Stranica 2 od 4 PrvaPrva 1234 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 31 do 60 od 112

Tema: LET 3 u emisiji nedjeljom u 2 =)

  1. #31
    Senior Member Fight fire with fire Aerial's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Assuma kontrolu
    Postova
    11.692

    Re: LET 3 u emisiji nedjeljom u 2 =)

    Nice, nice, keep em coming

    Uglavnom, Stanković je kreten ako je mislio da neće napraviti neki baruf u emisiji... Zaboga, ono, hello to je Let fucking 3.
    Možda je zapravo i znao, i sve je samo jedan dobar dogovoreni show, što bi bilo zapravo puno lakše za povjerovati nego činjenica da je Stanković njih pozvao na kulturni razgovor.
    Ne možeš postati tako brzo iza zadnjeg posta kojeg si postao/la.

  2. #32
    Senior Member My way or the highway Neven <R>'s Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    wololo
    Postova
    7.914

    Re: LET 3 u emisiji nedjeljom u 2 =)

    Meni se čini da jedan veći dio bio planiran, ali se pri kraju sve otelo kontroli.

  3. #33
    Administrator My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Uncanny Valley
    Postova
    9.450

    Re: LET 3 u emisiji nedjeljom u 2 =)

    Mislim da je dosta bilo planirano jer NU2 obično ima reprizu oko ponoći... Osim danas. Danas je nema ni u večernjem, ni u jutarnjem ni u 24, ni u tjednim rasporedima... Kao da su rekli "E, ajmo pozvat Let 3, napravit sranje, i onda prekinut emisiju. Al naravno, ak prekinemo emisiju, nesmijemo kasnije stavit reprizu..."
    Najbrži pištolj Policije Okusa. Može da pogodi sve od bilo gdje. Također piše i poeziju.

  4. #34
    Senior Member Master Blaster Da_killah's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    4.372

    Re: LET 3 u emisiji nedjeljom u 2 =)

    Peace is a lie. There is only passion. Through passion I gain strength. Through strength I gain power. Through power I gain victory. Through victory my chains are broken. The Force shall set me free.

  5. #35
    Senior Member Fight fire with fire Aerial's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Assuma kontrolu
    Postova
    11.692

    Re: LET 3 u emisiji nedjeljom u 2 =)

    \o/
    Ne možeš postati tako brzo iza zadnjeg posta kojeg si postao/la.

  6. #36
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Lokacija
    Split
    Postova
    9.374

    Re: LET 3 u emisiji nedjeljom u 2 =)

    Kako je stanković jos kasnije obukao kaput

  7. #37
    Senior Member No Mercy Lord Jambrek's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Kod tvoje mame u krevetu
    Postova
    6.948

    Re: LET 3 u emisiji nedjeljom u 2 =)

    Isuse koji su to carevi

    Takve ljude treba veličat, a ne govorit da su idioti, to su ljudi kojima baš puca kur4c za sve, njih neće mučit išta ak dođu na telku i j3bu svima mater po spisku. To su ljudi koji se sam zajebavaju i uživaju u tome, vole ekscese radit i općenito izvest glupost samo da nasmiju ili šokiraju ljude. To su za mene kriteriji čovjeka, a ne bit neki policajac koji misli da sve mora bit "po pravilima" i svi da se pristojno kao ponašaju i govorit okolo "kakve su to budale", ovo ono i pravit se kao da su ispred svojih godina...
    Mislio sam da sam lud, ali glasovi u glavi su mi rekli da nisam!

  8. #38
    Moderator No Mercy IGoR_2803's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2007
    Lokacija
    Mise Eire
    Postova
    6.083

    Re: LET 3 u emisiji nedjeljom u 2 =)

    ma kaj vi brijete, ovak nekaj je ko savršeno hrvatskom narodu u doba impending krize da malo zaboravi na probleme... a i odmor od kretenskog programa na TVu je dobrodošao...

    The fools, the fools, the fools, They have left us our Fenian dead, And while Ireland holds these graves, Ireland unfree shall never be at peace!

    RAPALJE - wat zullen we drinken

  9. #39
    Guest

    Re: LET 3 u emisiji nedjeljom u 2 =)

    = Citat = Izvorno postao IGoR_2803
    ma kaj vi brijete, ovak nekaj je ko savršeno hrvatskom narodu u doba impending krize da malo zaboravi na probleme... a i odmor od kretenskog programa na TVu je dobrodošao...

    Meni doma nije nikakva kriza....sve je po starome...živim ko i prije...a kolko kužim ni drugim Hrvatima nije kriza kad se rijetko tko buni na Sanaderove postupke (osim nekolicine ljudi koji su naravno bezuspješno prosvjedovali)

    Da narod zaboravi na probleme???Očito ne kužiš da se problemi riješavaju sučeljavanjem istih a ne bježanjem i zanemarivanjem ko da ne postoje.

    Odmor od kretenskog programa???Mene nemogu nasmijat ljudi s lažnim brkovima koji guraju čepove u čmar.Meni je to žalosno.A opet tko danas od moderne generacije uopče gleda Hrvatski program???Možda tu i tamo...no svi znamo da je smeće....


    Nebi o ukusima...no barem malo kulture nebi faljelo...jer s ovakvim postupcima i ponašanjem dokazujemo da smo čisti Balkan...ako ne i gore...



    = Citat = Izvorno postao Lord Jambrek
    Isuse koji su to carevi

    Takve ljude treba veličat, a ne govorit da su idioti, to su ljudi kojima baš puca kur4c za sve, njih neće mučit išta ak dođu na telku i j3bu svima mater po spisku. To su ljudi koji se sam zajebavaju i uživaju u tome, vole ekscese radit i općenito izvest glupost samo da nasmiju ili šokiraju ljude. To su za mene kriteriji čovjeka, a ne bit neki policajac koji misli da sve mora bit "po pravilima" i svi da se pristojno kao ponašaju i govorit okolo "kakve su to budale", ovo ono i pravit se kao da su ispred svojih godina...

    Dečec...sry al daj odrasti....HVALA

  10. #40
    Senior Member No Mercy Lord Jambrek's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Kod tvoje mame u krevetu
    Postova
    6.948

    Re: LET 3 u emisiji nedjeljom u 2 =)

    = Citat = Izvorno postao amd freak

    Dečec...sry al daj odrasti....HVALA
    TI mi se ne obraćaj više, jasno, ne zanima me tvoja "ozbiljnost i odraslost" s kojom se tu ponosiš i dičis svojim odraslim egom. Svima više ideš nakurac s tim, a većina foruma te smatra idiotom. Ja za tebe ne postojim, ti za mene ne postojiš. Hvala na suradnji, doneviđenja.
    Mislio sam da sam lud, ali glasovi u glavi su mi rekli da nisam!

  11. #41
    Guest

    Re: LET 3 u emisiji nedjeljom u 2 =)

    [quote=Lord Jambrek]
    = Citat = Izvorno postao "amd freak":3nf57ato

    Dečec...sry al daj odrasti....HVALA
    TI mi se ne obraćaj više, jasno, ne zanima me tvoja "ozbiljnost i odraslost" s kojom se tu ponosiš i dičis svojim odraslim egom. Svima više ideš nakurac s tim, a većina foruma te smatra idiotom. Ja za tebe ne postojim, ti za mene ne postojiš. Hvala na suradnji, doneviđenja.[/quote:3nf57ato]

    Evo gledajte..ovime dokazuje kolko je još zelen..GG Jambrek...život je pred tobom

  12. #42
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    9.855

    Re: LET 3 u emisiji nedjeljom u 2 =)

    Podržavam mangupe koji rade što zamisle i ne idu linijom manjeg otpora te ne hebu sveukupno rasprostranjeno ulizivanje i lažni moral.Na tv je u dnevniku ok prikazati izmrcvarene leševe po ulicama ali ako netko prdne to onda treba skrivati kaputom .
    Ne slušam ih niti volim njihovu muziku ali su najjači mangupi na ovim prostorima u pozitivnom smislu .

  13. #43
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Postova
    9.747

    Re: LET 3 u emisiji nedjeljom u 2 =)

    Ja ne znam kako si ti pokazao zrelost. Silnim ispadima?

    Al da, svatko tko se kurči kako je zreo i drugima sere kako nisu je obično upravo suprotno. Nešto kao kad netko nekog proziva n00bom.
    = Citat = Izvorno postao Praetorian the Wise
    Ma "nove" igre su sto puta bolje od "starih". Napredovale su u apsolutno svemu, oni koji govore da su stare igre bolje lažu sami sebe.

  14. #44
    Senior Member My way or the highway Neven <R>'s Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    wololo
    Postova
    7.914

    Re: LET 3 u emisiji nedjeljom u 2 =)

    Mislim da u prvu ruku ukazuju na licemjerje društva, recimo HRT koji u 19:30 prikazuje trupla nakon terorističkog napada, ne znam koje količine nasilja u svako doba dana, pa onda izvještavanje o samoubojstvu maloljetnica i otkrivanje njihovog identita. Samo zadnjim idiotima nije jasna dvoličnost društva u kojem živimo, a ako se Let3 sprda s takvim idiotima ja ću reći da čine dobru stvar - i samo tako dalje.

    EDIT: Evo baš vidim da ponavljam riječi bezimenog.

  15. #45
    Guest

    Re: LET 3 u emisiji nedjeljom u 2 =)

    = Citat = Izvorno postao Neven <R>
    Mislim da u prvu ruku ukazuju na licemjerje društva, recimo HRT koji u 19:30 prikazuje trupla nakon terorističkog napada, ne znam koje količine nasilja u svako doba dana, pa onda izvještavanje o samoubojstvu maloljetnica i otkrivanje njihovog identita. Samo zadnjim idiotima nije jasna dvoličnost društva u kojem živimo, a ako se Let3 sprda s takvim idiotima ja ću reći da čine dobru stvar - i samo tako dalje.

    EDIT: Evo baš vidim da ponavljam riječi bezimenog.

    Koliko ja znam u svakodnevnim novinama crna kronika je i najčitanija

  16. #46
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Postova
    9.747

    Re: LET 3 u emisiji nedjeljom u 2 =)

    Lol. Kako bi reko tool: "We all feed on tragedy"
    = Citat = Izvorno postao Praetorian the Wise
    Ma "nove" igre su sto puta bolje od "starih". Napredovale su u apsolutno svemu, oni koji govore da su stare igre bolje lažu sami sebe.

  17. #47
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Apr 2006
    Postova
    3.022

    Re: LET 3 u emisiji nedjeljom u 2 =)

    Jambrek, fakat se smiri.
    Poštenim građanima kao što je amd nakon dana provedenog u teretani i na hrvatskim serverima braneći civile od zlih bosanskih hakera stvarno ne treba da dođu na forum i vide postove zelenih dečeca koji im dovode u sumnju integritet i čast.
    Mislim da je zaslužio da mu se obraćamo sa Vi.

  18. #48
    Senior Member My way or the highway Neven <R>'s Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    wololo
    Postova
    7.914

    Re: LET 3 u emisiji nedjeljom u 2 =)

    Pa da, i to je tužno ljudi se s jedne strane žale i moraliziraju na LET 3, to da se vide sise na televiziji i slične gluposti, a s druge strane uživaju u nasilju, smrti i ostalim sličnim stvarima. Nekako sumnjam da bi ijedan roditelj zabranio djetetu da gleda šoru npr. cro copa.

  19. #49
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    9.855

    Re: LET 3 u emisiji nedjeljom u 2 =)

    Jednostavno je žalosno koliko ljudi postoji koji ne vide dalje od vlastitog nosa te nisu u stanju čitati između redova.....

  20. #50
    Guest

    Re: LET 3 u emisiji nedjeljom u 2 =)

    = Citat = Izvorno postao Neven <R>
    Pa da, i to je tužno ljudi se s jedne strane žale i moraliziraju na LET 3, to da se vide sise na televiziji i slične gluposti, a s druge strane uživaju u nasilju, smrti i ostalim sličnim stvarima. Nekako sumnjam da bi ijedan roditelj zabranio djetetu da gleda šoru npr. cro copa.
    A dobro to je sad opet druga tema...

    Al kaj se Leta tri tiće ili ih voliš ili ih mrziš.Oni su takvi oduvijek....bili prirodno defektni ili si rade samo reklamu...čak nije ni bitno...

    Meni osobno ne smetaju ako to rade na svojim koncertima...al javno na telki...to mi baš i nije normalno...neki moral i dostojanstvo bi se trebali zadržati.

  21. #51
    Senior Member Fight fire with fire Aerial's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Assuma kontrolu
    Postova
    11.692

    Re: LET 3 u emisiji nedjeljom u 2 =)

    Mene samo fascinira kako mogu stalno tako jebeno hladni izraz lica imati dok rade ta sranja
    Ne možeš postati tako brzo iza zadnjeg posta kojeg si postao/la.

  22. #52
    Guest

    Re: LET 3 u emisiji nedjeljom u 2 =)

    = Citat = Izvorno postao Aerial_51
    Mene samo fascinira kako mogu stalno tako jebeno hladni izraz lica imati dok rade ta sranja
    Da je tebi moto: "glavno nek' se proda" i ti bi mogao....


    Ali definitivno mi je najjači komentar na indexu:

    "A tako je u zemlji u kojoj se bolest proglašava umjetnošću ..."


    Carski

  23. #53
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    9.855

    Re: LET 3 u emisiji nedjeljom u 2 =)

    Stanković: Mislim da ovo nije primjeren termin... Mrle: Ti misliš. Lako je misliti. Treba djelovati, treba pucati!

  24. #54
    Moderator No Mercy IGoR_2803's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2007
    Lokacija
    Mise Eire
    Postova
    6.083

    Re: LET 3 u emisiji nedjeljom u 2 =)

    = Citat = Izvorno postao amd freak
    Koliko ja znam u svakodnevnim novinama crna kronika je i najčitanija
    neznam kako drugi ali više volim gledati ispaljivanje čepova iz čmara nego crnu kroniku... nadam se da shvaćaš kaj hoću reći...

    edit:

    = Citat = Izvorno postao bezimeni
    Stanković: Mislim da ovo nije primjeren termin... Mrle: Ti misliš. Lako je misliti. Treba djelovati, treba pucati!
    ali sam se fakat od srca nasmijao na ovo danas...

    The fools, the fools, the fools, They have left us our Fenian dead, And while Ireland holds these graves, Ireland unfree shall never be at peace!

    RAPALJE - wat zullen we drinken

  25. #55
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Postova
    9.747

    Re: LET 3 u emisiji nedjeljom u 2 =)

    E, ono, oni su nemoralni. Da.

    No hej, u svim reklamama, filmovima, serijama, emisijama su svi razgolićeni i gotovo se jebu i nikakve spike o moralu. Ili kako je netko reko, nasilja i krvi također svugdje, no let3 je poremećen. Hvala dežurnim moralnim dušebrižnicima. Hvala.
    = Citat = Izvorno postao Praetorian the Wise
    Ma "nove" igre su sto puta bolje od "starih". Napredovale su u apsolutno svemu, oni koji govore da su stare igre bolje lažu sami sebe.

  26. #56
    Senior Member My way or the highway Neven <R>'s Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    wololo
    Postova
    7.914

    Re: LET 3 u emisiji nedjeljom u 2 =)

    = Citat = Izvorno postao amd freak
    [
    "A tako je u zemlji u kojoj se bolest proglašava umjetnošću ..."


    Carski
    Očito da taj čovjek nije čuo za Salvadora Dalija.

  27. #57
    Moderator No Mercy IGoR_2803's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2007
    Lokacija
    Mise Eire
    Postova
    6.083

    Re: LET 3 u emisiji nedjeljom u 2 =)

    = Citat = Izvorno postao KingMortal
    E, ono, oni su nemoralni. Da.

    No hej, u svim reklamama, filmovima, serijama, emisijama su svi razgolićeni i gotovo se jebu i nikakve spike o moralu. Ili kako je netko reko, nasilja i krvi također svugdje, no let3 je poremećen. Hvala dežurnim moralnim dušebrižnicima. Hvala.
    upravo to... mislim dajte ljudi pogledajte malo kaj se nudi na TVu... hrt1 baca depresivu sa crnom kronikom ili prognozama o mračnoj i besperspektivnoj budućnosti... hrt2 prikazuje divljanje idiota po stadionima u ispljuvku koji se naziva 1. HNL, a kad i nije to opet sport... nova tv -> da li stvarno moram navoditi? na sve strane ubojstva, golotinja, sex i onda je ovo neprimjereno? c'mon...

    The fools, the fools, the fools, They have left us our Fenian dead, And while Ireland holds these graves, Ireland unfree shall never be at peace!

    RAPALJE - wat zullen we drinken

  28. #58
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    9.855

    Re: LET 3 u emisiji nedjeljom u 2 =)

    He,he a kada je rekao da bi Severinu prvo dobro isprčio pa tek onda sa njom pjevao...a veli mu ovaj drugi ; pa nisi ti ni lud !

  29. #59
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Lokacija
    Split
    Postova
    9.374

    Re: LET 3 u emisiji nedjeljom u 2 =)

    = Citat = Izvorno postao bezimeni
    Stanković: Mislim da ovo nije primjeren termin... Mrle: Ti misliš. Lako je misliti. Treba djelovati, treba pucati!


    umro sam od smijeha.

  30. #60
    Moderator No Mercy IGoR_2803's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2007
    Lokacija
    Mise Eire
    Postova
    6.083

    Re: LET 3 u emisiji nedjeljom u 2 =)

    = Citat = Izvorno postao bezimeni
    He,he a kada je rekao da bi Severinu prvo dobro isprčio pa tek onda sa njom pjevao...a veli mu ovaj drugi ; pa nisi ti ni lud !
    "ma i ovog bi isto isprčio..."

    The fools, the fools, the fools, They have left us our Fenian dead, And while Ireland holds these graves, Ireland unfree shall never be at peace!

    RAPALJE - wat zullen we drinken

Slične teme

  1. Odgovora: 16
    Posljednji post: 09-07-2011, 10:45
  2. LET 3 u emisiji nedjeljom u 2 =)
    By Ivan_87 in forum Alt-F4
    Odgovora: 111
    Posljednji post: 19-12-2008, 18:14

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •