hahaha definitivno najnubastji klanovi UGC i UMS likovi ni slona nebi pogodili i kao imaju neka pravila ensmijes psovati, nesmijes biti afk u igri i nesmijes kampati.

E sad stvar sto UMS I UGC clanovi udju igru i budu afk, tako po njih 4-5, jedan pravi veceru, drugi skida sa neta nesto, treci je umoran pa gleda tv...i nebi isli u spec-e, ali svi drugi koji piju sok i ako igraju svakih 30 sekundi odmah kick...haha

i napisem ja danas:"sto je ovo skupina afk-ovaca?!" i dobijem ban. hahaha

a 3 ums-ovca afk vec 6 rundu ih se ceka a 30 ljudi na serveru.

i da stvar bude bolja ja to nisam htio, ali frend je prijavio ilegalni server "Logosoft" jer njega su banali sto je ostao sam protiv 6 umsovaca i jos neka 4 smrtnika i sve ih pobio i dali mu ban, dobro on se voli osvecivati, uglavnom helpdesk izdavacha je izjavio da za mjesec dana ce srediti stvar, tojest server is going down jer su ustanovili da je uspostavljen kontra pravila a to je da je ilegalan. receju da ce samo postaviti pb cod na server koji ce kad se svi igraci spoje svake sekunde stekati, tojest ping ce skakati 0-999 svake sekundu do 2 - ovo nisu napisali to sam saznao na njihovom forumu....hahaha unistit ce logosoft, a i frend je mulac, umjesto da pusti papke on se ide inatiti... sto ce sad ljudi koji nemaju org igru...nek naruce iz britanije, 70 kuna dodje.