Prikazujem rezultate 1 do 15 od 15

Tema: Wolfenstein - "Vrlo prve" multiplayer impresije

  1. #1
    Administrator My way or the highway W1k1n6's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    45,8/16 stupnjeva
    Postova
    7.146

    Wolfenstein - "Vrlo prve" multiplayer impresije

    Eto jučer ubo igru, malo igrao singleplayer, pa zatim potražio ekipu koja već lagano pere po serverima, zapamtio sam da su jučer to bili stare legende RTCW-a, WET-a i ETQW-a - Cr00k, DJ Terror, Death, Dark, Sgt Nele... Moram reći da me nakon laganog spuštanja na zemlju što se tiče singleplayera, multiplayer totalno oduševio, toliko da ću sam napisati recenziju multiplayer dijela igre. Kada bi se recenzije pisale nakon jednog dana igranja, već sad bih novom Wolfu na prvu loptu dao nekih 80% za SP, ali najmanje 90% za MP. Ako se ovdje motaju koji od starih igrača RTCW-a i WET-a koji još nisu u procesu nabave Wolfa, neka znaju da je to upravo ono što smo priželjkivali (za razliku od nesretnog ETQW) i ništa više nemam za dodati... trenutno.
    Nadam se kvalitetnoj i uspješnoj sceni, s time da moram napomenuti kako je ovo biser multiplayer FPS-a i ne bih ga preporučio neozbiljnim i premladim igračima koji nemaju strpljenja za izgradnju skilla. Welcome back Wolfy!
    Pratite nas na Facebooku i Twitteru!

  2. #2
    Moderator Master Blaster Čux's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    4.041

    Re: Wolfenstein - "Vrlo prve" multiplayer impresije

    meni baš i nije lego previše, ideja i inspiracija su tu, al mi izvedba baš ne štima, i općento imam dojam ko da je osakaćen u nekim fičrsima u odnosu na ET. Mada mi je pohvalno što nema leananja i što health packovi ne djeluju instantno, al je reviveanje totallno zasrano.

    Scena se praktički već sad dijeli na 2 projekta.

    WolfproS- peglanje igre za natjecateljsko igranje, potpuno novi HUD
    http://wolfpro.myhannes.info/

    SharpmodS- za razliku od promoda, ovo praktički nastoji igru pretvorit u RTCW
    http://www.totalgamingnetwork.com/main/ ... p?t=202900

    Navodno i developeri rade na poboljšanjima zbog reakcija (uglavnom negativna) za službenom forumu.

    Iako je većina fanova inicijalno nezadovoljna, mislim da ima dovoljno potencijala da svejedno postane popularno.

    Živi bili pa umrli

  3. #3

    Re: Wolfenstein - "Vrlo prve" multiplayer impresije

    mozda sam previse zagrizo u ET al mi se wolf mp ne svidja bas previse, nisam jedan od one ekipe koja je ocekivala da ce ove bit ET2 i gledao sam na ovo kao novu igru al sam ostao razocaran, aim je prerandom, fps dropovi ocajni a fali mi i raznolikost oruzja i taktika :<

    vidjet cemo kad wolfpro tim dobije sdk u ruke

  4. #4
    Administrator My way or the highway W1k1n6's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    45,8/16 stupnjeva
    Postova
    7.146

    Re: Wolfenstein - "Vrlo prve" multiplayer impresije

    Ja sam se upravo bojao da ne naprave ET na novom engineu ili da ne počnu naokolo letjet helikopteri ko u CoD-u, ili nedaj bože da meci prolaze kroz zidove. Od ova dva moda koji se rade, RTCW-like mi se čini puno zanimljiviji, no i osnovna igra ima izvrsni gameplay. Na onom serveru na kojem igrate ne možete doživjeti koliko tu ima mogućnosti i opcija jer su mape minijaturne i svode se na klasični spawnkilling koncept iz WET zbog čega sam navedenu igru i prestao igrati (čim jedna strana osjeti malu slabost kod druge, odma nastane SK rush). Jedino s čime se za sada slažem s negativnim kritikama je ono čudno dizanje polumrtvih s medaljonom umjesto šprice, te ista komanda za health packove i healanje. Inače kod tih sitnica sviđa mi se jako što se dignuti sami zahvaljuju, što sami traže medica, što se plenta use tipkom a ne posebnom, što nema leananja, što nema previše klasa, što nema nekakve double-jump-sa-strane-pa-preko-zida-skokove, pa čak i sistem kupovanja upgradea mi je bolji od "zvjezdica" jer imaš osjećaj neke kontrole nad time. Jesu to sitnice ali vesele. Eh da, sviđa mi se što je veil-strike (ex air strike) ograničen na puno manji prostor i tako. Uglavnom sve skupa mi se sviđa što je igra dovoljno drugačija da nije surogat RTCW-a ili WET, a opet dovoljno slična da ne zahtijeva previše privikavanja ili da ima totalno drugi način gameplaya kao što je bio ETQW. Čak i ako vam se ovo ne dopadne, igra je fenomenalna baza za izradu modova kakvi vam god padnu na pamet, pa nije isključeno da ćete uskoro moći igrati i indijanski mod s lukom i strijelom ili što vam već paše.
    EDIT: BTW, neki su mi ovdje obećavali neke dobre confige i slično, ali mail box mi je i dalje prazan. Možete mi slobodno nešto tutnut. Čux, ti sigurno imaš već cijeli competition setting?
    Pratite nas na Facebooku i Twitteru!

  5. #5
    Administrator My way or the highway W1k1n6's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    45,8/16 stupnjeva
    Postova
    7.146

    Re: Wolfenstein - "Vrlo prve" multiplayer impresije

    Jučer bilo krasno ali kad igramo svi zajedno mnogo smo bre jaki, pa proći kroz 8 mapa u 7 minuta i nije neki gušt
    Pratite nas na Facebooku i Twitteru!

  6. #6
    Senior Member No Mercy MasaKrisT's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Pozega, Gosuland
    Postova
    6.367

    Re: Wolfenstein - "Vrlo prve" multiplayer impresije

    ah sad mi dodje da kupim igru, samo recesija je, a bojim se da se ne dogodi kao sa fearom...
    Won't Bow Don't Know How.

  7. #7

    Re: Wolfenstein - "Vrlo prve" multiplayer impresije

    Ja u novom Wolfu imam samo "Vrlo prve" impresije, jer se, na žalost, nemrem natjerat da ga igram
    Probal sam par puta, al nakon par minuta ruka sama ide na disconnect.

    Igra je prilagođena igranju sa kontrolerima i to se jako osjeti. Meni je osjećaj kretanja onak... gerijatrijski. Sve je sporo, nemreš skakat, nemreš sprintat i pucat i tako sve nešto loše. Sve što je valjalo u gameplayu prije, sada je tu izbačeno.

    Što je najgore, nema ni zajebantskog tona koji su imali predhodnici. Tvoj lik je neki bezidejni, bezkarakterni tip za kojeg te briga dal' je živ ili mrtav. Drugim riječima, igra nema duha.
    Iz tog razloga me zabole šta u misiji trebam radit, a i zabole me dal' gubim il' dobivam. Čak ni ne psujem kad poginem.
    How The West Was Won
    BANZAI, pizda vam strinina!!!

  8. #8
    Administrator My way or the highway W1k1n6's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    45,8/16 stupnjeva
    Postova
    7.146

    Re: Wolfenstein - "Vrlo prve" multiplayer impresije

    a jebga Johhny, tako je i meni bilo kad sam s RTCW-a došao na WET. Sve nešto krampavo, sporo, bez fluidnosti kretanja, kao da su mu uzeli steroide, al to ništa nije smetalo da ga se igra par godina u komadu. Meni je i ovakav Wolf bolji od svih drugih mrežnih pucačina, baš fala bogu da su maknuli pucanje u trku za koji su neki imali takve confige koji su po meni bili na granici cheata, s kojima su se kretali duplo brže od "normalnih", a još više pozdravljam to što su maknuli leananje. E sad da me nešto posebno smeta medaljon umjesto šprice, smetao je dok nisam pobindao da nije vezan za istu tipku kojom bacaš health, čime je i brzina healanja podignuta. Zapravo ovaj mi je Wolf taman legao, jednostavan, žestok, još više ističe SF&F komponentu Wolfa iz W3D i RTCW, ali da je sporiji od očekivanog to stoji. S druge strane danas su mi sve igre totalno pužev hod u usporedbi s FEAR-om, ali duh Wolfa je nešto što mi srcu drago. I što je najvažnije čini mi se da na serverima nema dece jer me još nitko usred igre nije pitao što će biti u novom broju pa napokon imam malo mira za opušteno igranje.
    Pratite nas na Facebooku i Twitteru!

  9. #9
    Senior Member No Mercy MasaKrisT's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Pozega, Gosuland
    Postova
    6.367

    Re: Wolfenstein - "Vrlo prve" multiplayer impresije

    samo da iskopam pass za xfire pa se vidimo mozda jos veceras
    Won't Bow Don't Know How.

  10. #10

    Re: Wolfenstein - "Vrlo prve" multiplayer impresije

    Kaj ja znam? Više mi Wolfovog duha ima u QW-u nego u ovom Wolfu.

    Mogu ovi imat šljemove i šmajsere, al kad mi švabek na početku partije kaže: "Z Medik iz z bekboun of z Đoarman armd foaesez", laganini dobijem želju da radim bilo kaj drugo zabavnije.

    Kukičat ak ništ drugo.
    How The West Was Won
    BANZAI, pizda vam strinina!!!

  11. #11
    Administrator My way or the highway W1k1n6's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    45,8/16 stupnjeva
    Postova
    7.146

    Re: Wolfenstein - "Vrlo prve" multiplayer impresije

    Ih što's negativan, da si žensko rekao bih ti da trebaš nešto...
    Pratite nas na Facebooku i Twitteru!

  12. #12

    Re: Wolfenstein - "Vrlo prve" multiplayer impresije


    Kaj da radim kad mi nije zabavan?
    Da netko napravi Wolf mod za ovaj Wolf, možda bi bilo bolje
    How The West Was Won
    BANZAI, pizda vam strinina!!!

  13. #13
    Moderator Master Blaster Čux's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    4.041

    Re: Wolfenstein - "Vrlo prve" multiplayer impresije

    probaj Sharpmod, još je u razvoju, al cilj mu je postat RTCW jednog dana

    Živi bili pa umrli

  14. #14

    Re: Wolfenstein - "Vrlo prve" multiplayer impresije

    Drago mi je čuti da se Wolf nije pretvorio u CoD.

    Kad igram CoD nekako se osjećam ograničen sa mogućnostima. U Wolu ipak uvijek ima dobrih mjesta za campanje, skrivanje(da, čak je i to nekad potrebno )...
    Ugl., kod CoD-a znaš nema mjesta za koja drugi ne znaju, a Wolf je sasvim druga priča.

  15. #15
    Member Plants Vs Zombies ZuziKlica's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    81

    Re: Wolfenstein - "Vrlo prve" multiplayer impresije

    Malo OT, al cux je haknuo forum

    Čux
    Offline
    Moderator

    Joined: Sat Dec 03, 2005 1:50 pm
    Posts: 1337
    Location: Zagreb - Klaka

    Koji haker

Slične teme

  1. I´m the Freeman - "trailer" za Half-Life "film"
    By IgGy in forum Komentari vijesti PCPlay.hr i PlayZone.hr
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 20-09-2010, 20:30
  2. Microsoft je namjerno "ubio" PC vs Xbox 360 multiplayer?
    By IgGy in forum Komentari vijesti PCPlay.hr i PlayZone.hr
    Odgovora: 13
    Posljednji post: 25-07-2010, 16:06

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •