Stranica 84 od 85 PrvaPrva ... 347482838485 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 2.491 do 2.520 od 2549

Tema: Modern Warfare 2

  1. #2491
    Senior Member Fight fire with fire Xero's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2009
    Lokacija
    Roxbury
    Postova
    12.727

    Re: Modern Warfare 2

    Prestige.

  2. #2492
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Aug 2008
    Postova
    2.168

    Re: Modern Warfare 2

    Sta prestige..to su ona odlicja neka.Ali ja sam bas 70 lvl pise.Iotvorilo mi je sve puske itd.Neda mi se tako..sad sam reinstalirao igru pa da vidim.

  3. #2493
    Senior Member Fight fire with fire Xero's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2009
    Lokacija
    Roxbury
    Postova
    12.727

    Re: Modern Warfare 2

    Pa prestige ti resetira levele , ali ti ostanu emblemi i titleovi i onda sve ljepo iz početka da bi dobio ljepu značku.

  4. #2494

    Re: Modern Warfare 2

    = Citat = Izvorno postao Chappi
    Sta prestige..to su ona odlicja neka.Ali ja sam bas 70 lvl pise.Iotvorilo mi je sve puske itd.Neda mi se tako..sad sam reinstalirao igru pa da vidim.

    To je bug u igri,jedini način da vratiš na lvl1 je da aktiviraš prestige.

  5. #2495
    Senior Member Nuke me please
    Datum registracije
    Aug 2008
    Postova
    236

    Re: Modern Warfare 2

    evo prije par dana sam kupio igru i bljuva mi se od nje...jedva sam napravio nekoliko killova a dethsa imam na tisuce..jednostavno mi nejde i preglupo mi je kako me neko ubije s nozem od daljine od 5 metara...uspio sam unlockat neke gunove ali to nemoze nista naprema svima ostalima koji su vec po 10 puta 70 lvl..ubijaju me s 2-3 metka...samo nekoliko puta sam imao predator a onaj ac130 nema sanse da dobijem...nezivim duze od 3 sekunde jer me pwnaju oni nubeki s glovima...

    ja neznam ko moze ovu igru zvat igru u kojoj se vidi skill...pa di je tu skill ako on uzme gl i pocne spamat,ili ak se samo zaletava ko taliban i s nozem bode u dupe..a tek oni snajperisti pa to je nezamislivo,samo 1 metak i uvjek me pwna...najdulje sto sam valjda prebjezo je bilo 10 metara...

    nazivciro sam se igre za godinu dana i zalim kupnju,i sigurno nekupujem black ops zalosno je sto su uradili od cod-a...
    vracam igru sutra jer mi je je dosta...

  6. #2496

    Re: Modern Warfare 2

    Igra je na isti fazan kao MW.
    Prestani igrati TDM i počni HQ ili SD,lakše je za početnike i zabavnije.
    GL je oduvijek bio sranjem,ali u MW2 na većini mapa si sam si kriv jer GL se ne aktivira na nekih 10m što je dovoljno da ga knifas.
    I je do skilla je,vjerovatno trcis po poljana pa te GLaju i ne pronaš kada te idu knifati.
    Da si se zelio na lag,shvatio bih,ovako je do toga sto te nejde,a drugi igraju vec godinu dana.
    Da iritantno je,i zato je bolji nekima COD2,ali eto.

  7. #2497
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Slav. Brod/Rijeka
    Postova
    7.488

    Re: Modern Warfare 2

    MW2 je prepun nobina, rjetko se nadje koji skiller koji bas zna igrat, na sto sam ostao cist iznenadjen
    || Intel® Core™ i5-4570 @ 3.2 GHz || nVIDIA GeForce GTX260 || ASUS H87m Plus MBO || 2x4GB Corsair Vengeance @ 1600 MHz || OCZ ZT 750 Fully Modular PSU ||

  8. #2498
    Senior Member Nuke me please
    Datum registracije
    Aug 2008
    Postova
    236

    Re: Modern Warfare 2

    mah meni je jednostavno dosta zivciranja nikako mi dobro nejde,niti kad kampam niti kad bjezim....svi su jaci od mene makar igram cod godinama...

  9. #2499
    Senior Member Master Blaster GDra's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2008
    Lokacija
    Vvardenfell
    Postova
    4.623

    Re: Modern Warfare 2

    = Citat = Izvorno postao Carp
    MW2 je prepun nobina, rjetko se nadje koji skiller koji bas zna igrat, na sto sam ostao cist iznenadjen
    Da, prelagano je, nema izazova.
    "Snow falls. Why worry where it goes. M'aiq thinks the snowflakes are pretty."

  10. #2500
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Slav. Brod/Rijeka
    Postova
    7.488

    Re: Modern Warfare 2

    || Intel® Core™ i5-4570 @ 3.2 GHz || nVIDIA GeForce GTX260 || ASUS H87m Plus MBO || 2x4GB Corsair Vengeance @ 1600 MHz || OCZ ZT 750 Fully Modular PSU ||

  11. #2501
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    Nov 2009
    Lokacija
    down!
    Postova
    317

    Re: Modern Warfare 2

    Nije to ništa, evo ti jedan moj bolji TDM (neigram inace to), i par S&D... Nije mi se dalo vise uploadat. Priznajem igra zahtjeva jako jako malo skilla isto kao i prvi MW, zato je i igraju vecinom djeca.


  12. #2502

    Re: Modern Warfare 2

    Meni je zanimljivo kako to kažete, a na ovim picovima svi imate onak lvl 70 i prestigove.
    Eto ja sam level 53 i igrao sam 35h.


    Daj odjebite sa tim forama,igra kao i svaka igra ne znam kako to ne možete shvatiti ako imate dvoznamenkasti broj godina.

  13. #2503
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Slav. Brod/Rijeka
    Postova
    7.488

    Re: Modern Warfare 2

    čim se ti bodeš da je meni znati... :S

    Ja nemam niti 1 prestige pređen, več sam na prvom lvl 50 i nešto, iako ne vidim kakve veze ima prestige sa skillom, pošto daje samo badgeve i da možeš više oružja namjestit
    || Intel® Core™ i5-4570 @ 3.2 GHz || nVIDIA GeForce GTX260 || ASUS H87m Plus MBO || 2x4GB Corsair Vengeance @ 1600 MHz || OCZ ZT 750 Fully Modular PSU ||

  14. #2504

    Re: Modern Warfare 2

    Pa stvar je u tome da svi serete kako netreba skilla i da imati velike killsteakova,a zapravo imate po par stotina sati igre MWa.
    Hej.

  15. #2505
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Unknown
    Postova
    2.705

    Re: Modern Warfare 2

    = Citat = Izvorno postao Nodakim
    Pa stvar je u tome da svi serete kako netreba skilla i da imati velike killsteakova,a zapravo imate po par stotina sati igre MWa.
    Hej.
    Imam samo 300 a jedem one ljude od po 1000 za doručak. Idete mi na krc sa tim satima i kurčenjem a pola vas je preko noći ostavljalo uplajeno d adobije sate. Jebo sate pokaži skill.

  16. #2506
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340

    Re: Modern Warfare 2

    Pa ono, za naučiti sve mape trebaš 15-20 sati. Mehanika je ionako identična svim ostalim FPS-ovima.

  17. #2507
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Unknown
    Postova
    2.705

    Re: Modern Warfare 2

    = Citat = Izvorno postao W3DR4N
    Pa ono, za naučiti sve mape trebaš 15-20 sati. Mehanika je ionako identična svim ostalim FPS-ovima.
    Sa 50sati znaš svaku mapu i mišju rupu na njoj a to što veliš ako znaš cod 2 onda će ti ovo ić ko ludo.
    Neki dan sam igrao cod2 pa cod 4
    i pobjedim par partija i velim, kako zakon d aigram cod6 a opet nisam ni u ovom loš, ipak su neke razlike.
    Veli lik kakve veze imaju cod6 i cod4 sa ovime? ja ono lol, faepalm.
    Ljudi si svašta umišljaju.

  18. #2508
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Apr 2008
    Lokacija
    Sesvete
    Postova
    1.111

    Re: Modern Warfare 2

    wat

  19. #2509
    Administrator My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Uncanny Valley
    Postova
    9.450

    Re: Modern Warfare 2

    wat
    Najbrži pištolj Policije Okusa. Može da pogodi sve od bilo gdje. Također piše i poeziju.

  20. #2510
    Moderator God from the machine Kid A's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2009
    Lokacija
    5-HT2A
    Postova
    21.916

    Re: Modern Warfare 2

    que
    = Citat = Izvorno postao flander Pregledaj post
    kolko se sjećam u First class Xavier je pokušao navest Magneta da ne napravi neku pizdariju, dakle isti klinac je i mind kontrol i čitanje misli

  21. #2511

    Re: Modern Warfare 2

    = Citat = Izvorno postao *Fila*
    = Citat = Izvorno postao Nodakim
    Pa stvar je u tome da svi serete kako netreba skilla i da imati velike killsteakova,a zapravo imate po par stotina sati igre MWa.
    Hej.
    Imam samo 300 a jedem one ljude od po 1000 za doručak. Idete mi na krc sa tim satima i kurčenjem a pola vas je preko noći ostavljalo uplajeno d adobije sate. Jebo sate pokaži skill.

    Pa ono ja imam možda 40 sati COD6.
    Normalno da ćeš me ownati kada imaš 8 puta više sati igranja.

  22. #2512
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    Mar 2009
    Lokacija
    Čakovec
    Postova
    311

    Re: Modern Warfare 2

    Fila, bez uvrede, sve ovo što si rekao nema ama baš nikakve veze sa istinom.

    1. Nemoguće je da ti sa 300 sati ownaš nekoga tko ima 3 puta više, ma kakav god antitalent za igru on bio. Možda ih ownaš na pubu, ali to je ionako za većinu njih čista zajebancija.

    2. Poznavanje svake mape sa 50 sati igre? Nema šanse. Eto, ja igram cod već dosta dugo vremena i još uvijek mi nije strano da pronađem neki spot za koji dotad nisam znao.

    @ Wedran

    Mehanika možda jeste slična, ali tvrdnje da za cod nije potreban skill su jednostavno blesave.

  23. #2513

    Re: Modern Warfare 2

    Wedran zamjenjuje "znam gdje treba skrenuti da bi došao tamo" sa "znam camperska mjesta,skakaonice i glitcheve":

  24. #2514
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    Mar 2009
    Lokacija
    Čakovec
    Postova
    311

    Re: Modern Warfare 2

    Čitaj malo što sam napisao drugi put, može?

    Ja uopće nisam komentirao taj Wedranov post ( s kojim se ja sasvim slažem), već Filin, koji tvrdi da "Sa 50sati znaš svaku mapu i mišju rupu na njoj" , što je sasvim neistinito

    Kužimo se sad?

  25. #2515
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Slav. Brod/Rijeka
    Postova
    7.488

    Re: Modern Warfare 2

    = Citat = Izvorno postao wildje
    Fila, bez uvrede, sve ovo što si rekao nema ama baš nikakve veze sa istinom.

    1. Nemoguće je da ti sa 300 sati ownaš nekoga tko ima 3 puta više, ma kakav god antitalent za igru on bio. Možda ih ownaš na pubu, ali to je ionako za većinu njih čista zajebancija.

    bla bla
    ovo su pure gluposti. ocito coda igras otprilike 2 mjeseca i pojma nemas. SATI NEMAJU NIKAKVE VEZE SA SKILLOM! tu nebi trebalo biti diskusije uopce, ali eto, wnbs poput tebe ostave cod upaljen pa je skiller ako ima 1000+ sati.

    *puke*
    || Intel® Core™ i5-4570 @ 3.2 GHz || nVIDIA GeForce GTX260 || ASUS H87m Plus MBO || 2x4GB Corsair Vengeance @ 1600 MHz || OCZ ZT 750 Fully Modular PSU ||

  26. #2516

    Re: Modern Warfare 2

    mp je solidan. samo me nervira cekanje i kako nemos birat mapu koju ces igrat.
    zakon mi je 3rd person :)

  27. #2517

    Re: Modern Warfare 2

    = Citat = Izvorno postao wildje
    Čitaj malo što sam napisao drugi put, može?

    Ja uopće nisam komentirao taj Wedranov post ( s kojim se ja sasvim slažem), već Filin, koji tvrdi da "Sa 50sati znaš svaku mapu i mišju rupu na njoj" , što je sasvim neistinito

    Kužimo se sad?

    Nije me previše briga što si ti rekao.

  28. #2518
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    Mar 2009
    Lokacija
    Čakovec
    Postova
    311

    Re: Modern Warfare 2

    = Citat = Izvorno postao Carp
    = Citat = Izvorno postao wildje
    Fila, bez uvrede, sve ovo što si rekao nema ama baš nikakve veze sa istinom.

    1. Nemoguće je da ti sa 300 sati ownaš nekoga tko ima 3 puta više, ma kakav god antitalent za igru on bio. Možda ih ownaš na pubu, ali to je ionako za većinu njih čista zajebancija.

    bla bla
    ovo su pure gluposti. ocito coda igras otprilike 2 mjeseca i pojma nemas. SATI NEMAJU NIKAKVE VEZE SA SKILLOM! tu nebi trebalo biti diskusije uopce, ali eto, wnbs poput tebe ostave cod upaljen pa je skiller ako ima 1000+ sati.

    *puke*
    Ne, moj dragi Carpe. Igram redovito na 1600+ cb matchevima i znam o čemu pričam. Naravno da sati nemaju veze kada se već ispraksiraš, ali 300 sati jednostavno nije dovoljno da kužiš mehaniku igre u potpunosti. A ti se barem nauči pristojno raspravljat, uvrede nisu potrebne.

    @ Nodakim

    Onda se, molim te, suzdrži retardiranih komentara.

  29. #2519

    Re: Modern Warfare 2

    lol nekog ce se banat i temu ce lockat xD

  30. #2520
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Slav. Brod/Rijeka
    Postova
    7.488

    Re: Modern Warfare 2

    = Citat = Izvorno postao wildje
    = Citat = Izvorno postao Carp
    = Citat = Izvorno postao wildje
    Fila, bez uvrede, sve ovo što si rekao nema ama baš nikakve veze sa istinom.

    1. Nemoguće je da ti sa 300 sati ownaš nekoga tko ima 3 puta više, ma kakav god antitalent za igru on bio. Možda ih ownaš na pubu, ali to je ionako za većinu njih čista zajebancija.

    bla bla
    ovo su pure gluposti. ocito coda igras otprilike 2 mjeseca i pojma nemas. SATI NEMAJU NIKAKVE VEZE SA SKILLOM! tu nebi trebalo biti diskusije uopce, ali eto, wnbs poput tebe ostave cod upaljen pa je skiller ako ima 1000+ sati.

    *puke*
    Ne, moj dragi Carpe. Igram redovito na 1600+ cb matchevima i znam o čemu pričam. Naravno da sati nemaju veze kada se već ispraksiraš, ali 300 sati jednostavno nije dovoljno da kužiš mehaniku igre u potpunosti. A ti se barem nauči pristojno raspravljat, uvrede nisu potrebne.

    Nikoga nisam uvrijedio.

    Ali samo malo, kako češ sudit nekome skill ako nema nikakav program koji omogučuje zabilježavanje sati? (u ovom slučaju xfire) ili, ako igra preko nekog drugog programa koji ne bilježi sate i onda nakon nekog vremena odluči napravit xfire?

    molim lijepo, svaka diskusija bi trebala prestat, što se toga tiče.

    EDIT: Može Cb link?
    || Intel® Core™ i5-4570 @ 3.2 GHz || nVIDIA GeForce GTX260 || ASUS H87m Plus MBO || 2x4GB Corsair Vengeance @ 1600 MHz || OCZ ZT 750 Fully Modular PSU ||

Slične teme

  1. Modern Warfare 4
    By Srle in forum Call of Duty
    Odgovora: 7
    Posljednji post: 01-11-2012, 10:03
  2. Modern Warfare 3
    By Tsaя in forum Call of Duty
    Odgovora: 322
    Posljednji post: 19-02-2012, 13:18
  3. Modern Warfare X
    By C in forum Pljuvačnica
    Odgovora: 166
    Posljednji post: 14-12-2009, 19:29

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •