twitter.com/CAGames/status/14359252723
    http://ve3d.ign.com/articles/news/54923 ... iled-At-E3

  24. #24
    Moderator Fight fire with fire sickpetey's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2010
    Lokacija
    Skavenblight
    Postova
    10.555

    Re: Total War ownage

    Ćuo sam jednom da misle probati WW1 (nadam se da nece) ili fantasy...to bi totalno uništilo serijal brijem

  25. #25
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jun 2009
    Postova
    1.745

    Re: Total War ownage

    Mislim da neće biti ww1, jer sam čuo da neće biti baruta, znači Shogun 2 Medieval 3 i ww1.....otpadaju. E sad samo treba molit Boga da nedaju fantasy, samo to ne.

  26. #26
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Apr 2006
    Postova
    17.106

    Re: Total War ownage

    Gdje je ta tema o posjedovanju Hitmana? :S
    (╯°□°)╯︵ ┻━┻

    Relaxation.mp3

  27. #27
    Senior Member You have been warned cham3leon's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    18.414

    Re: Total War ownage

    Inače, što se tiče Empire-a i Napoleona, ima li tu kakvih vrsnih pomorskih taktičara? Pomorske bitke traže potpuno drukčiji smisao za taktiziranje, a ja još nisam shvatio.

    Naravno, postoji i ona klasična "taktika" da posložiš sve brodove u liniju, i onda tako dočekaš neprijatelje koji se također postave u liniju, i onda idu paralelno pa se samo gađaju, ali meni je to malo preglupo. Tokom eksperimentiranja sa flotom, otkrio sam na teži način da nije preporučljivo okružiti neprijateljsku flotu, jer su tako oni još i duplo jači budući da sa obe strane mogu gađati topovima, dok svaki moj brod može gađati na jednu stranu.

    Sukladno tome, možda bi bilo najbolje napraviti varku da jedan ili dva robusnija broda drže liniju i idu paralelno s neprijateljima, a par okretnijih i bržih brodova se okrenu prema njima i presijeku protivničku formaciju da dođu između njih i još ih možda uspiju opalit po pramcu ili krmi gdje su ranjiviji, ali u praksi bi se to moglo pokazati teško izvedivim.

    Inače sam primijetio da među ljudima koje znam a igraju E:TW nema pomorskih mahera. Uglavnom stavljaju autoresolve ili uopće ne pokušavaju pomorsku dominaciju, pa da vidimo da li ih ima ovdje.

  28. #28
    Administrator God from the machine
    Datum registracije
    Mar 2007
    Lokacija
    Chicago
    Postova
    20.497

    Re: Total War ownage

    Ja sam pogubio živce na tim pomorskim bitkama. Sve više od 2 broda-> autoresolve.
    [center:chmelrcv][/center:chmelrcv]
    [center:chmelrcv]BITCH, IT IS 5:30![/center:chmelrcv]

    -kazem ti, nisu sredeni.

  29. #29

    Re: Total War ownage

    = Citat = Izvorno postao cham3leon
    Inače sam primijetio da među ljudima koje znam a igraju E:TW nema pomorskih mahera. Uglavnom stavljaju autoresolve ili uopće ne pokušavaju pomorsku dominaciju, pa da vidimo da li ih ima ovdje.
    S razlogom. Loše je.

  30. #30
    Senior Member You have been warned cham3leon's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    18.414

    Re: Total War ownage

    Loše? Mislim da su pomorske bitke poprilično vjerno simulirane...

Slične teme

  1. Hitman ownage
    By Kid A in forum Pepeljarom u gimpa
    Odgovora: 81
    Posljednji post: 26-08-2011, 14:43
  2. BFBC2 Moj najveci ownage ikad 72/32
    By xtali in forum Pepeljarom u gimpa
    Odgovora: 21
    Posljednji post: 07-11-2010, 10:38

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •