Stranica 6 od 23 PrvaPrva ... 4567816 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 151 do 180 od 683

Tema: Prototype

  1. #151
    Senior Member You have been warned Aral's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Sanctuary
    Postova
    18.718

    Re: Prototype

    Pa neznam, niti ga nemam niti cu probat jer je sa mis+tipkovnica sasvim lijepo igrat, tak 99% komanda radis na tipkovnici. Uzeo sam mali break, igrat cu kasnije. Koji je gust trcat po gradu, pravi sandbox; popnes se na vrh najvece zgrade i vidis kilometre u krug, bez ikakvog trzanja, onda se bacis sa zgrade i glideas po zraku te nakon nekog vremena roknes na zemlju i napravis pravi mali blast radius, sick.
    Inace, bolestan detalj: malo kasnije u igri dobijete jednu vrstu stita, ko u srednjem vijeku, koji lik formira ispred sebe i to mu stiti cijelo tijelo; e sad, kad sprintate sa tim stitom on ga stavi ispred sebe i rusi sve zivo i nezivo oko sebe, aute, ljude, sve...ko faking tenk, totalno luudo. E, a kad nema taj stit onda preskace aute, izbjegava sto stigne i sl, i to sve automatikom. Playability je fakat na visokoj razini. Nemoram vam ni pricat kaj se dogodi kad udjete u APC a ono ispred vas kolona auta, ljudi histericno trce a vi idete, gazite preko njih, pucate, unistavate, hahaha, bolje nego gta ili bilo koja slicna igra Naravno, ima tu jos brdo takvih sitnica. Pohvala developerima, uspjeli su deliverat igru kakvu su i obecali!
    "Extinction is the rule. Survival is the exception." - Carl Sagan

  2. #152
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Lokacija
    Split
    Postova
    9.374

    Re: Prototype

    to sto radis sa stitom mozes radit i sa autom ili još bolje,autobusom
    Idem ja sad nastavit igrat.

  3. #153
    Senior Member You have been warned Aral's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Sanctuary
    Postova
    18.718

    Re: Prototype

    = Citat = Izvorno postao Constantine
    to sto radis sa stitom mozes radit i sa autom ili još bolje,autobusom
    Idem ja sad nastavit igrat.
    Jooj da, kak se toga nisam prije sjetio

    "Extinction is the rule. Survival is the exception." - Carl Sagan

  4. #154

    Re: Prototype

    Evo i ja sam probao,za sada mogu reci da je fora igra,cisto divljanje gradom,stavim si na 1280*1024 rezu,4xFSAA i sve na high ostalo,od 40-50 PFS prosjecno ide,tu i tamo trzne ispod 30,grafika isto dosta dobra,zadovoljan sam igrom ,radi mi odlicno gamepad logitech chillstream prepozna ga kao xbox 360 kontoler
    Intel E7200 2.53@3.8 Ghz,Sapphire 4850,4 Gb king max DDR2 800@960 Mhz,Gigabyte P31-DS3-L

  5. #155
    Senior Member No Mercy Outmind's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    The six-sided star
    Postova
    6.571

    Re: Prototype

    Ima li to kakvu priču, questove, radnju, dialog... ili je samo mindless destruction?
    Then a gypsy woman comes, says "There's one thing you should know;
    I've just read your fortune, and you died five years ago. "

  6. #156
    Senior Member Nuke me please
    Datum registracije
    Mar 2009
    Lokacija
    dbk<3
    Postova
    260

    Re: Prototype

    Ima pricu i netko je bio rekao da imaju oznaceni zarazeni djelovi grada gdje da vidim da koljem zombije..

  7. #157

    Re: Prototype

    Samo se nadam da u igri ima žestoke glazbe koja prati poteze i akrobacije koje radiš.

  8. #158
    Moderator My way or the highway Grim's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2007
    Postova
    7.823

    Re: Prototype

    Vidim pozitivni komentari , ocito je igra ispunila ocekivanja sto je odlicno, jedva cekam da zaigram
    "Fornicate and take drugs against the terrible strain of idiots who govern the world."
    - Albert Szent-Gyorgy

  9. #159
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Lokacija
    Split
    Postova
    9.374

    Re: Prototype

    Kako da aktiviram ono da iz mene izlaze krakovi,kupio sam to,pise da treba pritisnut i držat desni klik miša i E,napravim to ali nista se ne događa,točnije,udartni val se napravi ali nikakvi krakovi.I znam da trrebam biti u hrpi neprijatelja.

  10. #160
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Na rubu egzistencije
    Postova
    2.263

    Re: Prototype

    treba ti masa bit puna, to je ono dodatno pored healta onda mos to bacat
    po meni igra nije bas nes 7.5/10
    iritira me kaj grad previse podsjeca na onaj iz spidermana kolk mi se cini igra koristi iste teksture i sve tak da mi to ubija atmosferu
    optimizacija nije bas neka vrti mi se na 1024x768 16-30fps s upaljenim amd boostom
    i da,ne prepoznaje Saitek gamepad
    igru spasava jedino to kaj cjelo vrjeme otkljucavas nove moci i poteze pa je donekle zanimljiva
    AMD Phenom x4 B35 @3.2 Ghz/Gigabyte HD6850@920/1150Mhz/DDR667 3gb/Dell U2311H

  11. #161

    Re: Prototype

    Primjetio sam da se igra od 12-og, ovog mjeseca, može skinuti sa STEAM-a, a preorder možete i sada plasirati. Stoga ću je kupiti negdje oko 15-og. ovog mjeseca, pa da probam kada je već toliko hvalite, mora da je dobra.
    "O, words are poor receipts for what time hath stole away."
    - John Clare, Remembrances

  12. #162
    Senior Member You have been warned Aral's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Sanctuary
    Postova
    18.718

    Re: Prototype

    Igra je optimizirana, meni na maximum detaljima leti a nije da imam bas najnoviji komp. Questovi i prica su u biti oslonac same igre, ono sto te tjera dalje na igranje! Igra je mrak al nije za ocjenu preko 90%, po mojem 85%, sto je opet svrstava u odlicne igre!
    "Extinction is the rule. Survival is the exception." - Carl Sagan

  13. #163

    Re: Prototype

    Good enough for me ^^. Must have naslov, očito.
    "O, words are poor receipts for what time hath stole away."
    - John Clare, Remembrances

  14. #164
    Senior Member Master Blaster Feanor's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Zadar
    Postova
    4.480

    Re: Prototype

    Oprostite na OT...Kad smo vec kod toga System requirements lab(can you run it) se nije updateao s novim igrama vec dugooo, jel ima kakva slicna stranica za provjeriti mogu li vrtit novije igre uz to i prototype naravno xD....
    Look at us. Everything is backwards; everything is upside down. Doctors destroy health, lawyers destroy justice, universities destroy knowledge, governments destroy freedom, the major media destroy information and religions destroy spirituality

  15. #165
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Lokacija
    Split
    Postova
    9.374

    Re: Prototype

    = Citat = Izvorno postao Aral
    Igra je optimizirana, meni na maximum detaljima leti a nije da imam bas najnoviji komp. Questovi i prica su u biti oslonac same igre, ono sto te tjera dalje na igranje! Igra je mrak al nije za ocjenu preko 90%, po mojem 85%, sto je opet svrstava u odlicne igre!
    Po meni 92/% zato što su igre ocijenjene ispod 80% danas loše.

  16. #166

    Re: Prototype

    De, nemoj gluposti govoriti.

    Danas vidim na GameTrailers neki klinjo kuka kako je Prototype dobio "samo" 75/100... oh noes. Ne znam tko je učinio popularnim taj elitizam da samo igre ocjenjene sa iznad 90% (primjer) valjaju, a da je sve ostalo škart. Po meni sve što dobije 70% i više zaslužuje bolje od samo jednog preleta, zaslužuje da se igra odigra kako spada. Fak, meni su Digimoni (koji su skupili 4/10) jedna od najuber igara ikad.

    Da ne bude OT:
    Ovo nabavljam čim prije, čak ću igri dati veći prioritet od Simsa.
    Inače, ima li kakvih collectible stvari za skupljanje u igri? Znaš, ala zastave u AC samo da ovdje nečemu i služe.

  17. #167
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Lokacija
    Split
    Postova
    9.374

    Re: Prototype

    Imaju kao nekakve sfere načinjene od nečeg što svijetli,uglavnom,dobivas EP pointse ako ih sakupljas a postoje i roze verzije tih sfera,to su hintovi,odim toga imas upgrade sustva koji je odlican i mozes razvijat moći...
    I da,vidim na ignu xbox verzija je dobila 7,5 ocijenu sto je pre jadno(zato što je night at the museum igra,ako se uopce moze tako nazvati dobila isti score),ali user rating je znatno bolji i na drugim sajtovima dobiva znatno bolje ocijene.

  18. #168
    Senior Member You have been warned Aral's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Sanctuary
    Postova
    18.718

    Re: Prototype

    IGN PC review

    7.5, sasvim dovoljno. I ne zaboravite da je to misljenje jednog ili par ljudi, ostalih par stotina tisuca/milijuna gamera ce reci svoje. Na kraju krajeva sve vam je Arbiter gore rekao; igra je zabavna i full luda za igrat, obavezno nabavite.
    I Starcraft je od Damira Rukavine dobio 80% a gledajte gdje je danas ^^ Dobro da Rukavina nije planetarno poznat, objesili bi ga
    "Extinction is the rule. Survival is the exception." - Carl Sagan

  19. #169
    Senior Member You have been warned Maloki's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Duga Resa/Zagreb
    Postova
    15.390

    Re: Prototype

    = Citat = Izvorno postao kikl0p
    i da,ne prepoznaje Saitek gamepad
    A fak. Jesi uspio sredit kako da svejedno igraš s njim?

  20. #170
    Senior Member Master Blaster Feanor's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Zadar
    Postova
    4.480

    Re: Prototype

    dali stvarno igra nuzno zahtijeva sp 3???
    Look at us. Everything is backwards; everything is upside down. Doctors destroy health, lawyers destroy justice, universities destroy knowledge, governments destroy freedom, the major media destroy information and religions destroy spirituality

  21. #171
    Moderator My way or the highway Raz's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2009
    Postova
    9.692

    Re: Prototype

    Igrao sam kojih 20 min. Jako mi se zasad sviđa, osjećaj svemoći u igri je fenomenalan
    Odlično je optimizirana, sve sam osim antialiasinga stavio na high i sasvim je igrivo. Ekipa je napravila odličan posao, ajde odoh ja dalje igrat

  22. #172
    Senior Member Master Blaster Feanor's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Zadar
    Postova
    4.480

    Re: Prototype

    Jup totalno se slazem s Razom, a sad ja imam jedan mali problem, zvuk u animacijama je pucketav i usporen.U samoj igri je ok ali u animacijama je pucketav i usporen...Sad pise na netu da je slican problem bio u COD-u 5 i da je isto rijesenje, ali ja taj problem u COD-u nisam imao pa ako tko zna.
    Look at us. Everything is backwards; everything is upside down. Doctors destroy health, lawyers destroy justice, universities destroy knowledge, governments destroy freedom, the major media destroy information and religions destroy spirituality

  23. #173

  24. #174
    Senior Member Master Blaster Feanor's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Zadar
    Postova
    4.480

    Re: Prototype

    Ma eto naso sam ja to maloprije, ali neznam kako uci u ovaj audio manager...
    Look at us. Everything is backwards; everything is upside down. Doctors destroy health, lawyers destroy justice, universities destroy knowledge, governments destroy freedom, the major media destroy information and religions destroy spirituality

  25. #175
    Senior Member Small step for mankind vex's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    2.348

    Re: Prototype

    U control panelu zvučne kartice.

  26. #176
    Senior Member Master Blaster Feanor's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Zadar
    Postova
    4.480

    Re: Prototype

    mozes malo specifirati, trazio sam i u sound & audio devices i realtek driverima pa nisam nasao...
    Look at us. Everything is backwards; everything is upside down. Doctors destroy health, lawyers destroy justice, universities destroy knowledge, governments destroy freedom, the major media destroy information and religions destroy spirituality

  27. #177
    Senior Member You have been warned Aral's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Sanctuary
    Postova
    18.718

    Re: Prototype

    Evo malo screenshotova koje sam uhvatio

    hint: kliknite na sliku za vecu rezu, originalno je bilo 1680x1050 al photobucket to malo smanjio ocito, nema veze...











    S- normalan grad, bez infekcije





    S- famozni whip, savresno za rusit helice ^^

    S- zarazeni dio grada

    "Extinction is the rule. Survival is the exception." - Carl Sagan

  28. #178
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Lokacija
    Split
    Postova
    9.374

    Re: Prototype

    SPOLIER------Ne sviđa mi se ovaj dio u igri dok izgubi moći,osjećam se bespomoćno.

    I da,AI je čudan nekada,npr. u bazama skupina vojnika hoda sinkronizirano zbijeni zajedno,cak se i sudare poneka i nekad sinkronizirano u skupini pucaju,a AI huntera je sasvim ok.

  29. #179
    Senior Member Small step for mankind vex's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    2.348

    Re: Prototype

    = Citat = Izvorno postao Feanor
    mozes malo specifirati, trazio sam i u sound & audio devices i realtek driverima pa nisam nasao...

    U realtekovom cp , ovdje.

  30. #180
    Senior Member You have been warned Aral's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Sanctuary
    Postova
    18.718

    Re: Prototype

    = Citat = Izvorno postao Constantine
    SPOILER-------Ne sviđa mi se ovaj dio u igri dok izgubi moći,osjećam se bespomoćno.

    I da,AI je čudan nekada,npr. u bazama skupina vojnika hoda sinkronizirano zbijeni zajedno,cak se i sudare poneka i nekad sinkronizirano u skupini pucaju,a AI huntera je sasvim ok.
    NEMOJ SPOILAT!!!! Grrrrr
    A inace, vojnici su nabaceni tu ocito bezveze, bas onak kak su rekli u ign recenziji, igri je falilio par dana poliranja. Al ajd, bas me briga kaj vojnici rade, tak i tak ce svi bit mrtvi za par sec.
    "Extinction is the rule. Survival is the exception." - Carl Sagan

Slične teme

  1. Prototype 2
    By W3DR4N in forum Gaming općenito
    Odgovora: 40
    Posljednji post: 23-04-2012, 09:52
  2. Najavljen Prototype 2
    By IgGy in forum Komentari vijesti PCPlay.hr i PlayZone.hr
    Odgovora: 6
    Posljednji post: 15-12-2010, 16:36
  3. Prototype
    By W3DR4N in forum Pljuvačnica
    Odgovora: 25
    Posljednji post: 15-07-2009, 15:29
  4. Prototype pomoć..
    By Don Kihot in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 3
    Posljednji post: 23-06-2009, 21:23
  5. Prototype
    By ivan in forum Gaming općenito
    Odgovora: 20
    Posljednji post: 13-11-2007, 14:22

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •