Stranica 2 od 2 PrvaPrva 12
Prikazujem rezultate 31 do 46 od 46

Tema: Halo 3

  1. #31
    Ključne riječi: na konzoli.

  2. #32
    = Citat = Izvorno postao Arbiter of Change
    Ključne riječi: na konzoli.
    ne nego i općenito, a ako ste ograničeni na PC to je vaš problem

    Ja sam gamer i igram neovisno o platformi


    ROCK ON!

  3. #33
    Mislio sam na to da je jedna od najboljih igara na konzolama. Na PC-ju ima puno boljih igara koje bi mogle držati tu titulu (ali nećemo sada u to, nadam se).

    Ne teretim se ja platformama, već samo iznosim stvari onako kako ih ja vidim.

  4. #34
    = Citat = Izvorno postao Arbiter of Change
    Mislio sam na to da je jedna od najboljih igara na konzolama. Na PC-ju ima puno boljih igara koje bi mogle držati tu titulu (ali nećemo sada u to, nadam se).

    Ne teretim se ja platformama, već samo iznosim stvari onako kako ih ja vidim.
    ajde dobro, no moje mišljenje je malo drukčije


    ROCK ON!

  5. #35
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Mar 2007
    Lokacija
    BS 75
    Postova
    956
    aaa jedva cekam da dode Martin from đrmani pa da zaigram to ......a do tada cu mozda i plejku kupit(da da konzola)onda cemo se nadmetat ko ima bolju konzolu(posto ja iam bolji komp , tu me nemre dobit) , mislim da cu i sa konzolom pobjedit buahahahahha

  6. #36
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Oct 2007
    Postova
    118
    Nabavio Halo 3.
    Ono, grafika mi je zasad jedini dio igre koji mogu nazvat lošim.

    Mjuza je do yaya.
    I igrivost. I dodatne stvari (snimanje in game filmića, screenshotanje, multiplayer neograničenih mogućnosti). Igram.

  7. #37
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Oct 2007
    Postova
    118
    Ne mogu sad. Koliko sam gledao, slike se ne mogu na USB prebaciti nego samo uploadati na net preko Live-a. A kako ja ne mogu na Live kad god želim, to bi bio problemčić...

    A ne izgleda igra loše, ali koliko je ono love uloženo u njen razvoj? Može se to i bolje.

  8. #38
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Nov 2005
    Postova
    8.709
    e pa svi halo fanovi vi kukate da je igra na pcu ujebana
    pa što je to loše napravljeno u odnosu na xbox inačicu
    i MarkaNe očekujem da mi to dobro pojasniš

  9. #39
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    9.855
    Prvi Halo na pc-u je bio loše optimaliziran i sa ispodprosjećnom grafikom u to doba.Pre loše je radio i imao je prevelike hardveske zahtjeve u odnosu na ono što je grafički ponudio.Igra je za moj ukus bila prenapuhana i samo prosjek nikako hit.Imala je veliki nedostatak u obliku copy/paste nivoa i to dolovno, što nism vidio od devedesetih.Osim određene doze dobrog humora nije ponudila ništa revolucionarno najviše iz razloga što je puno kasnila za pc platformi isto kao i Halo 2 tako da je ispala već viđeno.Igra svojim stilom više paše konzoli te je time i daleko igrijivija u takvome ambijentu (ležeći položaj i veliki ekran).

  10. #40
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    9.855
    izgleda da imamo različite standarde oko brzine izvođenja neke igre..

  11. #41
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Jul 2007
    Lokacija
    Shadow Moses Island
    Postova
    979
    LoLz Bungie se odvojio od Microsofta. To mogu značiti samo dvije stvari... ili ćemo dobiti Halo 3 za PC u roku od par mjeseci, pošteno optimiziranog ili ga nećemo dobiti nikada.
    Moja l337 hax00r baja: [AMD x2 4200+] [nVidia 8800 GTS (640 MB)] [OCz 2GB DDR 2 (1066Mhz)] [HDD: Seagate Barracuda 320GB] [PSU: Chiftec 550 W]

  12. #42
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    9.855
    = Citat = Izvorno postao Hellboy
    gle...oko brzine izvođenja igre...smatram da je 30-40 fps-a jako igrivo...sve preko toga je bezvezno forsanje...jedina zamjerka koju imam je ta da je Halo jednom radio lijepo i glatko dok bi se nakon nekog vremena i reinstalla usporio do neigrivosti...što bi riješio reinstall-dva-tri-četiri...ali kad bi normalno radio išao je jako lijepo...
    And you may need to lower the graphics settings on the PC version to get a sufficient framerate. While the Xbox version had the occasional stutter here and there, the PC version seems much less reliable. We've tested the game on a range of systems. The one I've used the most is a 2.4GHz machine with a GeForce 4
    Link

    You'd think a high-end PC could handle such a game easily, but this port, which was done by Gearbox Software, is surprisingly taxing even on very fast PCs with tons of RAM and the latest video cards.

    link 2

    mx440 je bila nabildani gf 2 i imala je samo djelomičnu podršku za dx 8 tj. bila je dx 7 grafa tako da si tu igru igrao ustvari na nisko/srednjim detaljima i nekoj nižoj rezoluciji kako bi bila ikako igriva.Za pune detalje tražila je strojčinu u rangu nanašnjeg nidža računala i nije nudila nikakvu grafičku revoluciju.jednostavno radilo se o loše portiranom naslovu koji je na konzoli radio daleko bolje a time i bio igrijivi od pc verzije.

  13. #43
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Mar 2007
    Lokacija
    BS 75
    Postova
    956
    bezimeni nemas pojma o cem, pricas , mi halo jos dan danas igramo na lan partyjima , igra leti na kasi iz konzuma bokte , super je optimizirana za pc punooooooooo bolje od halo 2 , nivoi su jebeni i nisu copy paste , i dodana je odredena osobnost i humor koji vecina drugih igara tog tipa nije imala

  14. #44
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    9.855
    Intel 2.4,ati 9600 pro i 768 mb rama i igra je na 1024x768 radila tako-tako,nisam bio zadovoljan,daleko od toga,često frustracija.

    slično kao i danas Halo 2...na jačim mašinama, ponovno loš port...naravno da će za dvije godine neki govoriti pa igra leti ( i biti će igriva na Dioninim kasama)...ali DANAS ne leti..

  15. #45
    = Citat = Izvorno postao Prince-Artas
    e pa svi halo fanovi vi kukate da je igra na pcu ujebana
    pa što je to loše napravljeno u odnosu na xbox inačicu
    i MarkaNe očekujem da mi to dobro pojasniš
    hehehe kao prvo nisam "Halo Fan". Ja kao gamer odigram igru i krećem na drugu, no Halo 3 je ispao toliko odlična igra da ću mu se često vračati, a kao što sam rekao - Halo je uvijek bio "konzolaška igra" jer je napravljen za konzole i ako ga ne igraš na kontroleru od XBoxa i ne dopustiš da te (konzolaškim elementima) zabavi onda ništa od toga, izgubi se "taj duh" ta kemija doživljaja kad je sva akcija frenetična i ozbiljna, a s druge strane zabavna i čista zajebancija. Imajući to na umu Halo 3 jedna posebna igra.

    No kako treba biti realan, ja mu zamjeram neinovativnost na polju likova i level dizajna, no s druge strane me je totalno iznenadio i oduševio goomilom novih stvari koje uvelike utječu na igru i sam koncept igranja pa se uz to Halo 3 čini kao jedan potpuno drukčiji Halo - i naravno bolji!


    ROCK ON!

  16. #46

    Re: Halo 3


Slične teme

  1. Microsoft priprema novu Halo trilogiju i Halo film
    By IgGy in forum Komentari vijesti PCPlay.hr i PlayZone.hr
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 11-10-2010, 20:41
  2. Halo 3
    By Gaming Insider in forum Igraće konzole i igre za njih
    Odgovora: 16
    Posljednji post: 13-04-2009, 12:26
  3. Halo 2 PC
    By Gu4rd14n in forum Gaming općenito
    Odgovora: 31
    Posljednji post: 29-12-2007, 19:55

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •