Stranica 4 od 4 PrvaPrva ... 234
Prikazujem rezultate 91 do 120 od 120

Tema: "Zašto je Batman: Arkham Asylum totalno zakon s Nvidia PhysX

  1. #91
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Lokacija
    Split
    Postova
    9.374

    Re: "Zašto je Batman: Arkham Asylum totalno zakon s Nvidia PhysX

    dobro možda je u hrvatskoj u povoju ali u svijetu nije,stalno izlazi i novi i stari filmovi na blu-rayu,jest da kvaliteta od filma do filma varira dosta ali ipak je po pravilu izvrsna kod novih filmova.

  2. #92
    Senior Member Fight fire with fire RIDER32's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2008
    Lokacija
    u nekoj nezapisanoj baladi
    Postova
    11.126

    Re: "Zašto je Batman: Arkham Asylum totalno zakon s Nvidia PhysX

    CUDA=MUDA

    Inace, da se nadovezem na tehnologiju ATi vs. nVIDIA.
    Pogledajte SLi vs. CrossFire. SLi je jako glupo smišljen. Koda je onima u nVIDIAi doletila kokoška na prozor i rekla im sa svojim velikim mozgom da jednostavno presjeku sliku i stave da svaka graficka radi pola slike. Jadno i brzopleto. Dok s druge strane CF je smišljen sa malo ljudskog mozga. Slika se sječe kao šahovnica i svaki kvadrat ima 32 pixela. Svaka pojedina graficka odrađuje svaki drugi kvadratić i time je opterecenje gotovo idealno dok na SLi-u prva graficka odrađuje nebo na 60FPSa a druga odrađuje zemlju i travu na 40FPSa sto znaci da se ova prva graficka mora usporiti na 40FPSa, a dvije ATi-ce će istu sliku raditi u 50FPSa. Dakle ati je napredniji. ALI ustvari našžalost ATi nema para ko nVIDIA pa nemoze uložiti CF pa je SLi po tom pitanju napredniji i, ajmo reci ucinkovitiji. Nažalost.
    I u CF se odavno može staviti 4 GPUa (znaci moze se staviti jedna HD4870X2, jedna 4870 i jedna 4850 i sve ce raditi skladno jer ce se sve graficke prilagoditi) dok je u SLi moguce spojiti, pa tek je odnedavno moguce spojiti 4 grafe ali zasada je aktualno samo 3way SLi.
    Nadalje u SLi se mogu spojiti samo IDENTICNE graficke (ipak moguce od 2/3 razlicita proizvođaca) iako mozda osjedujete 8800GT sa G92 i 8800GTS sa također G92.

    ATi>nVIDIA

  3. #93
    Senior Member Master Blaster Feanor's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Zadar
    Postova
    4.480

    Re: "Zašto je Batman: Arkham Asylum totalno zakon s Nvidia PhysX

    A zasto ATI nema para? zato sto marketing suxa, a zasto marketing suxa? Zato sto se jedino mogu hvaliti sa brojkama koje amaterima jako malo znace(a budimo realni amateri su 70% korisnika kompjutera),
    Zato envidija potrosi pare i kupi PhsyX, implementira ga na grafičku(software), napravi zdravoselljačku reklamu di lete papiri, zavjese iskre, dim i proda masu kartica i zaradi jos vise para.
    Ajd ATI-jevci budite iskreni, da dovedete nekog n00b frenda doma i pokazete mu ovaj video sa ovom fizikom dali bi on rađe uzeo Nvidiu(nakon sto bi se napali i svrsio 3 puta dok gleda hmmm papire jelte) ili ATI nakon sto mu vi kazete da ima 10% bolje performanse u ovom ili 7,5% bolje performanse u onom.
    A to sto vrijeđate marketing i konkurenciju je bas retardirano jer marketing donosi jako velik dio kolaca, a konkurencija je potrebna da bi se stvari razvijale dalje ili bar brže...
    Look at us. Everything is backwards; everything is upside down. Doctors destroy health, lawyers destroy justice, universities destroy knowledge, governments destroy freedom, the major media destroy information and religions destroy spirituality

  4. #94
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    May 2009
    Lokacija
    iSHOP
    Postova
    2.953

    Re: "Zašto je Batman: Arkham Asylum totalno zakon s Nvidia PhysX

    Evo dovest ću ti bar 10 ljudi kojima je bitno "koliko ima fps-ova u COD4 i COD5".
    Nije ih briga jel će kad ubije nekog u COD-u njegova kaciga dobiti fizikalno ubrzanje i pri padu na pod napraviti zvuk "tiiingggg",
    njemu je bitno da igra dobro radi i da leti, a da plati što manje.

    Eto, to ti je ATi. Plati manje, imaj više.
    STARI PC ->
    NOVI PC ->
    A otključani?

  5. #95
    Senior Member Master Blaster Feanor's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Zadar
    Postova
    4.480

    Re: "Zašto je Batman: Arkham Asylum totalno zakon s Nvidia PhysX

    Pričam o ljudima koji nisu vidjeli kompjuter u zivotu, a ne o COD profesionalcima koji igraju COd na minimumu da bi dobili 5 fpsova više.
    Look at us. Everything is backwards; everything is upside down. Doctors destroy health, lawyers destroy justice, universities destroy knowledge, governments destroy freedom, the major media destroy information and religions destroy spirituality

  6. #96
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    May 2009
    Lokacija
    iSHOP
    Postova
    2.953

    Re: "Zašto je Batman: Arkham Asylum totalno zakon s Nvidia PhysX

    Ljudi koji nisu u životu vidjeli komp, to ih ni ne zanima.
    Oni igraju pelestejšn.
    STARI PC ->
    NOVI PC ->
    A otključani?

  7. #97
    Senior Member Fight fire with fire RIDER32's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2008
    Lokacija
    u nekoj nezapisanoj baladi
    Postova
    11.126

    Re: "Zašto je Batman: Arkham Asylum totalno zakon s Nvidia PhysX

    = Citat = Izvorno postao Don Kihot
    Evo dovest ću ti bar 10 ljudi kojima je bitno "koliko ima fps-ova u COD4 i COD5".
    Nije ih briga jel će kad ubije nekog u COD-u njegova kaciga dobiti fizikalno ubrzanje i pri padu na pod napraviti zvuk "tiiingggg",
    njemu je bitno da igra dobro radi i da leti, a da plati što manje.

    Eto, to ti je ATi. Plati manje, imaj više.
    Gle cuda. CoD inace nekako daje vise FPSa na nVIDIA grafama (naravno ako uspoređujemo graficke koje su se pokazale jednako moce u ostatku igara) Ne previše znacajno ali daje više.

    OT: Za kraj poruka za sve bjedne ATi-evce. Raspite si papire po sobi pa ih šutajte

  8. #98
    Senior Member Small step for mankind Tegla Ajvara's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2008
    Lokacija
    Špaiz
    Postova
    2.104

    Re: "Zašto je Batman: Arkham Asylum totalno zakon s Nvidia PhysX

    = Citat = Izvorno postao Sickmanno1
    Super stvar. Jos jedan pokazatelj zasto je bolje kupiti nVidiu...

    A ove gluposti oko monopola su gluposti vece...to je ko da ja kazem kak AMD drzi monopol jer njihovi chipseti nedozvnoljavaju SLI...


    predobra stvar
    onak predjem level i ona secer na kraju, razbijanje plocica i sprdanje sa okolinom


    samo cekam kad ce napraviti da mogu, recimo, ispisat svoje ime dok pišam po podu

    = Citat = Izvorno postao Sickmanno1
    = Citat = Izvorno postao Neven <R>
    Pogriješio si u odabiru grafičke jer ti u betmenu neće letjeti papirići.
    Eh...da je barem u pitanju samo batman.

    http://developer.nvidia.com/object/phys ... mpany.html

    Uglavnom ovaj potez nije za low i middle end graficke vec za high end usere kojima su bitne takve stvari nakon sto su dali 500 eura za grafulju...
    moja grafulja ima PhysX (nisam ni znao)
    platio sam ju 4300kn onda jos, i to je trazim maximum maximuma kad igram
    Intel core i7 5820k 3.3 ghz // nVidia gtx 970 // 12gb ram ddr4 // gigabyte ud4 x99 // ssd samsung 128 gb // hdd caviar black 500gb // dvd rw samsung // internal card reader // xfx 750w

  9. #99
    Moderator Fight fire with fire Deadwalker's Avatar
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    13.180

    Re: "Zašto je Batman: Arkham Asylum totalno zakon s Nvidia PhysX

    I moja 2 i pol godine stara 8600gts ce vrtit ovu igru na full detaljima, a letenje komada papira novina po prostoriji ili razbijanje plocica mi nece nimalo falit. To sto su napravili s tom fizikom je cisti marketinski trik tj. nacin da si poboljsaju prodaju svojih skupih graficka. Takvu fiziku sam imao u Mirror's Edge na svojoj grafulji, tak da ono...
    Inace me veseli spoznaja sto vecinu danasnjih novih igara moja grafulja i dalje probavlja bez imalo problema, a bit ce tako sigurno barem jos godinu do dvije dana kolko vidim.
    Inace, dati sada za graficku vise od som kuna je cisto bacanje novaca u vjetar...
    "Death smiles at us all. All a man can do is smile back."


  10. #100
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Lokacija
    Split
    Postova
    9.374

    Re: "Zašto je Batman: Arkham Asylum totalno zakon s Nvidia PhysX

    cek what,sto ti nece falit,pa tvoja kartica podržava PhysX,lol.

  11. #101
    Moderator Fight fire with fire Deadwalker's Avatar
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    13.180

    Re: "Zašto je Batman: Arkham Asylum totalno zakon s Nvidia PhysX

    Podrzava, ali u ovoj igri ga nije u stanju probavit. Testirao na demu...
    "Death smiles at us all. All a man can do is smile back."


  12. #102
    Senior Member Fight fire with fire
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Bjelovar
    Postova
    11.945

    Re: "Zašto je Batman: Arkham Asylum totalno zakon s Nvidia PhysX

    = Citat = Izvorno postao Deadwalker
    Inace, dati sada za graficku vise od som kuna je cisto bacanje novaca u vjetar...
    Slazem se. Najbolje je dati svakih 3 godine 500kn za graficku :kotrljanjejebenimocima:

  13. #103
    Moderator Fight fire with fire Deadwalker's Avatar
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    13.180

    Re: "Zašto je Batman: Arkham Asylum totalno zakon s Nvidia PhysX

    = Citat = Izvorno postao Sickmanno1
    Slazem se. Najbolje je dati svakih 3 godine 500kn za graficku :kotrljanjejebenimocima:
    pa u Hrvata sve ide na kredit...
    "Death smiles at us all. All a man can do is smile back."


  14. #104
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    9.855

    Re: "Zašto je Batman: Arkham Asylum totalno zakon s Nvidia PhysX

    Ne zadovoljavaju se svi sa igranjem na manjim ekranima i manjim rezolucijama sa graničnim framerate-om i sa smanjenim detaljma. Ali okvirno i sam se držim filozofije da nemam toliko novaca da bi ga bacao u vjetar.

  15. #105
    Moderator My way or the highway Raz's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2009
    Postova
    9.692

    Re: "Zašto je Batman: Arkham Asylum totalno zakon s Nvidia PhysX

    Kao što mnogi rekoše... marketinški trik najviše. Jest da je lijepo imat jaču grafu sa podrškom za PhysX, ali treba i para za to, gaming je skup sport. Ja ću se zadovoljit sa povremenim trzakanjem i bez PhysX-a uključenog

  16. #106
    Moderator Fight fire with fire Deadwalker's Avatar
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    13.180

    Re: "Zašto je Batman: Arkham Asylum totalno zakon s Nvidia PhysX

    Istina, svatko prema svojim afinitetima. Zato i postoji trziste koje nudi sve za kupce svih kategorija. Al kao sto rekoh, moje misljenje je da davati vise od som kuna za graficku je nepotrebno, posto su one u stanju izaci na kraj i s najzahtjevnijim naslovima. Grafika nakon Crysisa(koji je izuzetak) nije previse napredovala, a i optimizacija je puno bolja nego li je prije bila, tako da i starije mainstream grafulje sve to bez problema probavljaju. Mjenjat cu graficku kada vise nebude mogla 50% novih naslova vrtiti normalno na nekakvim medium postavkama...
    "Death smiles at us all. All a man can do is smile back."


  17. #107
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Lokacija
    Split
    Postova
    9.374

    Re: "Zašto je Batman: Arkham Asylum totalno zakon s Nvidia PhysX

    ne slažem se s tobom ali se slažam s time da grafu koja kosta vise od 2k nema smisla kupovati.

  18. #108

    Re: "Zašto je Batman: Arkham Asylum totalno zakon s Nvidia PhysX

    igra izgleda bolesno

  19. #109
    Senior Member Fight fire with fire RIDER32's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2008
    Lokacija
    u nekoj nezapisanoj baladi
    Postova
    11.126

    Re: "Zašto je Batman: Arkham Asylum totalno zakon s Nvidia PhysX

    = Citat = Izvorno postao Constantine
    ne slažem se s tobom ali se slažam s time da grafu koja kosta vise od 2k nema smisla kupovati.
    Slažem se. Ni za jednu komponentu nebi dao vise od 2 soma. Eventualno bi koju stoticu propustio u slucaju da cu dobiti puno vise. Eventualno za monitor max 3 soma jer monitor nebi uzimao makarkaki.

    E a jos su mi najace one price sto seru proizvođaci kucista. kao"mi proizvodimo kucista kako bi svojim kupcima ponudili nezaboravno gaming iskustvo..." Dao ono... kuciste ce mi dati 150frejmova vise i bit cu precizniji na mišu za 70% i biti ce mi apsolutno ugodno I TO SAMO AKO KUPIM DOBRO I SKUPO KUCISTE pa makar ako unutra stoje komponente iz proslog stoljeca.

  20. #110
    Senior Member Fight fire with fire
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Bjelovar
    Postova
    11.945

    Re: "Zašto je Batman: Arkham Asylum totalno zakon s Nvidia PhysX

    Ja se pak neslazem. Zasto ne dati vise od 2k kuna za graficku. Ako imas velik monitor i volis igrat igre na max detaljima. Onaj ko je prije 2-3 godine kupio 8800GTX za 4 soma kuna jos uvijek moze igrati sve igre na max detaljima. A i moc ce se igrati jos 2-3 na mid/low...

  21. #111
    Senior Member Small step for mankind Tegla Ajvara's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2008
    Lokacija
    Špaiz
    Postova
    2.104

    Re: "Zašto je Batman: Arkham Asylum totalno zakon s Nvidia PhysX

    = Citat = Izvorno postao Sickmanno1
    Ja se pak neslazem. Zasto ne dati vise od 2k kuna za graficku. Ako imas velik monitor i volis igrat igre na max detaljima. Onaj ko je prije 2-3 godine kupio 8800GTX za 4 soma kuna jos uvijek moze igrati sve igre na max detaljima. A i moc ce se igrati jos 2-3 na mid/low...
    nebi se slozio.

    ja crysis nemerem igrat sa svojom na max rezoluciji i detaljima.
    Intel core i7 5820k 3.3 ghz // nVidia gtx 970 // 12gb ram ddr4 // gigabyte ud4 x99 // ssd samsung 128 gb // hdd caviar black 500gb // dvd rw samsung // internal card reader // xfx 750w

  22. #112
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jun 2009
    Postova
    1.745

    Re: "Zašto je Batman: Arkham Asylum totalno zakon s Nvidia PhysX

    Mogao bi ga igrati sve na high nakon patcheva.

  23. #113
    Senior Member Small step for mankind Tegla Ajvara's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2008
    Lokacija
    Špaiz
    Postova
    2.104

    Re: "Zašto je Batman: Arkham Asylum totalno zakon s Nvidia PhysX

    kakvih patcheva?
    kakve to ima veze
    ja sam imo company of heroes sa svim patchevima i to mi je trzalo na max detaljima, pogotovo kad artiljerija dere i neki extra efekti
    Intel core i7 5820k 3.3 ghz // nVidia gtx 970 // 12gb ram ddr4 // gigabyte ud4 x99 // ssd samsung 128 gb // hdd caviar black 500gb // dvd rw samsung // internal card reader // xfx 750w

  24. #114
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jun 2009
    Postova
    1.745

    Re: "Zašto je Batman: Arkham Asylum totalno zakon s Nvidia PhysX

    Neznam vise kliko ih ima, jako su veliki, meni je nakon njih i do 15 fps radilo vise.

  25. #115
    Senior Member Fight fire with fire
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Bjelovar
    Postova
    11.945

    Re: "Zašto je Batman: Arkham Asylum totalno zakon s Nvidia PhysX

    = Citat = Izvorno postao Tegla Ajvara
    = Citat = Izvorno postao Sickmanno1
    Ja se pak neslazem. Zasto ne dati vise od 2k kuna za graficku. Ako imas velik monitor i volis igrat igre na max detaljima. Onaj ko je prije 2-3 godine kupio 8800GTX za 4 soma kuna jos uvijek moze igrati sve igre na max detaljima. A i moc ce se igrati jos 2-3 na mid/low...
    nebi se slozio.

    ja crysis nemerem igrat sa svojom na max rezoluciji i detaljima.
    Ajmo me doslovno shvatit. Ok ima max 5 igara koje nemres igrat...

  26. #116
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Jan 2009
    Lokacija
    Liberty City
    Postova
    15.884

    Re: "Zašto je Batman: Arkham Asylum totalno zakon s Nvidia PhysX

    Kao ponosni vlasnik ATI grafe mogu reci samo da fiziks je smece od veceg najvece i od njega nam nema nikakve srece dok postoje stvari mnogo, mnogo prece kao cvijece, drvece...


  27. #117
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jun 2009
    Postova
    1.745

    Re: "Zašto je Batman: Arkham Asylum totalno zakon s Nvidia PhysX

    Zakon je ovaj efekt sa dimom i letenjem papira, meni je nvidia puno bolja od atija, prije sam imao ati (3 graficke) i sve su mi izbacivale vpu recover kad sam nesto igrao. Od kad sam presao na nvidiu nijedan problem radi bez zamjerke. Nvidia its mean to be played.

  28. #118
    Senior Member Small step for mankind Tegla Ajvara's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2008
    Lokacija
    Špaiz
    Postova
    2.104

    Re: "Zašto je Batman: Arkham Asylum totalno zakon s Nvidia PhysX

    = Citat = Izvorno postao Praetorian
    Zakon je ovaj efekt sa dimom i letenjem papira, meni je nvidia puno bolja od atija, prije sam imao ati (3 graficke) i sve su mi izbacivale vpu recover kad sam nesto igrao. Od kad sam presao na nvidiu nijedan problem radi bez zamjerke. Nvidia its mean to be played.


    to ja ljudima pokusavam objasnit, al jbg, neslusaju
    Intel core i7 5820k 3.3 ghz // nVidia gtx 970 // 12gb ram ddr4 // gigabyte ud4 x99 // ssd samsung 128 gb // hdd caviar black 500gb // dvd rw samsung // internal card reader // xfx 750w

  29. #119
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    May 2009
    Lokacija
    iSHOP
    Postova
    2.953

    Re: "Zašto je Batman: Arkham Asylum totalno zakon s Nvidia PhysX

    Evo pičim na full detaljima sa 4870HD, jedino moram malo editati .ini datoteke da enableam
    "nvidijin AA filtar" (koja provala LOL, nigdje se Physx ni ne spominje).
    Grafika izgleda super, plašt leti i sve ostalo kao da imam Physx. Tako da ne kužim pompu oko toga,
    kad sve imam što i igrači sa nVidijinim karticama.
    STARI PC ->
    NOVI PC ->
    A otključani?

  30. #120
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    9.855

    Re: "Zašto je Batman: Arkham Asylum totalno zakon s Nvidia PhysX

    Ja isto ne kužim te spike oko nvidine fizike.Imam ati grafu i vidim , koliko znam , sve efekte bez da sam išta prčkao po igrinim postavkama.I papiri lete i plašt se vijori i lete dijelovi zidova kod eksplozija...očito to sve skupa preuzme procesor na sebe ...isto imam sve i u mirrors edgeu...

Slične teme

  1. Batman: Arkham Origins
    By Srle in forum Gaming općenito
    Odgovora: 325
    Posljednji post: 25-04-2014, 02:38
  2. Batman: Arkham City
    By Windwalker in forum Gaming općenito
    Odgovora: 597
    Posljednji post: 26-03-2014, 19:15
  3. Batman: Arkham Asylum
    By Teon in forum Gaming općenito
    Odgovora: 568
    Posljednji post: 18-10-2011, 12:21
  4. Batman: Arkham City biti će pet puta veći od Arkham Asyluma
    By IgGy in forum Komentari vijesti PCPlay.hr i PlayZone.hr
    Odgovora: 4
    Posljednji post: 02-02-2011, 10:29
  5. Batman: Arkham Asylum
    By W3DR4N in forum Pljuvačnica
    Odgovora: 28
    Posljednji post: 07-04-2010, 23:43

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •