Stranica 3 od 3 PrvaPrva 123
Prikazujem rezultate 61 do 90 od 90

Tema: WAR, what is it good for? Absolutely nothin'!

  1. #61

    Re: WAR, what is it good for? Absolutely nothin'!

    Hm,nije velika razlika 400,500 charova...ali pogledaj tier 4,K8P uvjerljivo vodi

  2. #62
    Senior Member No Mercy Worthaur's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Petrinja
    Postova
    5.169

    Re: WAR, what is it good for? Absolutely nothin'!

    Jel se kod vas uopce napadaju fortovi? Jer citam i forume od drugih servera, svima se rusi na fort siegeu :s

  3. #63
    Senior Member Lord of The Fleas Dr. Kam's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Postova
    483

    Re: WAR, what is it good for? Absolutely nothin'!

    Svaki tjedan nekoliko siegova

    Zadnji put nam se server srušio dosta davno.

  4. #64
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Nov 2007
    Lokacija
    t(-.-t)
    Postova
    957

    Re: WAR, what is it good for? Absolutely nothin'!

    Recite mi iskreno, jeste li ostali razočarani igrom nakon nekog vremena osjećajući nekakvu prazninu kao da pola igre nedostaje? Na 40 ranku jedino što mi ostaje je par dungeona i kojekakvih gluposti što se tiće PvE-a i onda čekam na ponovno raidanje par dana. Naravno igra je napravljena čisto za PvP ali ajmo priznat, onakav PvP kakav je u waru je ubitačno dosadan u onih par dana što čekamo da se dungeonsi ponovno otvore. Sve si mislim da ću igrat još malo tek toliko da vidim ako će nešto novo ponudit ali ajde. Od bete se jako malo stvari popravilo, skoro svi zbugani spellovi su ostali još od bete što me smao natjeralo da se upitam, pa koji k..... su oni radili a čak su i izbacili 2 klase. Sada ću prekšit nepisano pravilo i usporedit War sa WoW-om, Paul daje obečanja u prazno, sve više twista vražji lore (chaos undivided my ass te ostale gluposti koje bi se mogle nabrajat tjedan dana) te je to isto bilo sa Blizzardom, gledao sam mentality (war alliance forum), pa svaki drugi topic je OMG I CANT 1 SHOT ANYONE, This class is op, that class is op, nerf that, nerf this. Sve se bojim da će war zahvatit ista sudbina kao wow. Community će porast sigurno ali tko će ostat od početne postave (ljudi koji su pratili i igrali war od samog početka). Ja nikad nisam vidio nekakav konstruktivan post koji je prikazao problem klase te što se treba ispravit (bugovi), ne daj bože da se tako nešto pojavi, ipak je "OMG HE IS SO OP" u modi, neh?

    PS: Htio bih čut vaše mišljenje a ne odgovore tipa: Prestani plakat, odi igrat WOW i takve gluposti, takve nebuloze možete zadržat za sebe.

    Edit: zna možda netko noviji order server gdje ima populacije u t1 jer mi se neda lvlat samo po questovima više, sc que je dušu dao za ubijanje monotonije, isto kao što pve ubija monotoniju pvpa. Hoće mi se tko pridružit?

  5. #65

    Re: WAR, what is it good for? Absolutely nothin'!

    Nije mi dosadno... uglavnom jer mi je main na 35. levelu i ne žurim se s njim nego igram sa drugim likovima (čitaj, nisam jedan od onih koji su natukli level u prvih mjesec dana i sad nemaju šta raditi). Iskreno, da si me pitao ovo prije neka 2 mjeseca složio bi se, ali sada više ne od kada su uveli Open RvR nagrade (čitav sistem zapravo), poboljšali performanse (sjećaš se kako je bilo u ranijim danima za vrijeme siega? Ovo je odlično sada ako stavimo Fortress na stranu) i dosta toga potweakali dnevnim fixevima. Da se nije popravila od bete? Popravila se i to MASIVNO. Meni je PvP još uvijek odličan i xxx puta bolji od WoW-ovog, samo da kažem.

    Paul je PR čovjek kojem je posao dizanje hypea, ne briga za gameplay, tako da nikad ne bi shvaćao njegove riječi doslovno (kao što su mnogo shvaćali). Kao što uvijek kažem; ako si podložan utjecajima nemoj im se izlagati (nekako mislim da si se sad nabrijao jer si vidio na WA da svi briju to "nerf, op, itd") i sve OK (vjeruj mi znam kako je tamo, uzimajući u obzir da sam mod tamo tako da ne bude da govorim bezveze).

    Ne znam... možda te prošlo?

  6. #66
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    805

    Re: WAR, what is it good for? Absolutely nothin'!

    Malo.Prestao sam igrati prije otprilike 3 tjedna i nemam zelju da se vratim nazad.Lag i rusenje u fort-u a i drugdje se mozda nikada nece ni popraviti. (Igra je 3 mjeseca vani,to su odavno trebali popraviti).
    Kad sam dingao 40 napravio bi novog chara..malo se s njim zajebavo okolo, dosao do lvl30,dopizdilo.....novi char...zajebancija.. ponekad Bastion (njega sam se zasitio nakon 4 odlaska).
    Fali vise instanca,pve gearova,raznolikosti opreme

    A taj lag u fortu je za mene bio pozitivno iskustvo,jer sigurno mi se nebi dalo gledati kako zergaju altdorf svaka 4h .

  7. #67
    Senior Member Lord of The Fleas Dr. Kam's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Postova
    483

    Re: WAR, what is it good for? Absolutely nothin'!

    Fali PvE geara? Mislim da si pomiješao... Trebali bi malo snizit requirementse zasad za PvP geara, jer ovim tempom ostatak conq seta neću vidjet još dugo, dugo

  8. #68
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Nov 2007
    Lokacija
    t(-.-t)
    Postova
    957

    Re: WAR, what is it good for? Absolutely nothin'!

    Fali pve dungeonsa te stoga fali još opreme te 90% opreme treba sredit jer neki armori su jednostavno sranje za određene klase, čekanje za reopening je malo preveliko za tako malo dungeonsa. Pazi, ja sam natuko 40 sa IB-om u par dana nako official release-a i to mi je bila najveća greška. Nakon toga sam igrao oko 6 likova polagano ih razvijajući, rvr zone su bleh, sve se svodi da netko zabije par NPC-ova i pričeka neko vrijeme za lock, tad druga strana napravi isto dok nitko ne brani (brži renown ovako.....). Nagrade od renowna, meh, bježi od njih. Sjećam se da sam svaki put dobio bolji dio u dropu od moba taman prije nego sam skupio dosta t influence + rvr u t1 zoni se svodi na fajtove između 21 rank likova, gg my ass. Nego, ima koji normalan server sa aktivnim t1, order strana. Sumnjam da me prošlo, treba mi neki aktivni server i neko da igra samnom i to je to >.<

  9. #69
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Mar 2007
    Postova
    1.564

    Re: WAR, what is it good for? Absolutely nothin'!

    Jesu li riješili onaj bug što je davao +1 sec. cast time na sve skillove koji imaju cast time?

  10. #70
    Senior Member No Mercy Worthaur's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Petrinja
    Postova
    5.169

    Re: WAR, what is it good for? Absolutely nothin'!

    Yep

  11. #71
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    Ithilien
    Postova
    7.624

    Re: WAR, what is it good for? Absolutely nothin'!

    = Citat = Izvorno postao Mystery In Space
    Fali pve dungeonsa te stoga fali još opreme te 90% opreme treba sredit jer neki armori su jednostavno sranje za određene klase, čekanje za reopening je malo preveliko za tako malo dungeonsa. Pazi, ja sam natuko 40 sa IB-om u par dana nako official release-a i to mi je bila najveća greška. Nakon toga sam igrao oko 6 likova polagano ih razvijajući, rvr zone su bleh, sve se svodi da netko zabije par NPC-ova i pričeka neko vrijeme za lock, tad druga strana napravi isto dok nitko ne brani (brži renown ovako.....). Nagrade od renowna, meh, bježi od njih. Sjećam se da sam svaki put dobio bolji dio u dropu od moba taman prije nego sam skupio dosta t influence + rvr u t1 zoni se svodi na fajtove između 21 rank likova, gg my ass. Nego, ima koji normalan server sa aktivnim t1, order strana. Sumnjam da me prošlo, treba mi neki aktivni server i neko da igra samnom i to je to >.<
    eo došo poštar xD

    moš samnom na karak hirn(tu nas ima najviše ha?) evo još malo pa install gotov onda skidat patcheve, valjd ću ga još zaigrat danas, al čist sumnjam da ču spavat xD

  12. #72
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Mar 2007
    Postova
    1.564

    Re: WAR, what is it good for? Absolutely nothin'!

    Nemoj ići na Karak-Hirn, to je manje više mrtav server.
    Izvan T4 ćeš većinom nalaziti na tek par ljudi po zoni.

  13. #73
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Nov 2007
    Lokacija
    t(-.-t)
    Postova
    957

    Re: WAR, what is it good for? Absolutely nothin'!

    Danas su skoro svi serveri prazni što se tiče t1/t2 tako da je banana rerollat novog lika *shrug.

  14. #74
    Senior Member No Mercy Worthaur's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Petrinja
    Postova
    5.169

    Re: WAR, what is it good for? Absolutely nothin'!

    = Citat = Izvorno postao ssalG
    Nemoj ići na Karak-Hirn, to je manje više mrtav server.
    Izvan T4 ćeš većinom nalaziti na tek par ljudi po zoni.
    u lower zonama je mrtav al u t4 stalno ima neke akcije

  15. #75
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Mar 2007
    Postova
    1.564

    Re: WAR, what is it good for? Absolutely nothin'!

    = Citat = Izvorno postao Worthaur
    u lower zonama je mrtav al u t4 stalno ima neke akcije
    A koliko će dugo biti aktivan u T4 ako nema dotoka novih igrača na server.

    = Citat = Izvorno postao Mystery In Space
    Danas su skoro svi serveri prazni što se tiče t1/t2 tako da je banana rerollat novog lika *shrug.
    Početkom 12. mjeseca (tada sam suspendirao pretplatu), je bilo servera sa poprilično aktivnim t1/t2 zonama, tada na većini servera sa "medium" populacijom nije bilo nekih većih problema pronaći ljude ni za t1 PQ.

  16. #76
    Senior Member Lord of The Fleas Dr. Kam's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Postova
    483

    Re: WAR, what is it good for? Absolutely nothin'!

    = Citat = Izvorno postao ssalG
    = Citat = Izvorno postao Worthaur
    u lower zonama je mrtav al u t4 stalno ima neke akcije
    A koliko će dugo biti aktivan u T4 ako nema dotoka novih igrača na server.

    = Citat = Izvorno postao Mystery In Space
    Danas su skoro svi serveri prazni što se tiče t1/t2 tako da je banana rerollat novog lika *shrug.
    Početkom 12. mjeseca (tada sam suspendirao pretplatu), je bilo servera sa poprilično aktivnim t1/t2 zonama, tada na većini servera sa "medium" populacijom nije bilo nekih većih problema pronaći ljude ni za t1 PQ.
    Pa bit će aktivan sa trenutnim igračima?

    Ima ljudi u lower tierovima, samo što svi rade scenarije...

  17. #77
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    Ithilien
    Postova
    7.624

    Re: WAR, what is it good for? Absolutely nothin'!

    pa ovak... nema baš neš ljudi, kad sam se stvorio bilo nas je ukupno čak 5!

    scenariji su poslje 23h veliki fail jer nikog nema, pq radim sam, tako da ispada veči grind(pobit jebenih 75 ulthrin forcesa i sl.) i sad sam na kraju s neka dva lika captureo onajflag u oRvR u t1, te je sad full u kontroli ordera(kamo sreće da nikog od destroa nije bilo x)) i onda sam odletio u altdorf, šta reč preljepo izgleda bio u njem 5 min i ošo off več je 2h a i boli me desno oko ^^

    igra je stvarno odlična 6-7h u komadu ju odigrat stvarno rjetkim igrama uspjeva...

  18. #78
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Nov 2007
    Lokacija
    t(-.-t)
    Postova
    957

    Re: WAR, what is it good for? Absolutely nothin'!

    Od dosta švrljanja po serverima našao sam jedan sa aktivnim T1 pa na dalje a to je Eltharion. Jedini je bed kaj sam morao zbrisat destro likove da bi probao order tamo >.<

  19. #79
    Senior Member Respawned sorcerer ezav's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Vrapce - roza soba
    Postova
    1.005

    Re: WAR, what is it good for? Absolutely nothin'!

    Po meni se cini da su na karah hirnu dosta aktivni T1 i T2 .. pun kufer ekipe je napravilo altove a i ima novih igraca .. samo kaj ekipa brije na SC ... recimo jucer .. u t1 uredno na sc-ima po 3-4 puna partya .. tak da ono .. jedino mi je zal kaj ekipa ne brije na PQ-ove .. zabavni su ali ljude vise privlaci oRvR i SC
    i7-2600/Corsair H80/MSI P67A-GD65(B3)/Corsair Vengeance 16Gb (4x4)/Corsair Force 3 90Gb/WD Black 1Tb/MSI GTX660-Ti TwinFroz III 3gb /Corsair Carbide 500R/Seasonic SS-620GM/IIYAMA ProLite E2607WS/LG BD-ROM CH12/Razer DeathAdder/Logi Iluminated

  20. #80
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Nov 2006
    Postova
    197

    Re: WAR, what is it good for? Absolutely nothin'!

    Moja preporuka ti je ili Eltharion ili karak Eight Peaks, na K8P akcije ima u svim tierima, ne znam kako sada stoje stvari u t1, ali kad sam tek poceo igrati tamo oRvR je pocinjao negdje oko 20h i trajao do 3 xD. Ja sam sad bas rollao maraudera na Eltharionu, da se odmorim od wpa i isto mogu reci da je super, barem t1/t2.
    Idi sto dalje od Karak Hirna xD.

  21. #81
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    Ithilien
    Postova
    7.624

    Re: WAR, what is it good for? Absolutely nothin'!

    e taj prokleti marauder... oni ko da su od kamena, dok moj lik strelu opali on dođe do mene i pol hpa mi skine... al uzdam se u late game i r11, path of skirmish...

  22. #82
    Senior Member Respawned sorcerer ezav's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Vrapce - roza soba
    Postova
    1.005

    Re: WAR, what is it good for? Absolutely nothin'!

    Ha cuj po ljestvicama populacije na serverima KH je na 15.000+ ljudi dok su E i K8P na po 18.000-20.000k ljudova ... nebi se smjela vidjeti tolika razlika u napucenosti ... treba pogoditi kak su ljudi aktivni ... primjetil sam na KH da je pun kufer ljudi gore izmedu 16h i 21h i izmedu 08h i 13h ... uredno po T2 i T3 oRvR-u harace 2-3 full order wb-a .. mogu sam rec da sam jedino primjetil manjak destroa u T1,T2,T3 ... tak da sve ovisi kada se spojis .. s tim da je zadnja dva tri tjedna cijeli server zivnul ...tak da za KH ima nade
    i7-2600/Corsair H80/MSI P67A-GD65(B3)/Corsair Vengeance 16Gb (4x4)/Corsair Force 3 90Gb/WD Black 1Tb/MSI GTX660-Ti TwinFroz III 3gb /Corsair Carbide 500R/Seasonic SS-620GM/IIYAMA ProLite E2607WS/LG BD-ROM CH12/Razer DeathAdder/Logi Iluminated

  23. #83
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    Ithilien
    Postova
    7.624

    Re: WAR, what is it good for? Absolutely nothin'!

    a ne kužim... jel nisu svi išli na karak hirn? :S

  24. #84

    Re: WAR, what is it good for? Absolutely nothin'!

    Da, nas 5-6 jako utječe na globalnu populaciju Hirna.

    KH je OK, to samo lokalno pesimisti dijele svoja mišljenja kao i inače (grimdark i to), iako su s ovim zadnjim patchom postavili obavijest da potiču dolazak na server... hmm. Sve je OK dok ne počnu transferi. Inače problem je u velikom broju servera koji su bili potrebni za masivni broj igrača u beti i tih server sad ima previše u usporedbi sa trenutnim brojem igrača.

  25. #85
    Senior Member Respawned sorcerer ezav's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Vrapce - roza soba
    Postova
    1.005

    Re: WAR, what is it good for? Absolutely nothin'!

    ma nije samo 5-6 ... ima hrvata, samo kaj neki lutaju izmedu servera ... ali ima dosada srba i bosanaca .. prosli tjedan mi se desilo da u WB-u od 18 ljudova bil samo jedan stranac ... pa smo morali pricati na eng .. smrc ... ali naleti se dosta ... ko tip prekjucer ... nick mu je crocop ... umro sam skoro od smjeha ...
    i7-2600/Corsair H80/MSI P67A-GD65(B3)/Corsair Vengeance 16Gb (4x4)/Corsair Force 3 90Gb/WD Black 1Tb/MSI GTX660-Ti TwinFroz III 3gb /Corsair Carbide 500R/Seasonic SS-620GM/IIYAMA ProLite E2607WS/LG BD-ROM CH12/Razer DeathAdder/Logi Iluminated

  26. #86
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    Ithilien
    Postova
    7.624

    Re: WAR, what is it good for? Absolutely nothin'!

    ane... jučer sam vidio nekog lika "odjebi" triput zaredom u sc te joino nekom groupu koi su pričali hrvatski al sam onda u sc ošo...

  27. #87
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Nov 2007
    Lokacija
    t(-.-t)
    Postova
    957

    Re: WAR, what is it good for? Absolutely nothin'!

    Došlo vrijeme da i ja napustim igru, možda se vratim ako promjene keep siege iz pve u pvp, boostaju xp i rp iz rvr-a i sc-a. Have fun peeps, bilo je zabavno par dana :/

  28. #88

    Re: WAR, what is it good for? Absolutely nothin'!

    /puštam komemorativnu glazbu u znak sjećanja
    Sve ćete se vi izbjeglice vratit kad dođu Slayeri, znam ja to!

  29. #89
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Nov 2007
    Lokacija
    t(-.-t)
    Postova
    957

    Re: WAR, what is it good for? Absolutely nothin'!

    Što će slayeri popravit? "Keep crash? ne" "Pve igru koja se prodaje kao pvp igra? ne" Zatvorili su dosta servera, cijela gilda upravo napustila war (60 članova, nema nas puno). Imam još 6 mjeseci na accountu, moš me "znaš što" ak ću pol tjedna igrat od toga.

  30. #90
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    Ithilien
    Postova
    7.624

    Re: WAR, what is it good for? Absolutely nothin'!

    men ostalo još 15 dana de men acc ^^

    inače keepovi su pvp, al samo u defendu, ak destro defa, onda če samo dolazit, a pošto imaju pun qrc tenkova naprave tenk wall na ulazu u LR i moš se jebat... al ak order defa to je uživancija ) sam moramo pazit da neubijamo previše destroa jer će se onda razbježat...

    inače to što se tiče tog rvr xpa... istina men je najgore kad nabildam liku r x na 70 % a rr x mi je na 2%, za neka 2-3 sata bude r 75% rr 70%... xp gain u rvru bi stvarno trebali malo povečat... također je šteta što kad god se spomene neki pve content u WBu, npr. lair, gunbad, pq pola wba se razbježi... baš me zanima kak se lvluju :/

    jučer sam bio u gunbad, nas 12 negdje i onda jedan healer ode i gg nemremo niš više.. lair u BLu kolko sam skužio od novog patcha niko nezna otvorit, tak da dost često radimo bfp lair, al nikak da lik dropa sw helm...
    sinoč sam baš na netu našo koordinate avelorn laira, pa idem vidjet šta je to :>

Slične teme

  1. Feel good thread
    By Kid A in forum Genetski modificirani krpelji
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 04-01-2011, 15:28
  2. A new good game
    By Black Hawk Down in forum Gaming općenito
    Odgovora: 18
    Posljednji post: 16-07-2007, 16:09
  3. Absolutely Fabulous
    By v4MP1r3 in forum Multimedia
    Odgovora: 3
    Posljednji post: 01-05-2006, 15:52

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •