Stranica 1 od 34 12311 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 30 od 1432

Tema: Borilački sportovi

Hybrid View

Prethodni post Prethodni post   Slijedeći post Slijedeći post
  1. #1
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Aug 2009
    Postova
    136

    Borilački sportovi

    Zanima me da li se tko bavi ili se bavio nečime takvim.(izuzev boksa)

  2. #2
    Senior Member My way or the highway Hexfire's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2011
    Lokacija
    Konjščina
    Postova
    7.552
    Meni je nekako drugi dio eventa (title borbe) bio malo antiklimaktičan. Do onda je sve bilo odlično, pogotovo one shot knockout onog Brazilca. Jebeno. Aldo je odradio borbu tek toliko i Lamas da je možda prije imao više hrabrosti mogao je dobiti. Ovako je bilo poprilično dosadno. Žao m je Fabera jer mu je ovo možda bila i zadnja šansa za naslov, ali Barao je to odradio bez greške. Slažem se da je mogao Herb to još malo pustiti, ali fino ga je složio na pod i Faber se u tom trenutku i nije baš aktivno branio jer je bio vidno uzdrman. Teško da je i sudac primijetio da ovaj drži palac u zraku.

    Sve u svemu, očekivao sam ipak malo više ukupno gledano.

    Za tri tjedna je Rousy opet u kavezu. Manje od 2 mjeseca od zadnje obrane, malo čudno. Očekujem opet dobar fight jer ženske rijetko kad razočaraju. A najviše me zanima kako će Cormier sad nakon promjene divizije. Evans možda nije u formi ko prije 2-3 godine, ali je još uvijek jako dobar. Bit će zanimljivo.

  3. #3
    Senior Member Respawned sorcerer Duke v2.0's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2014
    Postova
    1.271
    Meni je Aldo bio zabavan kao i uvijek, tehnički apsolutno savršen, vjerojatno najbolji p4p stand-up borac u UFCu. Mislim da bi nakon ove borbe stvarno trebao otići u LW diviziju na Pettisa, jer ga ovdje očito nitko nemože srušit sa trona. A kaj se tiče Fabera, istina da se nije aktivno branio, ali dobivao je udarce po nadlaktici i rukavici, što je gotovo bezopasno tako da je ovo ipak jedna od rijetkih loših odluka Herba. Ali post-fight intervju me ugodno iznenadio, način na koji je Faber podnio takav nepošten poraz, pravi gospodin. Fun fact, uspješno sam predvidio sve rezultate main carda, ali naravno nisam imao para za kladionicu


    UFC 170 zvuči dobro, ali prvo Machida-Mousasi, to bi isto moglo bit zanimljivo.

  4. #4
    Senior Member My way or the highway Hexfire's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2011
    Lokacija
    Konjščina
    Postova
    7.552

    Re: Borilački sportovi

    Machida je napravio dobar potez prelaskom u nižu kategoriju, ali nisam siguran da će se ponovno uspjeti vratiti na vrh.

    Aldo postaje novi GSP. Nekako se zadovolji sa time da odradi tih 5 rundi, bez da previše riskira jer je svjestan da ga teško netko može finishirati. A većina koji dođu imaju plan da ga 4 runde izmuče, pa će onda u petoj nešto probati, a onda je već kasno. Chad Mendez je vjerojatno slijedeći na redu za napad, ako će biti u pravom izdanju to bi moglo napokon biti jako jako neizvjesno.

    A što se stoppagea tiče, sve je to siva zona. Sucu je prioritet misliti na zdravlje boraca i spriječiti bilo kakvu mogućnost teže ozlijede. Možda bi u title fighovima trebalo pustiti malo dulje, ali opet se riskira zdravlje. S jedne strane ima fightova gdje se dosta brzo prekida, npr Cain vs Silva je isto prekinuto prebrzo, a pak ima onih gdje sudac pušta da se nekoga mrcvari do krajnjih granica, ko Cain vs Dos Santos. Kak sudac ima dan, tako procijeni.

  5. #5
    Senior Member Respawned sorcerer Duke v2.0's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2014
    Postova
    1.271

    Re: Borilački sportovi

    Meni je Machida možda i najdraži borac tako da se nadam da će dogurati do title fighta, stigne još ako dobro odigra ovu godinu.

    Jedino mi kod Alda nije jasno, svi protivnici već godinama znaju da su mu low-kickovi jedno od najdražih oružja, pa ja bi velik dio kampa posvetio isključivo čekiranju low-kickova, bar su sad nakon Silve svi mogli vidjeti da je to prilično efikasna tehnika, koju je Weidman ciljano trenirao, nije se desilo slučajno. Naravno, nije cilj slomit nekom nogu, to je bio 1 od 1000 nesretni slučaj. Općenito većinom nitko u UFCu ne koristi checking, kad usporediš s npr. Glory borbama, nebo i zemlja. Mislim jasno da udarački aspekt nemože biti na pro kick-box razini jer čini otprilike 50 % tehnika, ali opet se na tome sigurno da poraditi i poboljšati.

  6. #6
    Senior Member My way or the highway Hexfire's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2011
    Lokacija
    Konjščina
    Postova
    7.552

    Re: Borilački sportovi

    Mislim da je najveći problem što su njegovi low kickovi toliko brzi i brutalni da jednostavno ne stigneš reagirati. I pošto ih baca kako treba, u kombinaciji s drugim udarcima još je i teže. Mislim da se većini jednostavno neda s time gnjaviti jer praktički ih samo Aldo koristi tako efikasno u cijelom UFC-u.

    Ok je Machida, ali problem je što karate nikako nije stil koji će se bodovati pod octagon control. Već je izgubio neke borbe jer izgleda puno manje aktivan od protivnika.

  7. #7
    Senior Member Respawned sorcerer Duke v2.0's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2014
    Postova
    1.271

    Re: Borilački sportovi

    A u tome ima istine, to bacanje kako treba se baš vidjelo u ovoj zadnji borbi, uvijek ih prvo set-upa sa par udaraca šakom koji skrenu pozornost i onda sjevne od nikuda, nizozemska K-1 škola . Dok ih je Lamas bacao bez ikakve pripreme što je ovaj bez beda blokirao jer je bilo predvidivo odmah nakon prvog pokušaja.

    Da, Machida nema prednost kod sudaca, ali baš ta njegova stand-up filozofija sa primanjem minimalne količine udarca mi je genijalna. I još je ovak izvan ringa iznimno skroman i pristojan što mi je velik faktor pri favoriziranju boraca.

  8. #8
    Senior Member My way or the highway Kostolomac's Avatar
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    7.152

    Re: Borilački sportovi

    Meni je drag baš zato jer se bazira na karateu. I Rondica kad bacaka ljude okolo sa džudo zahvatima. Oldskul
    Spam spam, flame flame, that's the way of PcPlay!
    Ryzen 5 3600X # Liquid Freezer II 360 # Asus Prime X370-Pro # 16GB DDR4 # MSI RTX2070S Ventus OC # Adata SX8200 Pro 1TB
    & Samsung 860 EVO 500GB # Corsair RM650 # Lenovo Y27q-20 IPS 165Hz

  9. #9
    Senior Member Respawned sorcerer Duke v2.0's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2014
    Postova
    1.271

    Re: Borilački sportovi

    I to još na Shotokanu koji je mekani point-karate bez previše uporišta u stvarnom svijetu (pričam o današnjoj razvodnjenoj sportskoj verziji), mislim da je on jedini uspješan full-contact Shoto borac. Dok s druge strane Kyokushinovaca ima na bacanje, pogotovo dok je K-1 bio aktivan. GSP najsvjetliji primjer u UFCu. A za džudo me iskreno čudi da ga nema malo više, ta bacanja su prilično efikasna, a i zabavna za gledat
    Zadnji uredio Duke v2.0 : 03-02-2014 u 18:55

  10. #10
    Senior Member My way or the highway Kostolomac's Avatar
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    7.152

    Re: Borilački sportovi

    = Citat = Izvorno postao Duke v2.0 Pregledaj post
    I to još na Shotokanu koji je mekani point-karate bez previše uporišta u stvarnom svijetu (pričam o današnjoj razvodnjenoj sportskoj verziji), mislim da je on jedini uspješan full-contact Shoto borac. Dok s druge strane Kyokushinovaca ima na bacanje, pogotovo dok je K-1 bio aktivan. GSP najsvjetliji primjer u UFCu.
    Nije ni čudo kad su kyokushinovci divljaci, utemeljitelj im se hrvao sa bikovima xD
    Spam spam, flame flame, that's the way of PcPlay!
    Ryzen 5 3600X # Liquid Freezer II 360 # Asus Prime X370-Pro # 16GB DDR4 # MSI RTX2070S Ventus OC # Adata SX8200 Pro 1TB
    & Samsung 860 EVO 500GB # Corsair RM650 # Lenovo Y27q-20 IPS 165Hz

  11. #11
    Senior Member My way or the highway Hexfire's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2011
    Lokacija
    Konjščina
    Postova
    7.552

    Re: Borilački sportovi

    On je vjerojatno jedini koji dolazi iz karate backgrounda pa zato i je poseban. Samo što ta counter filozofija i nije nešto što se sucima dopada. Ali jbg, pravila koliko god smećasta bila su takva kakva jesu.

    Rondica bi mogla imati pravi posao, McMann je jako dobra hrvačica koliko kažu.

  12. #12
    Senior Member Respawned sorcerer Duke v2.0's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2014
    Postova
    1.271

    Re: Borilački sportovi

    1653658_484158878361563_182203380_n.jpg



    Ovo bude rat. Treba se ostvariti.

  13. #13
    Senior Member My way or the highway Hexfire's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2011
    Lokacija
    Konjščina
    Postova
    7.552

    Re: Borilački sportovi

    Nemam ništa protiv

  14. #14
    Senior Member Respawned sorcerer Duke v2.0's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2014
    Postova
    1.271

    Re: Borilački sportovi

    Iako, nakon Khabibove Sambo klinike, Cerroneov plan za 6 borbi u 2014. bi lako mogao pasti u vodu

  15. #15

  16. #16
    Senior Member Respawned sorcerer Duke v2.0's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2014
    Postova
    1.271

    Re: Borilački sportovi

    U jebote kakav divljak, ovaj stav koji zauzme nakon knockouta je komedija Vjerojatno ga ubrzo možemo očekivati i u UFCu.

  17. #17
    Senior Member Master Blaster hacker's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    4.054

  18. #18
    Senior Member Respawned sorcerer Duke v2.0's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2014
    Postova
    1.271

    Re: Borilački sportovi


  19. #19
    Senior Member Master Blaster hacker's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    4.054

    Re: Borilački sportovi

    Al kaj je najbolje da ga sretnem vani ne bi mi baš bilo svejedno.

  20. #20
    Senior Member Respawned sorcerer Duke v2.0's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2014
    Postova
    1.271

    Re: Borilački sportovi

    lol pa naravno da nebi, takva snaga uparena s takvim zatucanim idiotizmom je uvijek opasna kombinacija.

    btw, cover slika nekog tipa koji mu je komentirao sliku:

    540115_531201406922703_601178954_n.jpg

    Ova mala lijevo je vjerojatno dobila batine poslije jer nije izvela dobar pozdrav. Ovakvim ljudima se trebaju oduzet djeca.
    Zadnji uredio Duke v2.0 : 04-02-2014 u 18:10

  21. #21
    Senior Member My way or the highway Kostolomac's Avatar
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    7.152

    Re: Borilački sportovi

    Aww, baš su slatki mali sieg heilići. <3
    Spam spam, flame flame, that's the way of PcPlay!
    Ryzen 5 3600X # Liquid Freezer II 360 # Asus Prime X370-Pro # 16GB DDR4 # MSI RTX2070S Ventus OC # Adata SX8200 Pro 1TB
    & Samsung 860 EVO 500GB # Corsair RM650 # Lenovo Y27q-20 IPS 165Hz

  22. #22
    Senior Member Respawned sorcerer Duke v2.0's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2014
    Postova
    1.271

    Re: Borilački sportovi

    Da, indoktriniranje djece idejama koje su protivne razumu, iznimno slatko. To troje jadne djece će vjerojatno svaki izrodit još troje, i onda ćemo se za 40-50 godina čudit kako smo još uvijek tako nazadni.

  23. #23
    Senior Member Respawned sorcerer Dylan11's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2014
    Postova
    1.111

    Re: Borilački sportovi

    Ideje protivne razumu? Izgubio si me.

  24. #24
    Senior Member Respawned sorcerer Duke v2.0's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2014
    Postova
    1.271

    Re: Borilački sportovi

    Nacizam jebote. Nemaju ovi ljudi nikakve veze s domoljubljem.

  25. #25
    Senior Member Respawned sorcerer Dylan11's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2014
    Postova
    1.111

    Re: Borilački sportovi

    lol gle stvarno, mislio sam da masu.

    kakva zvijer ovaj cuk, 102kg na 180cm

  26. #26
    Senior Member Master Blaster hacker's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    4.054

    Re: Borilački sportovi

    Ma nije lik niš posebno, gledao sam mu fajtove na jutubu, izgubi kondu sam tak. Al ono, sama pojava, pokušavam otkriti kaj si je istetovirao na čeljusti.

  27. #27
    Moderator God from the machine Kid A's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2009
    Lokacija
    5-HT2A
    Postova
    21.916

    Re: Borilački sportovi



    ZDS!!!
    = Citat = Izvorno postao flander Pregledaj post
    kolko se sjećam u First class Xavier je pokušao navest Magneta da ne napravi neku pizdariju, dakle isti klinac je i mind kontrol i čitanje misli

  28. #28
    Senior Member Respawned sorcerer Dylan11's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2014
    Postova
    1.111

    Re: Borilački sportovi

    U na prsima stoji za Uskoka koji operira po neprohodnim klisurama, da ne bi bilo nesporazuma.

  29. #29
    Administrator My way or the highway W1k1n6's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    45,8/16 stupnjeva
    Postova
    7.146

    Re: Borilački sportovi

    Pratite nas na Facebooku i Twitteru!

  30. #30
    Senior Member Respawned sorcerer Duke v2.0's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2014
    Postova
    1.271

    Re: Borilački sportovi




Slične teme

  1. Odgovora: 9
    Posljednji post: 10-02-2009, 21:44
  2. Borilački sportovi
    By fan in forum Alt-F4
    Odgovora: 43
    Posljednji post: 09-01-2007, 14:22

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •