Stranica 11 od 22 PrvaPrva ... 91011121321 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 301 do 330 od 654

Tema: Napoleon Total War

  1. #301
    Senior Member You have been warned Aral's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Sanctuary
    Postova
    18.718

    Re: Napoleon Total War

    Pa sad baš, nisi me baš dobro procijenio ^^ Anime volim al ne u igrama, jer takve ne igram I više volim sci-fi nego fantasy. A E:TW mi je bio zakon pa sad smišljam kaj da napravim pošto je Napoleon sličan.

    U biti nemoram se opravdavat, javim sutra ujutro kakva mi je kad malo odigram
    "Extinction is the rule. Survival is the exception." - Carl Sagan

  2. #302
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Morija
    Postova
    2.027

    Re: Napoleon Total War

    Valjda javiš 26. kada izađe kod nas? Jer jedino ako živiš izvan Europe nam možeš javiti sutra kakva je.

    A i da ti je "teta pošalje iz Amerike" opet moraš aktivirati na steamu, a to se ne može prije 26-og.

  3. #303
    Senior Member You have been warned Aral's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Sanctuary
    Postova
    18.718

    Re: Napoleon Total War

    Naravno, malo sam pobrkao dane i datume Onda u petak javim kakva je ^^
    "Extinction is the rule. Survival is the exception." - Carl Sagan

  4. #304
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Jun 2009
    Lokacija
    Down Under
    Postova
    4.055

    Re: Napoleon Total War

    @ Aral - gle, ak ti je ETW bio dobar ovo će ti biti duplo bolje, jer je AI poboljšan, mnogo je pametniji i agresivniji, igra je optimiziranija, grafika je bolja, veća je raznolikos unitsa, mapa ima više regija, i što je najvažnije, ovo je novi tip TW-a, glavni dio je Napoleon sa svojom story kampanjom koja se vuče kroz tri velike kampanje (Italiju, Egipat i Europu), a nakon njega imate grand kampanju (moš igrat sa GB, Prusijom, Rusijom i Austrijom) u kojoj biraš neku naciju da igraš protiv Napoleona, a tu ti pomaže i dorađen i bolji sustav diplomacije.
    Ti razmisli, al ja ti preporučam igru.



    Evo novi video:
    • Launch Trailer



    = Citat = Izvorno postao Algoritam
    Poštovani,

    Zahvaljujemo na upitu.

    Igra je u prodaji od 26. veljače.
    Očekivana cijena Standard verzije će iznositi 299 kn, dok za Collector's Edition 399 kn.
    Predlažemo da pratite novosti na našem webu gdje ćete biti pravovremeno obaviješteni.

    Sa štovanjem,

    Algoritam d.o.o.
    Znači, cijene su:

    Napoleon Total War Standard Edition 300kn

    Napoleon Total War Imperial Edition 400kn



    Edit:

    Ovo mala usporedba u performansama između ETW-a i NTW-a:

    = Citat = Izvorno postao Baleur
    Wow..... I just got my game in the mailbox (yes i bought it, like a hypocritical noob, even though i've been bashing it and damning CA for making an expansion pack instead of fixing ETW, i suck lol).
    I had an hour taste of the coalition campaign, land battle, sea battle, and a siege.

    First off, amazing. It really is a completely different game, definetly not an expansion, though ETW with the all units mod etc do have vastly more content ofc, but thats the way it always is with TW games, modders come and raise them to unimaginable heights. Thank you for that!


    My system, unclocked
    Win Vista 32bit (too lazy to reformat to 64bit, will do when getting win7 lol)
    Drivers: 196.21
    Resolution: 1680x1050

    Core 2 Duo E6600
    4gb ddr2 800mhz ram (2gb usable, due to 32bit)
    Gainward Nvidia 250GTS 1gb
    Asus Xonar D2 (soundcard)


    ETW Preformance @ Ultra everything, 4xAA, 8xAF, Volumetrics, Depth of Field, HDR, Hardware Shadows
    Horrible. With these drivers all i get is invisible buildings on the campaign map, invisible rifles in battles. With older drivers, i get choppy gameplay and with ALL drivers i have barely playable framerate. I dont know what else to say, im getting depressed just thinking about ETW again. Put it simply, i had glitches, crappy framerates, ctd's, sound issues (which were fixed with the later patches, partially). Etc etc..
    It was so bad, so consistently, regardless of the greatness of the mods released, that i gave up and went back to M2TW Stainless Steel and The Third Age.


    NTW Preformance @ Ultra everything, 4xAA, 8xAF, Volumetrics, Depth of Field, HDR, Hardware Shadows
    Superb. Only tried these drivers, but thats all i need. GREAT framerate, battles are smooth, naval battles are smooth, its even smooth when i zoom down in the midst of all that thick smoke (at least as thick as in ETW smokemod). The campaign map is spectacularly more detailed and beautiful, with subtle fog and clouds drifting around, and i'm even getting some screen tearing which shows how high my framerate is there.
    The campaign map does stutter slightly when scrolling, such as could be experienced in ETW at some points.
    This is acceptable though thanks to the great framerate, the stutters are more like the smooth scrolling stops and starts to accelerate again, its not a framerate dip.

    I forgive you for ETW, Creative Assembly. I completely forgive you!
    This makes up for ETW. It's still bs that i (we) had to pay for an ETW beta test of the new graphics engine, but seeing what it's capable of now that it has been polished more is great.
    [center:1qx20gpn][/center:1qx20gpn]

  5. #305
    Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Jan 2010
    Lokacija
    Graškograd
    Postova
    87

    Re: Napoleon Total War

    300 kn!!!!
    Pa empire sam platio 250 kn a ova standalone ekspanzija je skuplja...ko je tu lud(govorim o "običnim" verzijama)

  6. #306
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Jun 2009
    Lokacija
    Down Under
    Postova
    4.055

    Re: Napoleon Total War

    Kaj oces, cijena je normalna. Igra je nova i zasebna, nije ekspanzija !!!
    [center:1qx20gpn][/center:1qx20gpn]

  7. #307
    Administrator God from the machine
    Datum registracije
    Mar 2007
    Lokacija
    Chicago
    Postova
    20.497

    Re: Napoleon Total War

    Bojim se da će biti premalo sadržaja za tu cijenu !!!
    [center:chmelrcv][/center:chmelrcv]
    [center:chmelrcv]BITCH, IT IS 5:30![/center:chmelrcv]

    -kazem ti, nisu sredeni.

  8. #308
    Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Jan 2010
    Lokacija
    Graškograd
    Postova
    87

    Re: Napoleon Total War

    Nije zasebna nego ekspanzija. Osim boljeg AI-a i bolje grafike nudi manje nego ETW. Mape su smanjene i to samo tako,manje država s kojim se može igrat...etc

  9. #309
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Dec 2006
    Lokacija
    Behind the blue eyes
    Postova
    7.757

    Re: Napoleon Total War

    Di su dani kada su ekspanzije bile upola cijene od originalne igre, nisu bile standalone i nadovezale bi se na prvu igru i nisu trebale servise poput Steama da bi radile

  10. #310
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Morija
    Postova
    2.027

    Re: Napoleon Total War

    Nije zasebna nego ekspanzija. Osim boljeg AI-a i bolje grafike nudi manje nego ETW. Mape su smanjene i to samo tako,manje država s kojim se može igrat...etc
    U Algoritmu si platio Empire 250 kn kada je izašao? Onda si dobro prošao, ja sam platio 100 kuna više. Što se tiče sadržaja, rekao bih da N: TW na forumima od igrača skuplja samo hvalu, bez obzira od onih ciničnih koji kažu da je tako E: TW trebao izgledati, ili od onih kojima se svidio i N: TW i E: TW. Rijeke nezadovoljnih Empireom daju Napoleonu ocjenu 8 ili 9/10.

    Sadržaj je više nego hvalevrijedan. Po streamu kojeg sam se nagledao, ima toliko toga za igrati da mi se čak N: TW u svim segmentima čini bolji od ETW. Jedino mi je žao što se nakon N: TW neću više moći vratiti E: TW-u jer je to, uspoređujući sa Napoleonom, beta.

    Samo ne znam po čemu ljudi zaključuju da je premalo sadržaja, da je to samo novi skin za Empire. Vjerojatno zbog toga jer je isti engine. To je ekspanzija koja je gotovo kao nova igra za nižu cijenu.

    No, najbolje je da se o tome raspravlja sutra, kada igra izađe kod nas u Europi. Tada ćemo imati o čemu raspravljati, a ne pucati u prazno.

    Been playing the game for a couple of hours now and I'm loving it. So much more refined than Empire from my experience so far.
    Just played my first historic battle. WOOT.

    Fun stuff. This game has all kinds of goodies in it.
    [quote:3b9u8q7v]S agreed, fantastic work CA.

    Glad i shelled over my money again....hell you know i always will, you guys always deliver

    Lets not push it.. I have a game sitting on my shelf now that says Empire Total War.... And I'm still waiting for it to be delievered. LOL

    But again. NTW is totally the bomb. WOHHOOOOOOOOOOOOOOOO> yeah.[/quote:3b9u8q7v]
    Yup, awesome so far, the Italian campaign on VH/H gave me a good run for my money within the first ten turns, 2 full and one 3/4 stack of Sardinian's against my 3/4 stack with Napoleon. I found the time to be too short as I litterally have to run to that final province to capture, skipping over Venice, Rome and the other cities I'd like to conquer, but I found out you can go past the time line, and I'm certain I'll be doing that one day!
    Ok, I have to say that I am quite impressed with the BAI improvements; no enemy officer shouting (in German) 'Formen Klumpenn' and charging my lines. Now the the enemy will charge your lines, but not before they have exchanged many rounds of musketry or, it seems, it is in their definite advantage to launch a bayonet charge (grenadiers versus militia for example) but even then they always exchange at least a few volleys before 'giving them the bayonet'.

  11. #311
    Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Jan 2010
    Lokacija
    Graškograd
    Postova
    87

    Re: Napoleon Total War

    Nisam u Algoritmu kupio igru nego u Zeldi u Os. Po svemu mi je Napoleon bolji od Empirea osim po mapi ali ok,ima više regija u eu nego je to bilo u etw.

  12. #312
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Morija
    Postova
    2.027

    Re: Napoleon Total War

    Pa onda opet kupi u toj istoj trgovini, Algoritam je poznat po skupoći i po tome jer nepotrebno prevode manuale sa engleskog na hrvatski i to dodatno naplaćuju.

    EDIT: nešto "negativnih" komentara:

    One disappointing thing: looks like the historical battles can only be played from France's perspective.
    I think, overall, it is a major success. I was bummed that the campaign map was made to be only Europe (no ME, N Africa, America, etc), but the decision was for the best. The game is more stable, smooth, etc. The AI appears to be much improved. I haven't gotten to play terribly much, but I am planning on an Austrian campaign and will update you on that.
    Camera shaking: For the love of god!! Tell me there´s a way to disable it! I promise you it will drive us nuts in the long run

  13. #313
    Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Jan 2010
    Lokacija
    Graškograd
    Postova
    87

    Re: Napoleon Total War

    Ljudi uglavno hvale igru.

    Svi oni manje više imaju istu cijenu a i Zelda je jedna od skupljih.

  14. #314
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jun 2009
    Postova
    1.745

    Re: Napoleon Total War

    Neznam ni ja ocu li igrati empire vise, jel nakon sto sam vidio u trailerima kak izgleda napoleon, empire mi djeluje isprazno u bitkama, efekti su losi. jedino ako ce se moc updejtat grafika iz ntw u etw, ali sumnjam jer ovi koji imaju igru nist o tome ne govore tak da mislim ni da se nemoze.

  15. #315
    Moderator Fight fire with fire Deadwalker's Avatar
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    13.180

    Re: Napoleon Total War

    = Citat = Izvorno postao Durin
    Sadržaj je više nego hvalevrijedan. Po streamu kojeg sam se nagledao, ima toliko toga za igrati da mi se čak N: TW u svim segmentima čini bolji od ETW. Jedino mi je žao što se nakon N: TW neću više moći vratiti E: TW-u jer je to, uspoređujući sa Napoleonom, beta.
    E nadam se da je tako. Jedini problem je sto ovaj post pisem na faksu i sto ce moja kolicina igranja biti na razini trajanja jednog predavanja.
    "Death smiles at us all. All a man can do is smile back."


  16. #316
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jun 2009
    Postova
    1.745

    Re: Napoleon Total War

    Gdje je sa twcentra.com nestala tema o napoleonu??

  17. #317
    Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Jan 2010
    Lokacija
    Graškograd
    Postova
    87

    Re: Napoleon Total War

    Nemoj ići na empire nego malo iznad na forum

  18. #318
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jun 2009
    Postova
    1.745

    Re: Napoleon Total War

    Naso sam fala. Neznam zast su ga tak stavili, bezveze kompliciraju.

  19. #319
    Senior Member You have been warned Aral's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Sanctuary
    Postova
    18.718

    Re: Napoleon Total War

    Sutra dolazi, kroz dan javim impresije.
    "Extinction is the rule. Survival is the exception." - Carl Sagan

  20. #320
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Jun 2009
    Lokacija
    Down Under
    Postova
    4.055

    Re: Napoleon Total War

    Uhuuhuh, danas ga nabavljam, jedva čekam !!!
    Jbg, mogu igrat dok starci nedođu doma jer sam u kazni i sve to zbog jebene škole.

    Al samo neka meni igra dođe. Komentare od mene ćete vjerovatno čut u ponedjeljak.
    [center:1qx20gpn][/center:1qx20gpn]

  21. #321
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Jun 2009
    Lokacija
    Down Under
    Postova
    4.055

    Re: Napoleon Total War

    Upravo sam donjo igru kući !!! Instalacija je započela !!!

    Jebote, ove kutije se nemogu nagledati !!!
    [center:1qx20gpn][/center:1qx20gpn]

  22. #322
    Administrator God from the machine
    Datum registracije
    Mar 2007
    Lokacija
    Chicago
    Postova
    20.497

    Re: Napoleon Total War

    !!!

    !!!
    [center:chmelrcv][/center:chmelrcv]
    [center:chmelrcv]BITCH, IT IS 5:30![/center:chmelrcv]

    -kazem ti, nisu sredeni.

  23. #323
    Senior Member You have been warned Aral's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Sanctuary
    Postova
    18.718

    Re: Napoleon Total War

    Ajde da i ja nabacim koji info, nakon par sati igranja.

    Na prvi dojam ovo je bolje od E:TW. Bolja je optimizacija, barem na mojoj konfi sad ide puno bolje nego je isao E:TW. Kampanja se dosta temelji na povijesnim činjenicama pa tako Napoleona pratite od kad je otišao od kuće pa sve do zna se čega ^^ I dalje sve pršti informacijama, sve je detaljno opisano, pravi gušt je igrat. Bitke na kopnu i moru su fascinantne, začinjenje onom dozom dobrog starog taktiziranja. Turnovi traju dva tjedna.

    Neznam kaj bi pametno rekao, E:TW nisam baš previše igrao al ovo mi ima ono nešto i dobro me je privuklo da nastavim igrat.

    edit: I da, intro je poprilično dobro napravljen, fora ^^
    "Extinction is the rule. Survival is the exception." - Carl Sagan

  24. #324
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Jun 2009
    Lokacija
    Down Under
    Postova
    4.055

    Re: Napoleon Total War

    Evo, upravo sam prešo Talijansku kampanju s Napoleonom. Igra je preodlična i u svemu je bolja od ETW-a. Vrtim ju na max., i sve ide baš ko podmazano, što nije bilo kod ETW-a, a u bitkama uživam. U tim zvukovima pušaka, raznim efektima prirode i vojnika....

    KAd budete prelazili, uopće netrebate imati previše vojske, važno je da gradove okupitare, a ne spalite, te da pratite misije. U rat s Venecijom se nemojte upuštati nego ju zaobiđite kroz Alpe, a li čekajte da prođe zima.

    Igru preporučam svima !!! Mene je oduševila !!!
    [center:1qx20gpn][/center:1qx20gpn]

  25. #325
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jun 2009
    Postova
    1.745

    Re: Napoleon Total War

    i jel se moze grafika prebacit u empire tw???

  26. #326
    Senior Member Nuke me please
    Datum registracije
    Mar 2009
    Lokacija
    dbk<3
    Postova
    260

    Re: Napoleon Total War

    I ja sam je dobio. Igra je pregenijalna. Presao sam takodjer Italiju, sad igram Egipat. Nista mi ne stopa, ne mogu vjerovati. Igra je najbolji total war do sada. Definitivno

  27. #327
    Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Jan 2010
    Lokacija
    Graškograd
    Postova
    87

    Re: Napoleon Total War

    WTF!! nemam na knjižici activation code???!!!


    edit:bio je naljepljen ispod cd-a

    Dosta loše je pakianje jer se drugi dvd jedva zakači pa nonstop ispada




    edit2: jesmo li mi to možda dobili odma i neke elitne jedinice.Kupio sam verziju po 300 kn a vidim i neki elite kod

  28. #328
    Senior Member You have been warned Aral's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Sanctuary
    Postova
    18.718

    Re: Napoleon Total War

    Očito ne prolazi fora da sve bitke rješavam na auto resolve, nemrem ni prvih pol sata preživit u prvoj kampanje Moram se malo priviknut očito xD
    "Extinction is the rule. Survival is the exception." - Carl Sagan

  29. #329
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Mar 2008
    Postova
    2.558

    Re: Napoleon Total War

    Jel AI šta pametniji? Ima li kakva global kampanja, pričajte...

  30. #330
    Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Jan 2010
    Lokacija
    Graškograd
    Postova
    87

    Re: Napoleon Total War

    AI je dosta bolji iako je ovo vanilla.
    Ej ljudi a gdje ukucati onaj elite kod za jedinice šta sam dobio?

Slične teme

  1. Third Age: Total War
    By Praetorian in forum Gaming općenito
    Odgovora: 24
    Posljednji post: 15-12-2011, 20:24
  2. Dolazi Empire: Total War Gold edicija, Napoleon: TW u paketu
    By IgGy in forum Komentari vijesti PCPlay.hr i PlayZone.hr
    Odgovora: 4
    Posljednji post: 05-09-2010, 14:30
  3. Napoleon
    By Jašar in forum Multimedia
    Odgovora: 16
    Posljednji post: 24-04-2010, 21:50

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •