Stranica 3 od 5 PrvaPrva 12345 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 61 do 90 od 122

Tema: Supreme Commander 2

  1. #61
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jun 2008
    Lokacija
    Jako, jako daleko
    Postova
    1.350

    Re: Supreme Commander 2

    = Citat = Izvorno postao Dyslexia
    koji shit izgleda kao Total Annihilation ako ovako bude bit ce smece....svi se boje da ce igra uzasno razocarat...imam original Supreme comander i forged alliance i nije mi zao kune sto sam dao jer je definitivno najbolja strategija koja postoji....svi kazu i na gpg forumu da ce igra razocarat ostat cemo mi na supcom 1 i dobro meni ne smeta..
    potpis

    Viva La Bella Mafia, Viva La Quen Bee y Viva La Rap Muzika

  2. #62
    Senior Member You have been warned Aral's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Sanctuary
    Postova
    18.718

    Re: Supreme Commander 2

    Total Annihilation...pa to je najbolji rts svih vremena i jos ce puno puno vremena, zganca i slicnog proc dok ce netko uspijet napravit nes bolje od toga.

    Zasad mi se svidja u kojem smjeru ide razvoj igre, jedinica je bila odlicna, dvojka je cini se "pojednostavljena" u nekim stvarima ali i ima neke nove stvari. Nemoramo nista posebno ocekivati od ovog naslova al mogao bi definitivno biti dobar rts za odigrat

    I da, btw. jedinica je mozda imala nekakve veze sa TA ali dvojka bas i nema.
    "Extinction is the rule. Survival is the exception." - Carl Sagan

  3. #63
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jun 2008
    Lokacija
    Jako, jako daleko
    Postova
    1.350

    Re: Supreme Commander 2

    sve je super, divno i bajno, samo kaj su mi tenkovi i te stvari UEF-a ko iz crtića.... barem onaj tenk na kojem su prikazivali nadogradnje

    Viva La Bella Mafia, Viva La Quen Bee y Viva La Rap Muzika

  4. #64
    Moderator Fight fire with fire Deadwalker's Avatar
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    13.180

    Re: Supreme Commander 2

    Da malo ozivim topic. Evo novi, 10-minutni gameplay videoSpre-alpha verzije igre. Za prste polizat. Ovo mi se uopce ne cini lose
    "Death smiles at us all. All a man can do is smile back."


  5. #65
    Senior Member You have been warned Aral's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Sanctuary
    Postova
    18.718

    Re: Supreme Commander 2

    Evo također i sa GT-a, u hd-u.

    http://www.gametrailers.com/video/graph ... nder/59161

    Can't wait to play this! Mapa je bolesna, ne sjećam se da sam išta sličnog vidio do sad u nekom rts-u, barem ovog tipa...
    "Extinction is the rule. Survival is the exception." - Carl Sagan

  6. #66
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jun 2009
    Postova
    1.745

    Re: Supreme Commander 2

    = Citat = Izvorno postao Aral
    Total Annihilation...pa to je najbolji rts svih vremena i jos ce puno puno vremena, zganca i slicnog proc dok ce netko uspijet napravit nes bolje od toga.

    Zasad mi se svidja u kojem smjeru ide razvoj igre, jedinica je bila odlicna, dvojka je cini se "pojednostavljena" u nekim stvarima ali i ima neke nove stvari. Nemoramo nista posebno ocekivati od ovog naslova al mogao bi definitivno biti dobar rts za odigrat

    I da, btw. jedinica je mozda imala nekakve veze sa TA ali dvojka bas i nema.

    MA NEMOJ............................................. ............................

  7. #67
    Senior Member You have been warned Aral's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Sanctuary
    Postova
    18.718

    Re: Supreme Commander 2

    Trebam neko posebno objašnjenje? I dalje stojim kod onog kaj sam napisao. TA je jedan i jedini. A Supreme Commadner 2 ću svakako igrat sa istim guštom kak sam igrao i jedinicu.
    "Extinction is the rule. Survival is the exception." - Carl Sagan

  8. #68
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jun 2009
    Postova
    1.745

    Re: Supreme Commander 2

    Aral citiram pa to je najbolji rts svih vremena i jos ce puno puno vremena, zganca i slicnog proc dok ce netko uspijet napravit nes bolje od toga.


    Ne bi se slozio s tim. Necu objasnjavat zasto neda mi se...................

  9. #69
    Senior Member You have been warned Aral's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Sanctuary
    Postova
    18.718

    Re: Supreme Commander 2

    Pa nemoraš, ja sam napisao samo kaj ja mislim. Ne tjeram vas da to mislite, tak da niti objašnjenja nema, isto kak ga i ja nisam dao
    "Extinction is the rule. Survival is the exception." - Carl Sagan

  10. #70
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    May 2007
    Lokacija
    Spess
    Postova
    1.875

    Re: Supreme Commander 2

    Da će biti drugačije, istina, što se može... nadam se da hardver neće toliko patiti kao na 20x20 mapama u SC1 (to je moja jedina zamjerka u SC1 - previše velikih mapa, premalo malenih mapa). Žao mi je samo što su redizajnirali unite - a tako bih volio vidjeti monkeylorda kako skirmisha sa manjim unitima oko sebe, a ne tank rusha kao u SC1. Sve ćemo još vidjeti, ali čini mi se da ću i dalje smatrati SC1 "pravim" supreme commander naslovom, ponajviše zbog te diferencije u stilovima igre.

  11. #71
    Senior Member You have been warned Aral's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Sanctuary
    Postova
    18.718

    Re: Supreme Commander 2

    Ja se duboko nadam da neće biti zahtjevna kao jedinica, i sami developeri su to naglasili u ovom filmiću. Zasad mi se stvarno sviđa kaj vidim, igrat ću sigurno.
    "Extinction is the rule. Survival is the exception." - Carl Sagan

  12. #72
    Senior Member You have been warned Aral's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Sanctuary
    Postova
    18.718

    Re: Supreme Commander 2

    Supreme Commander 2 preview

    Evo previewa, još nas dijeli negdje oko 2mj. do izlaska igre.
    "Extinction is the rule. Survival is the exception." - Carl Sagan

  13. #73
    Moderator Fight fire with fire Deadwalker's Avatar
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    13.180

    Re: Supreme Commander 2

    "Death smiles at us all. All a man can do is smile back."


  14. #74
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Feb 2007
    Lokacija
    Dwarf Fortress
    Postova
    8.343

    Re: Supreme Commander 2

    Jel itko primjetio na što liči onaj veliki UEF robot?
    Ovo bi moglo ispast dobro na kraju
    I dreamt I was in a painting with ponies. It was... nice.

  15. #75
    Senior Member You have been warned Aral's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Sanctuary
    Postova
    18.718

    Re: Supreme Commander 2

    "Extinction is the rule. Survival is the exception." - Carl Sagan

  16. #76
    Senior Member You have been warned Aral's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Sanctuary
    Postova
    18.718

    Re: Supreme Commander 2

    Evo još malo, War Reignited Trailer. Sam da ne bude prezahtjevan.
    "Extinction is the rule. Survival is the exception." - Carl Sagan

  17. #77
    Senior Member You have been warned Aral's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Sanctuary
    Postova
    18.718

    Re: Supreme Commander 2

    Gas Powered Games Office Tour

    Mali tour po Gas Powered Games uredu.
    "Extinction is the rule. Survival is the exception." - Carl Sagan

  18. #78
    Senior Member You have been warned Aral's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Sanctuary
    Postova
    18.718

    Re: Supreme Commander 2

    Vijest vezana uz Gas Powered Games, rade na razvoju novog naslova pod imenom Kings and Castles, Supreme Commander Dev Announces 'Kings and Castles,' Chris Taylor Gets His Cockerel out.

    Iz kreativnog studija Gas Powered Games, inače zaslužnog za Supreme Commander serijal, stiže nam novi strateški naslov. Kings and Castles bit će klasična RTS igra smještena u fantasy okruženje gdje će se za prevlast nad zemljom sukobiti tri moćna kralja. Chris Taylor, šef Gas Powered Gamesa, obećava nam epske sukobe na ogromnim mapama koje će imati veliku mogućnost zumiranja jedinica do najsitnijih detalja. Obećava nam i prekrasnu grafiku koja će se moći predočiti na velikom broju različitih konfiguracija. Sve ovo nam govori da će igru najvjerojatnije pogoniti isti engine koji se trenutno koristi za potrebe Supreme Commandera i njegovog nastavka, a vjerojatno će ga samo dodatno ušminkati i optimizirati. Naravno, datum izlaska se još ne zna, ali se zna da će igra biti dostupna za PC i konzole.
    ...from HCL

    Kad dođu neke konkretnije vijesti otvaram temu...il tko je već bude otvorio Čini se da ovaj put idemo sa sci-fia na fantasy ^^ Držim fige, nek naprave nešto ok.
    "Extinction is the rule. Survival is the exception." - Carl Sagan

  19. #79
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Feb 2007
    Lokacija
    Dwarf Fortress
    Postova
    8.343

    Re: Supreme Commander 2

    Ovo me podsjeća na TA:Kingdoms, mogli bi biti zanimljivo
    I dreamt I was in a painting with ponies. It was... nice.

  20. #80
    Senior Member You have been warned Aral's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Sanctuary
    Postova
    18.718

    Re: Supreme Commander 2

    Da, podsjeća me na shemu sa Cavedogom, napravili TA i onda išli radit Kingdomse. Tak i ovdje, prvo SC, odnosno sad će već drugi nastavak SC-a i onda ovo, kul stvar.
    "Extinction is the rule. Survival is the exception." - Carl Sagan

  21. #81
    Senior Member You have been warned Aral's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Sanctuary
    Postova
    18.718

    Re: Supreme Commander 2

    Malo o experimental unitsima,

    Bomb Bouncer FeaturetteS- lol
    Kraken FeaturetteS-
    "Extinction is the rule. Survival is the exception." - Carl Sagan

  22. #82
    Moderator Fight fire with fire Deadwalker's Avatar
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    13.180

    Re: Supreme Commander 2

    Evo i najaveSza doticnu igru pa ono, bacite oko i komentirajte.
    "Death smiles at us all. All a man can do is smile back."


  23. #83
    Senior Member You have been warned Aral's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Sanctuary
    Postova
    18.718

    Re: Supreme Commander 2

    Pulinsmash Unit FeaturetteS- Od kud im takve ideje xD
    AC1000 Gunship Featurette

    Mislim da će ovo bit ful zabavno!
    "Extinction is the rule. Survival is the exception." - Carl Sagan

  24. #84
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Lokacija
    Split
    Postova
    9.374

    Re: Supreme Commander 2

    izasao demo,dostupan preko steama,ali ga necu zaigrat dok neko ne potvrdi da valja.

  25. #85
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    2.424

    Re: Supreme Commander 2

    Skida se

  26. #86
    Senior Member You have been warned Aral's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Sanctuary
    Postova
    18.718

    Re: Supreme Commander 2

    Ohoho, nemoj zezat; skida se, javim kakav je ^^
    "Extinction is the rule. Survival is the exception." - Carl Sagan

  27. #87
    Senior Member You have been warned Aral's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Sanctuary
    Postova
    18.718

    Re: Supreme Commander 2

    Oh, evo mene sa komentarima nakon jedna 2h igranja ^^ Pa da počnemo:

    Prvo optimiziacija i grafika; grafika je puno puno detaljnija, ima više animacija, pogotovo zgrade ali i jedinice, trebate vidjet ACU od Illuminatea kako je bolesno dizajniran, pravi bad ass. Naravno, takvi ste i vi te je sve više close up and personal. Optimizacija je najsvijetlija točka ove igre, sve na high, AA na 4x, anistropija na 16, 1680x1050 i igra leti bez ijedne jedine trzavice a ekran je doslovno krcat. Konfa je 4000x, 2gb, 8800gts 512, fascinantna optimizacija. Zvuk je dobar i solidan al bi falilo malo više infoa o tome gdje i koja jedinica je pod napadom.

    Drugo, igra pati od konzolitisa, ali to ovdje začudo nije negativna strana, daje neki poseban štih ovoj igri, morate jednostavno odigrat da bi vidjeli o čemu pričam. Tehnikalije samog gameplaya: Imate research labove koji generiraju research pointse tokom vremena, čim ih više imate bećom brzinom pristižu bodovi. Sam research je rađen po tree principu i čim kliknete neku novu tehnologiju ona je momentalno istražena, znači nema čekanja. Segemtni su podijeljeni na land, air, sea, structures, acu i moram priznat da ih ima popriličan broj. Jedinice same po sebi imaju rankove i time postaju iskusnije. Isto se odnosi i na zgrade.

    Dizajn jedinica, kolko sam mogao barem vidjeti u demou, je stvarno zanimljiv; kad izgradite Poseidon battleship vidjet ćete o čem pričam; ogromni topovi naprijed, otraga i sa strane broda, anti air topovi, laseri protiv long-range ballistic i manjih raketa, ono bolesno. Zgrade isto tako izgledaju zanimljivo iako ponekad slično, sva sreća pa postoji dovoljno infoa kaj je kaj. Resursi su i dalje metal te energija. Novost je također da se zgrade mogu fittati sa add-onovima kao npr. štitovi, tactical rakete, radari, anti-air obrana i sl, zanimljiv dodatak samom gameplayu.

    Zoom je ostao isti, cijli do kraja te tactical overview koji je sada unaprijeđen. Kad ste u tom pogledu onda vam se u malom krugiću pojavljuju broj jedinica koji imate u toj grupi, što daje dobar uvid u to kojom ih brzinom gubite ili ne gubite dok ste u bitci, jako korisna stvar. Inače se sve vidi, od normalnih jedinica pa do raketa koje krstare do cilja. Čak se i ambient zvuk promijeni kad ste u tactical viewu; naravno do njega dolazite standardnim zoom out scroolom.

    Same bitke u najmanju ruku izgledaju fascinantno, na desetke jedinica se muva po terenu, rakete lete, laseri šibaju, meci frcaju, bombe padaju i što je najbolje bez i jednog glitcha ili trzaja. Mape, zasad sam vidio samo dvije tri, su zanimljive i taktički složene te šružaju zanimljive bonuse ako capturate određene zgrade; tako jedna od njih npr. proizvodi one fatboy fortress il kak se već zove te automatski šalju u napad na neprijatelja. Naravno, nemoram ni pričat da to neprijatelj radi i vama pa istovremeno morate brinut o obrani od toga, kako zauzet taj check point te na kraju krajeva porazit neprijatelja koji se je poprilično dobro zakornjačio.

    Zasad je dojam vrlo dobar, nisam puno očekivao od igre al moram priznat da me poprilično iznenadila, ponajviše svojom optimizacijom ali i nekim unaprijeđenim gameplay elementima. Naravno, za potpunu ocjenu treba pričekat samu igru ali već sad znam da će imat svijetlu budućnost na mom kompu te da ću je s guštom igrat.

    A što je najbolje dolazi idući tjedan. Toliko od mene ^^
    "Extinction is the rule. Survival is the exception." - Carl Sagan

  28. #88
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    2.424

    Re: Supreme Commander 2

    Slicni dojmovi i kod mene, ali brate igra je poglupljena u odnosu na original malo i previše. Prije je bija veliki rizik ici na eksperimentalca iako bi se to isplatilo ako uspije. Sada su eksperimentalci malo jace obicne jedinice, koje se malo duže rade od obicnih jedinica i imaju malo više oružja od obicnih jedinica te malo više helta. Prije je eksperimentalac bija bog i batina, ekonomski sistem prava industrija koja oduzima dobar dio mape. Sad je dosta 5-6 mass extractora i 10-ak obicnih generatora i industrija cvate. Strašno

  29. #89
    Senior Member You have been warned Aral's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Sanctuary
    Postova
    18.718

    Re: Supreme Commander 2

    Al iskreno, kaj nije gušt mlatit sa eksperimentalnima u čim većem broju ^^ Sve ovisi o taktici uostalom, ak ne paziš tak fino možeš spljugat da je to divota.
    "Extinction is the rule. Survival is the exception." - Carl Sagan

  30. #90
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    2.424

    Re: Supreme Commander 2

    Nema više onog "awesome" osjecaja kad pošalješ eksperimentalca u napad jer ovi u nastavku su slabi, lako je doc do njih i jeftini su. Sudeci prema demou original je masu bolji.

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •