Stranica 34 od 48 PrvaPrva ... 24323334353644 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 991 do 1.020 od 1432

Tema: Borilački sportovi

  1. #991

    Re: Borilački sportovi

    Ideššššš. Ovo je bilo rasturanje.


  2. #992
    Senior Member My way or the highway Hexfire's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2011
    Lokacija
    Konjščina
    Postova
    7.552

    Re: Borilački sportovi

    Fak. A baš sam se veselio Gusta Jones 2. Al bit će i ovo zabavno.

  3. #993
    Senior Member My way or the highway Kostolomac's Avatar
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    7.152

    Re: Borilački sportovi

    Go Rumble! Gusta od Bonesa naučio kopat oči ali mu nije pomoglo.
    Spam spam, flame flame, that's the way of PcPlay!
    Ryzen 5 3600X # Liquid Freezer II 360 # Asus Prime X370-Pro # 16GB DDR4 # MSI RTX2070S Ventus OC # Adata SX8200 Pro 1TB
    & Samsung 860 EVO 500GB # Corsair RM650 # Lenovo Y27q-20 IPS 165Hz

  4. #994
    Senior Member Respawned sorcerer Duke v2.0's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2014
    Postova
    1.271

    Re: Borilački sportovi

    Rumble je tvrda kmica, s tom životinjskom snagom i brzinom u rukama me podsjeća na pristojniju MMA verziju Tysona, al baš mi je jako žao Gusa Nadam se da će se uspješno oporavit od ovog poraza.

    Inače mi je cijeli event je bio jebenica, na prelimsima su me posebno impresionirali Amirkhani i Bektić, držat ću oko na njima od sada.

  5. #995
    Senior Member Respawned sorcerer Duke v2.0's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2014
    Postova
    1.271

    Re: Borilački sportovi

    Gledajući borbe i post fight presser, Rumble i Mousasi su valjda dva najpristojnija i najuglađenija borca današnjeg UFCa, cijenim ih još puno više zbog toga.

  6. #996
    Senior Member My way or the highway Kostolomac's Avatar
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    7.152

    Re: Borilački sportovi

    Je, zato mi se Rumble i svidio. Tako simpatičan i pristojan tip. Izgleda kao dobri medo. A Mousasi za svoje godine ima hrpu iskustva, pa je opet skroman i prizemljen tip. Uz njih mi je vječni favorit i Machida, UFC-ova verzija Beara Gryllsa
    Spam spam, flame flame, that's the way of PcPlay!
    Ryzen 5 3600X # Liquid Freezer II 360 # Asus Prime X370-Pro # 16GB DDR4 # MSI RTX2070S Ventus OC # Adata SX8200 Pro 1TB
    & Samsung 860 EVO 500GB # Corsair RM650 # Lenovo Y27q-20 IPS 165Hz

  7. #997

    Re: Borilački sportovi

    Bear je mala beba za njega, ovaj zna pit i tuđu pišalinu. Hebeš budalu .


  8. #998
    Senior Member My way or the highway Hexfire's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2011
    Lokacija
    Konjščina
    Postova
    7.552

    Re: Borilački sportovi

    Yep, simpa je Rumble. Već u ringu je rekao da mu je baš teško vidjeti Gusta kako plaće jer je i sam emocionalan tip.

    Fora dio eventa mi je bio kad su pričali o tome da jedan borac naziva gušenje giljotinom po svojoj bivšoj ženi (prvi put sam to sad čuo pa mi baš bilo super.) It gets a hold of you and than it takes your money

  9. #999

    Re: Borilački sportovi



  10. #1000
    Senior Member My way or the highway Vedro's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Österreich
    Postova
    8.084

    Re: Borilački sportovi


  11. #1001
    Senior Member My way or the highway Vedro's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Österreich
    Postova
    8.084

    Re: Borilački sportovi

    Tek danas sam pogledao meč i odmah rekao da je bio udarac glavom. Čudi me da ovdje nije nitko to skužio. Bezveze pobjeda. Jadni Gus je zato i plakao, al zato će Jones razbit tog srećkovića.

  12. #1002
    Senior Member My way or the highway Vedro's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Österreich
    Postova
    8.084

    Re: Borilački sportovi

    I da, onaj desni kroše ga je okrznuo i završio na ramenu, a istovremeno ga je udario glavom u bradu.

  13. #1003
    Senior Member Respawned sorcerer Duke v2.0's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2014
    Postova
    1.271

    Re: Borilački sportovi

    "Srećković", "bezveze pobjeda" jel ti mene zajebavaš ? Dominirao ga je cijelo vrijeme, i nitko nije primjetio udarac glavom, uključujući jebenog Gustafsonna, zato jer ga nije ni bilo. Samo su se okrznuli, čak i na ovoj snimci se vidi po pokretu glave i nogu kako počinje padat od desnog krošea i prije kontakta glavom, a na kameri s drugog kuta se vidi da je kroše sletio točno na vilicu. I nakon tog se dignuo i još pobrao par aperkata.

  14. #1004
    Senior Member Respawned sorcerer Duke v2.0's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2014
    Postova
    1.271

    Re: Borilački sportovi

    Mislim opće mi je smiješno slušat tebe i ostale "fanove" kako seru i umanjuju mu pobjedu, dok je sam Gus, čije je mišljenje nakraju zapravo jedino bitno, iskreno čestitao Rumbleu i priznao da je jednostavno bio bolji i zasluženo odnio pobjedu. Ne čujem ga kako traži ispriku ili rematch zbog fantomskog headbutta zato jer zna kolko bi debilno bilo izvlačit se na tako nešto kad si pošteno izgubio od nekoga.

  15. #1005
    Senior Member My way or the highway Vedro's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Österreich
    Postova
    8.084

    Re: Borilački sportovi

    "Dominirao ga je cijelo vrijeme", jel ti mene zajebavaš. Do tog nokauta nije bilo poštenog udarca, a i prošla je 1 minuta "Dominirao ga je cijelo vrijeme". isuse moj bože... I ko je taj Johnson uopće? jebote

  16. #1006
    Senior Member My way or the highway Vedro's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Österreich
    Postova
    8.084

    Re: Borilački sportovi

    Ti onda samo slušaj šta ko od njih priča i ne moraš ni gledat borbu jebote.

  17. #1007
    Senior Member Respawned sorcerer Duke v2.0's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2014
    Postova
    1.271

    Re: Borilački sportovi

    Kao što smo već zaključili, potpuno si nebitan i ti i tvoje mišljenje jer je Gus i čitav profi MMA svijet priznao ko je bio bolji borac tu večer. To kaj se ti valjda emocionalno vežeš za borce i ne možeš vidjet i prihvatit očit poraz je samo tvoj problem.

  18. #1008
    Senior Member My way or the highway Vedro's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Österreich
    Postova
    8.084

    Re: Borilački sportovi

    Nikada se nisi bavio sportom izgleda.
    OK. Gus je izdžao u ringu sa Jonesom. Prvi put vidim ovog Jonsona danas kako izgleda i velim da ga bude Bones nokautirao.

  19. #1009
    Senior Member My way or the highway Vedro's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Österreich
    Postova
    8.084

    Re: Borilački sportovi

    = Citat = Izvorno postao Duke v2.0 Pregledaj post
    Kao što smo već zaključili, potpuno si nebitan i ti i tvoje mišljenje jer je Gus i čitav profi MMA svijet priznao ko je bio bolji borac tu večer. To kaj se ti valjda emocionalno vežeš za borce i ne možeš vidjet i prihvatit očit poraz je samo tvoj problem.
    Evo baš sad ponovo gledam što si napisao. Ali ono totalno zadnje smeće od posta od prve do zadnje riječi i u globalu. Kao raspravljaš. Bljak.

  20. #1010
    Senior Member Respawned sorcerer Duke v2.0's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2014
    Postova
    1.271

    Re: Borilački sportovi

    Zapravo se čitav život bavim sa sportom, zadnjih godinu dana s BJJ-om al neznam kakve to veze ima s ičim. Bones ima prednost nad Rumbleom, ali Rumble je tip borca koji može završit sve jednim udarcem. Mislim da protiv JJa bude radio slično kao Cormier, ravno kroz udarce i gard da uđe u povoljan range za svoje, što je Cormieru protiv Jonesa uspjevalo ali nakraju ga i koštalo jer je to realno najgori način smanjivanja distance. Jedina razlika je kaj Rumble u tim trenucima udara puno jače od Cormiera tako da je sve moguće.

  21. #1011
    Senior Member My way or the highway Vedro's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Österreich
    Postova
    8.084

    Re: Borilački sportovi

    I ako misliš da si inteligentniji i bolji u raspravi od mene slobodno me ignoriraj tak da se ne moraš sramotit sa ovakvim glupostima.

  22. #1012
    Senior Member My way or the highway Vedro's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Österreich
    Postova
    8.084

    Re: Borilački sportovi

    = Citat = Izvorno postao Duke v2.0 Pregledaj post
    Zapravo se čitav život bavim sa sportom, zadnjih godinu dana s BJJ-om al neznam kakve to veze ima s ičim. Bones ima prednost nad Rumbleom, ali Rumble je tip borca koji može završit sve jednim udarcem. Mislim da protiv JJa bude radio slično kao Cormier, ravno kroz udarce i gard da uđe u povoljan range za svoje, što je Cormieru protiv Jonesa uspjevalo ali nakraju ga i koštalo jer je to realno najgori način smanjivanja distance. Jedina razlika je kaj Rumble u tim trenucima udara puno jače od Cormiera tako da je sve moguće.
    Mogu se i ja nabildat i završit Jonesa jednim udarcem.

  23. #1013
    Senior Member Respawned sorcerer Duke v2.0's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2014
    Postova
    1.271

    Re: Borilački sportovi

    = Citat = Izvorno postao Vedro Pregledaj post
    Evo baš sad ponovo gledam što si napisao. Ali ono totalno zadnje smeće od posta od prve do zadnje riječi i u globalu. Kao raspravljaš. Bljak.
    Pa samo ti govorim realnu stvar. Nema se ovdje o apsolutno ničemu raspravljati, imaš video borbe, snimke iz raznih kuteva, Gus-ovo priznanje da nije osjetio nikakav udarac glavom, Gusa koji je pošteno prihvatio poraz, fanove Gusa koji su prihvatili poraz, svi MMA novinari, borci, ljudi koji znaju gledati sport koji prate, svi su jednoglasni po pitanju ko je pobijedio i kako je pobijedio. Blesave conspiracy theory fore koje pokušavaju umanjiti ovu pobjedu očito ne zanimaju nikoga.

  24. #1014
    Senior Member My way or the highway Vedro's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Österreich
    Postova
    8.084

    Re: Borilački sportovi

    Frajer izgleda kao gromada, nakupina mišića i nije dovoljno fleksibilan. Gus lijepo izgleda i kreće se kao i Jones. Ak Jonson sruši Jonesa bit će nekakav lucky punch, a od sudaca pored Jonesa ne bude vidio bodova jedino ako se kojim čudom jebeno kondicijski pripremi i izdominira ga jelte fizički u ringu.

  25. #1015
    Senior Member My way or the highway Vedro's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Österreich
    Postova
    8.084

    Re: Borilački sportovi

    = Citat = Izvorno postao Duke v2.0 Pregledaj post
    Pa samo ti govorim realnu stvar. Nema se ovdje o apsolutno ničemu raspravljati, imaš video borbe, snimke iz raznih kuteva, Gus-ovo priznanje da nije osjetio nikakav udarac glavom, Gusa koji je pošteno prihvatio poraz, fanove Gusa koji su prihvatili poraz, svi MMA novinari, borci, ljudi koji znaju gledati sport koji prate, svi su jednoglasni po pitanju ko je pobijedio i kako je pobijedio. Blesave conspiracy theory fore koje pokušavaju umanjiti ovu pobjedu očito ne zanimaju nikoga.
    Dobro, nisam uopće ništa čitao tak da ok, vjerojatno sam krivo vidio. Ispričavam se.

  26. #1016
    Senior Member Respawned sorcerer Duke v2.0's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2014
    Postova
    1.271

    Re: Borilački sportovi

    = Citat = Izvorno postao Vedro Pregledaj post
    Mogu se i ja nabildat i završit Jonesa jednim udarcem.
    = Citat = Izvorno postao Vedro Pregledaj post
    Frajer izgleda kao gromada, nakupina mišića i nije dovoljno fleksibilan. Gus lijepo izgleda i kreće se kao i Jones. Ak Jonson sruši Jonesa bit će nekakav lucky punch, a od sudaca pored Jonesa ne bude vidio bodova jedino ako se kojim čudom jebeno kondicijski pripremi i izdominira ga jelte fizički u ringu.

    Gle prijatelju mlatiš gluposti i da prostiš sve više mi odaješ dojam da nemaš pojma o čemu pričaš. Rumble se za svoj način borbe kreće dosta odlično i fleksibilan je, i ima tu još jako puno ostalih faktora koji njemu omogućuju kvalitetno iskorištenje te brutalne snage kao najvećeg aduta, poput vrhunskog presinga, brzine, fejkanja, ring cuttinga, korištenje high kickova da spriječi lateralne kretnje, ona lagana kontrola protivnika jednom rukom dok ga drugom šamara koju koristi da spriječi tie up kad dođe blize klinč pozicije itd. Lucky punchevi na ovoj razini sporta zapravo ne postoje, svaki "lucky punch" je izdrilan stotinama sati u dvorani, pripreman kroz čitavu borbu stilom koji borac koristi i konačno izveden kvalitetnom tehničkom egzekucijom.

    Malo prouči ovo, tu ti je detaljnije objašnjeno zašto je Rumble toliko dobar: http://www.bloodyelbow.com/2015/1/26...nique-ko-jones

    Da još jednom ponovim, Jones svakako ima prednost i Rumble će morati dodati još par trikova u rukav da ga savlada, ali je sasvim legit contender i vrlo realna prijetnja.

  27. #1017
    Senior Member My way or the highway Vedro's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Österreich
    Postova
    8.084

    Re: Borilački sportovi

    = Citat = Izvorno postao Duke v2.0 Pregledaj post
    Kao što smo već zaključili, potpuno si nebitan i ti i tvoje mišljenje jer je Gus i čitav profi MMA svijet priznao ko je bio bolji borac tu večer. To kaj se ti valjda emocionalno vežeš za borce i ne možeš vidjet i prihvatit očit poraz je samo tvoj problem.
    Ovaj post me izbacio iz takta i zato sam počeo mlatiti praznu slamu kao i ti. Nauči slušati i čitati što ti se govori i poštuj tuđa viđenja i mišljenje kada ideš u raspravu. Ne poznaješ me i reći ću ti da si me ovdje uvrijedio nekoliko puta. Kazao si da sam nebitan, da se emocionalno vežem za neke likove i da me je smiješno slušat. Ja sam tebi samo rekao "jebote".

    Johnson je balvan obični i tako će i ostati. Bloodyelbow neću čitati jer me ne zanimaju analize oko toga tko je koliko jak i brz. Radije ja pogledam meč što mi je puno jednostavnije i zabavnije. U međuvremenu sam pogedao par.
    Smiješno da se sa ovakvim likom borio 5 minuta. Šta bi mu Bones napravio?
    Hilarious


  28. #1018
    Senior Member Respawned sorcerer Duke v2.0's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2014
    Postova
    1.271

    Re: Borilački sportovi

    = Citat = Izvorno postao Vedro Pregledaj post
    Johnson je balvan obični i tako će i ostati. Bloodyelbow neću čitati jer me ne zanimaju analize oko toga tko je koliko jak i brz. Radije ja pogledam meč što mi je puno jednostavnije i zabavnije. U međuvremenu sam pogedao par.
    Smiješno da se sa ovakvim likom borio 5 minuta. Šta bi mu Bones napravio?
    Pa evo zbog ovakvih stvari nemogu ni poštovati tvoje mišljenje niti te shvaćati ozbiljno kad te sport i tehnika očito ne zanimaju, ali svejedno pokušavat pričat i diskutirat o istome. I to je inače borba stara dvije godine i od tada je pokazao dosta nevjerojatnu evoluciju koju je potvrdio sa zadnje 3 iznimno dominatne pobjede u UFCu. To je kao da si sad izvukao neku staru borbu Lawlera i čudio se kolko je bio loš, a na kraju je pošteno dogurao do Welter UFC prvaka, i to isključivo kroz rad na sebi i svojoj tehnici.

    = Citat = Izvorno postao dugi Pregledaj post
    Odličan promo, baš nemogu dočekat subotu.

  29. #1019
    Senior Member My way or the highway Vedro's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Österreich
    Postova
    8.084

    Re: Borilački sportovi

    Sport me prestao zanimati odavno. Od nogometa samo barca vs real mogu gledat i finale lige prvaka možda, ak je barca ili real u finalu
    Ajd može i neka tekma ako su naši igrači unutra, tipa Mandžo ili Kovačić. Volim više Cro Copa gledati, a ne nekakvog Gustafssona.
    Eto.

  30. #1020
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    zagreb
    Postova
    4.337

    Re: Borilački sportovi

    pa koljena klecaju i borci padaju bas od takvih krošea ili overhanda koji te samo okrznu, dovoljno je da ti malo protrese mali mozak, tj centar za ravnotežu i padaš, zato npr i mirkovi hk-ovi ruše ljude samo kad okrznu glavu iza uha... to je ono sto je i gusa ošamutilo, kakva glava, pa imaju gumu za zube, a i ne može glavom toliko jak udarac uputiti da bi uzdrmao, pogotovo nekog tko je izdržljiv kao gus...

    johnoson uopce nije obicni balvan nego čovjek ima sve manire vrhunskog atlete, dalje to nisu lucky punchevi, mogao si vidjeti da gus drži rukei gard nisko, mnogi borci su ga gađali ali se uvijek izvlačio na bradu, dok nije došao johnson koji očito udara kao vlak i pravilno je iskoristio priliku


    duke - di treniraš điju?

Slične teme

  1. Odgovora: 9
    Posljednji post: 10-02-2009, 21:44
  2. Borilački sportovi
    By fan in forum Alt-F4
    Odgovora: 43
    Posljednji post: 09-01-2007, 14:22

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •