Stranica 1 od 3 123 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 30 od 66

Tema: Bolesti

  1. #1
    Senior Member Fight fire with fire
    Datum registracije
    Jan 2006
    Postova
    10.135

    Bolesti

    Ponukan novom epidemijom gripe (gogogo piggy), dosao sam do zelje da otvorim topic o bolestima.Od cega najvise tj najcesce bolujete? jer prohodate te neke manje bolesti ili ipak ostajete doma i chillate se cjele dane?
    ja eto nisam posteno bio bolestan vec 3-4 godine, nekako od polugodista 8. osnovne pa do sada (3 srednje). No najvise sam mrzio imati temeraturu (onak visoku 39-40-41) jer sam se stalno osjecao ko sranje te nisam mogao ici van

    potrazio sam pod boelsti u search i nista se nije pokazalo, ako neko ima neki link na temu neka ostavi pa da lockamo

  2. #2
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Oct 2008
    Lokacija
    Kising lovers and Haters. I love them <3
    Postova
    3.270

    Re: Bolesti

    Najčečće bolujem od Upale Pluća (Pneumonie). Svakih cca 5 do 6 mjeseci ju dobivam

    *MSN me trenutno jebe u mozak pa sam rijetko na njemu*

  3. #3
    Administrator God from the machine
    Datum registracije
    Mar 2007
    Lokacija
    Chicago
    Postova
    20.497

    Re: Bolesti

    Par puta godišnje neke manje upalice i ne ozbiljne temperature, baš kao i sad (37.6), a to volim prečilat doma
    [center:chmelrcv][/center:chmelrcv]
    [center:chmelrcv]BITCH, IT IS 5:30![/center:chmelrcv]

    -kazem ti, nisu sredeni.

  4. #4
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Jul 2008
    Lokacija
    Nova Gradiška
    Postova
    6.248

    Re: Bolesti

    Ne bolujem. Zbilja, ne sjećam se kad sam zadnji put bio bolestan. (Nedavnu...probavnu smetnju nakon Sushija ne računam jer je vjerojatno bio toksičan)

  5. #5

    Re: Bolesti

    ja čuti da gripa svinje širiti se i da ljudi strahovati. moja obitelj u svoja zemlja već imati nekoliko mrtvi ljude od to i ja se boje da to ne stići i u ova zemlja.

  6. #6
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Jul 2008
    Lokacija
    Nova Gradiška
    Postova
    6.248

    Re: Bolesti

    So wai, ti si Meksikanac?
    Ima tu jedan koji traži grande muchachose.

  7. #7
    Junior Member Plants Vs Zombies EdiN:)'s Avatar
    Datum registracije
    Apr 2009
    Lokacija
    Gradacac
    Postova
    20

    Re: Bolesti

    Manje prehlade tokom godine .

    A ova epidemija Mexicom , hmmm samo je na njihovom prostoru smrtonosno , nigdje drugo :S

    Nadam se da ce naci lijek , ili da ce se epidemija zaustavit

  8. #8

    Re: Bolesti

    = Citat = Izvorno postao Hellboy
    So wai, ti si Meksikanac?
    Ima tu jedan koji traži grande muchachose.
    ne, u meksiko tamo ima i više mrtvi čovjek.

  9. #9
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Jun 2008
    Lokacija
    Široki Brijeg
    Postova
    2.551

    Re: Bolesti

    Zna me uhvatiti gripa, ali nije odavno.
    Doduše, imao sam upalu pluća prije godinu i pol, tako da sam skoro mjesec dana ležao u kući.

  10. #10
    Moderator My way or the highway Grim's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2007
    Postova
    7.823

    Re: Bolesti

    Nisam bio bolestan od svoje seste godine zivota...
    "Fornicate and take drugs against the terrible strain of idiots who govern the world."
    - Albert Szent-Gyorgy

  11. #11
    Moderator My way or the highway Raz's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2009
    Postova
    9.692

    Re: Bolesti

    U zadnje sam vrijeme često znao dobit upalu uha, no osim toga ništa drugo već dosta vremena.

  12. #12

    Re: Bolesti

    prije sam svakih mjesec dana imo laringitise i bronhitise, sada je to rjeđe svakih 3-4 mjeseca
    Drugs Bunny
    = Citat = Izvorno postao Hellboy
    Uključit ću i roditelje te ekipe ako bude trebalo, jer sam siguran da će biti ponosni kad saznaju da im sinovi maltretiraju ljude okolo na internetu kad i gdje stignu te će sigurno biti oduševljeni kad čuju što planiram poduzeti u vezi toga.

  13. #13

    Re: Bolesti

    Kronični bronhitis, mrzim ga.
    = Citat = Izvorno postao Kid A
    Bar si ti svake nedelje ne fiksas mozak najgorim smecem otkako je civilizacije

  14. #14

    Re: Bolesti

    = Citat = Izvorno postao Hellboy
    Ne bolujem. Zbilja, ne sjećam se kad sam zadnji put bio bolestan. (Nedavnu...probavnu smetnju nakon Sushija ne računam jer je vjerojatno bio toksičan)
    Također... pod pretpostavkom da pod bolest misliš sve što je trajalo duže od jedan dan.

  15. #15

    Re: Bolesti

    Jedina bolest što sam u zadnje vrijeme imao je bila neka gripa prije par mjeseci, prije toga ništa godinama i zbog toga sam jako sretan.
    "O, words are poor receipts for what time hath stole away."
    - John Clare, Remembrances

  16. #16

    Re: Bolesti

    = Citat = Izvorno postao Electronic_Existance
    = Citat = Izvorno postao Hellboy
    So wai, ti si Meksikanac?
    Ima tu jedan koji traži grande muchachose.
    ne, u meksiko tamo ima i više mrtvi čovjek.
    ti boluješ od nepismenosti...

  17. #17

    Re: Bolesti

    = Citat = Izvorno postao sabbath32
    = Citat = Izvorno postao Electronic_Existance
    = Citat = Izvorno postao Hellboy
    So wai, ti si Meksikanac?
    Ima tu jedan koji traži grande muchachose.
    ne, u meksiko tamo ima i više mrtvi čovjek.
    ti boluješ od nepismenosti...
    moj prijatelj mi reći da napišem: "ti si jebeni majmun". ja ne htjeti vrijeđati, ali on meni reći da ti biti loš prema ja.

  18. #18
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Apr 2008
    Lokacija
    Sesvete
    Postova
    1.111

    Re: Bolesti

    Zub. Samo prokleti zub.
    Stalno mi se rade faking vrećice sa gnojem iznad 6-ice, no nadam se da će ovaj put to riješit jednom zauvijek

  19. #19
    Guest

    Re: Bolesti

    Imam prirođen krivi rast nosne kosti...zbog koje imam otežano disanje na jednu nosnicu...i zbog toga imam ceste glavobolje i zacepljen nos...

    To vec traje godinama...zbog neiskusnih lijecnika...koji su stalno dijagnosticirali alergiju...pa mi je sad nedavno jedan kvalitetan lijecnik iz zg-a dao pravu dijagnozu...

    Nadam se da ce te visegodisnje muke biti rijesene u 7-mom mjesecu kada idem na operaciju...nemate pojma koliko sam sretan zbog toga...zamislite si kako vam ide na živce kad imate zacepljen nos par dana kada ste prehlađeni....e sad si zamislite kako je meni živjeti s tim sad vec 20 godina a kao bonus na to dobivaš svakok drugog dana glavobolje za koje ti pomaže samo opasno jak ketonal

  20. #20
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Aug 2008
    Postova
    2.168

    Re: Bolesti

    Dok sam bio klinac sam cesto oboljevao od bronhitisa.Ovu zimu sam samo imao samo gnojnu anginu.

  21. #21
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Postova
    9.747

    Re: Bolesti

    @amd
    To su ti sigurno u Zaboku govorili da je alegija, jelda? Ono, mnogi imaju loša iskustva s njima. Pogotovo kod lomova kostiju. Gotovo da nema nekog kome su isprve složili kosti kako spada. Ili uopće. Ja sam valjda imao sreće kad sam išao na estetsku operaciju tamo.
    = Citat = Izvorno postao Praetorian the Wise
    Ma "nove" igre su sto puta bolje od "starih". Napredovale su u apsolutno svemu, oni koji govore da su stare igre bolje lažu sami sebe.

  22. #22
    Guest

    Re: Bolesti

    = Citat = Izvorno postao KingMortal
    @amd
    To su ti sigurno u Zaboku govorili da je alegija, jelda? Ono, mnogi imaju loša iskustva s njima. Pogotovo kod lomova kostiju. Gotovo da nema nekog kome su isprve složili kosti kako spada. Ili uopće. Ja sam valjda imao sreće kad sam išao na estetsku operaciju tamo.
    Ma poserem se po tom Bračaku...tolko nezainteresirano osoblje da je to strašno...

    Kada sam stigao u zg doživio sam preporod.Nezamisliva je razlika između znanja i odnosa liječnik-pacijent.

    Frajer me filao s tabletama za alergiju bez da me poslao na alergološko testiranje....pa da bi mi dijagnosticirali tumor....katastrofa...

    Rekao nikad više...tolko love uloženo u obnovu bolnice a osoblje je za ispod nule.

  23. #23
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Postova
    9.747

    Re: Bolesti

    Jednom sam tamo išao s frendom koji je porezo ruku i hodali smo 10 minuta dok smo našli nekog doktora.
    A da tek vidiš "hitnu" u Konjščini... Da mi je buraz mogao iskrvarit nasmrt tamo kad smo ga furali, definitivno bi kolko su nesposobni. Svatko dobije diplomu...
    = Citat = Izvorno postao Praetorian the Wise
    Ma "nove" igre su sto puta bolje od "starih". Napredovale su u apsolutno svemu, oni koji govore da su stare igre bolje lažu sami sebe.

  24. #24
    Senior Member You have been warned cham3leon's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    18.414

    Re: Bolesti

    Ja sam od rođenja svako malo patio od upale grla koja je s vremenom postajala sve jača. Na kraju sam pio one Silapene, i to mrcine od 1000mg koje jedva progutaš jer mi je to jedino uspješno djelovalo.

    Nakon toga sam otišao na specijalistički pregled kod jedne renomirane otorinolaringologinje u Selce. Jedan pregled kod nje mi je vrijedio koliko dvadeset pregleda kod ostalih idiota u Rijeci. Na kraju mi je dala da pijem ovo. Broncho Munal je zaista sjajan lijek, to je zapravo podizač imuniteta koji se uzima jednom dnevno na nekoliko tjedana, zatim s razmakom od par mjeseci opet.

    Ne znam ostavlja li trajne posljedice na imunitet (poboljšanje, naravno) nakon što se prestane u potpunosti uzimati, ali sam na terapiji s tim lijekom već oko godinu dana, i imao sam samo jednu jedinu, i to prilično sitnu upalu grla. Super stvar. Samo što ga nema kod nas za kupiti, nego u Sloveniji

  25. #25
    Senior Member Giant leap for forum FaTaL_mRkvA's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Postova
    3.701

    Re: Bolesti

    Uhvati me prehlada dvaput godišnje...alergičan sam na pelud.
    Dijagnosticirali su mi neku malu slabu astmicu prošle godine.
    Ništa mi astma ne smeta, i još dobijem zbog toga 2-3 boda za upis u srednju.

  26. #26
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jun 2008
    Lokacija
    Mostar/Мостар
    Postova
    1.014

    Re: Bolesti

    gori tebi?

  27. #27
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Nov 2006
    Lokacija
    Svinjski anus
    Postova
    2.707

    Re: Bolesti

    često imam angine, ali nedam svoje krajnike van
    Ljudi koji je film o nekom liku s maskom koje je zamrznit oko tisuću godina onda oživi i kao oni su u svemiru onda on kolje cijelu posadu broda pa prezivjeli bjeze pa ga ubiju pa maska padne u vodu ovi su misli da je meteor ali su stavili masku i

  28. #28
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Jul 2008
    Lokacija
    Nova Gradiška
    Postova
    6.248

    Re: Bolesti

    Lawl, moji krajnici su napustili moje grlo davne 1997. I ne fale mi.

  29. #29

    Re: Bolesti

    = Citat = Izvorno postao LinkEX
    Uhvati me prehlada dvaput godišnje...alergičan sam na pelud.
    Dijagnosticirali su mi neku malu slabu astmicu prošle godine.
    Ništa mi astma ne smeta,Si još dobijem zbog toga 2-3 boda za upis u srednju.
    ??? zaš

  30. #30
    Moderator Fight fire with fire Deadwalker's Avatar
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    13.180

    Re: Bolesti

    stvarno se ne sjecam kada sam zadnji puta bio nesto bolestan. Priznajem, ja i moj nos smo cesto "posvađani", al to je samo u proljece radi alergije na pelud. Inace, imam dosta jaki imunitet te se rijetko razbolim
    "Death smiles at us all. All a man can do is smile back."


Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •