Stranica 64 od 793 PrvaPrva ... 1454626364656674114164564 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1.891 do 1.920 od 23769

Tema: Što ste danas spoznali. Part Deux

  1. #1891
    Moderator My way or the highway Grim's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2007
    Postova
    7.823

    Re: Što ste danas spoznali. Part Deux

    Spoznah da nesmijem isprobavat ulete Fresh Princea na primjercima ženskoga roda noseći sunčane naočale.
    Te nikako onda istom tom primjerku ženskoga roda reći: "Aha, volis žestoko!", jer to može rezultirati oštećenjem osjetljivog muškoga organa.
    "Fornicate and take drugs against the terrible strain of idiots who govern the world."
    - Albert Szent-Gyorgy

  2. #1892
    Senior Member My way or the highway Paran0a's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2006
    Postova
    7.095

    Re: Što ste danas spoznali. Part Deux

    Zato lakat u glavu.I gg

  3. #1893

    Re: Što ste danas spoznali. Part Deux

    = Citat = Izvorno postao Kid A
    Bar si ti svake nedelje ne fiksas mozak najgorim smecem otkako je civilizacije

  4. #1894
    Moderator My way or the highway Grim's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2007
    Postova
    7.823

    Re: Što ste danas spoznali. Part Deux

    Ja sam kavalir.
    "Fornicate and take drugs against the terrible strain of idiots who govern the world."
    - Albert Szent-Gyorgy

  5. #1895
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Feb 2007
    Lokacija
    Dwarf Fortress
    Postova
    8.343

    Re: Što ste danas spoznali. Part Deux

    Pa možeš biti i kavalir pa kupit čokoladicu drugoj curi da joj otkine sisu dok ova spava, to ili uraditi jedan tit twistert te pobjeći koliko te noge nose, tako ostaješ kavalir, u fizičkoj spremi ali imaš i onaj izraz lica kao na gore navedenoj slici, to jest ako uspiješ pobjeći
    I dreamt I was in a painting with ponies. It was... nice.

  6. #1896
    Moderator My way or the highway Grim's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2007
    Postova
    7.823

    Re: Što ste danas spoznali. Part Deux

    Spoznah da se i Raz rego na HCL forum. :0
    "Fornicate and take drugs against the terrible strain of idiots who govern the world."
    - Albert Szent-Gyorgy

  7. #1897
    Moderator God from the machine Kid A's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2009
    Lokacija
    5-HT2A
    Postova
    21.916

    Re: Što ste danas spoznali. Part Deux

    E ja tamo necu otici pa makar krepo
    Dzaba vam Ementalerova propaganda,lojalan sam ovome forumu
    = Citat = Izvorno postao flander Pregledaj post
    kolko se sjećam u First class Xavier je pokušao navest Magneta da ne napravi neku pizdariju, dakle isti klinac je i mind kontrol i čitanje misli

  8. #1898
    Moderator My way or the highway Grim's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2007
    Postova
    7.823

    Re: Što ste danas spoznali. Part Deux

    Ja sam regan i imam cak 86 postova.
    "Fornicate and take drugs against the terrible strain of idiots who govern the world."
    - Albert Szent-Gyorgy

  9. #1899
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Nov 2007
    Lokacija
    Primošten
    Postova
    4.381

    Re: Što ste danas spoznali. Part Deux

    Spoznah da je ona ponavljačica koju imam u razredu hawt...I da je dida puuuno bolje i da ću ga možda i vidjeti sljedeći tjedan.

  10. #1900
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Lokacija
    Split
    Postova
    9.374

    Re: Što ste danas spoznali. Part Deux

    da mi se ponovno gleda watchmen,a nije ni mjesec dana prošlo od prvog gledanja.

  11. #1901
    Senior Member You have been warned flander's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Ispod hrasta,zarađujem plaću
    Postova
    15.767

    Re: Što ste danas spoznali. Part Deux

    da ćemo dobit kantu od engleza

  12. #1902

    Re: Što ste danas spoznali. Part Deux

    Ja sam sa engleze.
    = Citat = Izvorno postao Kid A
    Bar si ti svake nedelje ne fiksas mozak najgorim smecem otkako je civilizacije

  13. #1903
    Senior Member Fight fire with fire
    Datum registracije
    Jan 2006
    Postova
    10.135

    Re: Što ste danas spoznali. Part Deux

    vec smo ju dobili

  14. #1904

    Re: Što ste danas spoznali. Part Deux

    da cu trenirat atletiku(trebo bi jer sam nadaren )

  15. #1905
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Feb 2007
    Lokacija
    Dwarf Fortress
    Postova
    8.343

    Re: Što ste danas spoznali. Part Deux

    Da volim Sketchup yaaay
    Da je Hrvatski golman maloprije failao XD
    I dreamt I was in a painting with ponies. It was... nice.

  16. #1906
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Jun 2008
    Lokacija
    Široki Brijeg
    Postova
    2.551

    Re: Što ste danas spoznali. Part Deux

    Da smo potpuno spušili od Engleza. Ali stvarno, mogli su naši bar igrati, a ne se bezveze dobacivati u svojoj polovici terena.
    Nikakve borbenosti tu nije bilo.

  17. #1907

    Re: Što ste danas spoznali. Part Deux

    Isuse crkla mi je lijeva slušalica. Jedna gitara se čuje a druga ne

  18. #1908
    Senior Member You have been warned cham3leon's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    18.414

    Re: Što ste danas spoznali. Part Deux

    Mora se priznati da Hrvatska reprezentacija čak i bez Modrića i Ćorluke raspolaže s jednim vrlo kvalitetnim kadrom igrača (well, ako ne ubrojimo traljavog Manđukića), što znači da odgovornost spada u potpunosti na izbornika. Slaven se trebao mnogo kreativnije poigrati s taktikom,jer je inače vrlo predvidljiv. Formacija je uvijek identična, a jedina varijacija na temu je povremeno mijenjanje pozicija pojedinih igrača.

    Iz nekog razloga, Rakitić uvijek igra istu poziciju na lijevom boku, Srna je tek nedavno po prvi put pomaknut na obrambenu liniju, itd.
    Kako je Engleska bez problema odvojila napadački dvojac od veze, trebalo je još u prvom poluvremenu malo promiješati igrače, možda i složiti neki sustav sa tri špice.

    Kad ovo govori jedan prosječni nogometni laik, onda znate da je osim toga sigurno postojalo još bar desetak pametnijih stvari koje su se mogle učiniti.

  19. #1909
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Feb 2009
    Postova
    1.708

    Re: Što ste danas spoznali. Part Deux

    Da barem crknem....S
    There is a Hell, believe me I've seen it.. There is a Heaven, let's keep it a secret...

  20. #1910
    Senior Member You have been warned cham3leon's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    18.414

    Re: Što ste danas spoznali. Part Deux

    To se lako može prirediti, ali možda nema potrebe za tim. Šta se desilo?

  21. #1911
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Feb 2009
    Postova
    1.708

    Re: Što ste danas spoznali. Part Deux

    Kad god mi dobro ide... uvijek mi netko mora spustiti.... to je nevjerojatno... sada radim taj novi posao, tako sam sretna što ga imam i max. se trudim da sve bude savršeno, a ne samo dobro. No, osoba do koje mi je najviše stalo, mora uvijek nešto prigovarati..... i sere kako meni stalno nešto ne valja.... totalno bi htio da sam stalno doma, peglam i kuham i ne izlazim iz kuće....S
    There is a Hell, believe me I've seen it.. There is a Heaven, let's keep it a secret...

  22. #1912
    Administrator God from the machine
    Datum registracije
    Mar 2007
    Lokacija
    Chicago
    Postova
    20.497

    Re: Što ste danas spoznali. Part Deux

    = Citat = Izvorno postao cham3leon
    Mora se priznati da Hrvatska reprezentacija čak i bez Modrića i Ćorluke raspolaže s jednim vrlo kvalitetnim kadrom igrača (well, ako ne ubrojimo traljavog Manđukića), što znači da odgovornost spada u potpunosti na izbornika. Slaven se trebao mnogo kreativnije poigrati s taktikom,jer je inače vrlo predvidljiv. Formacija je uvijek identična, a jedina varijacija na temu je povremeno mijenjanje pozicija pojedinih igrača.

    Iz nekog razloga, Rakitić uvijek igra istu poziciju na lijevom boku, Srna je tek nedavno po prvi put pomaknut na obrambenu liniju, itd.
    Kako je Engleska bez problema odvojila napadački dvojac od veze, trebalo je još u prvom poluvremenu malo promiješati igrače, možda i složiti neki sustav sa tri špice.

    Kad ovo govori jedan prosječni nogometni laik, onda znate da je osim toga sigurno postojalo još bar desetak pametnijih stvari koje su se mogle učiniti.
    Vidi se da si laik ^^

    Srna igra desnog beka jer je Čarli dobio crveni prošlu tekmu, inače je igrao vezu. Imali smo bananu jer smo bili užasno tromi. Obrana uzme loptu, daju Kranjčaru, on krene naprijed i dočeka ga 6 Engleza (i dvije naše špice su tamo). Nema dalje. Šimuniću treba oduzet hrvatsko državljanstvo, to je jedino sigurno
    [center:chmelrcv][/center:chmelrcv]
    [center:chmelrcv]BITCH, IT IS 5:30![/center:chmelrcv]

    -kazem ti, nisu sredeni.

  23. #1913
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Feb 2009
    Postova
    1.708

    Re: Što ste danas spoznali. Part Deux

    = Citat = Izvorno postao McPingvin_v2.0
    = Citat = Izvorno postao cham3leon
    Mora se priznati da Hrvatska reprezentacija čak i bez Modrića i Ćorluke raspolaže s jednim vrlo kvalitetnim kadrom igrača (well, ako ne ubrojimo traljavog Manđukića), što znači da odgovornost spada u potpunosti na izbornika. Slaven se trebao mnogo kreativnije poigrati s taktikom,jer je inače vrlo predvidljiv. Formacija je uvijek identična, a jedina varijacija na temu je povremeno mijenjanje pozicija pojedinih igrača.

    Iz nekog razloga, Rakitić uvijek igra istu poziciju na lijevom boku, Srna je tek nedavno po prvi put pomaknut na obrambenu liniju, itd.
    Kako je Engleska bez problema odvojila napadački dvojac od veze, trebalo je još u prvom poluvremenu malo promiješati igrače, možda i složiti neki sustav sa tri špice.

    Kad ovo govori jedan prosječni nogometni laik, onda znate da je osim toga sigurno postojalo još bar desetak pametnijih stvari koje su se mogle učiniti.
    Vidi se da si laik ^^

    Srna igra desnog beka jer je Čarli dobio crveni prošlu tekmu, inače je igrao vezu. Imali smo bananu jer smo bili užasno tromi. Obrana uzme loptu, daju Kranjčaru, on krene naprijed i dočeka ga 6 Engleza (i dvije naše špice su tamo). Nema dalje. Šimuniću treba oduzet hrvatsko državljanstvo, to je jedino sigurno
    Treba njima smanjiti plaće isto... da vidiš kak bi počeli igrati....

    Jebote, pogledaj Beckhama.. taj zarađuje najmanje od nogača...
    There is a Hell, believe me I've seen it.. There is a Heaven, let's keep it a secret...

  24. #1914
    Senior Member You have been warned cham3leon's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    18.414

    Re: Što ste danas spoznali. Part Deux

    Ma znam ja točno što Srna igra i zašto, ali kažem da je to jedna od malobrojnih promjena u postavi s kojima je Bilić experimentirao u zadnje vrijeme. Mislio sam na utakmicu u Bjelorusiji kad je prvi puta (ako se ne varam) Slaven odlučio poslati Srnu na mjesto desnog beka, a Ćorluku u sredinu, što je bilo win, po mom mišljenju.

    Baš o tom prekidu između Kranjčara i napadača i pričam - trebalo je na primjer jednog igrača postaviti kao neku polušpicu, da Englezima bude teže blokirati naše napadače.

    A kao drugo, tu je taj nedostatak agresije, brzine, točnosti i tko zna čega sve još ne. Da ne spominjem potencijal igrača: Jedan Olić koji je brz i okretan bi mogao biti kvalitetan igrač, ali pobogu, zar ne postoji nitko u ovoj zemlji ili šire tko bi ga mogao poučiti što da u kojoj situaciji radi s loptom. On bi mogao biti vrhunski dribler kad bi znao što učiniti s loptom, ali umjesto toga nema pojma što bi s njom napravio, pa samo trči prema boku bježeći od braniča i nešto petlja pokušavajući ubaciti.

  25. #1915
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Feb 2009
    Postova
    1.708

    Re: Što ste danas spoznali. Part Deux

    = Citat = Izvorno postao cham3leon
    Ma znam ja točno što Srna igra i zašto, ali kažem da je to jedna od malobrojnih promjena u postavi s kojima je Bilić experimentirao u zadnje vrijeme. Mislio sam na utakmicu u Bjelorusiji kad je prvi puta (ako se ne varam) Slaven odlučio poslati Srnu na mjesto desnog beka, a Ćorluku u sredinu, što je bilo win, po mom mišljenju.

    Baš o tom prekidu između Kranjčara i napadača i pričam - trebalo je na primjer jednog igrača postaviti kao neku polušpicu, da Englezima bude teže blokirati naše napadače.

    A kao drugo, tu je taj nedostatak agresije, brzine, točnosti i tko zna čega sve još ne. Da ne spominjem potencijal igrača: Jedan Olić koji je brz i okretan bi mogao biti kvalitetan igrač, ali pobogu, zar ne postoji nitko u ovoj zemlji ili šire tko bi ga mogao poučiti što da u kojoj situaciji radi s loptom. On bi mogao biti vrhunski dribler kad bi znao što učiniti s loptom, ali umjesto toga nema pojma što bi s njom napravio, pa samo trči prema boku bježeći od braniča i nešto petlja pokušavajući ubaciti.
    Možda bi ti Olići trebao objasniti neke stvari.... A Kranjčar... o njemu ne želim... on je trebao biti maneken, a ne nogometaš.. ali tatica nije htio da mu sin bude peder...
    There is a Hell, believe me I've seen it.. There is a Heaven, let's keep it a secret...

  26. #1916
    Senior Member You have been warned cham3leon's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    18.414

    Re: Što ste danas spoznali. Part Deux

    Što se tiče plaća, o tome će odlučiti tržište, ali zaista jest otužno da većina igrača u 1. HNL igra na razini malo boljih amatera.

  27. #1917
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Feb 2009
    Postova
    1.708

    Re: Što ste danas spoznali. Part Deux

    A plaćeni su kao profići...
    There is a Hell, believe me I've seen it.. There is a Heaven, let's keep it a secret...

  28. #1918
    Senior Member You have been warned cham3leon's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    18.414

    Re: Što ste danas spoznali. Part Deux

    Što znači da nešto ne štima. Vidiš, kad nogometaš dostigne određenu kvalitetu, Naći će se netko tko će ga platiti da ojača njegov klub, dok klub dobiva pare od sponzora, koji će investirati u njih također kad klub dokaže kvalitetu. Tako tržište funkcionira.

    S druge strane, naši igrači u 1. HNL su plaćeni za jednu mizernu razinu igre, što bi mogao biti još jedan indikator da pare u Dinamo i Hajduk uglavnom dolaze iz drugih puteva, vjerojatno većinom državnog proračuna.

  29. #1919
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Feb 2009
    Postova
    1.708

    Re: Što ste danas spoznali. Part Deux

    = Citat = Izvorno postao cham3leon
    Što znači da nešto ne štima. Vidiš, kad nogometaš dostigne određenu kvalitetu, Naći će se netko tko će ga platiti da ojača njegov klub, dok klub dobiva pare od sponzora, koji će investirati u njih također kad klub dokaže kvalitetu. Tako tržište funkcionira.

    S druge strane, naši igrači u 1. HNL su plaćeni za jednu mizernu razinu igre, što bi mogao biti još jedan indikator da pare u Dinamo i Hajduk uglavnom dolaze iz drugih puteva, vjerojatno većinom državnog proračuna.
    I opet su u dugovima i stečajnim procesima....
    There is a Hell, believe me I've seen it.. There is a Heaven, let's keep it a secret...

  30. #1920
    Administrator God from the machine
    Datum registracije
    Mar 2007
    Lokacija
    Chicago
    Postova
    20.497

    Re: Što ste danas spoznali. Part Deux

    = Citat = Izvorno postao Medolina
    A Kranjčar... o njemu ne želim... on je trebao biti maneken, a ne nogometaš.. ali tatica nije htio da mu sin bude peder...
    Da sam lošije volje pobrala bi ban jer pljuješ po odličnom nogometašu i čovjeku bez ikakvih argumenata.

    I da, Bekem ima ogromnu plaću i hrpu para od sponzora.
    [center:chmelrcv][/center:chmelrcv]
    [center:chmelrcv]BITCH, IT IS 5:30![/center:chmelrcv]

    -kazem ti, nisu sredeni.

Slične teme

  1. Što ste danas spoznali
    By The Jackal in forum Genetski modificirani krpelji
    Odgovora: 1053
    Posljednji post: 01-01-1970, 01:00

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •