Stranica 9 od 9 PrvaPrva ... 789
Prikazujem rezultate 241 do 258 od 258

Tema: RIFT

  1. #241
    Moderator Fight fire with fire sickpetey's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2010
    Lokacija
    Skavenblight
    Postova
    10.555

    Re: RIFT

    = Citat = Izvorno postao Aerial
    Majko mila kakva sranja zbog prelaza na F2P.
    Nadam se da su ovo glitchevi i propusti na još svježim serverima jer hrpa ljudi je potpuno hendikepirana u game featuresima, uključujući i mene. Loyalty Pointa uopće nema, iako sam (tj. iako su svi ovi ljudi) prije godnu-dvije igrao/igrlai par mjeseci retail igru.

    Sad fino ne možeš whispati nikoga, ne možeš skupljati planarite, ne možeš dobiti favor u PvPu, ne možeš koristiti Auction House... bože

    Znaci u prijevodu moras ubijati mrtve vile i moliti boga da dobis neki green drop dok si prije pomocu planarite-a u 2-5 sata mogao skupiti dovoljno dobar set da prezivis u svijetu.

  2. #242
    Moderator God from the machine Kid A's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2009
    Lokacija
    5-HT2A
    Postova
    21.916

    Re: RIFT

    Cemu sluzi taj planarit uopce?
    = Citat = Izvorno postao flander Pregledaj post
    kolko se sjećam u First class Xavier je pokušao navest Magneta da ne napravi neku pizdariju, dakle isti klinac je i mind kontrol i čitanje misli

  3. #243
    Moderator Fight fire with fire sickpetey's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2010
    Lokacija
    Skavenblight
    Postova
    10.555

    Re: RIFT

    Kupnju opreme, itema i nekih accessorya.

  4. #244
    Senior Member Fight fire with fire Aerial's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Assuma kontrolu
    Postova
    11.692

    Re: RIFT

    Sredili su sad, to je bio bug. Sad normalno skupljaš currencyije, uključujući planarite i favor.

    @kid: planariti su oni mali plavi "dragulji" koje dobivaš prilikom bilo kakvog značajnijeg PvE contenta, npr. zatvarnje riftova, uništvanje suparničkih outposta, obavljanje daily adventurea itd. Koriste se za kupovanje opreme, s tim da obično uz hrpu planarita moraš imati i neki "sourcestone" koji isto tako dropa kod obavljanja PvE contenta.
    Planariti su univerzalna valuta, a sourcestoni su vezani za tiere, tj. levele u zonama. Ako zatvoriš rift u lv10 zoni, dobiješ recimo 50 planarita i 1 corrupted sourcestone (tier 1). Ako zatvoriš rift u lv30 zoni dobiješ 100 planarita i cursed sourcestone (tier 2).
    Opremu onda kupuješ s to dvoje. Ako želiš tier1 opremu platiš s 50 planarita i 1 corrupted sourcestone, a ako želiš tier2 opremu, platiš s 100 planarita i 1 cursed sourcestoneom.

    Ma možda zvuči komplikovano, ali zapravo ide logično
    Ne možeš postati tako brzo iza zadnjeg posta kojeg si postao/la.

  5. #245
    Moderator God from the machine Kid A's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2009
    Lokacija
    5-HT2A
    Postova
    21.916

    Re: RIFT

    Ali di kupujem te stvari, igra kao da je posakrivala merchante
    = Citat = Izvorno postao flander Pregledaj post
    kolko se sjećam u First class Xavier je pokušao navest Magneta da ne napravi neku pizdariju, dakle isti klinac je i mind kontrol i čitanje misli

  6. #246
    Senior Member Fight fire with fire Aerial's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Assuma kontrolu
    Postova
    11.692

    Re: RIFT

    Kod <Planar Goods> ili <Rare Planar Goods> NPC-a.
    Obično budu na istom mjestu, i to u jednom selu po zoni (u pravilu bude centralno naselje s onim portalom). Ako si guardian, prvi vendori su u Argent Gladeu, na južnom ulazu. Ako si Defiant, hm, ne znam, potraži nekakoS
    Ne možeš postati tako brzo iza zadnjeg posta kojeg si postao/la.

  7. #247
    Moderator Fight fire with fire sickpetey's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2010
    Lokacija
    Skavenblight
    Postova
    10.555

    Re: RIFT

    Defiantima ne pomazemo.

  8. #248
    Moderator God from the machine Kid A's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2009
    Lokacija
    5-HT2A
    Postova
    21.916

    Re: RIFT

    Nisam Defiant
    = Citat = Izvorno postao flander Pregledaj post
    kolko se sjećam u First class Xavier je pokušao navest Magneta da ne napravi neku pizdariju, dakle isti klinac je i mind kontrol i čitanje misli

  9. #249
    Moderator Fight fire with fire sickpetey's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2010
    Lokacija
    Skavenblight
    Postova
    10.555

    Re: RIFT

    Nego kako nisi naso vendore odma u onom kampu pored mosta na rijeci? Jedan od questova je cak da pricas s njima.

  10. #250
    Moderator God from the machine Kid A's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2009
    Lokacija
    5-HT2A
    Postova
    21.916

    Re: RIFT

    A trebaju neka imena, tagove ili posebne boje

    Slijep sam
    = Citat = Izvorno postao flander Pregledaj post
    kolko se sjećam u First class Xavier je pokušao navest Magneta da ne napravi neku pizdariju, dakle isti klinac je i mind kontrol i čitanje misli

  11. #251
    Moderator Fight fire with fire sickpetey's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2010
    Lokacija
    Skavenblight
    Postova
    10.555

    Re: RIFT

    Ma dobro sad znas. Nego posto dugo nisam iso na rift, posto sam tehnicki imo sub 30 dana jel gubim sad igrajuci F2P na istom accountu prava ili mi je sve to ostalo?

  12. #252
    Moderator God from the machine Kid A's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2009
    Lokacija
    5-HT2A
    Postova
    21.916

    Re: RIFT

    Ostalo
    = Citat = Izvorno postao flander Pregledaj post
    kolko se sjećam u First class Xavier je pokušao navest Magneta da ne napravi neku pizdariju, dakle isti klinac je i mind kontrol i čitanje misli

  13. #253
    Moderator Fight fire with fire sickpetey's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2010
    Lokacija
    Skavenblight
    Postova
    10.555

    Re: RIFT

    K. Imam jos na Icewatchu lvl 32 clerica. Mozda se lagano vratim.

  14. #254
    Senior Member Fight fire with fire Aerial's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Assuma kontrolu
    Postova
    11.692

    Re: RIFT

    PvE pi*ke
    Ne možeš postati tako brzo iza zadnjeg posta kojeg si postao/la.

  15. #255
    Moderator Fight fire with fire sickpetey's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2010
    Lokacija
    Skavenblight
    Postova
    10.555

    Re: RIFT

    Na pvp-u mi je mage. Al on je rank 6 lol.

  16. #256
    Senior Member Giant leap for forum Wolfwrath's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    The Abyss
    Postova
    3.531

    Re: RIFT

    Ok, sad imam lvl 18 warriora. Iz nekog razloga imam otključane Storm legion soulove, ali pretpostavljam da ce mi to nestati nakon mjesec dana? Anyway, mislim da cu se prebaciti na klerika. Više mi paše.
    Consciousness: that annoying time between naps.

  17. #257
    Senior Member No Mercy MasaKrisT's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Pozega, Gosuland
    Postova
    6.367

    Re: RIFT

    Igra još tko?
    Won't Bow Don't Know How.

  18. #258

    Re: RIFT

    Poveći patch 2.6 je live već neko vrijeme.
    http://community.riftgame.com/en/201...-dream-weaver/

    RIFT 2.6 introduces the new Dream Weaver crafting class and an Air Saga storyline following Crucia’s flight from Mathosia to Dusken and beyond. Hunt the Queen of Air after the events of Frozen Tempest and uncover rich rewards (including new bounties and unstable artifact sets) along the way!

    Features

    Air Saga Storyline
    Embark on a multi-phase Air Saga that opens the door to an earlier age. At launch, you’ll relive the story lines leading up to Exodus of the Storm Queen. Then, in evolving phases over the weeks to come, you’ll track Crucia to Dusken and discover where her journey ends. In true flashback fashion, you’ll earn “Watcher” and “of the Icewatch” titles, a Storm Griffon companion pet, and Storm Legion Armor wardrobe pieces!

    Dream Weaver Tradeskill
    Craft keys for 15 new Dimensions plus water, sparkles, smoke, special items, and object-free lighting and particle effects you can add anywhere you like in your favorite retreats. Not a Dimensioneer? Craft rune-like Dream Orb equipment enhancements that add a variety of bonuses.

    Bounty System
    Collect new artifacts as you hunt down a huge range of villains and planespawn, troublemakers and beasts. Complete sets to earn Bounty Hunter Achievements granting titles, animal calls, Dimension trophies, cloaks, and access to a vendor selling remarkable new potions.

    Combat Pet Skins
    Get new looks for your faithful companions at the RIFT Store! Transform your elementals, undead, beasts, and Fae between any of your unlocked skins as you adventure (and turn heads) throughout the world.

    Unstable Artifact Sets … and Rewards
    Go nuts with artifacts you’ve collected from unstable zone events across Telara. Rewards include dual-function items – use them to add flair to your Dimensions or trigger fun effects in the world at-large – plus new Planar Squirrel mounts!

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •