Stranica 2 od 2 PrvaPrva 12
Prikazujem rezultate 31 do 39 od 39

Tema: GT GotY

  1. #31
    Moderator God from the machine Kid A's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2009
    Lokacija
    5-HT2A
    Postova
    21.916

    Re: GT GotY

    Treba otvoriti posebnu temu za Gamespot.
    O njima jednostsvno ne vrijedi raspravljati.
    Za najbolji RTS ljudi izabrase Sims 3.....ono stvarno
    = Citat = Izvorno postao flander Pregledaj post
    kolko se sjećam u First class Xavier je pokušao navest Magneta da ne napravi neku pizdariju, dakle isti klinac je i mind kontrol i čitanje misli

  2. #32
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Jan 2009
    Lokacija
    Kutina, Rijeka, Shibuya
    Postova
    3.905

    Re: GT GotY

    = Citat = Izvorno postao xarabas
    Treba otvoriti posebnu temu za Gamespot.
    O njima jednostsvno ne vrijedi raspravljati.
    Za najbolji RTS ljudi izabrase Sims 3.....ono stvarno
    IAKO sam uz PC PLAY pobornik i Gamespot-a, moram se sloziti sa tobom da je to podosta cudan odabir igre koja uopce ne spada u taj zanr, ali mozda je to potez iz ocaja jer bas nema puno RTS-ova 2009. a po mom pamcenju ovo je jedna od gamerski najsiromasnijih godina koje sam ikad dozivio. Ali opet ne vrijedi popljuvati medjunarodno priznati site zbog jedne krive odluke.
    I am an island.

  3. #33
    Moderator God from the machine Kid A's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2009
    Lokacija
    5-HT2A
    Postova
    21.916

    Re: GT GotY

    Pa cekaj zar nije iste godine izasao i Total War?
    = Citat = Izvorno postao flander Pregledaj post
    kolko se sjećam u First class Xavier je pokušao navest Magneta da ne napravi neku pizdariju, dakle isti klinac je i mind kontrol i čitanje misli

  4. #34
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Jan 2009
    Lokacija
    Kutina, Rijeka, Shibuya
    Postova
    3.905

    Re: GT GotY

    a opet tu sam ja kriv krivo sam se izrazio... Sims 3 je na gamespotu doio nagradu za best strategy game. Strategy ne mora nuzno biti RTS, moze bit i tycoon i slicno, al opet mi je malo krivo zato sto je empire total war famozna igra, a nije nista dobila.
    I am an island.

  5. #35

    Re: GT GotY

    Da, iste godine je izašao Total War. No GameSpot je odavno imao bisera svojih. Ona rečenica što Yahtzee kaže je točna; ponašaju se kao kurve koje daju onome tko najviše plati.

    Strategy? Sims je simulacija, ne strategija. Ne zaslužuje uopće biti u toj grupi.
    "O, words are poor receipts for what time hath stole away."
    - John Clare, Remembrances

  6. #36
    Senior Member You have been warned Maloki's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Duga Resa/Zagreb
    Postova
    15.390

    Re: GT GotY

    = Citat = Izvorno postao str1k3r
    Strategy? Sims je simulacija, ne strategija. Ne zaslužuje uopće biti u toj grupi.
    Iskreno, ja bih Simse smjestio u Sandbox RPG

  7. #37

    Re: GT GotY

    Opće je poznato da je GameTrailers konzolaški naklonjena stranica, što po pitanju zaposlenika tako i communitya (pogledajte im forum ako niste... čista konzolaška dominacija), posebno vidljivo kad im se zalomi koja PC recenzija pa obično idu komentari na stvari koje su normalna stvar za nas koji koristimo M&K (STALKER, na primjer, kad su govorili da je igra pretjerano i nepošteno teška, a vidiš iza video u kojem se recenzent zalijeće u neprijatelje kao da igra Halo i ima regeneraciju štita).

    Ne znam kako je GameSpot uletio u raspravu, ali ako se tko sjeća Kane & Lynch recenzije ona vam se kaže.

  8. #38
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Jan 2009
    Lokacija
    Kutina, Rijeka, Shibuya
    Postova
    3.905

    Re: GT GotY

    Ma dobro, moram priznat ja sam kriv kad sam pokrenuo fight oko gamespot-a, samo mi je krivo kad se pljuje po nekome tko to nije zaslužio IAKO ima svoje žute minute.... Po ovim dodjelama na gametrailers-ima stvarno je Dragon Age podcijenjen (iako je po mnogima proglašen najboljom PC igrom, pa tako i prema onom dotičnom site-u kojeg neću spominjati), a pošto je dosta vidljivo da gametrailers je uvelike naklonjen konzolama, nije ni čudo što dragon age nije dobio nagradu kada je dosta razočarao na PS3-u, a osobito na XBOX-u.
    I am an island.

  9. #39
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Mar 2008
    Lokacija
    space
    Postova
    1.736

    Re: GT GotY

    GameTrailers Game of the year za PC:

    http://www.gametrailers.com/video/best-pc-gt-goty/60271

    Očekivano, ali ne i zasluženo. Barem je to moje mišljenje. Prije bih dao DA:O.

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •