Stranica 3 od 16 PrvaPrva 1234513 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 61 do 90 od 467

Tema: "Fenomen Twilight"

  1. #61

    Re: "Fenomen Twilight"

    Eo taman pogledo film ; nie me se pretjerano dojmio al nemogu ni rec da mi je smece . Po meni ima par dobrih scena i svijetlih strana filma kao sto su ; Alice , onaj njen vampir Jasper ( mislim ) , vampirski klanovi , scena kad alice skace na onog bed gaj vampira ... Isto tako ima par stvari koje su mi cisto smece ; vampir sa šljokicama ( iako ne korisim š,č,ć,ž, moro sam naglasit ovo Š) , glavni glumci , neke nejasne stvari ( zasto Edward svima cita misli samo nemoze Belli - valjda se ovako zove )...

    Odo potrazit knjigu da citam ...
    Neki nikako ne mogu da shvate da oni koji se smiju najviše pate...

  2. #62
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Jun 2008
    Lokacija
    Široki Brijeg
    Postova
    2.551

    Re: "Fenomen Twilight"

    = Citat = Izvorno postao Faint Smile
    scena kad alice skace na onog bed gaj vampira ...
    Da, ta scena je i meni bila odlična.
    Kad mu zavrne vrat.

  3. #63

    Re: "Fenomen Twilight"

    [quote=###DK###]
    = Citat = Izvorno postao "Faint Smile":2gi2d787
    scena kad alice skace na onog bed gaj vampira ...
    Da, ta scena je i meni bila odlična.
    Kad mu zavrne vrat. [/quote:2gi2d787]
    E da , a sve u svemu ona Alice mi je najjaci dio filma , cjela njena licnost ...
    Neki nikako ne mogu da shvate da oni koji se smiju najviše pate...

  4. #64
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Pakao
    Postova
    4.571

    Re: "Fenomen Twilight"

    = Citat = Izvorno postao W1k1n6
    Baš nemate smisla za romantiku. Curice oduvijek vole lijepe drage dečke s nekom mističnom crnom crtom i to ih pali sve do trenutka dok ih mračna strana milog bića jednog dana ne prebije, obično dođu sebi tek kad to postane svakodnevni kućni običaj. Dakle vampir ovdje ima preneseno značenje, radi se o momku koji bi želio biti nježan i pažljiv s curama ali ga zapravo jedino uzbuđuje kad ih tresne par puta u zid i odgrize im uho.
    hoces reci da glavni čar ima moj osobnost?

  5. #65
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    1.566

    Re: "Fenomen Twilight"

    glumci - isti loš izbor glavnih kao u novijim ratovima zvijezda (hayden i natalie. natalie je dobra ali ju je ovaj uništio) tako i ovdje. ženska samo uzdiše, ima dublji glas od lika. dok on cijelo vrijeme meni izgleda kao da mora srati....al jako ga je stislo. jedini su dobri bili njen ćale i njegov i to čisto zato što volim takve vrste likova u filmovima. nadalje... radnja - odmah počinjem s onom "on blješti na suncu" ... on blješti na suncu i kaže da je ružan, ona mu kaže "ne, prekrasan si" ugl. odgledao sam takav film već milijun puta samo su ovdje odlučili napraviti preokret u vidu "hej....bare with me...ajmo ih sve učiniti vampirima" ne...ček i taj film sam pogledao, zvao se intervju s vampiorm, zvao se x-men zvao se "svaka tinejdžerska ljubavna drama ikad". jedino je intervju s vampirom imao dobru priču, a x-men hugha i specijalne efekte koje ovaj nema btw
    jedina iskupljujuća karakteristika je soundtrack tu nemam šta prigovoriti. istina, uništili su mi supermassive black hole za sva vremena onom scenom mutavom - "igramo sinkronizirano s gromovima da se ne čuje kako lopte udaraju u palicu"
    twilight je loš film, premda shvaćam zašto ga ljudi vole i koji ga ljudi vole... ali jbg šta je najgore, snimaju nastavke
    nisam zadovoljan. još sam se budala išao zanimati za to, tako da ne ispadne da blebećem bezveze pa sam bogac morao saznati i ostatak te sumračne sage.
    dio mene je umro
    Start wearing purple for me nOOOOOOoooooooooooowwwwwwww.

  6. #66
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Nov 2006
    Lokacija
    Iza ugla
    Postova
    2.780

    Re: "Fenomen Twilight"

    valjda sam ja jedan od malobrojnih pripadnika muskog roda koji je procitao spomenutu knjigu.Iskreno,knjiga cak ni nije tako losa...pisana je jako jednostavno i dosta je zanimljiva.
    Zasto ga cure vole?
    Valjda zato sto je olicenje savresnog decka,decka kojeg bi svaka cura pozeljela...

  7. #67
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Albonian Asylum
    Postova
    8.050

    Re: "Fenomen Twilight"

    da joj gricka vrat ?
    to je istina, pošto većina žena dobiva senzualno iskustvo ako joj se "gricka" vrat

  8. #68
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Apr 2008
    Lokacija
    Zagreb-Lanište/ Šibenik
    Postova
    1.665

    Re: "Fenomen Twilight"

    iako ih u stvarnosti pošalju u neku stvar (ne, neznam iz osobnoh iskustva)
    vaik ludlo

  9. #69
    Moderator God from the machine Kid A's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2009
    Lokacija
    5-HT2A
    Postova
    21.916

    Re: "Fenomen Twilight"

    [quote=Dreamer Deceiver]film je teško sranje, i svako žensko razmišljanje o tome kako je taj film kul, te kako je kul onaj wannabe badass motherfucker u ulozi glavnog vampira s ružnom wannabe badass frizurom, wannabe isprebijanom badass facom te sa glitter efektom na koži ako se previše sunča ne uzimam u obzir.
    Film je smeće, knjiga je smeće i sve šta se prodava pod tom licencom je prokleto smeće.

    I da,
    = Citat = Izvorno postao "Stephen King":33rv18pj
    S“Both Rowling and Meyer, they’re speaking directly to young people… The real difference is that Jo Rowling is a terrific writer and Stephenie Meyer can’t write worth a darn. ”
    [/quote:33rv18pj]
    Svaka cast...slazem se s tobom
    = Citat = Izvorno postao flander Pregledaj post
    kolko se sjećam u First class Xavier je pokušao navest Magneta da ne napravi neku pizdariju, dakle isti klinac je i mind kontrol i čitanje misli

  10. #70
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Nov 2006
    Lokacija
    Iza ugla
    Postova
    2.780

    Re: "Fenomen Twilight"

    da joj gricka vrat ?
    to je istina, pošto većina žena dobiva senzualno iskustvo ako joj se "gricka" vrat
    vidim da uopce nisi upucen u tematiku,tako da nemoj ostavljati glupe komentare

    gle,edward cullen je pojam savrsenog lika.Ima sve...ali sve...mozda u filmu se ne vidi koliko je savrsen,ali njegovo savrsenstvo je opisano u knjizi.Toliko je savrsen da bi prosjecan muskarac poceo misliti za sebe da je ispodprosjecan.pada ti samopouzdanje.Zato ga i vole.

  11. #71
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Sep 2007
    Lokacija
    Lokacija
    Postova
    2.105

    Re: "Fenomen Twilight"

    ovo ti je najlosija finta do sad

    pancakes are my business...and business is good

  12. #72
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Nov 2006
    Lokacija
    Iza ugla
    Postova
    2.780

    Re: "Fenomen Twilight"

    i veoma glupa i nepotrebna...

  13. #73
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Oct 2008
    Postova
    1.981

    Re: "Fenomen Twilight"

    i jbno smijesna

  14. #74
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Na rubu egzistencije
    Postova
    2.263

    Re: "Fenomen Twilight"

    ona tipica nezna opce glumit i u svakoj drugoj sceni ima otvorena usta i izgleda koda ima down sindrom...
    ovo je moj subjektivni dozivljaj
    inace film kao film je bio..ok
    AMD Phenom x4 B35 @3.2 Ghz/Gigabyte HD6850@920/1150Mhz/DDR667 3gb/Dell U2311H

  15. #75
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Albonian Asylum
    Postova
    8.050

    Re: "Fenomen Twilight"

    = Citat = Izvorno postao Dreadlock
    da joj gricka vrat ?
    to je istina, pošto većina žena dobiva senzualno iskustvo ako joj se "gricka" vrat
    vidim da uopce nisi upucen u tematiku,tako da nemoj ostavljati glupe komentare

    gle,edward cullen je pojam savrsenog lika.Ima sve...ali sve...mozda u filmu se ne vidi koliko je savrsen,ali njegovo savrsenstvo je opisano u knjizi.Toliko je savrsen da bi prosjecan muskarac poceo misliti za sebe da je ispodprosjecan.pada ti samopouzdanje.Zato ga i vole.
    e, idem se ubit jer nisam savršen ko edward kulen
    i jer nemam njegovu ružnu isprebijanu wannabe badass narkomansku facu i frizuru

  16. #76
    Senior Member No Mercy MasaKrisT's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Pozega, Gosuland
    Postova
    6.367

    Re: "Fenomen Twilight"

    nemoj!














    volim te.
    Won't Bow Don't Know How.

  17. #77
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Feb 2009
    Postova
    2.418

    Re: "Fenomen Twilight"

    primjetio sam taj twilight fenomen na facebooku i svugdje opcenito ali film necu gledat niti cu knjigu citat
    Intel Core 2 Quad Q6600 @ 2.40 GHz // GTX 260 896MB (216SP) // 4 GB RAM // HDD: 320 GB

    last.fm

  18. #78
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Jan 2009
    Lokacija
    Liberty City
    Postova
    15.884

    Re: "Fenomen Twilight"

    E bome ja nisam primetio tu pojavu na fejsbuku jerbo neam maloletnih "frendica". Sve su vec davno razvaljene i "pune zivotnog iskustva" pa padaju na lep auto/novi stan/dobar posao/velik penis/€ i marke, a takve detinjarije poput tvajlajta ih ne dragaju ni 0.3%...

    No to sam samo ja...

    "Stari" prdonja (wannabe)...


  19. #79
    Junior Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Apr 2009
    Postova
    29

    Re: "Fenomen Twilight"

    Padanje na materijalne vriejdnosti je vrlo zrelo.

  20. #80
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Jan 2009
    Lokacija
    Liberty City
    Postova
    15.884

    Re: "Fenomen Twilight"

    = Citat = Izvorno postao Milojko
    Padanje na materijalne vriejdnosti je vrlo zrelo.
    Od ljubavi se ne zivi (nazalost)...


  21. #81
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Albonian Asylum
    Postova
    8.050

    Re: "Fenomen Twilight"

    = Citat = Izvorno postao MasaKrisT
    nemoj!














    volim te.

    uredu, živjet ću...
    idem se isprebijat i nafiksat kako bi dobio kulensku kul facu...
    i da, prvo idem kod frizera

  22. #82
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Jan 2009
    Lokacija
    Liberty City
    Postova
    15.884

    Re: "Fenomen Twilight"

    Usput svrati do DM-a i kupi sljokice da dobijes onaj sljasteci look kao kulen...


  23. #83
    Junior Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Apr 2009
    Postova
    29

    Re: "Fenomen Twilight"

    = Citat = Izvorno postao h3@dhunt3r
    = Citat = Izvorno postao Milojko
    Padanje na materijalne vriejdnosti je vrlo zrelo.
    Od ljubavi se ne zivi (nazalost)...
    S kim god da si, moš imat neku normalnu egzistenciju. Ne moraš ciljat samo na bogate udovice ili ne znam šta. Jedna stvar je živjet od nečeg, a ovo što ti navodiš je čista pohlepa te dno karaktera.

  24. #84
    Senior Member You have been warned cham3leon's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    18.414

    Re: "Fenomen Twilight"

    Svejedno si valjda sretniji s lijepom kućom i autom nego da živiš od svirke...

  25. #85
    Junior Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Apr 2009
    Postova
    29

    Re: "Fenomen Twilight"

    Nije sve u materijalnom i natjecanju tko će više luksuza u životu imat.

  26. #86
    Senior Member My way or the highway Neven <R>'s Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    wololo
    Postova
    7.914

    Re: "Fenomen Twilight"

    = Citat = Izvorno postao h3@dhunt3r
    E bome ja nisam primetio tu pojavu na fejsbuku jerbo neam maloletnih "frendica". Sve su vec davno razvaljene i "pune zivotnog iskustva" pa padaju na lep auto/novi stan/dobar posao/velik penis/€ i marke, a takve detinjarije poput tvajlajta ih ne dragaju ni 0.3%...

    No to sam samo ja...

    "Stari" prdonja (wannabe)...


    Ipak bi rekao da je to do kruga ljudi kojim se okružuješ.

  27. #87
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    1.566

    Re: "Fenomen Twilight"

    Start wearing purple for me nOOOOOOoooooooooooowwwwwwww.

  28. #88
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Feb 2009
    Postova
    1.708

    Re: "Fenomen Twilight"

    Meni su vampiri bas tajanstvena bića... ali film je uzasan..... knjiga je isto uzasna... glumci su uzas....... A da tek vidite blogove na blog.hr-u. Puni su tih edwarda cullena, svi se furaju na taj twilight i svi su počeli pisati romane o ljubavi vampira i smrtne djevojke.. bljak.... cujem da izlaze i ostali nastavci velike ekrane.......... fuj........
    There is a Hell, believe me I've seen it.. There is a Heaven, let's keep it a secret...

  29. #89
    Junior Member
    Datum registracije
    May 2007
    Lokacija
    zagreb orašje
    Postova
    8

    Re: "Fenomen Twilight"

    = Citat = Izvorno postao h3@dhunt3r
    Ala miki, tim sam se filmom uspavljivao par mjeseci. Toliko je dosadan i isprazan da odma zaspem...

    Imam mladju sestru koja to pase i skuplja postere bla bla i tak. Dao sam joj da si pogleda epizodu South Park-a di sprdaju te wannabe vampire i bila joj je konza. Isto tak je skupljala postere Jonas bratje i dao sam joj opet da pogleda epizodu South Park-a di sprdaju te jadove i bila joj je zakon. Pasla je mala i Hajskul mjuzikl i onda cobra dadne sisterici agen da pogleda pogadjate sta; epizodu South Park-a di sprdaju tu glupost i opet njoj zakon (voli Cartman-a k'o i brat joj)...

    Zakljucak:

    Ima premalo epizoda South Park-a godisnje i ona di Obama pljacka je bila bzvz...

    Djeca pasu sto im se servira i to je nazalost tak. Gdje su dani kad je moja baba u njenim godinama kod svoje babe upolju cuvala kravu "Zekulju" (da tako se zvala) i citala Tolstoja pa postala profesorica. Sudeci po stanju stvari sestra ce da nam svima mado krv popije...

    Danas se lektira skida s neta i neki forumi/fejsovi su pokazatelji kulnosti. Ono ne dasmo u banani nego nas Ivo owna. On je garant cuvao krave. Tak i izgleda...

    Tvajlajt sak es od lickog medvjeda kad dobije proliv...

    Onu malu koja glumi tamo bi prasnooo...

    Sex prodaje...

    prvo car si... definitivno premalo epizoda south parka godisnje.... i u pravu si obama di pljacka, najvise je opljacko nas jer nam ukro jednu epizodu inace odlicne serije -.- (randy ga je malo izvuko)

    nego de ti meni objasni sta radit kad imas curu koja obozava i south park i twlight :s
    .
    .
    .
    .
    .

  30. #90
    Senior Member Fight fire with fire Electromaster's Avatar
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    U krevetu s tipkovnicom...
    Postova
    10.945

    Re: "Fenomen Twilight"

    Unaprijed se ispričavam za sve eventualne psovke koje ću napisati u ovom postu, trenutačno sam jako iznerviran.

    Dakle.
    Twilight. Iako bi sada mogao raspravljati o [ne]kvaliteti ove franšize, moj trenutačni fokus nije na tome... Ono što mi je zaokupilo pažnju jest koliko jebeno retardirano se u Twilightu iskrivljuje 101 o vamprima. Iz krvožednih, nemrtvih nemani, svedeni su na gayish dečkića koji nema očnjake i nepije krv [wtf?!]Si svoju dugočekanu pravu ljubav pronalazi u sasvim običnoj, nepopularnoj tinejđerici... O jebopasmater. A najžešće mi je koliko ženske puše to, te koliko se sad zbog toga iskrivio opći pojam vampira.
    Kratak primjer:
    Pričam nekidan s jednom poznaicom, i spomenem Hellsing [anime], te, pošto sam skontao da bi ju moglo zanimati, počenm joj objašnjavati o ček se tu radi...
    -''...To je organizacija koja se bori protiv vampira...''
    -''Jebote koji kreteni.''

    Aupičkuretardirane.
    Ona, kao i hrpa drugih ženski, sad svršava na vampire i misli kako su swatki i sexy i neznamšta.
    Ne, ne pretjerujem s ovim smajlijem. Sve to skupa mi je tako bolno retardirano da je to za nevjerovat... Sama ideja ljubića s vampirima... Onak, wadafak? Vampiri su bića koja su se odrekla/ lišena su svoje ljudskosti onog trenutka kad su postali to što jesu... Kakva romansa pobogu?
    Kladim se da se Bram Stoker okreće u grobu.
    Make a contract with me! /人‿‿ 人\

Slične teme

  1. I´m the Freeman - "trailer" za Half-Life "film"
    By IgGy in forum Komentari vijesti PCPlay.hr i PlayZone.hr
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 20-09-2010, 20:30

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •