Prikazujem rezultate 1 do 8 od 8

Tema: Vracanje formatiranih fileova!!!

  1. #1
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Nov 2006
    Lokacija
    Svinjski anus
    Postova
    2.707

    Vracanje formatiranih fileova!!!

    stavio sam cistu instalaciju winsa, ali sam izbriso jako vazne poslovne fileove, zanima me neki dobar postupak/program kako vratit te fileove (rijec je o word, power point etc.)
    molim vas ako itko zna...ovi programi kaj imam su sranje
    znaci moram vratit formattirane filove
    Ljudi koji je film o nekom liku s maskom koje je zamrznit oko tisuću godina onda oživi i kao oni su u svemiru onda on kolje cijelu posadu broda pa prezivjeli bjeze pa ga ubiju pa maska padne u vodu ovi su misli da je meteor ali su stavili masku i

  2. #2
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Complex
    Postova
    9.283

    Re: Vracanje formatiranih fileova!!!

    BadCopyPro će ti vratiti, ali pod Mode 2, tj. sve što ti bude vratio, vratiti će ti kojih minimalno 100 GB-a, s time da niti jedan file neće imati ime, nego će biti po imenima File1, File2, FIle3, File5684, File8416861, itd., po redu. Pa ćeš ih trebati otvarati sam, da vidiš koji je koji, ali vratiti će ti ih sve. Trebati će puno vremena, i kada napraviš restore, valja ti ih sve prelistati, a njih milijoni, ali naći ćeš sve što budeš tražio. Ja sam bio formatirao par puta disk i par puta rušio i stavljao Windowse, pa sam iz onog, prije dvije godine vratio cijeli JetAudio Player. Tada nisam imao net.
    [sub:16lsqdy7]Χάος

    [center:16lsqdy7]Zvuk leptirovih krila na jednoj strani svijeta izaziva efekt divljenja, a na drugoj prouzrokuje domino efekt uništenja.[/center:16lsqdy7]

    [center:16lsqdy7][ Complex Server ][/center:16lsqdy7][/sub:16lsqdy7]

  3. #3
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Nov 2006
    Lokacija
    Svinjski anus
    Postova
    2.707

    Re: Vracanje formatiranih fileova!!!

    hmm znaci ja bih restoro nekoliko stotina tisuca fileova i svaki posebno pregledavo
    postoji li neki drugi slican dobar program sa imenima fileova, ak ne onda cu ovo
    Ljudi koji je film o nekom liku s maskom koje je zamrznit oko tisuću godina onda oživi i kao oni su u svemiru onda on kolje cijelu posadu broda pa prezivjeli bjeze pa ga ubiju pa maska padne u vodu ovi su misli da je meteor ali su stavili masku i

  4. #4
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Complex
    Postova
    9.283

    Re: Vracanje formatiranih fileova!!!

    BadCopyPro ti ima tri razine. Prva je normalan, za friško obrisane podatke, druga je Mode 1 koja dublje pregledava HDD i vraća, isto po imenima sve kako treba, ali za one uber stare koji su se formatirali, pa su drugi podaci zapisani preko tih sektora i sl., tada treća opcija po imenu Mode 2, i vraća sve, najduže traje, ali niti jedan file tada nema imena, eventualno imaju ekstenziju, ali ti sve vrati. Prva dvije opcije su laičke, a Mode 2 je ona zadnja za najugroženije, najvažnije i najgore.
    [sub:16lsqdy7]Χάος

    [center:16lsqdy7]Zvuk leptirovih krila na jednoj strani svijeta izaziva efekt divljenja, a na drugoj prouzrokuje domino efekt uništenja.[/center:16lsqdy7]

    [center:16lsqdy7][ Complex Server ][/center:16lsqdy7][/sub:16lsqdy7]

  5. #5
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Nov 2006
    Lokacija
    Svinjski anus
    Postova
    2.707

    Re: Vracanje formatiranih fileova!!!

    ajd fala C
    budem probo, ak ima jos netko kakav prijedlog nek slobodno javi.
    Ljudi koji je film o nekom liku s maskom koje je zamrznit oko tisuću godina onda oživi i kao oni su u svemiru onda on kolje cijelu posadu broda pa prezivjeli bjeze pa ga ubiju pa maska padne u vodu ovi su misli da je meteor ali su stavili masku i

  6. #6
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Complex
    Postova
    9.283

    Re: Vracanje formatiranih fileova!!!

    Nema na čemu. Ako budeš trebao licensu za BadCopyPro, javi mi se na PP/PM.
    [sub:16lsqdy7]Χάος

    [center:16lsqdy7]Zvuk leptirovih krila na jednoj strani svijeta izaziva efekt divljenja, a na drugoj prouzrokuje domino efekt uništenja.[/center:16lsqdy7]

    [center:16lsqdy7][ Complex Server ][/center:16lsqdy7][/sub:16lsqdy7]

  7. #7

    Re: Vracanje formatiranih fileova!!!

    <<POST OBRISAN>>

  8. #8
    Senior Member Master Blaster Feanor's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Zadar
    Postova
    4.480

    Re: Vracanje formatiranih fileova!!!

    <<POST OBRISAN>>
    Look at us. Everything is backwards; everything is upside down. Doctors destroy health, lawyers destroy justice, universities destroy knowledge, governments destroy freedom, the major media destroy information and religions destroy spirituality

Slične teme

  1. Vracanje CS na Hrvatsku scenu
    By cve991 in forum Counter Strike
    Odgovora: 28
    Posljednji post: 09-01-2010, 15:39
  2. Vracanje izbrisanih slika s memorijske kartice!?
    By $p1tf1r3 in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 3
    Posljednji post: 11-09-2009, 18:04
  3. Program za smanjivanje mp3 fileova
    By Jopax in forum Software
    Odgovora: 4
    Posljednji post: 28-06-2008, 11:15
  4. Vracanje podataka
    By Blacky_123 in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 10
    Posljednji post: 10-05-2008, 01:34
  5. dijeljenje fileova sa win rarom
    By Kron in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 11
    Posljednji post: 22-02-2007, 22:46

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •