Stranica 2 od 2 PrvaPrva 12
Prikazujem rezultate 31 do 55 od 55

Tema: Hrvatska na vrhu online igre

  1. #31
    Junior Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Feb 2009
    Postova
    19

    Re: Hrvatska na vrhu online igre

    ja bi volio da se to ostvari...odlicno napisano...evergrin i ostale emisije su potpuni promasaj....dok bi im gaming program digao gledanost i to puno... sta mislite kako bi oni mogli sjebat novu ili rtl da stave termin od 10-12 navecer...pa to bi bila pustos na novoj i rtl svi bi samo HRT gledali...

  2. #32
    Senior Member You have been warned cham3leon's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    18.414

    Re: Hrvatska na vrhu online igre

    Kažem, ne znam koliko bi takva emisija bila gledana. To što je jedina takva ne znači da bi odmah imala vrhunsku gledanost, ali svakako bi bila više gledana od nekih HRT-ovih promašaja. Ipak mi nismo Koreanci.
    I ponavljam, HRT-u se beje za gledanost jer su državna firma, a u državnoj firmi uglavnom nikog nije briga za ništa. Oni dobivaju iste pare bez obzira na gledanost. A ove komercijalne valjda privuku više pozornosti kad pristupaju interaktivnoj zabavi poput krapinskih pračovjeka.

  3. #33

    Re: Hrvatska na vrhu online igre

    Iskrene čestitke ekipi, posebno jer su bili u žešćoj konkurenciji.

    Što se tiče emisije... sada bi bilo pravo vrijeme za ponovno pokušati tako nešto, kad bi ikoga boljela briga za nas gamere, osobe čiji status Nova TV stalno potkopava nekakvim kontra-gamerskim izjavama raznih kvazi-stručnjaka (ironično, budući da su oni nekada imali emisiju o gamingu). Iskreno, ako je Modul 8 bio išao prije toliko godina i to još na DRŽAVNOJ televiziji, onda stvarno ne vidim zašto nešto slično ne bi moglo i sada ići (neka budu konzole ako treba, nema veze, samo da ima zastupljenosti). Ali nećemo u OT sada.

  4. #34
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Dec 2006
    Lokacija
    Behind the blue eyes
    Postova
    7.757

    Re: Hrvatska na vrhu online igre

    To je kod njih gledano a kod nas ne iz očita tri razloga :

    - Imaju eSports, mi ga zasad nemamo ( s ostatkom Europe i SAD-a)

    - J.Koreja je doživla tehnološki "boom" sredinom 90'tih, a igre su , sretnim okolnostima ljudima koji su ostali bez posla (tehnološki višak) postale - lagani novac. Kako pitate se?

    Otvaranjem PCBang-ova. Kod nas u narodu poznate kao igraone. U J.Koreji je praktički tih 90tih preko noći, kao gljive poslje kiše, osvanulo tisuće i tisuće igraonica koje su osnovali isti ti ljudi koji su prije radili u nekim tvornicama i slično. Sve je to skupa dovelo do kompetativnosti koja se prenjela i na veliku želju za pobjedom na virtualnim bojištima.

    - Drukčija kultura.

  5. #35
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    zagreb
    Postova
    4.337

    Re: Hrvatska na vrhu online igre

    sta vam je toliko trebalo da objavite da su osvojili?

  6. #36
    Administrator My way or the highway W1k1n6's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    45,8/16 stupnjeva
    Postova
    7.146

    Re: Hrvatska na vrhu online igre

    = Citat = Izvorno postao hydrogen
    ja bi volio da se to ostvari...odlicno napisano...evergrin i ostale emisije su potpuni promasaj....dok bi im gaming program digao gledanost i to puno... sta mislite kako bi oni mogli sjebat novu ili rtl da stave termin od 10-12 navecer...pa to bi bila pustos na novoj i rtl svi bi samo HRT gledali...
    Teško da bi bilo pustoši zbog gamerske emisije, pogotovo u tom terminu, velika većina gledatelja telke daleko je sklonija bilo čemu nego gamingu. Sve gamerske emisije kod nas propale su baš zbog pada gledanosti, Modul 8, Playbox, pa čak i Hugo koji je (uvjetno rečeno) bio daleko najgledanija emisija tog tipa. Ipak, svejedno mislim kako bi jedna kvalitetna gamerska emisija u nekom popodnevnom terminu mogla proći kada bi je vodili pravi ljudi na pravi način i slažem se da bi to trebalo biti na HTV-u kojemu svi uredno plaćamo pretplatu pa ne mora čitavu programsku šemu temeljiti na lovi od reklama poput Nove i RTL-a. Ako su već stvorili negativnu klimu svojim pamfletima a nisu uspjeli niti jednog gamera odvratiti od gaminga, onda bi im bilo pametno napraviti gamersku emisiju koja bi uz ostalo pomogla i pri edukaciji roditelja da ne daju igrati Postal klincima od 3 godine, te promovirati kupovinu originalnih igara obzirom da na kutijama uredno piše za koju je dob koja igra primjerena. Postoji puno razloga zbog čega bi državnoj televiziji jedna zabavna gamerska emisija s laganim edukativnim karakterom trebala biti zanimljiva, ali i korisna svekolikom pučanstvu naše zemlje. Dok se takvo što ne desi, prijenosi MP mečeva za sada su još teški SF.
    Pratite nas na Facebooku i Twitteru!

  7. #37
    Junior Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Feb 2009
    Postova
    19

    Re: Hrvatska na vrhu online igre

    slazem se!!! program bi trebao bit zabavan svima a ne samo odraslima ili maloj djeci koji se uzive u crtice... mi stariji nemamo sto gledati na TV-u...samo repriziraju serije i filmove koje smo pogledali vec 100 puta a o reklamama da ni nepricam...ali dok neko ne napravi prvi korak mi mozemo samo sanjati o gaming emisiji

  8. #38
    Senior Member You have been warned cham3leon's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    18.414

    Re: Hrvatska na vrhu online igre

    Slažem se s W1kom, ali treba obratiti pozornost na to da HRT uopće ne zanima eventualna gledanost takve emisije. Ne znam koliko je M8 bio gledan, ali svakako ne može biti manje gledan od onog evergreena koji je ostvario užasnu gledanost.

    Kao drugo, HRT-ovo programsko vijeće se sastoji od ljudi u pedesetim godinama koji u životu nisu vidjeli igru, pa ih ni najmanje ne zanima takav sadržaj. I još zbog ove jezive propagande Nove TV imaju i predrasude vjerojatno. Jednog dana ćemo vjerojatno vidjeti tako nešto, ali bit će to vrijeme u kojem su igre potpuni mainstream, a naš puk će ih tek otkriti, i opet ćemo biti seljačine naspram ostatka svijeta.

  9. #39
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Apr 2008
    Lokacija
    Under ur bed
    Postova
    5.938

    Re: Hrvatska na vrhu online igre

    = Citat = Izvorno postao cham3leon
    Slažem se s W1kom, ali treba obratiti pozornost na to da HRT uopće ne zanima eventualna gledanost takve emisije. Ne znam koliko je M8 bio gledan, ali svakako ne može biti manje gledan od onog evergreena koji je ostvario užasnu gledanost.

    Kao drugo, HRT-ovo programsko vijeće se sastoji od ljudi u pedesetim godinama koji u životu nisu vidjeli igru, pa ih ni najmanje ne zanima takav sadržaj. I još zbog ove jezive propagande Nove TV imaju i predrasude vjerojatno. Jednog dana ćemo vjerojatno vidjeti tako nešto, ali bit će to vrijeme u kojem su igre potpuni mainstream, a naš puk će ih tek otkriti, i opet ćemo biti seljačine naspram ostatka svijeta.
    HRT- apsolutno nikako nije briga za mladež, svaki program za mlade stavljaju u najmanje moguće gledane termine.
    I haven't reported my missing credit card to the police because whoever stole it is spending less than my wife

  10. #40
    Junior Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Feb 2009
    Postova
    19

    Re: Hrvatska na vrhu online igre

    = Citat = Izvorno postao ScorpiuS
    HRT- apsolutno nikako nije briga za mladež, svaki program za mlade stavljaju u najmanje moguće gledane termine.

    da to sam i ja primjetio...oni stavljaju nedeljom one emisije...prizma, meta i sta ja znam u 10 ili 11h a pezici se dizu u 6h ujtro...stvarno nema logike...nek im to stave u 8 a nama oslobode termin u 10h ujtro...dicu se ja i malo raniej za gaminga emisiju...xD

  11. #41
    Junior Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Feb 2009
    Postova
    19

    Re: Hrvatska na vrhu online igre

    e ljudi sad sam se sjetio..prije mozd 2-3 mjeseca i vise je bila emisija na HRT o igricama...ustvari o WoW-u mozd je neko gledo...kako se to igrice rade itd, ono kako dostavlaju i tako to... nisam gledo cijelu igro sam dotu pa sam malo onak skico...ako nisam nest dobro napio neka me neko ospravi...kad bi tako svaki dan ili jedamput tjedno neku emisiju stavili bilo bi cist ok...ali en o pravljenju igrica nego o igranju...xD

  12. #42
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Dec 2006
    Lokacija
    Behind the blue eyes
    Postova
    7.757

    Re: Hrvatska na vrhu online igre

    Igrice

  13. #43
    Junior Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Feb 2009
    Postova
    19

    Re: Hrvatska na vrhu online igre

    vise niko nema predloga'??

  14. #44
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Dec 2006
    Lokacija
    Behind the blue eyes
    Postova
    7.757

    Re: Hrvatska na vrhu online igre

    = Citat = Izvorno postao hydrogen
    vise niko nema predloga'??
    I da ima, misliš li da bi to promjenilo modus operandiu glavama naših TV giganta?

  15. #45
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Dec 2006
    Lokacija
    Behind the blue eyes
    Postova
    7.757

    Re: Hrvatska na vrhu online igre

    Šteta što nemogu editirati no ovo moram postati, sorry za double post.


    Dobro je rekao W1k1n6, ovo je za nas SF :


    Preko mobitela pratiti uživo eSports live kanale :

    Vf0cjyzbaYs


    Predobro.

  16. #46
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Apr 2008
    Lokacija
    Under ur bed
    Postova
    5.938

    Re: Hrvatska na vrhu online igre

    = Citat = Izvorno postao ReiKo
    Šteta što nemogu editirati no ovo moram postati, sorry za double post.


    Dobro je rekao W1k1n6, ovo je za nas SF :


    Preko mobitela pratiti uživo eSports live kanale :

    Vf0cjyzbaYs


    Predobro.
    Svi hrvatski mobilni operateri bi ti opustošili račun u roku od 2 sekunda kada bi to napravili ovdje.
    I haven't reported my missing credit card to the police because whoever stole it is spending less than my wife

  17. #47
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Dec 2006
    Lokacija
    Behind the blue eyes
    Postova
    7.757

    Re: Hrvatska na vrhu online igre

    = Citat = Izvorno postao ScorpiuS
    = Citat = Izvorno postao ReiKo
    Šteta što nemogu editirati no ovo moram postati, sorry za double post.


    Dobro je rekao W1k1n6, ovo je za nas SF :


    Preko mobitela pratiti uživo eSports live kanale :

    Vf0cjyzbaYs


    Predobro.
    Svi hrvatski mobilni operateri bi ti opustošili račun u roku od 2 sekunda kada bi to napravili ovdje.
    That's my point mate.

  18. #48
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Feb 2006
    Postova
    114

    Re: Hrvatska na vrhu online igre

    = Citat = Izvorno postao cham3leon
    Baš me zanima jesu li oni bili gosti u Dobro Jutro Hrvatska, Globalnom sijelu ili sličnim emisijama gdje pozivaju naše raznorazne osvajače medalja sa raznoraznih natjecanja.

    Neće ti toga biti jer kod nas se smatra da je gejmanje OK do 10 godine starosti, a nakon toga ako još pereš si lagano slučaj za psihijatrijsko promatranje.
    Što se tiče Globalnog sijela, tamo je i bolje da se ne pojaviš kao gamer, jer u toj emisiji se uglavnom pojavljuju samo čudaci i tome srodni. ))

  19. #49
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Oct 2008
    Lokacija
    Kising lovers and Haters. I love them <3
    Postova
    3.270

    Re: Hrvatska na vrhu online igre

    = Citat = Izvorno postao ReiKo
    @ Commander Dawg


    Na youtubeu jedna dva veoma kvalitetna i dobrodušna dečka pod nickovima "Jon747" i "Nevake" svaki dan uploadaju sve što se može vidjeti na TV-u od Korejskog profesionalnog elektroničkog sporta.

    Zanima te Tekken? Njega svako malo stavlja "Jon747"

    http://www.youtube.com/profile?user=Jon ... ery=Tekken

    I to Tekken CRASH.

    Uživaj.
    Hvala care

    Kad sam malo bolje razgledao kojih 20-ak filmića... Iskreno ne čini mi se da su neki teški fakeri.
    Npr. Igraju ono više manje jedno te istim pokretima koji mogu ić do beskonačnosti tj. dok ne skinu sav health. Što je ono za mene n00bovski. To je ko da su uzeli onog sumo-hrvaća i roknuli po ''dole-desno, trokut+krug'' što trenutno radi jedan napad koji traje do... beskonačnosti. Dok npr. kad se okupi malo poveća ekipica kod mene na plejka party kad se igra Tekken 4. To su ono... smrtonosni komboi. Dakle kombo koji nakon završetka tog komboa imaš 1mm healtha. Oke... razlika je kod igranja plejke i one ogromne konzole na tim japanskim natjecanjima. Al za boga miloga ako su kakti ''profići'' kaj nebi mogli onda npr. uzet King-a i drapit onaj njegov kombo odmah na početku. Mislim moja najčešča taktika je onaj udarac kaj stun-a (lijevo pa krug) pa odmah na onaj badasskombo. Em jebenije izgleda em kraće runda traje. Si siguran ReiKo da je to ono... profesionalna liga?

    *MSN me trenutno jebe u mozak pa sam rijetko na njemu*

  20. #50

    Re: Hrvatska na vrhu online igre

    Jo, kako nitko to ne shvaća. Ne cilja se na to da bude predstava za publiku, već se radi ono što funkcionira i što ima najveću šansu da utječe negativno na živce suparnika. Masivni kombo kažeš? Fulaš jedan potez i neprijatelje te satre svojim combo potezom. Jednostavno, koriste se potezi koji su jednostavno, učinkoviti i nose minimalni rizik za igrača kojih ih izvodi, a ne koji su najviše "flashy" kako bi se zadovoljila publika.

  21. #51
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Oct 2008
    Lokacija
    Kising lovers and Haters. I love them <3
    Postova
    3.270

    Re: Hrvatska na vrhu online igre

    Ali izgleda prokleto jadno. Ko da klinci stišču koje god tipke bitno da udare protivnika.

    *MSN me trenutno jebe u mozak pa sam rijetko na njemu*

  22. #52
    Senior Member You have been warned cham3leon's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    18.414

    Re: Hrvatska na vrhu online igre

    Moja omiljena taktika za Tekken

  23. #53
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Oct 2008
    Lokacija
    Kising lovers and Haters. I love them <3
    Postova
    3.270

    Re: Hrvatska na vrhu online igre

    = Citat = Izvorno postao cham3leon
    Moja omiljena taktika za Tekken

    *MSN me trenutno jebe u mozak pa sam rijetko na njemu*

  24. #54
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    zagreb
    Postova
    4.337

    Re: Hrvatska na vrhu online igre

    pseto gledaj to s druge strane , jel ti vidiš nogometaše kako npr. u finalu lige prvaka izvode finte i zahebavaju se s loptom , ne? jako rijetko to rade , ista stvar u tekenu , igraju za pare i idu na sigurno , ne žele riskirati

  25. #55
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Oct 2008
    Lokacija
    Kising lovers and Haters. I love them <3
    Postova
    3.270

    Re: Hrvatska na vrhu online igre

    tako gledano ok. Imaju zgodne trebe pokraj sebe dok igraju mamicu im.

    *MSN me trenutno jebe u mozak pa sam rijetko na njemu*

Slične teme

  1. Odgovora: 14
    Posljednji post: 17-03-2010, 12:07
  2. Barca na vrhu svijeta!
    By Niko Bellic in forum Genetski modificirani krpelji
    Odgovora: 44
    Posljednji post: 25-12-2009, 11:53

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •