Stranica 3 od 3 PrvaPrva 123
Prikazujem rezultate 61 do 76 od 76

Tema: Bozic je krajem 12 mjeseca!!!!

  1. #61
    Senior Member You have been warned cham3leon's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    18.414

    Re: Bozic je krajem 12 mjeseca!!!!

    Yea, right, kao da si bolji vjernik ako zaspamaš kuću lampicama. Postoje neke granice dobrog ukusa. Poanta je da ti kuća izgleda malo svečanije sa drvcem i ostalim ukrasima, vješanje lampica po kući je naprosto kičasto IMO.

  2. #62
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Jul 2008
    Lokacija
    Mađarska koju nabijem na tri qrtza
    Postova
    2.462

    Re: Bozic je krajem 12 mjeseca!!!!

    Sad se sjetih vremena kad se moja stara natjecala sa susjedima(koje ne podnosi) ko ce vise tih šitova imat po kući..
    El moram reć da su se nasa i njihova kuca vidli s drugog kraja grada? :S
    Ni ja ne volim to, al et.. lijepo mi se sjetit tih vremena

  3. #63
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    Nov 2010
    Postova
    326

    Re: Bozic je krajem 12 mjeseca!!!!

    = Citat = Izvorno postao cham3leon
    Yea, right, kao da si bolji vjernik ako zaspamaš kuću lampicama. Postoje neke granice dobrog ukusa. Poanta je da ti kuća izgleda malo svečanije sa drvcem i ostalim ukrasima, vješanje lampica po kući je naprosto kičasto IMO.
    A kao ljudi kite da bi ispali vjernici.

  4. #64
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Jan 2009
    Lokacija
    Liberty City
    Postova
    15.884

    Re: Bozic je krajem 12 mjeseca!!!!

    Bozic, Uskrs i ostale parade kica vise ne fermam ni 5 posto, no unatoc tome sto me zaboli **rac za tradiciju vjerujem da nekakav Bog postoji, ali ne i to da se zove ili treba zvati Bog. Crkvu ne fermam uopce, ali divim se pojedinim pripadnicima svecenstva koji posvecuju svoj zivot pomaganju drugima, a ne tek pustim propovjedima i glumatanju velevaznih pripadnika drustva...


  5. #65
    Senior Member Master Blaster Feanor's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Zadar
    Postova
    4.480

    Re: Bozic je krajem 12 mjeseca!!!!

    I was over in Australia during Easter, which was really interesting. You know, they celebrate Easter the exact same way we do, commemorating the death and resurrection of Jesus by telling our children that a giant bunny rabbit … left chocolate eggs in the night. Now … I wonder why we're fucked up as a race. I've read the Bible. I can't find the word "bunny" or "chocolate" anywhere in the fucking book.
    Look at us. Everything is backwards; everything is upside down. Doctors destroy health, lawyers destroy justice, universities destroy knowledge, governments destroy freedom, the major media destroy information and religions destroy spirituality

  6. #66
    Senior Member Fight fire with fire Xero's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2009
    Lokacija
    Roxbury
    Postova
    12.727

    Re: Bozic je krajem 12 mjeseca!!!!

    Zeko je reinkarnacija Isusa, a Deda Mraz Boga.

  7. #67
    Senior Member No Mercy Outmind's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    The six-sided star
    Postova
    6.571

    Re: Bozic je krajem 12 mjeseca!!!!

    Iako meni stvarno idu na živce sve te reklame, nahajpavanja i lažni sjaj kojeg smo primorani trpiti krajem svake goidne, moram bit pošten pa priznat da su se ove godine ipak donekle upristojili. Da, ima reklama, ali ne iskaču baš iz paštete kak bi stipe rekao.

    Nema se izgleeda novaca ni za marketing ni za pre veliku potrošnju.
    Then a gypsy woman comes, says "There's one thing you should know;
    I've just read your fortune, and you died five years ago. "

  8. #68

    Re: Bozic je krajem 12 mjeseca!!!!

    Zasto vam smeta malo praznickog duha?Jeste da nekad preteraju,ali sta je lose u novogodisnjem duhu i hype-u koji ga prati?Opustite se,mnogo ste negativni.Sto vise osvetljenja,muzike,hrane pica i veselja.

  9. #69
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Aug 2007
    Postova
    2.564

    Re: Bozic je krajem 12 mjeseca!!!!

    Meni ništa od toga ne smeta. Volim snijeg i ukrase kod kuće i u gradu, paše mi ta atmosfera. Zato je kod mene u kući već okićen bor, a nisam vjernik niti mi ti blagdani znače nešto. Jednostavno mi ljepo izgleda
    = Citat = Izvorno postao Marvin OCX
    Symphony X je najbolji i tehnicki najsuperiorniji metal bend koji je ikad postojao i koji ce ikad postojati sa vokalom i gitaristom koji nisu sa ove planete.

  10. #70
    Senior Member You have been warned cham3leon's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    18.414

    Re: Bozic je krajem 12 mjeseca!!!!

    = Citat = Izvorno postao Forengner
    Zasto vam smeta malo praznickog duha?Jeste da nekad preteraju,ali sta je lose u novogodisnjem duhu i hype-u koji ga prati?Opustite se,mnogo ste negativni.Sto vise osvetljenja,muzike,hrane pica i veselja.
    Zato jer svjesno znaš da te varaju i da te žele zajebat. Tete koje u kostimima djeda mraza plešu i pjevaju samo žele namamiti žrtve da kupuju. Pokušavaju ti uvaliti neko lažno veselje da bi bolje prodali svoje proizvode. I tko onda neće početi mrziti crvena odijela i kapice, kičaste dekoracije i slično kad podsvjesno znaš da je to oruđe i oružje hrpe marketinških stručnjaka kojima je posao da od tebe izmuzu pare.

    Sve to izgleda lijepo i veselo, ali kako da te to veseli kad znaš da nije iskreno i da tim ljudima nije do veselja. Kad božićni duh šire prijatelji i poznanici koji to misle iskreno, e onda osjetiš taj pravi ugođaj.

  11. #71
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Jan 2009
    Lokacija
    Liberty City
    Postova
    15.884

    Re: Bozic je krajem 12 mjeseca!!!!

    Potpis na ovo...

    KUPOVANJE JE ZLO I PREDSTAVLJA ŠTOVANJE ĐAVLA!!!


  12. #72

    Re: Bozic je krajem 12 mjeseca!!!!

    Pa ignorisi njih i kupuj ono sto hoces,naravno da je sve to nacin da se od vec siromasnog naroda uzme sto vise para,ali zar mislis da zaista mislim o makretniskim strucnjacima i njihovom 'oruzju' tokom praznika?Hell no.Nisam idiot da manicno kupujem raznorazno djubre.Ne mislim o njima,sta mene oni zanimaju,na meni je da odlucim hocu li kupiti nesto ili ne,medjutim,kako ja nisam neki Rokfeler,ja najcesce veoma malo kupujem za novu godinu,pa me automatski zaobidje bilo kakva varka. Zar mislis da je IKO u zivotu,izvan porodice i najblizih ljudi oko tebe,zaista iskren i da ti zaista 'svim srcem' zeli dobro.
    Tl:dr
    Ne gundjaj i uzviaj u praznicima

  13. #73
    Senior Member You have been warned cham3leon's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    18.414

    Re: Bozic je krajem 12 mjeseca!!!!

    Moram gunđat, to mi je omiljeni hobi uz gaming.
    Normalno da ima ljudi koji su iskreni, ali to sigurno nisu oni koji pjevaju po reklamama i stavljaju ukrase po izlozima trgovina.

  14. #74

    Re: Bozic je krajem 12 mjeseca!!!!

    Narafski,ti su gamad.Ne treba mi gomila ukrasa da bi bio Bozic,ali da budem iskren,lepse je kad ih ima.

  15. #75
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Slav. Brod/Rijeka
    Postova
    7.488

    Re: Bozic je krajem 12 mjeseca!!!!

    Meni iskreno ne smetaju ni lampice ni ukrasavanja. Ko voli, nek izvoli.
    || Intel® Core™ i5-4570 @ 3.2 GHz || nVIDIA GeForce GTX260 || ASUS H87m Plus MBO || 2x4GB Corsair Vengeance @ 1600 MHz || OCZ ZT 750 Fully Modular PSU ||

  16. #76
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Aug 2007
    Postova
    2.564

    Re: Bozic je krajem 12 mjeseca!!!!

    = Citat = Izvorno postao cham3leon
    Normalno da ima ljudi koji su iskreni, ali to sigurno nisu oni koji pjevaju po reklamama i stavljaju ukrase po izlozima trgovina.
    Znaju to ljudi, samo im ne smeta jer vole cijeli taj hype oko blagdana, atmosferu itd. Nisu ljudi toliko glupavi (neki jesu, doduše). To ti je kao kad ideš u crkvu, iako znaš da oni lopovi u odorama s bogom imaju veze otprilike koliko i ti Al' eto, ljudi svejedno idu tamo...
    = Citat = Izvorno postao Marvin OCX
    Symphony X je najbolji i tehnicki najsuperiorniji metal bend koji je ikad postojao i koji ce ikad postojati sa vokalom i gitaristom koji nisu sa ove planete.

Slične teme

  1. Arcania: Gothic 4 demo krajem mjeseca
    By IgGy in forum Komentari vijesti PCPlay.hr i PlayZone.hr
    Odgovora: 4
    Posljednji post: 11-09-2010, 06:04
  2. Igre u proteklih 4 mjeseca
    By Filip_k in forum Gaming općenito
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 08-08-2008, 20:12
  3. pismo mjeseca
    By Korpse in forum Pljuvačnica
    Odgovora: 37
    Posljednji post: 09-11-2007, 16:09

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •