Prikazujem rezultate 1 do 13 od 13

Tema: Joint Operations: Typhoon Rising

  1. #1

    Joint Operations: Typhoon Rising

    Prvo zelim pozdraviti sve posto je ovo moj prvi post ovdje.

    Ovam vam igra sigurno nije poznata, u zanje vrijeme cesto je mozete vidjeti kao bundle uz graficke kartice. Pravi singleplayer za ovu gru ne postoji osim trening misija za svaki tip naoruzanja i vozila. Ako ste ikad igrali bilo koji Delta Force u LAN-u ova igra ce vam se sigurno svidjeti. Recimo da je kompromis izmedju klasicnog fps-a i ratne simulacije. Cuo sam da je mnogi imaju ali nisu znali da je online igra ili odustali kad su vidjeli da singleplayer ne postoji.

    Za razliku od BF2 ne postoje teska vozila poput tenkova sto je za mene veliki plus za ovu igru. Mape su ogromne (50km2), serveri od 64 pa do 150 igraca, izmjena dana i noci itd.
    Sat vremena otprilike trosi 15mb.

    Igram u klanu Yorkshire MafiaSi vecinom Advance And Secure mod na Thunder 1 / Rice paper 1 / Spec Ops 4 serverima.
    Vidim da ima sve vise i vise igraca iz hrvatske no za sad niti jedan klan. Ako igrate, zelite probati ili imate pitanja u vezi igre napravite post ovdje.

    Burn-ym-

  2. #2
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Oswald State Correctional Facility
    Postova
    582
    nabavi mi origigi pa cu igrati (sala)



  3. #3
    Ja sam igrao JO prije oko godinu dana al prešao sam na BF2 zbog toga što nisam imao ekipu s kojom cu igrat
    lolz0rdz

  4. #4
    Junior Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Jun 2006
    Postova
    17
    Pa evo da se i ja predstavim ,moje ime je JimmyDimmy isto tako sam clan -ym- klana,a Burn mi je stariji buraz
    uglavnom milsim da je buraz sve rekao,ako netko od vas pocne igrat JO ili vec igra,slobodno nam se javite u igri,ili posjetite nasu stranicu!
    nazalost igra je stara oko 2 godine,buraz i ja smo clanovi -ym- oko godinu dana,pa stoga mnogi klanovi prelaze ili su vec presli na neke druge igre,medutim mnogi su ipak ostali vjerni JO jos uvijek ,,na moju zalost koliko vidim u Hrvatskoj je popularan Cod i ET,igre koje ne volim
    inace -ym- je osnvovan 2004. a trenutacno imamo 39 clanova,iz cijele Europe,imali smo cak jednog clana s Novog Zelanda,trenutacna starost clanova je od 12 do 50,pa potvrđujemo ono sto svi znaju;da gaming ne poznaje dobne granice



    JimmyDimmy-ym-
    DFI Lan Party UT, nForce 4 Ultra-D
    AMD Athlon 64 3500+
    RAM 1 GB DDR,400 MHz,KINGMAX
    Asus Extreme N6800 GT,256MB/ Zalman Fatal1ty FS-V7 cooler na kartici
    SEAGATE Barracuda serial ATA II 160GB
    Logitech MX518

  5. #5
    A mogao bih opet zaigrati ali vidjet cu.Bi li mogao u klan ako nisam baš najbolji igrač ( jer sjecam se da su likovi iz ym klana uvijek ownali...mene. ) ?
    lolz0rdz

  6. #6
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Pakao
    Postova
    4.571
    hmhm ja imam igru igrao sam neko vrijeme ali cesto startam windowse tako da morao bih opet skinut patch

  7. #7
    Evo instalirao sam igru i sad skidam patch.Ali vidjet cu još o klanskom igranju jer mi je DoD:S sad glavni prioritet.
    lolz0rdz

  8. #8
    Nikad nismo primali najbolje igrace, najbitnije nam je kako se igrac ponasa. Skill se sredi kroz savjete, teamplay, treninge i meceve. Na zalost moram reci da smo zaustavili regrutiranje na neko vrijeme.


    *** Mislim da je sveukupni patch tezak oko 150MB, najbolje je da ga skines i ostavis na particiji ako ponovo formatiras...

    Novaworld:
    https://www.novaworld.com

    Patch za JOTR:
    http://www.novalogic.com/updatedetail.a ... meKey=JOTR

  9. #9
    Guest
    ja imam jedino demo, igram u SP-u a nemogu u MP-u

  10. #10
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Slavonski Brod
    Postova
    158
    ja sam dobio tu igru uz grafičku. Igrao sam prije pola godine i jako mi je sviđala. Ajd mogli bi se dogovoriti da odigramo malo, da vidim kakvi ste

  11. #11
    Junior Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Jun 2006
    Postova
    17
    = Citat = Izvorno postao gad
    ja sam dobio tu igru uz grafičku. Igrao sam prije pola godine i jako mi je sviđala. Ajd mogli bi se dogovoriti da odigramo malo, da vidim kakvi ste
    moze,obicno igramo navecer oko 21/22h kad se skuplja ekipa (-ym-,TR.,R.I.P,KIA,NDE,gh0st,GI)tak da je zanimljivo

    serveri Thunder 1 ili Rice 1 ili Spec Ops 4 ,,,,tip AAS

    p.s. samo Buraz(Burn-ym-,)ja(JimmyDimmy-ym- )i Ripper-ym-Spricamo hrvaski,tak da ak vidis koga iz -ym-,English only


    JD
    DFI Lan Party UT, nForce 4 Ultra-D
    AMD Athlon 64 3500+
    RAM 1 GB DDR,400 MHz,KINGMAX
    Asus Extreme N6800 GT,256MB/ Zalman Fatal1ty FS-V7 cooler na kartici
    SEAGATE Barracuda serial ATA II 160GB
    Logitech MX518

  12. #12
    nick mi je x-4.tyrant

    igram di stignem sta stignem (mada najcesce fly swatter osim kad je malac straits na programu :S)
    sta reci omiljena klasa inzinjerac, omiljeno vozilo apc mislim za unistiti, a za voziti buggy


    igra je odlicna i meni jedan od najboljih fpsova
    vise neigram zato sto imam wow ali cim mi istekne free mesec vracam se


    ocu da se pridruzim nekom klanu !!!! igram osrednje hteo bih -ym-
    And when you kill a man, youre a murderer
    Kill many, and youre a conqueror
    Kill them all...ooh...oh youre a god!

    BSG FAN

  13. #13
    Junior Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Jun 2006
    Postova
    17
    nazalost ne regrutiramo više,barem neko vrijeme zato sto imamo vec puno clanova,,,,,kad budemo,javit cu ti se,pa cemo vidjet!



    JD
    DFI Lan Party UT, nForce 4 Ultra-D
    AMD Athlon 64 3500+
    RAM 1 GB DDR,400 MHz,KINGMAX
    Asus Extreme N6800 GT,256MB/ Zalman Fatal1ty FS-V7 cooler na kartici
    SEAGATE Barracuda serial ATA II 160GB
    Logitech MX518

Slične teme

  1. Desert Operations
    By LookiHR in forum Web gaming
    Odgovora: 6
    Posljednji post: 08-10-2010, 18:14
  2. Pomoć za Joint operations
    By kikyy in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 26-07-2006, 09:54

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •