Stranica 2 od 11 PrvaPrva 1234 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 31 do 60 od 305

Tema: [OOC]: Star Wars Roleplay

  1. #31

    Re: [OOC]: Star Wars Roleplay

    Mislim, ideja je OK kad bi svatko od nas postao 5+ postova svaki dan, ali budući da će svatko postati kad želi, tj. jer si se ne petljamo direktno i svatko više-manje priča vlastitu priču, ne trebamo taj pritisak da nam nestaje vremena.

  2. #32

    Re: [OOC]: Star Wars Roleplay

    Isse, šta derete po IC temi... kud nađete vremena za sve to napisati?
    Ja idem po principu "opali jedan, ali veliki".

  3. #33
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Jul 2008
    Lokacija
    Nova Gradiška
    Postova
    6.248

    Re: [OOC]: Star Wars Roleplay

    Mhm, sviđa mi se tema, jelte.

  4. #34
    Moderator My way or the highway Grim's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2007
    Postova
    7.823

    Re: [OOC]: Star Wars Roleplay

    = Citat = Izvorno postao GrimTheReaper
    Ime:SVin Korden
    Rasa:SHuman
    Klasa:SBounty Hunter
    Homeworld:SMandalore
    Weapon of choice:SWESTAR-34 blaster pistol

    Biografija:SMajka mu umrla pri porodu, otac ga odgajao. Otac mu je bio manje poznat ali dosta vjest Bounty Hunter te je ucio Vina odmalena kako da prezivljava u okrutnom svijetu, ucio ga je kako se kretati neviden te kako nestati u pravom trenutku. Kada je Vin imao 14 godina otac mu je poginuo te je u naletu bijeska Vin ubio covjeka odgovornog za ocevo ubojstvo. Odtada ga je odgajao njegov djed kojeg nije znao da ima, bio je vrlo mudar covjek ali dosta siromasan te su zivjeli u bijedi. Taj mudar covjek ga je pokusao odgajati da nastavi ocevo zanimanje te je Vina to jako zanimalo. Kada je Vin napokon odrastao njegov djed se tesko razbolio te umro, ali prije nego sta je umro dao mu je ocevu opremu, bila je to vrlo stara oprema ali jos ubojita. Medu tom opremom su se nalazili dva WESTAR-34 blastera, Dur-24 wrist laser, Z-6 jetpack te Mandalorian armor. Ostavljen mu je i Davaab-type starfighter imena Aurelia.
    Update da mogu pocet pisat.
    "Fornicate and take drugs against the terrible strain of idiots who govern the world."
    - Albert Szent-Gyorgy

  5. #35
    Moderator Giant leap for forum
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    U kanti za smeche
    Postova
    3.552

    Re: [OOC]: Star Wars Roleplay

    = Citat = Izvorno postao Arbiter of Change
    Isse, šta derete po IC temi... kud nađete vremena za sve to napisati?
    Ja idem po principu "opali jedan, ali veliki".
    'Tis fun i nemam sto raditi

  6. #36

    Re: [OOC]: Star Wars Roleplay

    @Grim:
    Veselim se postu (pretpostavljam da možemo ovdje komentirati tuđe i svoje postove u IC temi da ne koristimo tu temu).

    Ispadam kao da ja ništa ne pišem pored vas dvojice spammera.

  7. #37
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Jul 2008
    Lokacija
    Nova Gradiška
    Postova
    6.248

    Re: [OOC]: Star Wars Roleplay

    :shy

    Bah, ja pokušavam vući na laganu horror atmosferu dok ovaj manijak proizvodi droide i testira ih na gusarima.

  8. #38
    Moderator My way or the highway Grim's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2007
    Postova
    7.823

    Re: [OOC]: Star Wars Roleplay

    Ja sam trenutacno bez ideje, a jucer sam bas bio pun ideja a bez vremena... damn.
    "Fornicate and take drugs against the terrible strain of idiots who govern the world."
    - Albert Szent-Gyorgy

  9. #39
    Moderator Giant leap for forum
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    U kanti za smeche
    Postova
    3.552

    Re: [OOC]: Star Wars Roleplay

    = Citat = Izvorno postao Hellboy
    :shy

    Bah, ja pokušavam vući na laganu horror atmosferu dok ovaj manijak proizvodi droide i testira ih na gusarima.
    Ja sam samo sretan sto cu grijati guzicu u udobnosti fotelje dok se provodi genocid

  10. #40
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Jul 2008
    Lokacija
    Nova Gradiška
    Postova
    6.248

    Re: [OOC]: Star Wars Roleplay

    Da...pitam se što će ti se dogoditi do kraja rata.


    @grim
    Samo polako. Tražimo kvalitet, ne kvantitet.

    Naravno, to pravilo kršim.

  11. #41

    Re: [OOC]: Star Wars Roleplay

    Da, kad ga dohvati SALOVA PRAVEDNA ŠAK... ovaj, SABLJA!

    Bez brige Grim, ne moraš se žuriti ni forsirati budući da nam radnje nisu povezane niti si međusobno (direktno) utječemo na priče tako. Ideje će ti doći, a čak iako ne dođu jednostavno počni pisati sa nekom osnovnom idejom... jednom rečenicom ako moraš i postoji šansa da će ti ideja doći sama od sebe. Tako ja radim (šta, niste valjda mislili da nešto od onoga smišljam unaprijed?).

    Sad sam spoznao da nam likovi nemaju alignment što je kulno jer onda nismo ograničeni nego ćemo možda prezentirati realne likove.

  12. #42
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Jul 2008
    Lokacija
    Nova Gradiška
    Postova
    6.248

    Re: [OOC]: Star Wars Roleplay

    Dok ja prethodno kopam po loreu kako ga ne bih bendao i poremetio. Hell, čak i sad lupam o mjestu radnje jer nema puno informacija o Dandalasu.

  13. #43

    Re: [OOC]: Star Wars Roleplay

    Pa u tome i je ljepota kad nema previše Lore-a o mjestu ili događaju, to što ga možeš sam ukrasiti kako hoćeš. Coruscant je meni na drugu stranu fenomenalan jer je već definiran i svima poznat, a je se ionako više volim fokusirati na među ljudske odnose tako da mjesto/opremu/itd koristim više kao alat ili pomagalo. Ukratko, kod mene se treba bojati samo da ne ubijem krive ljude koji su vitalni za Lore, slučajno naravno.

  14. #44

    Re: [OOC]: Star Wars Roleplay

    Ime:Forsyth Qui'nel
    Rasa:Human
    Klasa: Bounty Hunter
    Homeworld:Naboo
    Weapon of choice:S-5 Heavy Blaster Pistol

    BiografijaS: --U izradi--

    P.S. Koristio sam Wookiepediju, no svejdeno mi recite ako sam nešto fulao, nadam se da sam sve dobro smjestio.
    "O, words are poor receipts for what time hath stole away."
    - John Clare, Remembrances

  15. #45
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Jul 2008
    Lokacija
    Nova Gradiška
    Postova
    6.248

    Re: [OOC]: Star Wars Roleplay

    Zasad imamo 3 bounty huntera, jednog aristokrata, jednog manijaka sa droidima () i jednog padawana. Neloš omjer. Očekivao sam tonu high-end Sithova i sličnih sranja.

  16. #46
    Moderator My way or the highway Grim's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2007
    Postova
    7.823

    Re: [OOC]: Star Wars Roleplay

    Ja volim Bounty Huntere, oni rulaju
    "Fornicate and take drugs against the terrible strain of idiots who govern the world."
    - Albert Szent-Gyorgy

  17. #47

    Re: [OOC]: Star Wars Roleplay

    = Citat = Izvorno postao str1k3r
    Ime:Forsyth Qui'nel
    Rasa:Human
    Klasa: Bounty Hunter
    Homeworld:Naboo
    Weapon of choice:S-5 Heavy Blaster Pistoll

    BiografijaS: --U izradi--

    P.S. Koristio sam Wookiepediju, no svejdeno mi recite ako sam nešto fulao, nadam se da sam sve dobro smjestio.
    Kulno je, ali biografija je ono što je bitno.
    Ako zapnete sa imenima negdje, slobodno iskoristite neki name generator ili tako nešto, čisto da vas ne ograničavaju tehnikalije.

    @Hellboy:
    Ja sam se baš bojao da će biti gomila BH-a i ispalo je tako.
    Vjerojatno Sithova nema jer im se život svodi na... pa, koliko vidimo samo na izazivanje Jedija i umiranje od strane istih. Droid manijak, ha.

  18. #48
    Moderator My way or the highway Grim's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2007
    Postova
    7.823

    Re: [OOC]: Star Wars Roleplay

    Pa valjda ce nam se pridruzit jedan Sith, valjda. Bilo bi lijepo da ima par vise Jedia i Sithova ali nevjerujem da ce se to dogodit ^^
    "Fornicate and take drugs against the terrible strain of idiots who govern the world."
    - Albert Szent-Gyorgy

  19. #49

    Re: [OOC]: Star Wars Roleplay

    Lako ja promjene unesem, moj lik još nije gotov^^
    "O, words are poor receipts for what time hath stole away."
    - John Clare, Remembrances

  20. #50
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Jul 2008
    Lokacija
    Nova Gradiška
    Postova
    6.248

    Re: [OOC]: Star Wars Roleplay

    Eh sad, osim pravih Sithova koji su negdje daleko, jedini korisnici Tamne strane u tom razdoblju bi bili sam Palpatine, Maul i eventualno Dooku koji je jedan od izgubljene dvadesetorice Jedi Mastera. Tako da ubacivanje još Sithova u igru ne bi bilo...lore-wise...

  21. #51

    Re: [OOC]: Star Wars Roleplay

    Uvijek možeš biti neki tamo smegan kojeg nitko nije primjetio... svi znamo da to uvijek prolazi.

    Ili možeš nekako JAKO rastegnuti Lore o C'baoth-u budući da se o njemu pravome praktički ništa ne zna (ima naznaka da nije bio klasični stereotip Jedija) i možeš reći da je njegov klon u biti bio pravi on, samo što to nitko nije znao... a ta njegova prava slika nije daleko od Sitha, ili tako nešto. Ali bolje ne, dosta nam je jedan lightsaber user koji koristi oružje za kompenzaciju.

  22. #52

    Re: [OOC]: Star Wars Roleplay

    --Konačan odabir lika--

    Ime:Forsyth Qui'nel
    Rasa:Human
    Klasa: Bounty Hunter
    Homeworld:Naboo
    Weapon of choice:S-5 Heavy Blaster Pistol

    BiografijaS:Rođen na Naboo-u u plemićkoj obitelji Qui'nel, od majke Abelie i oca Janusa, mladi Forsyth je u ranom djetinstvu pokazivao neobičnu intuitivnost i inteligenciju stoga je već sa 12 god dobio administrativnu dužnost na dvoru.
    Sa 14 god je već pokazivao znakove dosade i potpune nezaintresiranosti u jednoličan i zamoran posao nižeg administratora na dvoru stoga u rano proljeće napušta, privremeno, sigurnost svoga doma i odlazi na jedan od tri mjeseca u orbiti svojega planeta.
    Otišao je od doma zbog potrage za avanturom i nečim zanimljivijim od dosadnog posla na dvoru, u pratnji svojeg prijatelja Nix-a, Nix je skraćeno za Nialrenyx Stovak, sletio je na Rori, jedan od mjeseca planeta Naboo. Njegovo konačno odredište nije bila kolonija Narmle već spilje sakrivene u dubini džungle, no ubrzo otkriva da spilje Rori-a nisu mjesto za samostalno istraživanje u pratnji prijatelja. Sedmog dana ekspedicije ušao je u neobično duboku spilju sam samcat, Nix je ostao u kampu, pakirao stvari za povratak, kojeg su sami napravili jer su planirali sedam dana istraživanja, sedam dana otkrivanja, sedam dana zabave, no sedmi dan je bio sve samo ne zabavan. Kako je Forsyth ulazio sve dublje u spilju osjetio je nekakav miris, jak miris, dopirao je iz dubine spilje. Miris nije bio ugodan. Odvratio bi svakoga tko bi prolazio tamo, gotovo svakog.
    Kako se Forsyth približavao kraju spilje ugledao je tragove krvi i tjela potpuno isušena svake tekućine, nije razmišljao, nastavio je dalje neobazirući se na unakažena tjela koja su ležala pred njime. Došavši do kraja spilje ugledao je kosti naslagane na sablasnu hrpu, u daljini je ugledao nešto kako mu se približava, nije bio siguran što je to, no približavalo se velikom brzinom, udarilo ga je, srušilo na pod, u strahu i u neizvjesnosti, ležeći bespomoćno na podu, Forsyth je osjećao kako se vlažni, tamni, zidovi spilje polako sužavaju, nije se dao omesti. Ustao je. Ugledao je nešto što nikako nije htio vidjeti. Borgle šišmiša, zurio je u njega, ali ne samo u njega, već u cijelo jato šišmiša koje je pohrlilo prema njemu. Okrenuo se i počeo trčati, trčao je koliko je god mogao, derao se koliko je god mogao, ali Nix ga nije čuo, Nix je nestao. Pred sami izlaz dohvatili su ga šišmiši, počeli ga vući duboko u crnu unutrašnjost spilje. Nije se dao, borio se koliko je god mogao, jedan šišmiš ga je dohvatio za nogu, no Forsyth je svoju nogu povukao snažno naprijed, otrgnuvši je od šišmiša, no uz cijenu. Velik dio mišića šišmiš je odnio sa sobom u spilju. Čudom, kako je ovaj isti odnio svježe meso u spilju tako je i ostatak jata pošao u spilju, kako su nestajali u tmini spilje Forsyth je zazivao Nix-a, no on se nije odazvao. Forsytha su spasili lovci na šišmiše, profesionalni krotitelji egzotičnih životinja.
    Dok se oporavljao u bolnci u Narmle-u, saznao je da je izgubio prijatelja, kojeg je volio i cjenio, i velik dio lijeve noge, koju danas zamjenjuju bio-kibernetički implantati.
    Vratio se na Naboo, godine su prolazile, oženio se Nix-ovom sestrom Aleai, koja je zadržala svoje prezime, ali i majčino djevojačko, pa je tako postala
    Aleai Qui'nel Kor-Stovak, ali, budući da je sudbina to tako htjela, uzela mu je i Aleai i sina Nialrenyx-a kojeg je nazvao po svome nestalom prijatelju Nix-u, budući da su oboje umrli od zaraze Death Seed-om tjekom obiteljskog izleta, čudno je kako Forsyth nije bio zaražen, valjda je bio imun. Otac i majka umrli su nedugo nakon njegova povratka sa Rori-a. Ostavši sam odlučio je napustiti svoj udoban dom koji je imao na Naboo-u i jednostavno lutati galaksijom. Prodao je sve što je njegov otac posjedovao. Kupio je sebi oružje iako se to protivilo načelma njegova oca koji je bio pacifist kao i Nix, kupio je S-5 Heavy Blaster Pistoll od umirovljenog kraljevskog vojnika . Kupio je i
    N-1T Advanced Starfighter. Bio se sada spreman, spreman izazvati cijelu galaksiju, izazvati sve koji mu se protive, izazvati samu sudbinu. Otišao je sa Naboo-a u nadi da će se jednog dana vratiti.

    P.S. Kako vam se sviđa? Jeli dobro ili sam nešto fulao, opet, koristio sam Wookiepediu ali ako sam što fulao recite da promjenim.
    "O, words are poor receipts for what time hath stole away."
    - John Clare, Remembrances

  23. #53

    Re: [OOC]: Star Wars Roleplay

    Isse, ovo je najveća biografija ikad... razdvoji je na odlomke da izbjegneš wall-of-tekst efekt.

    Inače je sve OK (ono, neću sad provjeravati svaku činjenicu... to ostavljam Hellu), ali fak, ovo skoro pa da je za IC temu već. Ono, sve se bojim pomisliti kakvi će ti biti postovi tamo... jedva čekam. Heh, sad sam tek shvatio homage - Nixa.

  24. #54

    Re: [OOC]: Star Wars Roleplay

    Ah što da kažem, ideja i mašta i volja i želja ništa više, ideja i volja najviše mašta dođe sama,.
    Čuo sam da Nix bio neki lik na forumu, ali sam mu zato dao ime Nialrenyx, bi li mi vjerovao kad bih ti rekao da mi je ideja za priču, imena itd. sama dolazila.
    "O, words are poor receipts for what time hath stole away."
    - John Clare, Remembrances

  25. #55
    Senior Member You have been warned Maloki's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Duga Resa/Zagreb
    Postova
    15.390

    Re: [OOC]: Star Wars Roleplay

    I'm in.
    Probat ću večeras nakon posla srediti lika.
    Btw, smijem biti gray jedi?

  26. #56
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Jul 2008
    Lokacija
    Nova Gradiška
    Postova
    6.248

    Re: [OOC]: Star Wars Roleplay

    Jinn je bio gray. Bio je toliko na strani Jedija koliko je bio slobodan i nesputan njihovim pravilima u tolikoj mjeri kao njegov padawan. Winduov stil borbe je balansirao između svjetla i tame.

  27. #57

    Re: [OOC]: Star Wars Roleplay

    Hell, jel' moja biografija dobra ili sam nešto fulao? Čujem da si ti stručnjak pa da te pitam jel+.
    "O, words are poor receipts for what time hath stole away."
    - John Clare, Remembrances

  28. #58
    Senior Member Master Blaster Feanor's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Zadar
    Postova
    4.480

    Re: [OOC]: Star Wars Roleplay

    = Citat = Izvorno postao Maloki
    I'm in.
    Probat ću večeras nakon posla srediti lika.
    Btw, smijem biti gray jedi?
    Mozes biti i g(r)ay jedi??'
    Look at us. Everything is backwards; everything is upside down. Doctors destroy health, lawyers destroy justice, universities destroy knowledge, governments destroy freedom, the major media destroy information and religions destroy spirituality

  29. #59
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Jul 2008
    Lokacija
    Nova Gradiška
    Postova
    6.248

    Re: [OOC]: Star Wars Roleplay

    Now, now, nećemo bendati lore. Gay vodi na tamnu stranu.

    @striker
    Kakav stručnjak? Bah, ni približno. Ali koliko vidim sve štima, nisi ubio nikog bitnog, nisi dodao stvari koje se pojavljuju tek kasnije, nisi stvorio overpowered lika. Biografija je prekrasno dugačka, samo si formatiraj tekstove u manje dijelove tako da nemaš zid teksta koji odbija i najzagriženije...privrženike.

  30. #60

    Re: [OOC]: Star Wars Roleplay

    U tom slučaju počinjem pisati u IC
    "O, words are poor receipts for what time hath stole away."
    - John Clare, Remembrances

Slične teme

  1. [IC]: Star Wars Roleplay
    By Hellboy in forum Tabletop Gaming
    Odgovora: 39
    Posljednji post: 08-10-2009, 23:43
  2. Star Wars The Clone Wars: Republic Heroes
    By GODSKILLER in forum Star Trek & Star Wars
    Odgovora: 16
    Posljednji post: 06-10-2009, 21:34
  3. Star Wars The Clone Wars: Republic Heroes
    By GODSKILLER in forum Gaming općenito
    Odgovora: 3
    Posljednji post: 01-01-1970, 01:00
  4. [OOC]: Star Wars Roleplay
    By Hellboy in forum Star Trek & Star Wars
    Odgovora: 306
    Posljednji post: 01-01-1970, 01:00
  5. [IC]: Star Wars Roleplay
    By Hellboy in forum Star Trek & Star Wars
    Odgovora: 40
    Posljednji post: 01-01-1970, 01:00

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •