Stranica 18 od 19 PrvaPrva ... 816171819 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 511 do 540 od 559

Tema: MetallicA

  1. #511
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jan 2009
    Postova
    1.875

    Re: MetallicA

    = Citat = Izvorno postao MAFNi
    Sve mi se više čini da ću ići , ali me je strah da me netko ne satare s nogama tamo jer... slab sam
    nema da se brineš ništa ako budeš u prvim redovima, neće da bidne mesta da se digne noga.. al bogami, ima da letiš levo desno, al je zabavno i ne boli, samo što se brzo umoriš, a i teško će da headbanguješ ako voliš..
    Zokijeva SINEMA je sajt koji se bavi recenzijama filmova, kao i vestima iz sveta kinematografije.

  2. #512
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jan 2009
    Postova
    1.875

    Re: MetallicA

    [quote="Medolina"][color=#8000BF]Čini mi se da je u pitanju bila puknuta žica na gitari.../quote]
    to sa žicom je glupost, em što je mogo da je zameni, em sa sobom vuču milion drugih gitara. ja sam čuo da je otkazano zbog slabe prodaje karata, pa je organizator hteo da premesti cert u neki klub, a metallica u klubovima tad nije svirala, nemaju prikladno ozvučenje za takvu vrstu lokacije.
    Zokijeva SINEMA je sajt koji se bavi recenzijama filmova, kao i vestima iz sveta kinematografije.

  3. #513
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jan 2009
    Postova
    1.875

    Re: MetallicA

    nego, što se metallice u zagrebu tiče.. postoji šansa da dođe big four plus još neki bendovi (u igri su motorhead, heaven and hell i mastodon za sada, a ko zna šta sve može da se pojavi) u bugarsku na sonisphere festivalu, što je mnogo bolje nego samo metallica, pa ako se bugarska potvrdi idem tamo, ako ne palim na metallicu u hrvatskoj.. mada, da sam iz hrvatske išo bih na oba.
    Zokijeva SINEMA je sajt koji se bavi recenzijama filmova, kao i vestima iz sveta kinematografije.

  4. #514

    Re: MetallicA

    sutra kupujem ulaznicu

  5. #515
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Sep 2007
    Lokacija
    Lokacija
    Postova
    2.105

    Re: MetallicA

    = Citat = Izvorno postao baldrick_
    heaven and hell
    zasto to radis, znas da nece doci

    pancakes are my business...and business is good

  6. #516
    Senior Member No Mercy MasaKrisT's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Pozega, Gosuland
    Postova
    6.367

    Re: MetallicA

    fan pit karta u djepu.
    Won't Bow Don't Know How.

  7. #517
    Moderator No Mercy
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Las Bjelkas
    Postova
    6.624

    Re: MetallicA

    ako odem i sviraju pun kurac stvari s novih albuma koje su ispod razine - kukat cu... possible...
    ako ne odem - kukat cu... zasto? nisam iso...

    prva solucija - 300-360kn
    druga solucija - 0kn...


    vjerojatno bude prva...

  8. #518
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jan 2009
    Postova
    1.875

    Re: MetallicA

    brate, lepo odeš na live metallica i vidiš dal ti odgovara to što sviraju.. imaj na umu da je svaki koncert različit za, ne znam, desetak stvari..
    Zokijeva SINEMA je sajt koji se bavi recenzijama filmova, kao i vestima iz sveta kinematografije.

  9. #519
    Senior Member My way or the highway Neven <R>'s Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    wololo
    Postova
    7.914

    Re: MetallicA

    Evo kog zanima možete se prijaviti na Guitar Hero turnir i osvojiti karte za koncert + upoznavanje benda:

    http://gamereport.tportal.hr/metallica/prijava

  10. #520
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jan 2009
    Postova
    1.875

    Re: MetallicA

    Zokijeva SINEMA je sajt koji se bavi recenzijama filmova, kao i vestima iz sveta kinematografije.

  11. #521

    Re: MetallicA

    zna li itko ista o bitnijim popratnim sadrzajima vezanim uz koncert?

  12. #522
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    2.424

    Re: MetallicA

    Nacuja sam da ce bit klaun koji žonglira jajima.. Zbog toga idem ranije
    Al bez zaebancije i mene zanima šta se nudi

  13. #523
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Feb 2009
    Postova
    1.708

    Re: MetallicA

    Štandovi s majicama i tim glupostima bi trebali biti, ovo za klauna mi je prvi glas, ali nemam pojma iskreno, tko je predgrupa?
    There is a Hell, believe me I've seen it.. There is a Heaven, let's keep it a secret...

  14. #524
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Jun 2006
    Postova
    7.160

    Re: MetallicA

    = Citat = Izvorno postao Medolina
    ovo za klauna mi je prvi glas, ali nemam pojma iskreno
    U jebo te.

  15. #525
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Feb 2009
    Postova
    1.708

    Re: MetallicA

    Duke, ja ti samo radim i nemam vremena za komp uopće. Vidiš da me ni na forumu nema.. a i prilično sam inače potištena, pa ne pratim.......S
    There is a Hell, believe me I've seen it.. There is a Heaven, let's keep it a secret...

  16. #526
    Senior Member Master Blaster hacker's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    4.054

    Re: MetallicA

    Predgrupe su Volbeat i High On Fire. Al po meni je Hetfield još davno izgubio glas, tak da mislim da će biti loše

  17. #527
    Senior Member No Mercy MasaKrisT's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Pozega, Gosuland
    Postova
    6.367

    Re: MetallicA

    Gledao sam dva koncerta sa ove turneje,zacudo glas mu je puno bolji nego 2004 i ta faza.
    Won't Bow Don't Know How.

  18. #528
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Jun 2006
    Postova
    7.160

    Re: MetallicA

    = Citat = Izvorno postao hacker
    Predgrupe su Volbeat i High On Fire. Al po meni je Hetfield još davno izgubio glas, tak da mislim da će biti loše
    Uživo sam ih gledao 2008.(ili 2007.) u Beču, i začudilo me kolko se još dobro drži, od live videa na jutubu sam očekivao nešto puno, puno gore.

  19. #529
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Feb 2007
    Lokacija
    Dwarf Fortress
    Postova
    8.343

    Re: MetallicA

    Planira li se ikakvo okupljanje forumaša na dan koncerta pošto izgleda da vas dosta ide, iz Mostara nas stiže 25 busom tako da će put biti vesel
    I dreamt I was in a painting with ponies. It was... nice.

  20. #530
    Senior Member Master Blaster Feanor's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Zadar
    Postova
    4.480

    Re: MetallicA

    Ja bih rado, ali isto dolazim s ogromnom ekipom pa neznam kako da vremena odvojim, a bilo bi glupo da njih povlacim za sobom, bit ce dobro ako uspijem popit vec dogovorenu pivu sa Str1k3rom....

    pozz Str1k3r, iako sumnjam da budes zalazio u ovu temu haha
    Look at us. Everything is backwards; everything is upside down. Doctors destroy health, lawyers destroy justice, universities destroy knowledge, governments destroy freedom, the major media destroy information and religions destroy spirituality

  21. #531

    Re: MetallicA

    = Citat = Izvorno postao Jopax
    Planira li se ikakvo okupljanje forumaša na dan koncerta pošto izgleda da vas dosta ide, iz Mostara nas stiže 25 busom tako da će put biti vesel
    moze, sam otrebamo osmisliti znak raspoznavanja, tipa slamnati sesiri ili cvijet u kosi

  22. #532
    Senior Member Master Blaster Feanor's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Zadar
    Postova
    4.480

    Re: MetallicA

    Jel tko ide na Pipse dan prije Metallice? Ja cu najvjerovatnije ic, doduse morat cu jos dobro razmislit o tome jer su tjedan dana kasnije u Zadru a nebih bas davo 80kn dvaput. Pipsi su pipsi, al 80kn je 80kn.
    Look at us. Everything is backwards; everything is upside down. Doctors destroy health, lawyers destroy justice, universities destroy knowledge, governments destroy freedom, the major media destroy information and religions destroy spirituality

  23. #533
    Senior Member Master Blaster Da_killah's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    4.372

    Re: MetallicA

    obožavam te bendove koji negdje nastupaju besplatno, a negdje za 80, 100kn dobro, znam da im se i ti besplatni koncerti plate, al ono...
    Peace is a lie. There is only passion. Through passion I gain strength. Through strength I gain power. Through power I gain victory. Through victory my chains are broken. The Force shall set me free.

  24. #534
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Feb 2009
    Postova
    1.708

    Re: MetallicA

    Društvo, trebam pomoć i to hitno i ovih koji se snalaze u zg. JA vam ne znam doći do hipodroma, pa bi bilo fora kada bi mi netko objasnio kuda dalje poslije vlaka. Dakle, kad izađem na željezničkoj, ima li kakav bus direkt tam ili moram presjedat?Hvala unaprijed!

    P.S.Mislim da je Pingu bio danas u Kutini, al nisam sure....
    There is a Hell, believe me I've seen it.. There is a Heaven, let's keep it a secret...

  25. #535
    Guest

    Re: MetallicA

    jedva sam čeko metalicu da se riešim brata barem za 2 dana

  26. #536
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Nov 2008
    Lokacija
    Slavonski Brod
    Postova
    638

    Re: MetallicA

    = Citat = Izvorno postao Medolina
    Društvo, trebam pomoć i to hitno i ovih koji se snalaze u zg. JA vam ne znam doći do hipodroma, pa bi bilo fora kada bi mi netko objasnio kuda dalje poslije vlaka. Dakle, kad izađem na željezničkoj, ima li kakav bus direkt tam ili moram presjedat?Hvala unaprijed!

    P.S.Mislim da je Pingu bio danas u Kutini, al nisam sure....
    ima ovdjeSvec objasnjeno

  27. #537
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Feb 2007
    Lokacija
    Dwarf Fortress
    Postova
    8.343

    Re: MetallicA

    Evo vratili se prije koji sat vremena, moram reći bilo je jako dobro, definitivno su premašili moja očekivanja što se tiče glazbe ali je organizacija nenormalno podbacila, prostor koncerta je bio nemoguće blatnjav i bilo je nenormalno teško kretati se, znali su da će biti kiše, mogli su nekakve ploče bar staviti, sve u svemu jako dobar koncert
    I dreamt I was in a painting with ponies. It was... nice.

  28. #538
    Senior Member No Mercy Outmind's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    The six-sided star
    Postova
    6.571

    Re: MetallicA

    Ajd nek netko nabaci set listu. Čujem da su bili creeping death i fade 2 black, zbog čega mi je čak malo i žao kaj nisam bio tamo...
    Then a gypsy woman comes, says "There's one thing you should know;
    I've just read your fortune, and you died five years ago. "

  29. #539
    Senior Member Master Blaster Da_killah's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    4.372
    Peace is a lie. There is only passion. Through passion I gain strength. Through strength I gain power. Through power I gain victory. Through victory my chains are broken. The Force shall set me free.

  30. #540
    Moderator No Mercy
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Las Bjelkas
    Postova
    6.624

    Re: MetallicA

    set lista je bila po meni fantasticna!

    da, blato je bilo mali problem, al kad smo se jednom utaborili, zaboravio sam na njega...

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •