Stranica 14 od 22 PrvaPrva ... 41213141516 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 391 do 420 od 654

Tema: Napoleon Total War

  1. #391
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jun 2009
    Postova
    1.745

    Re: Napoleon Total War

    Kak mi je zakon egipatska kampanja, ja u bitkama nevidim prst pred nosom kolko se prasi. Dobio sam zadatak da zauzmem jedan dio, sad neznam kak se zove, uglavnom preko mora je, sad neznam jel da to idem zauzimat, ili da se fokusiram na kopno.

  2. #392
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Apr 2008
    Lokacija
    Under ur bed
    Postova
    5.938

    Re: Napoleon Total War

    Koji je vrag ovom AI-u? Igram na medium, dakle nisu svi pametnu, ali nebi trebali biti i ni toliko glupo koliko se meni prave glupo. Prijatelj sam sa Austijom i zajedno napadamo Francuze, ali oni šalju vojske od jedne jedinice svaki potez na punu vojsku Francuza. I tako već tko zna koliko poteza. Ide mi na žice. Poželim ih napast samo da ih naučim tome kako se vodi vojska.
    I haven't reported my missing credit card to the police because whoever stole it is spending less than my wife

  3. #393
    Senior Member Nuke me please
    Datum registracije
    Mar 2009
    Lokacija
    dbk<3
    Postova
    260

    Re: Napoleon Total War

    Ima li gdje mod da se moza igrat Sa Osmanlijama?

  4. #394
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Jun 2009
    Lokacija
    Down Under
    Postova
    4.055

    Re: Napoleon Total War

    Jao. Prusi su me odjebali iz saveza, a ja kako sam imućan, nagovorio sam ekipu da oni prekinu savez s Prusijum, te sam onda napo Prusiju i pozvo koaliciju da uđe u rat s njima. Uspjelo mi je, al mi se nimalo nesviđa što sam zbog toga sa svim major nacijama u hostile odnosima. Više niko nije u ratu s Francuskom, sad je Prusija na meti, a čini mi se da bi koalicija mogla uskoro biti protiv mene.
    Kad god sam bio napao Francusku, osvojio sam nekoliko regija ali ih nisam uspio zadržati, uvijek sam s jednim generalom punim ušo i osvojio regiju, te se on tako naravno ošteti kao i njegova vojska, te onda za turn/2 Francuzi uđu sa 3 vojske u moju regiju i razjebu me. Užas !!! Al neka. Sad sam u miru sa svima osim sa Prusima, a i držim 2 francuske regije, te ih razvijam, jer kanim ponovno u rat s njima.
    Nezz kako vi, al ja više vremena provodim u mp-u nego u sp-u. Fora mi je mp, al mi je glupo što dugo treba da ga počneš ak se već nisi dogoorio s nekim. Nekad treba čekad stvarno dugo da ti neko dođe na server. Nekad mi neće uć na ttuđi server. Malo je sjebano, al je zabavno i tu se bar nemreš žalit na AI, jer igraš protiv nekog živog mudaša.
    [center:1qx20gpn][/center:1qx20gpn]

  5. #395
    Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Jan 2010
    Lokacija
    Graškograd
    Postova
    87

    Re: Napoleon Total War

    Über Tsar
    Na kojoj težini igraš?

  6. #396
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jun 2009
    Postova
    1.745

    Re: Napoleon Total War

    ja multyplayer neigram od nijedne igre, osim vrlo rijetko cod 2, ne privlaci me to ni najmanje.

  7. #397
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Jun 2009
    Lokacija
    Down Under
    Postova
    4.055

    Re: Napoleon Total War

    = Citat = Izvorno postao Kill Frenzy
    Über Tsar
    Na kojoj težini igraš?
    VH/VH, nema ništ bolje od toga kad se moraš mučit !!!

    = Citat = Izvorno postao Praetorian
    ja multyplayer neigram od nijedne igre, osim vrlo rijetko cod 2, ne privlaci me to ni najmanje.
    Kod većine je igara to najvažniji i najbolji dio, meni je u NTW-u bolji sp i to je normalno, al mi je u CoD-u recimo bolji mp.
    [center:1qx20gpn][/center:1qx20gpn]

  8. #398
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Jun 2009
    Lokacija
    Down Under
    Postova
    4.055

    Re: Napoleon Total War

    Ovdje možete skinuti mod da igrate s bilo kojom nacijom. Ja ću sad onda nakon Rusa sa Turcima !!!
    http://www.twcenter.net/forums/showthread.php?t=337307
    [center:1qx20gpn][/center:1qx20gpn]

  9. #399
    Moderator No Mercy IGoR_2803's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2007
    Lokacija
    Mise Eire
    Postova
    6.083

    Re: Napoleon Total War

    = Citat = Izvorno postao Über Tsar
    Ovdje možete skinuti mod da igrate s bilo kojom nacijom. Ja ću sad onda nakon Rusa sa Turcima !!!
    http://www.twcenter.net/forums/showthread.php?t=337307
    jesi li možda probao igrati sa nekom od ovih "emergent" nacija... baš me zanima da li ću konačno moći na miru igrati sa irskom, da se odcjepim od londona i pokorim ih sve... za sad je jedino u kingdoms ekspanziji za medieval 2 to bilo moguće ali si imao samo britansko i irsko otočje na raspolaganju...

    The fools, the fools, the fools, They have left us our Fenian dead, And while Ireland holds these graves, Ireland unfree shall never be at peace!

    RAPALJE - wat zullen we drinken

  10. #400
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Jun 2009
    Lokacija
    Down Under
    Postova
    4.055

    Re: Napoleon Total War

    Nisam uopće probao taj mod. Budem kad završim kampanju s Rusima.
    Mislim da je jako teško igrat s Irskom, te neznam dal je uopće moguće preživjeti, jer je zarada vjerovatno jako mala, a i prijeti opasnost od Engleza. Probaj, pa nam javi.
    [center:1qx20gpn][/center:1qx20gpn]

  11. #401
    Moderator No Mercy IGoR_2803's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2007
    Lokacija
    Mise Eire
    Postova
    6.083

    Re: Napoleon Total War

    eh, proći će neko vrijeme dok i ja zaigram napoleon total war... nije da ne želim ali nemam vremena igrati, a već imam barem 20ak igara na listi koje želim odigrati...

    The fools, the fools, the fools, They have left us our Fenian dead, And while Ireland holds these graves, Ireland unfree shall never be at peace!

    RAPALJE - wat zullen we drinken

  12. #402
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Apr 2008
    Lokacija
    Under ur bed
    Postova
    5.938

    Re: Napoleon Total War


    He. he, he
    I haven't reported my missing credit card to the police because whoever stole it is spending less than my wife

  13. #403
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jun 2009
    Postova
    1.745

    Re: Napoleon Total War

    Pao je Kairo imo sam problema sa pobunama i beduinima, ali sam se izvukao, jos moram 2 regije zauzet pa onda Europa.

  14. #404
    Senior Member My way or the highway Kostolomac's Avatar
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    7.152

    Re: Napoleon Total War

    Krenuo sa Rusijom, izbrisao Turke s lica Zemlje. Želim i Austrijance rasturit ali onda ću trebat nekako podmitit Prusiju i Englesku da ne raskinu savez sa mnom.
    Imao sam i jednu manju kozačku pobunu koju sam ugušio u krvi.
    Sve u svemu, zasad ide dobro za prvi put
    Spam spam, flame flame, that's the way of PcPlay!
    Ryzen 5 3600X # Liquid Freezer II 360 # Asus Prime X370-Pro # 16GB DDR4 # MSI RTX2070S Ventus OC # Adata SX8200 Pro 1TB
    & Samsung 860 EVO 500GB # Corsair RM650 # Lenovo Y27q-20 IPS 165Hz

  15. #405
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Jun 2009
    Lokacija
    Down Under
    Postova
    4.055

    Re: Napoleon Total War

    Ja sam s Rusima pokosio Pruse, Dance, Švedsku, Francusku (ostala im je Korzika), Tursku, male zemlje između Prusije i Francuske, Austrija mi je prodala pola svojih posjeda...
    Sad sam u gadnom ratu sa Španjolcima, rade invaziju na mene. Sa svima sam preživjelima u Hostile odnosima, tad da bi uskoro mogao sa svima u ratu završiti !!!
    [center:1qx20gpn][/center:1qx20gpn]

  16. #406
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Apr 2008
    Lokacija
    Under ur bed
    Postova
    5.938

    Re: Napoleon Total War

    Ja sa Prusijom imam spor ali očiti napredat. Valjda zato što sam ja tip igrača koji ide na sigurno, jer još mi nijedan teritorij nisu niti ugrozili a kamoli napali. Francuzi i Austrijanci se mole za Milost dok sam sa Osmajlijama prijatelj, a Rusi su mi neutralni. Englezi i Španjolci se drže podalje od mojih osvajanja.
    I haven't reported my missing credit card to the police because whoever stole it is spending less than my wife

  17. #407
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Jun 2009
    Lokacija
    Down Under
    Postova
    4.055

    Re: Napoleon Total War

    Lo, sad sam sa svima preživjelima u ratu, svako oće malo rusije !!! Dobro, jedino su mi Austrijanci ostali vjerni pa ću njih zato zadnje sjebat. Francusku sam skroz uništio, a gadnim Španjolcima moram još samo Madrid otet. I Englezi su opaki, rade neku invaziju, a ja pokušavam obraniti se kolko god mogu, te spremam svoju vojsku za invaziju na njih. Teško ću ih sjebat, imaju jako, jako puno vojske, trebam tamo poslati 4-5 punih generala. Ma sjebat ću ih sve !!!
    Cijela će Europa biti Россия !!! Muahahahahhahahhahaaa.


    = Citat = Izvorno postao ScorpiuS
    Ja sa Prusijom imam spor ali očiti napredat. Valjda zato što sam ja tip igrača koji ide na sigurno, jer još mi nijedan teritorij nisu niti ugrozili a kamoli napali. Francuzi i Austrijanci se mole za Milost dok sam sa Osmajlijama prijatelj, a Rusi su mi neutralni. Englezi i Španjolci se drže podalje od mojih osvajanja.
    Jel valjaju ti Prusi ??? Nekak mi se čini da nemaju baš velik i jak izbor vojske. I da, na kojoj težini igraš ???
    [center:1qx20gpn][/center:1qx20gpn]

  18. #408
    Senior Member My way or the highway Kostolomac's Avatar
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    7.152

    Re: Napoleon Total War

    Uf, teško mi se naviknut na ovakav tip kopnenih bitki, predugo mi traju jer stalno stišćem pauzu i gledam što napraviti
    Koliko vama u prosjeku traju kopnene bitke?
    Spam spam, flame flame, that's the way of PcPlay!
    Ryzen 5 3600X # Liquid Freezer II 360 # Asus Prime X370-Pro # 16GB DDR4 # MSI RTX2070S Ventus OC # Adata SX8200 Pro 1TB
    & Samsung 860 EVO 500GB # Corsair RM650 # Lenovo Y27q-20 IPS 165Hz

  19. #409
    Moderator Fight fire with fire Deadwalker's Avatar
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    13.180

    Re: Napoleon Total War

    A ovisi kako koja. U globalu ne duze od sat vremena
    "Death smiles at us all. All a man can do is smile back."


  20. #410
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Apr 2008
    Lokacija
    Under ur bed
    Postova
    5.938

    Re: Napoleon Total War

    Heh, meni veće traju oko pola sata. Me stiskam toliko pauzu, jer se jedinice kreću dosta sporo pa možeš relativno brzo promjenit taktiku bez pauze.

    A ja igram sa Prusima jer mi se sviđaju kao narod. Neznam kakva je vojska ostalih, ali Prusi nisu previše razlikovni. Do sad sam otkrio i koristio nekoliko jedinica. Mušketire, Jggere (dalekometna jedinica, stavim ih na neko brdo.), neki elitisti (slabi u melee, ali odlični sa puškama), jaki elitisti (nema lošeg sa njima), granadieri (nikad ne dosadi bacanje bombi u neprijateljske redove), laka konjica (dobri su za sredit neku jedinicu na brzaka koristeći shock taktiku), teška konjica (mogu bez problema ostat u borbi sa mačima, iako ih je bolje koristit kao shoock trupu) konjica sa puškama (ove nisam koristio, ne volim kada mješaju dvije stvari, jer pa ispadne da nevalja ni jedno ni drugo).
    Ovo ne uključuje milita i još jedne, jer ti su beskorisni u borbi.
    BTW. igarm hard/medium
    I haven't reported my missing credit card to the police because whoever stole it is spending less than my wife

  21. #411
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Feb 2009
    Postova
    2.418

    Re: Napoleon Total War

    = Citat = Izvorno postao ScorpiuS
    konjica sa puškama (ove nisam koristio, ne volim kada mješaju dvije stvari, jer pa ispadne da nevalja ni jedno ni drugo).
    Dobri su dok se ne počne pucati po njima, konj i jahač su ogromna meta pa trećina jedinice padne od jednog plotuna. Najbolji su za udri-bježi taktiku.
    Intel Core 2 Quad Q6600 @ 2.40 GHz // GTX 260 896MB (216SP) // 4 GB RAM // HDD: 320 GB

    last.fm

  22. #412
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jun 2009
    Postova
    1.745

    Re: Napoleon Total War

    krenuo sam s engleskom na h/h. I zauzeo sam dvije regije u francuskoj i sad krecem na pariz. Izgubio sam gibraltar, damn, kad se rjesim vecine francuza, krecem na spanjolce.

  23. #413
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Apr 2008
    Lokacija
    Under ur bed
    Postova
    5.938

    Re: Napoleon Total War

    Zauzeo sam cijelu Francusku osim Korzike, kroz cijelu igru skoro da nisam razvijao mornaricu pa mi je sada problem transport do tamo. Jednom kad sam pobjedio zaista ogromnu vojsku kraj Pariza i zauzeo ga, Francuzi su puno manji otpor pružali nego do tad. Zajebani Parižani mi digli dva ustanka sa po dvije pune vojske. Namučio sam se sa njima, ali sam uspio zadržat Pariz. Smješno je to kako je pobunjenike puno lakše pobjedit od prave vojske.

    Neznam zašto, ali čim sam dobio direktnu granicu sa Španjolskom oni me napali. Imali smo trade agreement i ponudio sam im savezništvo pa da zajedno odemo na francuze, ali su odbili i sada su mi poništili trade agreement i poslali vojsku, srećom sam u blizini već imao punu vojsku jer sam tu osvajao franzuske gradove pa nije bio problem. Želim sa njima imat prijateljske odnose, jer ih neželim ubit (ne još), ali su oni tvrd orah.
    Planiram sljedeće zauzet cijeli Apeninski poluotok. Wish me luck, znam da je tamo puno malenih državica koje nekim čudom uspiju sa imat ogromnu vojsku, a samo jedan grad za oporezivat imaju.

    BTW, ako zauzmem 20 regija i one koje su obavezne, dali mogu nastavit sa kampanjom?
    I haven't reported my missing credit card to the police because whoever stole it is spending less than my wife

  24. #414
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Jun 2009
    Lokacija
    Down Under
    Postova
    4.055

    Re: Napoleon Total War

    Možeš nastavit kampanju nakon toga.

    Predlažem da zauzmeš Španjolce odmah dok se nisu razmnožili. Ja kad sam ih napadao, imali su 6 punih vojski. Užas !!! Rješavaj ih odmah. Italiju zadnju, oni su najmanji problem.
    [center:1qx20gpn][/center:1qx20gpn]

  25. #415
    Moderator Fight fire with fire Deadwalker's Avatar
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    13.180

    Re: Napoleon Total War

    Igrao nesto malo danas. Francuzi mi stvaraju probleme, dozivio poraz kada sam im pokusao zauzeti Munchen. Srecom, Rusi mi cijelo vrijeme pomazu pa dok ne ojacam vojsku drzim Napoleona podalje. S druge strane, Osmanlije me odlucile napasti. Odbio sam im prvi napad te napravio protudar. Zauzeo im Beograd, iako su pruzali veoma zestok otpor. Sada sam ih maknuo sa svojeg terena i imam mir odredeno vrijeme. Cijelo vrijeme drzim spijuna u Italiji koji otkriva sve vise zanimljivih informacija. Sada se spremam napasti Milan kako bi zatvorio Francuzima prilaz Balkanu te mogucnost napada Beca s juzne strane. Cijelo vrijeme najvise resursa ulazem u gospodarstvo kako bi imao mir u carstvu i stalne priljeve novca. Vojsku polako spremam i ide to polako zeljenim smjerom.
    "Death smiles at us all. All a man can do is smile back."


  26. #416
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Feb 2009
    Postova
    1.275

    Re: Napoleon Total War

    Predobra igra.

  27. #417
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Jun 2009
    Lokacija
    Down Under
    Postova
    4.055

    Re: Napoleon Total War

    Ja sam završio kampanju s Rusima, sad ću ić s Austrijancima i to opet na VH/VH, prejebeno mi je kad moram muku mučit sa svima.
    [center:1qx20gpn][/center:1qx20gpn]

  28. #418
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Jun 2009
    Lokacija
    Down Under
    Postova
    4.055

    Re: Napoleon Total War

    [center:1qx20gpn][/center:1qx20gpn]

  29. #419

    Re: Napoleon Total War

    Nakon svih vaših postova moram definitivno nabavit ovu igru. Znači ništa od Megadetha.
    Bannani hrčak.

  30. #420
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Nov 2009
    Lokacija
    www.pcplay.hr/forum
    Postova
    3.847

    Re: Napoleon Total War

    Nabavljaj i to brzo!

Slične teme

  1. Third Age: Total War
    By Praetorian in forum Gaming općenito
    Odgovora: 24
    Posljednji post: 15-12-2011, 20:24
  2. Dolazi Empire: Total War Gold edicija, Napoleon: TW u paketu
    By IgGy in forum Komentari vijesti PCPlay.hr i PlayZone.hr
    Odgovora: 4
    Posljednji post: 05-09-2010, 14:30
  3. Napoleon
    By Jašar in forum Multimedia
    Odgovora: 16
    Posljednji post: 24-04-2010, 21:50

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •