Stranica 4 od 91 PrvaPrva ... 234561454 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 91 do 120 od 2711

Tema: Mass Effect 2

  1. #91
    Moderator My way or the highway Raz's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2009
    Postova
    9.692

    Re: Mass Effect 2

    Tek sam sad vidio onaj video... sigurno neće razočarati a imam dojam da bi mogla biti i bolja od prethodnika.

  2. #92
    Moderator Fight fire with fire Deadwalker's Avatar
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    13.180

    Re: Mass Effect 2

    = Citat = Izvorno postao Nodakim
    Smrt Sheparda je vjerovatno neki alternativni završetak jednog dijela ME2,barem sam takav dojam dobio.
    Naravno kako je to SF revival opcija je definitvno moguća.
    Ma Shepard ce biti glavna faca do kraja serijala. Previse je on kulan da bi zavrsio 2 metra pod zemljom
    "Death smiles at us all. All a man can do is smile back."


  3. #93
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Mar 2008
    Postova
    2.558

    Re: Mass Effect 2

    Da se malo nadovežem na prijašnje postove što se tiče banga, sad sam se sjetio, moj brat je uspio održati dobre odnose i s Ashley i s Liarom i onda su došle k njemu da odluči koju želi od njih dvije... A on reko: "Can i have both of you?"

  4. #94
    Moderator My way or the highway Raz's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2009
    Postova
    9.692

    Re: Mass Effect 2

    To se i meni desilo . Šteta, nisu htjele u troje

  5. #95
    Moderator My way or the highway Grim's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2007
    Postova
    7.823

    Re: Mass Effect 2

    Ja mislim da cu bangat Liaru, da razvim diplomatske odnose s drugim vrstama tako da council ne mislim da samo marim za ljude ...
    "Fornicate and take drugs against the terrible strain of idiots who govern the world."
    - Albert Szent-Gyorgy

  6. #96
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Mar 2008
    Lokacija
    space
    Postova
    1.736

    Re: Mass Effect 2

    = Citat = Izvorno postao GrimTheReaper
    Ja mislim da cu bangat Liaru, da razvim diplomatske odnose s drugim vrstama tako da council ne mislim da samo marim za ljude ...
    Da se nadovežem na ovu misao. Tvoje dijete će biti neka nova rasa, pa ćeš moći dati ime novoj rasi. Sigurno će biti garav, haha, malo se šalim

  7. #97
    Moderator My way or the highway Grim's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2007
    Postova
    7.823

    Re: Mass Effect 2

    = Citat = Izvorno postao The Fury
    = Citat = Izvorno postao GrimTheReaper
    Ja mislim da cu bangat Liaru, da razvim diplomatske odnose s drugim vrstama tako da council ne mislim da samo marim za ljude ...
    Da se nadovežem na ovu misao. Tvoje dijete će biti neka nova rasa, pa ćeš moći dati ime novoj rasi. Sigurno će biti garav, haha, malo se šalim
    Plave oci, plava koza i tijelo covjeka... pravi pastir.
    "Fornicate and take drugs against the terrible strain of idiots who govern the world."
    - Albert Szent-Gyorgy

  8. #98
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Apr 2008
    Lokacija
    Under ur bed
    Postova
    5.938

    Re: Mass Effect 2

    = Citat = Izvorno postao GrimTheReaper
    = Citat = Izvorno postao The Fury
    = Citat = Izvorno postao GrimTheReaper
    Ja mislim da cu bangat Liaru, da razvim diplomatske odnose s drugim vrstama tako da council ne mislim da samo marim za ljude ...
    Da se nadovežem na ovu misao. Tvoje dijete će biti neka nova rasa, pa ćeš moći dati ime novoj rasi. Sigurno će biti garav, haha, malo se šalim
    Plave oci, plava koza i tijelo covjeka... pravi pastir.
    Asari je isto to samo sa čudnom "frizurom". Osim toga, nova rasa, kažete? A sa čime (ne mislim na spolni organ nego na drugog pripadnika te rase4) će se to množit? No ipak Asari je bila prva rasa koja je izašla u otvoreni svemir tj. najnapredniji su, sigurno su se oni već bangali i truskali sa drugim rasama, humanima i svim ostalima.
    I haven't reported my missing credit card to the police because whoever stole it is spending less than my wife

  9. #99
    Senior Member Fight fire with fire Windwalker's Avatar
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    10.651

    Re: Mass Effect 2

    = Citat = Izvorno postao The Fury
    = Citat = Izvorno postao GrimTheReaper
    Ja mislim da cu bangat Liaru, da razvim diplomatske odnose s drugim vrstama tako da council ne mislim da samo marim za ljude ...
    Da se nadovežem na ovu misao. Tvoje dijete će biti neka nova rasa,Spa ćeš moći dati ime novoj rasi. Sigurno će biti garav, haha, malo se šalim
    Nebih se složio. Liara je rekla da se Asari množe sa svim drugim rasama i da su djeca uvijek novi Asari. Jedina je razlika u tome što ih društvo ne preferira jer nisu čistokrvni.

  10. #100
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Mar 2008
    Postova
    2.558

    Re: Mass Effect 2

    Ne, zapravo je rekla da društvo ne preferira djecu koja nisu nastala iz veze asarija i neke druge rase, jer ne donose nova poboljšanja.

  11. #101
    Moderator Fight fire with fire Deadwalker's Avatar
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    13.180

    Re: Mass Effect 2

    Nice, sad smo vec presli i na genetiku, hehe
    "Death smiles at us all. All a man can do is smile back."


  12. #102
    Moderator My way or the highway Grim's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2007
    Postova
    7.823

    Re: Mass Effect 2

    Ak nastavljamo s Shepardom u 2 dijelu... mozda otkrimo da smo onoj Liari dijete napravili... ili Kaidenu...
    "Fornicate and take drugs against the terrible strain of idiots who govern the world."
    - Albert Szent-Gyorgy

  13. #103
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Apr 2008
    Lokacija
    Under ur bed
    Postova
    5.938

    Re: Mass Effect 2

    = Citat = Izvorno postao keko
    Ne, zapravo je rekla da društvo ne preferira djecu koja nisu nastala iz veze asarija i neke druge rase, jer ne donose nova poboljšanja.
    Asari rasa te stvari krivo tumači, Shepard je dokazao/la da je ljudska rasa ravna svim ostalim po svojim mogućnostima, a sada kada će oni biti u Vijeću nitko neće više govorit da su humani lsabiji.
    I haven't reported my missing credit card to the police because whoever stole it is spending less than my wife

  14. #104
    Moderator Fight fire with fire Deadwalker's Avatar
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    13.180

    Re: Mass Effect 2

    Oke, da se vise konacno vratimo na temu nastavka. Dakle, na ovom linkuSmozete procitati jedan vrlo zanimljivi intervjuSsa glavnim producentom igre, Caseyem Hudsonom. Covjek u intervju otkriva neke vazne novine u nastavku, kao i detalje oko poboljsanja u gameplay-u, lokacijama, likovima, prici itd...

    Neki zanimljiviji dijelovi intervjua:

    = Citat = Izvorno postao Casey Hudson
    At E3 we're going to be pretty clear about exactly what's going on. We're going to show people exactly what the stuff in the teaser is all about with Commander Shepard.
    znaci, na E3-u cemo saznat taj misterij oko Sheparda


    = Citat = Izvorno postao Casey Hudson
    First of all, combat. Combat just feels and plays better. As soon as you pick up the controls, it just feels the way you want a shooter to feel. Buttery smooth aiming, very subtle little things to make the aiming work better and control better. New powers, too.
    In Mass Effect 1, people really liked the idea of having a squad of three, that they can move around, set to follow, and send on ahead. But, for example, you frequently would come up to a door, and you could send them up ahead, but you wouldn't know where they'd go. With Mass Effect 2 it's a relatively simple change, but you can tell them exactly where to go, and you have exact control over their positioning. It's just one of countless changes. I think we listed 38 areas of improvement, not improvements themselves, but categories.
    kako se moze vidjeti, bitke ce biti definitvno bolje

    = Citat = Izvorno postao Casey Hudson
    = Citat = Izvorno postao GameSpy
    How about the planetside interiors?
    It's a different approach to the way those levels are designed. It is a pretty fundamental difference, so we can give you places where you'll have richer on-foot combat, richer exploration, and more interesting things to do where there's more of a story to it.
    i hvala bogu, necemo vise na svakom planetu imati isti unutarnji dizajn građevina...

    ostatak intervjua procitajte na prije navedenom linku...
    "Death smiles at us all. All a man can do is smile back."


  15. #105
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Medjimurje
    Postova
    774

    Re: Mass Effect 2

    očekivao sam puno od novog mass effecta, isto kao i kod novog bioshocka, i po prvim videima iz obje igre, dobit ću vjerojatno dvije ekspanzije..

    šteta..
    "If you take everything I've accomplished in my life and condense it down to one day, it looks decent!"

  16. #106
    Senior Member Fight fire with fire Windwalker's Avatar
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    10.651

    Re: Mass Effect 2

    Ja neznam koja je vama velika razlika između igre i expanzije.
    Jedina prava expanzija je ona za koju moraš posjedovati prvi nastavak i koja je kratka kao 1/3 tog nastavka.

    Ako dobiješ igru koja je u istom enginu, s istim sustavom borbe i svega ostalog, ali s potpuno novom (dobrom) pričom koja je otprilike jednake duljine kao prvi dio, onda je to punokrvni nastavak i netreba mi ništa više. Jer, Mass Effect je gotovo savršena igra i netreba mu ništa, osim malo poboljšanih i raznolikijih side questova.

    To pljuvanje: 'Joj ne, to nije nastavak, već samo obična expanzija.' mi ide na živce.
    Što bi ti, Mass Effect 2 kao RTS (pa da onda bude 'pravi' nastavak)?

  17. #107
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Medjimurje
    Postova
    774

    Re: Mass Effect 2

    slažem se u jednu ruku, a u drugu, volio bi da malo promijene nešto

    npr uvijek sam si mislio da bi bilo najbolje da naprave nastavak mafije u istom gradu i istom engineu, samo s novom pričom, al sad kad sam vidio kako će predobro izgledati dvojka, shvaćam da s onim što sam želio ne bi bio više zadovoljan - normalno je težiti prema boljem
    "If you take everything I've accomplished in my life and condense it down to one day, it looks decent!"

  18. #108
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340

    Re: Mass Effect 2

    Windwalker, to je samostojeća ekspanzija. Od nastavka očekuješ doista vidljiv napredak. Nekad su se takve gluposti bezvezne nazivale Mission Packovima.

    System Shock -> System Shock 2
    Quake -> Quake 2
    Max Payne -> Max Payne 2
    Homeworld -> Homeworld 2
    ...

    Jednostavno, kod pravog se nastavka ne možeš zabuniti o kojoj se igri radi. Nastavak je jednostavno noviji, veći, bolji...

  19. #109
    Senior Member Fight fire with fire Windwalker's Avatar
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    10.651

    Re: Mass Effect 2

    Ali od nastavaka koji izlaze u tako kratkom vremenskom razdoblju (kao kod Mass Effecta) ne možeš očekivati očevidan napredak u grafici (jer je jedinica za ovo vrijeme grafički savršena), a bome ni u sustavu borbe. Mogu ga malo poboljšati, izbaciti pokoji bug, optimizirati engine bolje i staviti zanimljivije side questove, no to ne znači da će se moći primjetiti neki znatni napredak, pa će igra nekima izgledati kao samostalna expanzija.

    Druga stvar su Mafia - Mafia2, Morrowind - Oblivion (iako je tu u nekim stvarima nazadak, a ne napredak ), te slične igre između čijih je nastavaka prošlo ohoho vremena.

  20. #110
    Moderator Fight fire with fire Deadwalker's Avatar
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    13.180

    Re: Mass Effect 2

    = Citat = Izvorno postao Windwalker
    Ali od nastavaka koji izlaze u tako kratkom vremenskom razdoblju (kao kod Mass Effecta) ne možeš očekivati očevidan napredak u grafici (jer je jedinica za ovo vrijeme grafički savršena), a bome ni u sustavu borbe. Mogu ga malo poboljšati, izbaciti pokoji bug, optimizirati engine bolje i staviti zanimljivije side questove, no to ne znači da će se moći primjetiti neki znatni napredak, pa će igra nekima izgledati kao samostalna expanzija.

    Druga stvar su Mafia - Mafia2, Morrowind - Oblivion (iako je tu u nekim stvarima nazadak, a ne napredak ), te slične igre između čijih je nastavaka prošlo ohoho vremena.
    veliki potpis na receno
    "Death smiles at us all. All a man can do is smile back."


  21. #111
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Medjimurje
    Postova
    774

    Re: Mass Effect 2

    = Citat = Izvorno postao Deadwalker
    = Citat = Izvorno postao Windwalker
    Ali od nastavaka koji izlaze u tako kratkom vremenskom razdoblju (kao kod Mass Effecta) ne možeš očekivati očevidan napredak u grafici (jer je jedinica za ovo vrijeme grafički savršena), a bome ni u sustavu borbe. Mogu ga malo poboljšati, izbaciti pokoji bug, optimizirati engine bolje i staviti zanimljivije side questove, no to ne znači da će se moći primjetiti neki znatni napredak, pa će igra nekima izgledati kao samostalna expanzija.

    Druga stvar su Mafia - Mafia2, Morrowind - Oblivion (iako je tu u nekim stvarima nazadak, a ne napredak ), te slične igre između čijih je nastavaka prošlo ohoho vremena.
    veliki potpis na receno
    POTPIS S
    "If you take everything I've accomplished in my life and condense it down to one day, it looks decent!"

  22. #112
    Moderator Fight fire with fire Deadwalker's Avatar
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    13.180

    Re: Mass Effect 2

    klik ovdje

    jedno retoricko pitanje: Da li sprema nesto Pcplay?
    "Death smiles at us all. All a man can do is smile back."


  23. #113
    Senior Member You have been warned Aral's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Sanctuary
    Postova
    18.718

    Re: Mass Effect 2

    = Citat = Izvorno postao Deadwalker
    = Citat = Izvorno postao Windwalker
    Ali od nastavaka koji izlaze u tako kratkom vremenskom razdoblju (kao kod Mass Effecta) ne možeš očekivati očevidan napredak u grafici (jer je jedinica za ovo vrijeme grafički savršena), a bome ni u sustavu borbe. Mogu ga malo poboljšati, izbaciti pokoji bug, optimizirati engine bolje i staviti zanimljivije side questove, no to ne znači da će se moći primjetiti neki znatni napredak, pa će igra nekima izgledati kao samostalna expanzija.

    Druga stvar su Mafia - Mafia2, Morrowind - Oblivion (iako je tu u nekim stvarima nazadak, a ne napredak ), te slične igre između čijih je nastavaka prošlo ohoho vremena.
    veliki potpis na receno
    To se niti nemoze nazvat nastavkom, to je samo drugi dio price, zaboli me za igru, koncept pucanja ili pokoji bug koji je tako i tako neprimjetan, vazna mi je prica i sta ce se dalje dogadjat, sto se mene tice sa tehnicke strane nemoraju niti nista dirati. U svakom slucaju nadam se da ce igra ispast ok!
    "Extinction is the rule. Survival is the exception." - Carl Sagan

  24. #114
    Senior Member Lock'n'Load Gaming Insider's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2009
    Lokacija
    Slavonski Brod, Hrvatska
    Postova
    171

    Re: Mass Effect 2

    E a kako je shepard umro?
    Ocu kifju!!!!!!
    Google

  25. #115
    Moderator My way or the highway Grim's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2007
    Postova
    7.823

    Re: Mass Effect 2

    Ako ce itko govorit kak je Shepard riko neka stavi spoiler alert jer igru nisam odigrao!
    "Fornicate and take drugs against the terrible strain of idiots who govern the world."
    - Albert Szent-Gyorgy

  26. #116
    Senior Member Lock'n'Load Gaming Insider's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2009
    Lokacija
    Slavonski Brod, Hrvatska
    Postova
    171

    Re: Mass Effect 2

    A krep
    Ocu kifju!!!!!!
    Google

  27. #117
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Apr 2008
    Lokacija
    Under ur bed
    Postova
    5.938

    Re: Mass Effect 2

    = Citat = Izvorno postao GrimTheReaper
    Ako ce itko govorit kak je Shepard riko neka stavi spoiler alert jer igru nisam odigrao!
    Nije Shepard umro u prvom nastavku, ups, ovaj Spoiler alert!
    Govori se da je umro u nastavku jer je u teaseru za ME2 pisalo "Shepard: KIA"
    I haven't reported my missing credit card to the police because whoever stole it is spending less than my wife

  28. #118
    Moderator My way or the highway Grim's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2007
    Postova
    7.823

    Re: Mass Effect 2

    Kada izade nastavak ja cu lijepo dovrsit prvi dio da ne uprskam nekakve odnose u 2 dijelu, svejedno Kaidan mora umrijeti, Ashely will live, she's hot
    "Fornicate and take drugs against the terrible strain of idiots who govern the world."
    - Albert Szent-Gyorgy

  29. #119
    Moderator Fight fire with fire Deadwalker's Avatar
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    13.180

    Re: Mass Effect 2

    ako cemo igrati s Shepardom u 2. nastavku, igrat cemo bogme i u trecem. Nema smisla "ubiti" glavnog protagonista radnje nakon 2 nastavka te u trecem uvest nekog novog.
    "Death smiles at us all. All a man can do is smile back."


  30. #120
    Senior Member Giant leap for forum R@pt0r's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    3.397

    Re: Mass Effect 2

    Prešao sam jednom prvi dio tako da sam spasio Ashely i završio s njom. Sad ću preč na ostale moguće načine... Spasit Kaidena završit sa Liarom itd. Lijepo ću si spremit save-ove sa svim tim završecima pa ću u Mass Effectu 2 započet i završit priću sa svakim od tih save-ova. Nesmijem ništa propustit!
    „I know from the history of my own planet that change is difficult. New ideas are often greeted with skepticism, even fear.
    But sometimes those ideas are accepted, and when they are... progress is made. Eyes are opened.“ -Commander Chakotay

Slične teme

  1. Mass Effect 3
    By The Boz in forum Gaming općenito
    Odgovora: 1793
    Posljednji post: 20-01-2014, 23:23
  2. Mass Effect 2 na PlayStationu 3 koristi Mass Effect 3 engine
    By W3DR4N in forum Igraće konzole i igre za njih
    Odgovora: 7
    Posljednji post: 16-12-2010, 14:37

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •