Prikazujem rezultate 1 do 22 od 22

Tema: DVD Player

  1. #1
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Jan 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    831

    DVD Player

    eto ljudi, namjeravam kupiti neki dvd player da košta oko 400 kn a da nudi solidne rezultate i kvalitetu (posebno zadovoljavajuće titlove) a bio bi namjenjen najviše za gledanje filmova u dvd formatu i onih ripova od 700 i 350 mb (avi pretpostavljam ) i poželjnije da podržava još neke formate. Bio bih zahvalan ako može neki prijedlog iz dućana u zagrebu
    C2D E8400 @3.6 GHz + Scythe Katana 3 / Gigabyte GA-EP45-DS3 / Gainward HD 4850 512 MB/ 2 x 2 GB Kingmax DDR2-800 / WDC 640 GB / Corsair 450 W / LG W2361 23'' Wide / Logitech 5.1 X-530 / Chillstream / W7 Ultimate64bit

  2. #2
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340

    Re: DVD Player

    Vivax i druga smeća u Pevecu za 80-120 kuna.
    Takav player ne samo da čita zgrebane diskove i hrpu formata, već bi mogao podatke izvući i sa smrdljive čarape.

    Pioneer, Sony i drugi brandovi prodaju još veće smeće, samo što ime naplaćuju 200% na cijenu uređaja.

  3. #3
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    9.855

    Re: DVD Player

    Ja sa jeftinjacima imam svakakva iskustva...obično su mačak u vreći .Jedan Smartbox me služio vrhunski ..i još ga imam.Vivax su sa hdmi-izlazom je radio sranja..Quadro je počeo užasno trzati nakon nekoliko mjeseci...naravno pričam o prženim medijima.Ako mora biti dvd player onda pucaj na ovajSmodel.

    Ako imaš LCD televizor i komp u istoj sobi okani se dvd playera i kupi si u adm-u hdmi kabel od 10 m za 100 kn .Instaliraj power dvd 9 koji radi izvrstan upscaling a danas sutra ubaciš u komp neki blu-ray čitač i bog te veseli .

  4. #4
    Moderator No Mercy
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Deepinaharta. Nowhere
    Postova
    6.360

    Re: DVD Player

    ja sam za te neke proizvode odustao od brandova..

    iz osobnog iskustva tvrdim da su "LG" od 600kn i "Fuego" od 140kn identični. razlika je samo u prednjoj masci..

    ko što reče bezimeni, ako telka nije u odvojenoj sobi, komp je bolja opcija
    [center:tmc6d2x6]I am my own god, I do as I please....
    [/center:tmc6d2x6]

  5. #5
    Senior Member Fight fire with fire RIDER32's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2008
    Lokacija
    u nekoj nezapisanoj baladi
    Postova
    11.126

    Re: DVD Player

    Također. Bratic je prije cca 5 godina kupio vivax DVD player za oko 200kn (20kn vise-manje) i jos radi ko sat i normalno cita sve formate.

  6. #6
    Senior Member Fight fire with fire
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Bjelovar
    Postova
    11.945

    Re: DVD Player

    = Citat = Izvorno postao RIDER32
    Također. Bratic je prije cca 5 godina kupio vivax DVD player za oko 200kn (20kn vise-manje) i jos radi ko sat i normalno cita sve formate.
    Same here...

    Jos me sluzi taj Vivax 5 godina star...

  7. #7
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    When Gotham Is Ashes You Have My Permission To Die
    Postova
    1.596

    Re: DVD Player

    Philips DVP3260 to uzmi, best buy dvd player dode oko 350 kn imas ga u konikomu i u vemilu ima usb na sebi cita sve zivo a ubacis novi firmware i imas brdo opcija, boja, velicina titlova, mozes ih micat gore dolje, č,ć,š,đ sve ima, ja ga imam i prezadovoljan sam trenutno po meni best buy.

    ovdje imas sve opcije kako stavit novi firmware i sranja

    http://www.hdtehnika.com/phpBB/viewtopic.php?f=36&t=339

    a vamo test

    http://www.hdtehnika.com/index.php?opti ... &Itemid=69

    ugl dvd player preporucam svima
    Myspace: Defused

    MSI G41M-P28 // Intel Quad Core Q8400@4X 3.2 Ghz // 1X 4GB Kingmax DDR3-800// Gainward GTX 660//Samsung SpinPoint F1 640 GB + Seagate 160 GB // Sound Blaster Audigy 2 //Corsair TX650 // Samsung SM 2232BW // Logitech MX 518

  8. #8
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Jan 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    831

    Re: DVD Player

    ovaj mi se čini odličan kao što kažeš, i da telka nije u sobi s kompom tako da otpada kombiniranje s kompom
    C2D E8400 @3.6 GHz + Scythe Katana 3 / Gigabyte GA-EP45-DS3 / Gainward HD 4850 512 MB/ 2 x 2 GB Kingmax DDR2-800 / WDC 640 GB / Corsair 450 W / LG W2361 23'' Wide / Logitech 5.1 X-530 / Chillstream / W7 Ultimate64bit

  9. #9
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340

    Re: DVD Player

    Dyslexia, koliko ga dugo imaš?
    DVD playeri su, suprotno očekivanjima, čisti strojevi. Što manje fancy pizdarija po njemu, to će duže raditi.

  10. #10
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Jul 2008
    Lokacija
    Nova Gradiška
    Postova
    6.248

    Re: DVD Player

    Što se tiče Vivaxa, te stvari apsolutno nikad ne bih uzeo. Trenutno u servisu imam 4-5 komada koji su došli sa servisa. Uzevši u obzir količinu stanovnika u mom gradu koji imaju DVD player, broj pokvarenih Vivaxa je zabrinjavajuće visok.

  11. #11
    Super Moderator Fight fire with fire marijanovic's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Virovitica
    Postova
    10.759

    Re: DVD Player

    Quadro 933. Izvrstan stroj. Imam doma i u stanu.
    Ako uspiješ naći, taj je BestBuy.

    Ima ovdije nekakav review: http://hdtelevizija.com/2008/04/24/q...produktor-usb/
    Prezadovoljan sam.
    Moj YT kanal | Komp i periferija | Mob: OnePlus 6
    I'm running out of boxes to think outside of.

  12. #12
    Senior Member Fight fire with fire
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Bjelovar
    Postova
    11.945

    Re: DVD Player

    = Citat = Izvorno postao Hellboy
    Što se tiče Vivaxa, te stvari apsolutno nikad ne bih uzeo. Trenutno u servisu imam 4-5 komada koji su došli sa servisa. Uzevši u obzir količinu stanovnika u mom gradu koji imaju DVD player, broj pokvarenih Vivaxa je zabrinjavajuće visok.
    Daj me nemoj hebat da ljudi nose Vivax na servis?

    Pa to je potrosna roba

  13. #13
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340

    Re: DVD Player

    Dijagnostika kvara jedno 40% premašuje cijenu novog uređaja. Benga još 40%. Nedaj bože da ga ideš popravljati.
    Za tih 120 kuna, s guštom ga hitiš u smeće i odeš po novi.

  14. #14
    Senior Member Fight fire with fire
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Bjelovar
    Postova
    11.945

    Re: DVD Player

    = Citat = Izvorno postao W3DR4N
    Dijagnostika kvara jedno 40% premašuje cijenu novog uređaja. Benga još 40%. Nedaj bože da ga ideš popravljati.
    Za tih 120 kuna, s guštom ga hitiš u smeće i odeš po novi.
    Pa da...neisplati ga se ni ocistit od prasine...cim se zamaze bacis ga i kupis novi

  15. #15
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    When Gotham Is Ashes You Have My Permission To Die
    Postova
    1.596

    Re: DVD Player

    = Citat = Izvorno postao W3DR4N
    Dyslexia, koliko ga dugo imaš?
    DVD playeri su, suprotno očekivanjima, čisti strojevi. Što manje fancy pizdarija po njemu, to će duže raditi.

    imam ga par mjeseci, ma ne bi ga mjenjao ni za jedan, stvarno odlican je brz sto mi je bitno, i evo do sada hvala bogu ni jedan problem
    Myspace: Defused

    MSI G41M-P28 // Intel Quad Core Q8400@4X 3.2 Ghz // 1X 4GB Kingmax DDR3-800// Gainward GTX 660//Samsung SpinPoint F1 640 GB + Seagate 160 GB // Sound Blaster Audigy 2 //Corsair TX650 // Samsung SM 2232BW // Logitech MX 518

  16. #16
    Moderator No Mercy
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Las Bjelkas
    Postova
    6.624

    Re: DVD Player

    sry sto se ubacujem u temu... koliko kosta recimo neki dvd player da moze citati .mkv i da ima utor za usb? (ili barem da cita double layer dvd rewriteable)

  17. #17
    Senior Member Fight fire with fire
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Bjelovar
    Postova
    11.945

    Re: DVD Player

    koliko ja znam...nema playera koji moze citati .mkv...

  18. #18
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    9.855

    Re: DVD Player

    Sve više blu-ray playera čita i mkv...npr. imaš ovaj u ve-mili klik.DVD player je hardverski preslab za takvo nešto.U principu ti je najkvalitetnije i najpovoljnjije spojiti pc i telku...to te dođe 120 knklikS.

  19. #19
    Moderator No Mercy
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Las Bjelkas
    Postova
    6.624

    Re: DVD Player

    samo sto je meni komp iz siga na katu u mojoj sobi gdje nema telke, a stari komp je athlon xp 1.66ghz/1gb rama (taj je u boravku, u blizini je telka), a ktome je jos i telka starija te ima samo scart (odozada, s prijeda su ona 3 utora, crveni zuti i bijeli, na koje se stara plejka spajala)... osim ako je moguce spojiti nekakvim kablom taj stariji komp (geforce fx5200) i tv, udaljeni su, paaa, ni 5 metara?!

  20. #20
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    9.855

    Re: DVD Player

    Ček...ti imaš crt televizor i želio bi na njemu gledati mkv filmove...Kaj će ti to ? Pa na crt-u odlično izgleda "obićni" dvd ....nikakvu razliku nebuš vidio sa mkv formatom koji je namjenjen lcd/plazma ekranima.Ne vidim nikakv smisao u ovome .

  21. #21
    Senior Member Fight fire with fire
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Bjelovar
    Postova
    11.945

    Re: DVD Player

    Bezimeni...si kad cuo za *.mkv filmove velicine 300mb?

    Surfaj njubino

  22. #22
    Moderator No Mercy
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Las Bjelkas
    Postova
    6.624

    Re: DVD Player

    to sto sick kaze... plus danas je po privatnim *khm**khm* mnogo teze naci "videoteka dvd" format, a klasican 700mb .avi mi je ipak lose... a kada skines .mkv od 5 giga - ne more bit lose...

    nadalje... da li je moguce spojiti na taj nacin komp (geforce fx5200) te crt tv (scart/3 "rupe" ^^)?

    i btw, kvalitetu na stranu, nema nista slade kada ti je dosadno, nades neki film na brzaka te ga gledas za 10 minuta, a u biti je to totalno sporedna stvar... (hint: privatni *khm* [velika brzina]S+ 300mb mkv; sviruckas gitaru, grickas i pijuckas nesto)

Slične teme

  1. Gom Player
    By chorudashy in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 01-09-2011, 11:58
  2. GOM Player i DVD
    By SkunK in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 28-11-2009, 10:38
  3. TVU Player
    By Guber in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 04-05-2008, 09:22
  4. DVD Player?!
    By Guber in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 9
    Posljednji post: 01-05-2008, 09:21

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •