Prikazujem rezultate 1 do 23 od 23

Tema: Morrrowind - fresh modded start

  1. #1
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    May 2007
    Lokacija
    Spess
    Postova
    1.875

    Morrrowind - fresh modded start

    Nemam pojma o modovima za morrowind, stoga bi mi za početak trebale neke preporuke... trebao bih popis najboljih modova svih vrsta, bilo za grafiku, bilo za gameplay, questove, ama baš sve. Preduvjet je kompatibilnost svih segmenata salate koju mi namjerevate preporučiti i njezino uspješno udaljavanje od vanilla Morrowinda/Tribunala/Bloodmoona. Hvala unaprijed.

  2. #2

    Re: Morrrowind - fresh modded start

    Ono što kažem svima: Morrowind Mythic ModsS- najkompletniji popisi modova za Morrowind pa gledaj (opisi su većinom na linkovima).
    btw, uspješno udaljavanje?

  3. #3
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Jul 2008
    Lokacija
    Nova Gradiška
    Postova
    6.248

    Re: Morrrowind - fresh modded start

    kak to misliš udaljavanje? nema tog moda koji je bolji od čistog Morrowinda/tribunala/Bloodmoona...mogu samo dodati zgodne stvari ali nikako ne mogu biti bolji...posao je premaestralno odrađen...jedino ona Akulova ekipa kuha onu expanziju koja mi zasad izgleda precarski...

  4. #4
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    May 2007
    Lokacija
    Spess
    Postova
    1.875

    Re: Morrrowind - fresh modded start

    Samo želim da mi nešto modova dodaju malo dinamike i promjene u igru. Na mwmythicmods ima zbilja gomila stvari, stoga slušam preciznije preporuke. Oni koji su igrali modded morrowind valjda znaju, ponajviše što se tiče kompatibilnosti.

  5. #5
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Jul 2008
    Lokacija
    Nova Gradiška
    Postova
    6.248

    Re: Morrrowind - fresh modded start

    well...idi na http://www.mwmythicmods.com/telesphoros.htmSi skidaj... deri sve što ti se svidi pa onda provjeravaj što se kolje s čime

  6. #6
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: Morrrowind - fresh modded start

    Ja imam, po mom mišljenju, strašno dobru kompilaciju modova. Evo prešao sam igru prije par mjeseci bez ikakvih nekompatibilnosti sa tim modovima.

    Sada moram na fax, ali ako ne zaboravim, bum ti ispisao modove koje koristim. Čak bi ti ih i uploadao, ali mi je bandwith iskorišten do maximuma Jedino ako mi napraviš tutorial kako maximalno kompresirati datoteku sa modovima


    Uglavnom, imam svega, od grafičkih tweakova, pobošljanja igre, ma svega ima Nije pre velika kolekcija, ali je taman ono što ja smatram pod Must Have i rađeno je tako da RADI

  7. #7
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Jul 2008
    Lokacija
    Nova Gradiška
    Postova
    6.248

    Re: Morrrowind - fresh modded start

    UHARC?

  8. #8

    Re: Morrrowind - fresh modded start

    = Citat = Izvorno postao ZorgTheBorg
    Oni koji su igrali modded morrowind valjda znaju, ponajviše što se tiče kompatibilnosti.
    Jednostavno slažeš po nekom logičnom redosljedu - modove koji mjenjaju veće stvari (level scaling, šta ja znam) trebaš staviti prve, nakon toga manje stvari (uglavnom paziti da nemaš više modova koji rade potpuno iste stvari), a replacere uglavnom zadnje.

    Eksperimentiraj (tamo nema loših modova).

  9. #9
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    May 2007
    Lokacija
    Spess
    Postova
    1.875

    Re: Morrrowind - fresh modded start

    Okej, sada imam osnovnu logiku stvari. Dakle koncept morrowinda je u lijepom slaganju. No ja bih ipak volio vidjeti neku skroz working kompilaciju tog bućkuriša (zahvala Bartucu - dovoljan je samo list modova).

  10. #10
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: Morrrowind - fresh modded start

    = Citat = Izvorno postao Hellboy v2.0
    UHARC?

    Kaj ti je to? Se to uopće mene tiče, pošto je ispod mog posta? xD

    Nego, evo mojih modova, ono gdje je X, to ne snimati, ono gdje je kvačica, to se slobodno snima i s time sam ja prešao igru. Tamo gdje nema ništa, tamo je kvačica, samo je ne vidite

    PS: Imena u zadnjoj rubrici se ne vide, ja sam imenovao foldere, zato sam i rekel da bi rađe uploadao da imam dobru brzinu Jebiga


  11. #11
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Apr 2006
    Postova
    17.106

    Re: Morrrowind - fresh modded start

    UHARC ti je program za kompresiju. Znaš one kul war - err, hoću reći, zipane datoteke sa trial igrama, koje teže par stotina mb-a, a nakon odpakiranja 3 gige? To ti je to. Uglavnom, što se duže podaci pakiraju, manje teže, ali se duže se i odpakuju.
    (╯°□°)╯︵ ┻━┻

    Relaxation.mp3

  12. #12
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: Morrrowind - fresh modded start

    Ukurac kažeš, budem skinuo program pa vidio koliko on to skompresira, pa uploadam na net ako bu neka smiješna cifra...

  13. #13
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: Morrrowind - fresh modded start

    Evo, uploadao sam ti svoje modove. Iskoristi ih mudro, morao sam smanjti upload na minimum na torrentima tako da tebi mogu uploadati kompilaciju

    Uglavnom, obrisao sam onaj višak, ostavio sam sve odlične modove te kompresirao ih na 49 MB. Tako da ti to nebi trebalo biti teško za skinuti.

    NAPOMENA: Pod Visual modovima, imaš mod po imenu "Mixed Signposts", on bi ti mogel jedini raditi problema kod loadinga. Ako radi problema, ili skini alternativu ili ga mergaj sa igrom u Construction Setu. Svi ostali modovi rade perfektno i MUST HAVE su


    Download link - http://rapidshare.com/files/172199072/M ... c.rar.html

  14. #14

    Re: Morrrowind - fresh modded start

    A mogao si i navesti što je u fileu, da ne skida čovjek napamet. I da, skini Customizable Robe ReplacerSjer ti omogućava mix-n-match što želiš (oprez 56k, gomila slika). Mislim da treba registracija za skidanje, ne znam.

    EDIT: Vidio sliku, ignoriraj 1. dio posta.

  15. #15
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: Morrrowind - fresh modded start

    = Citat = Izvorno postao Arbiter of Change
    A mogao si i navesti što je u fileu, da ne skida čovjek napamet.
    U postu prije (iznad Sonicovog posta) imaš ScreenShot sa svim modovima, iz te kompilacije sam izbacio one modove koje sam označio sa X-om Sea of Destiny sam maknuo, ima preko 200MB mod, a ubija atmosferu morrowinda, plus Giants mod koji je pimpek pokraj Morrowind Advanced pošto također ubija atmosferu... Kada samo to maknuo, sa cca 450MB sam spustio modove na cca 120MB i to kompresirao na cca 50MB


    PS: Onaj UHARC nisam skužio ili sam skinuo neki krivi program... tako da sam pakirao sa WinRAR-om.

  16. #16
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    May 2007
    Lokacija
    Spess
    Postova
    1.875

    Re: Morrrowind - fresh modded start

    Downloading now. Ovo mi je idealan temelj za daljnje moddanje! Bartuc

  17. #17
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: Morrrowind - fresh modded start

    Obavezno si stavi sve Visual, Official i Misc modove, a Creatures i Quest nije pod obavezno

    Recimo Mod Town, nema questova, samo grad sa NPC-evima koji predstavljaju ljude koji su Modali igru. Ajmo reći da ti NPC-evi služe kao kratki intervju sa moderima Nije potrebno, ali je strašno zanimljivo.

  18. #18

    Re: Morrrowind - fresh modded start

    Ti bar imaš modove sortirane po kategoriji (mislim, gdje ih već držiš), a meni sve samo pobacano tako da uglavnom po imenu moram dokučiti što je koji.

  19. #19
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: Morrrowind - fresh modded start

    Ma da, ja sam ti freak što se takvih stvari tiče

    To ti je na CD-u, imaš 2 foldera (Official Mods i Unofficial Mods), unutar Unofficial Mods foldera su još ona 4 foldera (Visual, Misc, Creatures, Quests&Maps) Isto tako imam i za Oblivion kolekciju, samo kaj mi se Oblivion zgadi pre brzo pa je ne stignem iskoristiti u punom sjaju

  20. #20

    Re: Morrrowind - fresh modded start

    Eh, ja ih imam razbacane po nekoliko CD-ova... ali vjerojatno bi ih sve skidao nanovo kad bi opet počinjao.

    Inače, za otežati napredovanje kroz Guilde (jer je ovako malo lagano). Postojao je još jedan hardcore mod, ali ne sjećam se imena sad.
    Rank Advancement Revamped

  21. #21
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    May 2007
    Lokacija
    Spess
    Postova
    1.875

    Re: Morrrowind - fresh modded start

    Radi. A osim što radi, i owna .
    Sad idem još malo iscjedit database. Još jednom hvala!

  22. #22
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: Morrrowind - fresh modded start

    Nemaš na čemu, uživaj u ovoj (više/manje) fenomenalnoj igri

  23. #23
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Nov 2008
    Lokacija
    Šibenik
    Postova
    194

    Re: Morrrowind - fresh modded start

    = Citat = Izvorno postao Bartuc
    Nemaš na čemu, uživaj u ovoj (više/manje) fenomenalnoj igri
    Evo skidam, hvala bartuče, sad idem izvršit quest finding the morrowind CD
    92% ljudi stavlja ovakve besmislice u svoje sigove. Ako ste među onih 8% koji to mrze, stavite ovo u svoj sig.

    oh wait...

Slične teme

  1. WTF win xp start up
    By Redon Xen in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 9
    Posljednji post: 19-11-2008, 17:27
  2. start
    By Pacman in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 23-06-2008, 08:08
  3. start -> programs
    By cropir in forum Alt-F4
    Odgovora: 39
    Posljednji post: 13-09-2007, 09:17
  4. windoz start
    By Pippen47 in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 7
    Posljednji post: 07-02-2007, 18:27

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •