Stranica 1 od 6 123 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 30 od 158

Tema: League of Legends - Clash of Fates

  1. #1

    League of Legends - Clash of Fates



    Dakle, željno iščekivana igra koja je praktički novi nastavak DotA-e... samo me čudi kako već ne postoji tema ovim krajevima, pa sam otvorio jednu za svaki slučaj. Moguća je prijava za BETU pa tko voli nek' izvoli, a da i ne spominjem kako će igra biti alternativa Demigodu, ako ne i primarni odabir iskusnih DotA-ša.

    http://www.leagueoflegends.com/

    Welcome to a new age of competitive online gaming. Take your place as a powerful Summoner, calling forth and controlling brave Champions in battle. Join forces with your closest allies as you unite to defeat your foes in deadly multiplayer battle arenas. League of Legends combines elements from both strategy and role playing games to bring you a unique and dynamic player experience.

    As a Summoner, you will have your own distinct, customizable avatar that grows in power as you move through the game. In each battle you will select and call forth one of dozens of Champions to control and engage in head-to-head combat against teams of highly trained warriors. Choose your allies wisely, for the stakes are high. In the League, every battle means more than life or death as the balance of power shifts with each victory or defeat.
    S * Play as dozens of unique Champions with diverse skills and abilities while engaging in fast-paced team-oriented combat.
    * Compete in a variety of highly stylized and unique handcrafted battle scenarios.
    * Create your own persistent Summoner avatar and customize your appearance through achievements that you earn in game.
    * Advance your Summoner in rank and power to gain skills and abilities that give you an edge in battle.
    * Join clans and teams to compete with other players in tournaments and organized leagues.
    * Assemble Legendary items for your Champion by forging together basic items you obtain on the battlefield. Choose from over 200 uniquely crafted items to augment your Champion's power.
    * Robust matchmaking and detailed stat tracking help to ensure balanced games for new players and veterans alike.
    * Unlock new content through persistent gameplay and mastering the game.
    * Integrated LeaverbusterTM technology helps ensure people stay for the whole game!
    * Participate in the creation of League of Legends through our Suggestion EngineTM the community will have an unprecedented voice in what new content is created and implemented into the game.
    * And much, much more..

  2. #2
    Moderator My way or the highway Grim's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2007
    Postova
    7.823

    Re: League of Legends - Clash of Fates

    Ova igra izgleda ko cista kopija DOTA-e, totalke....
    "Fornicate and take drugs against the terrible strain of idiots who govern the world."
    - Albert Szent-Gyorgy

  3. #3

    Re: League of Legends - Clash of Fates

    To i je bit čini se; olakšati DotA fanovima prelazak na novu, gotovo identičnu, igru.

  4. #4
    Senior Member No Mercy Outmind's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    The six-sided star
    Postova
    6.571

    Re: League of Legends - Clash of Fates

    Pa to i je glavna fra danas - uzmi nekaj što već postoji i upakiraj to u celofan. Ali neka, mene to niš ne smeta, samo nek izbacuju dota klonove. Dio populacije će prijeć na te igre, a time će opast i broj hostanih dota, što će mene veseliti.
    Then a gypsy woman comes, says "There's one thing you should know;
    I've just read your fortune, and you died five years ago. "

  5. #5

    Re: League of Legends - Clash of Fates

    Fuj. Jel' smijem to reći? Smijem? Fuj. Jednostavno mi se gadi ovakav način igre gdje se po sat vremena naganjaš nekim "herojem" da bi na kraju došao neki op idiot i ubio boga u tebi. Očito im je dojadilo svako malo izdavati nove verzije DotA-e pa je ovako lakše, eto sada cete imati DotA-u na DvD-u (i to cijelom). Fuj.

    Outmind is alive?

  6. #6
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    Ithilien
    Postova
    7.624

    Re: League of Legends - Clash of Fates

    ovo mi se nimalo ne sviđa, al nije mi se ni demigod sviđo po trailerima, pa sam se ipak prijavio za betu, al sumnjam da ču uč..

  7. #7
    Senior Member Fight fire with fire
    Datum registracije
    Jan 2006
    Postova
    10.135

    Re: League of Legends - Clash of Fates

    LoL (lol kako se poklapa kratica igre) izgleda totalno bzvze, cak i po trailerima demigod je izgledao jedno xy puta bolje. no ni demigod mi se nije svidio, fali mi raznovrsnost itema te veci broj heroja

  8. #8
    Senior Member No Mercy Outmind's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    The six-sided star
    Postova
    6.571

    Re: League of Legends - Clash of Fates

    Najjači ste mi vi kaj velite da te igre nemaju dovoljno sadržaja. Dota je pred jedno 6 godina imala 10-12 heroja sa svake strane, i sigurno upola manje itema neg kaj ima sad. Prije bih rekao da dg i lol imaju vrlo dobar potencijal za proširivanje sadržaja patchevima i eventualnim expanzijama.
    Then a gypsy woman comes, says "There's one thing you should know;
    I've just read your fortune, and you died five years ago. "

  9. #9
    Moderator No Mercy
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Las Bjelkas
    Postova
    6.624

    Re: League of Legends - Clash of Fates

    prijavio sam se za betu pred manje od mjesec dana...

    al mene zanima kad ovo dolazi?

    nabavio sam demigod ali mi je tooootalno los... kao dota igracu...

  10. #10
    Senior Member No Mercy Frky's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Pored sastrane iza naprijed!
    Postova
    5.211

    Re: League of Legends - Clash of Fates

    Meni izgleda zanimljivo! Baš mi se svidio ovaj šareni spektar boja, čudnovati ples heroja i tako to....

  11. #11
    Moderator My way or the highway Grim's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2007
    Postova
    7.823

    Re: League of Legends - Clash of Fates

    Ma nesvida mi se, isto je ko DOTA a ona mi se isto bas ne svida, brzo dosadi.
    "Fornicate and take drugs against the terrible strain of idiots who govern the world."
    - Albert Szent-Gyorgy

  12. #12
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    Ithilien
    Postova
    7.624

    Re: League of Legends - Clash of Fates

    = Citat = Izvorno postao Outmind
    Najjači ste mi vi kaj velite da te igre nemaju dovoljno sadržaja. Dota je pred jedno 6 godina imala 10-12 heroja sa svake strane, i sigurno upola manje itema neg kaj ima sad. Prije bih rekao da dg i lol imaju vrlo dobar potencijal za proširivanje sadržaja patchevima i eventualnim expanzijama.
    khm da, nisam to reko več nekih 3-4 puta...

    inače, malo sam više pogledo o igri, neznam kak će ovo uspjet bit igra, ozbiljna, sa pro scenom poput DotAine..

  13. #13
    Moderator No Mercy
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Las Bjelkas
    Postova
    6.624

    Re: League of Legends - Clash of Fates

    i, kad bi ovo trebalo izac?

  14. #14
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    Ithilien
    Postova
    7.624

    Re: League of Legends - Clash of Fates

    kad bude gotovo...

  15. #15
    Moderator My way or the highway Grim's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2007
    Postova
    7.823

    Re: League of Legends - Clash of Fates

    = Citat = Izvorno postao Karlo_from_Bjelovar
    i, kad bi ovo trebalo izac?
    2009 , datum izlaska nije objavljen ali zna se da izlazi ove godine.
    "Fornicate and take drugs against the terrible strain of idiots who govern the world."
    - Albert Szent-Gyorgy

  16. #16
    Moderator No Mercy
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Las Bjelkas
    Postova
    6.624

    Re: League of Legends - Clash of Fates

    znaci prvi kvartal 2010... ili neki tezi kraj 2009...

  17. #17
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    May 2009
    Lokacija
    Koprivnica
    Postova
    1.385

    Re: League of Legends - Clash of Fates

    Da rekli su pocetkom ove, a it ce sad za 2 mjeseca beta u europi, a za 5 mjeseci onda izlazi valjda... nego demigod je dosadan, a ovo nije kopija dote posto je Guinso, lik koi je poceo radit dotu, neznam el je prvi, poceo radit na ovoj igrici, tako da nije kopija nego je to njegova ideja... a igrica mi izgelda ok, ali ako ce bit dosadna kao i mapa dota onda ne hvala... probat cu uglavnom, nadam se da ce biti puno teamplaya i akcija, ako ce bit samo ubijanje monstera onda bude bzvz.
    Moram dodat u svoj opis da inače ne pišem slovo ć.

  18. #18
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    Ithilien
    Postova
    7.624

    Re: League of Legends - Clash of Fates

    baš me zanima kak igraš dotu kad samo creepove ubijaš

    inače, baš me zanima kolko si online matcheva demigoda odigro pa si zaključio da je dosadan

  19. #19
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    May 2009
    Lokacija
    Koprivnica
    Postova
    1.385

    Re: League of Legends - Clash of Fates

    Ja baš kažem da ne ubijam kripove -.-', i da to mrzim, lika, čitaj , ma puni su mi rekli da im dosadio demigod brzo, štos je u tome da LoL ima bolji izgled terena i više sadržaja (jedino šta je wow/wc3/cartoon like igrica ne) a demigod je ozbiljna. I LoL ima brži gameplaay. Ja sam reko da u LoL nebi htio da se svede na ubijanje kripova, nego na teamplay i akciju. Ugl, meni igrica izgleda fora, al ono neče bit nešto specialno.
    Moram dodat u svoj opis da inače ne pišem slovo ć.

  20. #20

    Re: League of Legends - Clash of Fates

    Novi video:
    Runes Walkthrough

  21. #21
    Moderator My way or the highway Grim's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2007
    Postova
    7.823

    Re: League of Legends - Clash of Fates

    Mah, igra ce po meni tesko lejmat, bas lose izgleda.
    "Fornicate and take drugs against the terrible strain of idiots who govern the world."
    - Albert Szent-Gyorgy

  22. #22
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    May 2009
    Lokacija
    Koprivnica
    Postova
    1.385

    Re: League of Legends - Clash of Fates

    Da... Kad radiš nešto prema nečemu nemože ispast bolje nikako...
    Moram dodat u svoj opis da inače ne pišem slovo ć.

  23. #23

    Re: League of Legends - Clash of Fates

    Izgleda da će igra biti BESPLATNA, uz premium materijal ako želiš nadoplatiti:
    http://kotaku.com/5314493/league-of-leg ... you-a-dime

  24. #24
    Moderator My way or the highway Grim's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2007
    Postova
    7.823

    Re: League of Legends - Clash of Fates

    = Citat = Izvorno postao Arbiter of Change
    Izgleda da će igra biti BESPLATNA, uz premium materijal ako želiš nadoplatiti:
    http://kotaku.com/5314493/league-of-leg ... you-a-dime
    Besplatna, e to je vec bolje, znaci da ce ju se puno vise igrat, te ce privuci vise igraca.
    "Fornicate and take drugs against the terrible strain of idiots who govern the world."
    - Albert Szent-Gyorgy

  25. #25
    Senior Member No Mercy Outmind's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    The six-sided star
    Postova
    6.571

    Re: League of Legends - Clash of Fates

    Iskreno meni se to ne sviđa. Ili napravi igru kak se spada i prodaj ju po nekoj cijeni ili nemoj igru ni radit. Ak me ikaj smeta onda je to kad ti daju neznam tier 1 i 2 sadržaj taman toliko da se zagriješ, a za svaku dodatnu glupost moraš iskeširat pare.
    Then a gypsy woman comes, says "There's one thing you should know;
    I've just read your fortune, and you died five years ago. "

  26. #26

    Re: League of Legends - Clash of Fates

    Sad odmah valja čim je free, a? Bagra jedna.

    Inače, novi video:
    Summoner Walkthrough

  27. #27
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    May 2009
    Lokacija
    Koprivnica
    Postova
    1.385

    Re: League of Legends - Clash of Fates

    Ja se slažem sa Outmindom... kad je igrica free odma dobiješ neki dojam da nevalja... ako ništa drugo, uvijek dobiješ neku sumnju ako t netko daje nešto besplatno. A logika ti kaže da ako je igrica besplatna, ODAKLE IMA PARE ZA ODRŽAVANJE I FIXANJE ? Zato je WoW tako popularan makar glup... jer se brinu o igrici. Nama koi neamo novce je glup npr tj meni . Al opet je number 1
    Moram dodat u svoj opis da inače ne pišem slovo ć.

  28. #28
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340

    Re: League of Legends - Clash of Fates

    Sasvim je normalno da će svatko zdrav svoj rad i zalaganje naplatiti, bilo kroz sam proizvod, naknadnu reklamu ili na treći način.
    Besplatni proizvod jest loš, jer je u startu neperspektivan, te je u njega bilo i biti će uloženo manje truda i vremena.
    Zato ne postojiSdobar besplatni mmorpg. Sve su to bugovite, loše, nesadržajne igre koje nisu ni na tračku mmo kvalitete poput Warcrafta, Warhammera i Lotra.
    Ukoliko ste do sad igrali samo besplatni mmo, vi još uvijek nemate predodžbu o žanru. Jednostavno to nije to, niti približno.

  29. #29

    Re: League of Legends - Clash of Fates

    Khm, dakle.

    Preview koji stavlja dosta stvari u perspektivu... obavezno pogledati, posebno ako niste pratili igru do sada:
    http://www.gametrailers.com/video/previ ... e-of/53811

  30. #30
    Senior Member Small step for mankind Gothmog's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Dorthonion
    Postova
    2.287

    Re: League of Legends - Clash of Fates

    = Citat = Izvorno postao W3DR4N
    Sasvim je normalno da će svatko zdrav svoj rad i zalaganje naplatiti, bilo kroz sam proizvod, naknadnu reklamu ili na treći način.
    Besplatni proizvod jest loš, jer je u startu neperspektivan, te je u njega bilo i biti će uloženo manje truda i vremena.
    Zato ne postojiSdobar besplatni mmorpg. Sve su to bugovite, loše, nesadržajne igre koje nisu ni na tračku mmo kvalitete poput Warcrafta, Warhammera i Lotra.
    Ukoliko ste do sad igrali samo besplatni mmo, vi još uvijek nemate predodžbu o žanru. Jednostavno to nije to, niti približno.
    Nevjerojatno, opet se slazem s tobom...tu se nesto cudno dogadja...

    M5A97 R2.0//FX6300@3,8GHz//CM Hyper 212 Evo//Kingmax 8GB RAM//F3 1TB//ATI ASUS R9 280 3GB DDR5//Chieftec 550W//Thermaltake Soprano//Dell U2312HM 23"//Logitech G11//Razer Diamondback

Slične teme

  1. League of Legends: ESL Balkans League
    By Čux in forum ESL Hrvatska
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 30-08-2013, 09:14
  2. League of Legends: Fun Cup #6
    By Čux in forum ESL Hrvatska
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 21-12-2012, 18:50
  3. League of Legends Balkan League kvalifikacije
    By Čux in forum ESL Hrvatska
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 13-08-2012, 22:33

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •