Stranica 94 od 94 PrvaPrva ... 4484929394
Prikazujem rezultate 2.791 do 2.805 od 2805

Tema: [Ordinacija]

  1. #2791
    Banner Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Aug 2007
    Postova
    1.891

    Re: [Ordinacija]

    = Citat = Izvorno postao tenk Pregledaj post
    Jebala vas lara retardirana...jel netko zna kako instalirat jebene drajvere...samo skoci na failed i gotovo...nema ni onog za potvrdu licence drajvera,nista...
    nemogu vjerovat,ista stvar mi se događala kao i za skener...sad nemogu installirat nikako drajvere za grafičku isto ka i za skener...niti preko windows upade-a tj. device managera niti manualno kad ih skinem sa interneta...nije ni antivirus kriv,neznam šta se događa...

  2. #2792

    Re: [Ordinacija]

    To ti je tak kad imaš matičnu sa chipsetom od prije 7-8 godina. vrati se na windowse sedam, tam ne bi trebao imati problema.

    I daj nas prestani opterećivati sa svojim kompom, stalno te nekaj zajebava i stalno nekaj kukaš. Ne zanima nas. Kupi konzolu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


  3. #2793
    Banner Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Aug 2007
    Postova
    1.891

    Re: [Ordinacija]

    = Citat = Izvorno postao dugi Pregledaj post
    To ti je tak kad imaš matičnu sa chipsetom od prije 7-8 godina. vrati se na windowse sedam, tam ne bi trebao imati problema.

    I daj nas prestani opterećivati sa svojim kompom, stalno te nekaj zajebava i stalno nekaj kukaš. Ne zanima nas. Kupi konzolu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    nemoj me jebat,sve je radilo prije ok...kako sad odjednom ništa ne radi...kakve veze ima to kaj je matična stara 10 godina...pa win 10 radi na kompovima koji su još više stariji od mog...neznam šta mu je...nedavno sam kupio sa ibeja i original key za win 10 home...

    ja kad kliknem na compability provjeru za drajvere od envidie on meni javi da je to za windows 8...wtf? nije me valjda ovaj sa ibeja sjebal...ali lijepo piše da je windows aktiviran sa digitallnom licencom...i zove se windows 10 home 64bit

  4. #2794

    Re: [Ordinacija]

    Ha ha onda uživaj, kaj da ti velim i deri po svome. Kaj bum ti ja


  5. #2795
    Senior Member My way or the highway Hexfire's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2011
    Lokacija
    Konjščina
    Postova
    7.552

    Re: [Ordinacija]

    Eto baš mi fali jedan Win 10 Home key. Daj ti meni ovog, a ja ti dam originalni za Win 7.

  6. #2796
    Banner Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Aug 2007
    Postova
    1.891

    Re: [Ordinacija]

    = Citat = Izvorno postao Hexfire Pregledaj post
    Eto baš mi fali jedan Win 10 Home key. Daj ti meni ovog, a ja ti dam originalni za Win 7.
    ma dao bi ti tj. kupio na ibeju samo da mi ovo netko pomogne riješit...jeba vas ps4 i slično...imam 4mbit interneta,to vam je valjda jasno da nemogu ništa imat a kamoli ps4 a njega niti ne želim...
    ...ovaj update assistant ne pronalazi ništa,to znači da mi je windows skroz up to date...

  7. #2797
    Banner Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Aug 2007
    Postova
    1.891

    Re: [Ordinacija]

    resetirao računalo...sve se uglavnom pogubilo...BF1 također...drajvere instalirao od grafičke ovaj put...jebi si mater mrtvu i microsoft i sve...idem skidat chrome,svičam na chrome da mi bude default browser a ono iskače...pa jeste sigurni? dajte isprobajte naš edge,jako je brz itd itd...jebi si mater šta ću ja instalirat i šta je tvoj edge brz,šta te boli kurac kaj stavljam na računalo,ostavi me na miru...kakva su to gamad nevjerojatno...

  8. #2798
    Banner Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Aug 2007
    Postova
    1.891

    Re: [Ordinacija]

    podesiš računalo i sve,nariktaš da ti bf1 radi čim bolje i brže,jer imam samo 4 mbita i onda ti microsoft uvali...jebo im pas mater bezobraznu...ljudi će ih samo još više mrzit...a nemožeš bez pc-a jer ti uvijek za nešto posluži...i onda mi ovaj seronja kaže kupi si playstation...jebo te tvoj playstation 4 u guzicu,te te jebo on...nebi ga uzeo da mi ga daju besplatno...

  9. #2799

    Re: [Ordinacija]

    Stavi linux, ima da radi taj komp iz 1987. ko nov.


  10. #2800
    Banner Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Aug 2007
    Postova
    1.891

    Re: [Ordinacija]

    = Citat = Izvorno postao dugi Pregledaj post
    Stavi linux, ima da radi taj komp iz 1987. ko nov.
    sad me zajebavaš al dobro...

  11. #2801
    Banner Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Aug 2007
    Postova
    1.891

    Re: [Ordinacija]

    i neznam šta svi svršavate na taj moj komp iz 87....šta mu fali? jel mogu igrat bf1,mogu,u čemu je onda problem?...misliš da bi ovo govno od mikrosofta radilo bolje na i7 8700k,bi moj kurac...kaj bi dobio upgradeom,ništa...a koliko ti samo novaca treba za samo ram naprimjer,1500kuna ako hoćeš 16gb ddr4...procesor 2000kn da bude nešto bolji od ovog sad,onda opet matična od preko 1000kn...i to sve za 10-20 veći fps u bf1...ma oću kurac,nek si fino intel i majkrosoft jebu mater...

  12. #2802
    Super Moderator Fight fire with fire marijanovic's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Virovitica
    Postova
    10.759

    Re: [Ordinacija]

    Daj plati 10-20 Kn više za neki brži Internet. 4Mbps je od prije 5+ godina.
    Moj YT kanal | Komp i periferija | Mob: OnePlus 6
    I'm running out of boxes to think outside of.

  13. #2803
    Banner Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Aug 2007
    Postova
    1.891

    Re: [Ordinacija]

    = Citat = Izvorno postao marijanovic Pregledaj post
    Daj plati 10-20 Kn više za neki brži Internet. 4Mbps je od prije 5+ godina.
    jesi retardiran? ali dobro očito ne čitate...već sam sto puta ponovil...pital sam t-com u više navrata jel mi mogu dignut brzinu pa i uz plaćanje tih 10-20kn,rekli su da ne...to je maksimum...može malo više ali onda će mi bit non stop pucanja veze kao šta mi je bilo i sa prošlim novim ruterom adb...kad sam prijavil kvar dali su mi ponovno simensa sx763 sa kojim nema pucanja...

  14. #2804
    Banner Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Aug 2007
    Postova
    1.891

    Re: [Ordinacija]

    i kao prvo vindows 10 je poznat da radi bolje na starim konfama...nije toliko zahtjevan...bolje je otpimiziran sustav od npr. sedmice

  15. #2805
    Banner Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Aug 2007
    Postova
    1.891

    Re: [Ordinacija]

    jučer sam skužil da mi speaker buzz ne radi,reko možda ga krivo okrenul pa zato...skinem ja njega pa ga stavim u drugu konfu jer tu znam sigurno kako ide(koja strana),kad ono opet ništa...reko smeće...stavim drugi u tu konfu i samo preokrenem i taj radi...

    ...ali još ne kužim zašto mi se ponekad na ovoj overklokiranoj konfi prilikom paljenja upali buzz i neprekidno pišti...ali to se dogodi samo ponekad i random,windowsi se dignu i sve normalno a buzz ostane pištit non stop...klik na restart i onda sve ok...to mi ukazuje da ne prepoznaje ram memoriju(dugotrajne pištanje),kao da nije dobro umetnuta ali kako se onda upali bez problema? jel samo jedan keks radi onda ili šta? stvarno nekužim...iako je sve overklokirano ne ruši se u gamingu...

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •