Vidi rezultate ankete: cjene napajanja dobrih proizvođača su :

Glasači
42. Ne možeš glasati u ovoj anketi
  • ultra viske

    8 19,05%
  • visoke

    26 61,90%
  • prihvatljive

    8 19,05%
  • dosta jeftine

    0 0%
Stranica 1 od 2 12 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 30 od 37

Tema: loš trend poskupljenje napajanja

  1. #1
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Opatija
    Postova
    4.594

    loš trend poskupljenje napajanja

    eto otvorio sam ovu temu da malo raspravimo oko napajanja

    gledam malu a adm-u poskupio corsair vx450 za 100kn
    u linksu za 200kn tj sad košta smješnih 690kn
    pc power 470w sa 370kn na 560kn
    tagan 400w za 100kn u hg spotu

    čini mi e da više nije best buy napajanje corsair što se tiče uloženo dobiveno
    seasonic 430w je 100kn jeftiniji a podjednaka su napajanja

    budimo realni za 600kn dobijem PC POWER 500W sa SLI certifikatom koji je bolji od corsa vx450 a jeftiniji skoro 100kn
    AMD ATHLON X2 7750BE @3.2GHz ZALMAN 9500LED
    GIGABYTE MA770-DS3 REV. 2.0
    2X1GB G.SKILL PK PC8500 1066 MHz
    POWERCOLOR HD4850 PLAY
    2X500GB SAMSUNG F1
    SEASONIC S12II 430W

  2. #2
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jul 2008
    Lokacija
    Zadar
    Postova
    1.003

    Re: loš trend poskupljenje napajanja

    da, nekuzim sto su poskupili, skuzio sam da su zadnjih par dana odredene komponente poskupili (napajanja, maticne...)

    inace, glasao sam za visoke

  3. #3
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Opatija
    Postova
    4.594

    Re: loš trend poskupljenje napajanja

    = Citat = Izvorno postao Juggernaut_v2.0
    da, nekuzim sto su poskupili, skuzio sam da su zadnjih par dana odredene komponente poskupili (napajanja, maticne...)

    inace, glasao sam za visoke
    u ponudi je neki novi corsair 400w po staroj cjeni vx450w u adm-u

    taj 400w model u linksu dođe 460kn dok si pred 2 dana u adm-u mogo dobit vx450 za 450kn
    AMD ATHLON X2 7750BE @3.2GHz ZALMAN 9500LED
    GIGABYTE MA770-DS3 REV. 2.0
    2X1GB G.SKILL PK PC8500 1066 MHz
    POWERCOLOR HD4850 PLAY
    2X500GB SAMSUNG F1
    SEASONIC S12II 430W

  4. #4
    Moderator No Mercy IGoR_2803's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2007
    Lokacija
    Mise Eire
    Postova
    6.083

    Re: loš trend poskupljenje napajanja

    osobno mi se fucka za napajanja, samo da mi WD od 640 GB ne poskupe jos dok ne stigne stipendija, pa da si ga upiknem za 500 kn... sad ozbiljno, primjetio sam porast cijena, bas sam frendu na vrijeme slozio konfu sa corsom 550 W...

    The fools, the fools, the fools, They have left us our Fenian dead, And while Ireland holds these graves, Ireland unfree shall never be at peace!

    RAPALJE - wat zullen we drinken

  5. #5
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Čakovec
    Postova
    2.427

    Re: loš trend poskupljenje napajanja

    Nije mi jasno kak u ADM-u Corsair VX550 i TX650 dođu jednako ...tj. 780,73kn
    Stvarno ne kužim njihovu trgovinu!

    Edit: to sam baš jučer borlicu govorio....
    Chieftec 750W dođe 769kn koje je odlično napajanje a jedan corsair VX550 780kn...nije velika razlika u cijeni, a mislim da po stabilnosti i performansama chieftec owna taj corsair, a i onog TX650W..možda griješim??
    // P55A-UD3R // i5 750 // Scythe Katana 3 // G.Skill 4GB DDR3 // HD5850 // EVO840 SSD // Chief 650W TS //
    // Bach VX // P2414H // X-540 // Blackwindow Elite & Deathadder / KrakenPRO V2 // Asus Xonar DG //


    & Asus G75VW - DS72

  6. #6
    Senior Member Respawned sorcerer ezav's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Vrapce - roza soba
    Postova
    1.005

    Re: loš trend poskupljenje napajanja

    Corsair izbacuje novu seriju ... pa staroj dizu cijene ....

    Po istoj cijeni su zbog toga kaj je jedno od dva iz starih zaliha po staroj cijeni ....
    i7-2600/Corsair H80/MSI P67A-GD65(B3)/Corsair Vengeance 16Gb (4x4)/Corsair Force 3 90Gb/WD Black 1Tb/MSI GTX660-Ti TwinFroz III 3gb /Corsair Carbide 500R/Seasonic SS-620GM/IIYAMA ProLite E2607WS/LG BD-ROM CH12/Razer DeathAdder/Logi Iluminated

  7. #7
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Opatija
    Postova
    4.594

    Re: loš trend poskupljenje napajanja

    = Citat = Izvorno postao ezav
    Corsair izbacuje novu seriju ... pa staroj dizu cijene ....

    Po istoj cijeni su zbog toga kaj je jedno od dva iz starih zaliha po staroj cijeni ....
    al općenito i pc power diže cjene, a tvrtku je kupio ocz inače pc power od 1980 i neke proizvodi napajanja visoke klase

    intelovi procesori također idu gore..

    nekužim logiku corsaira novo 400w napajanje po staroj cjeni kao staro 450vx napajanje koje je naravno bolje a sad jako skupo
    AMD ATHLON X2 7750BE @3.2GHz ZALMAN 9500LED
    GIGABYTE MA770-DS3 REV. 2.0
    2X1GB G.SKILL PK PC8500 1066 MHz
    POWERCOLOR HD4850 PLAY
    2X500GB SAMSUNG F1
    SEASONIC S12II 430W

  8. #8
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    May 2008
    Lokacija
    Sinj
    Postova
    436

    Re: loš trend poskupljenje napajanja

    cjene su svugdje skočile za 10-20%.
    Gigabyte MA790XT-UD4P|AMD Phenom II X4 955 BE|Scythe Mugen II|DDR3 4GB Corsair, 1600MHz|MSI GTX 560 HAWK TwinFrozr III|HDD WD 640GB|CORSAIR 650TX|Coolermaster CM 690

  9. #9
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Lokacija
    Split
    Postova
    9.374

    Re: loš trend poskupljenje napajanja

    Iznenadile su me cijene napajanja,mislio sam(s obzirom na tom da nisam pratio cijene napajanja) da su cijene puno nize.Ja trenutno imam neko napajanje od 400w koje sam dobio sa kučištem i ne valja.

  10. #10
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Sep 2008
    Lokacija
    Karlovac
    Postova
    164

    Re: loš trend poskupljenje napajanja

    Mislim da je sve poraslo ...cijene ...Nego ima li to kakve veze sa Amerima i tim forama? Nisam isao ekonomiju pa ne znam ...
    Habenzi ekstravagantiše Kajmak? Die Barbi von Bega hat ajne Bazuka. Ich bin Bambi, ja.

  11. #11
    Moderator No Mercy
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Deepinaharta. Nowhere
    Postova
    6.360

    Re: loš trend poskupljenje napajanja

    iznimke su novi modeli poput antec sg850 koji su imali napuhanu cijenu od 1650kn, sad su 1400kn. ali globalno gledano, cijene su skočile..

    najvjerojatnije je vezano uz poskupljenje struje u RH. konačno je netko shvatio ono šta ja tupim već jako dugo. da treba kupovat skupa i kvalitetna napajanja sa velikim overheadom u odnosu na realnu potrošnju računala. jer vrhunska napajanja imaju visoku efikasnost, pri čemu štede struju. istovremeno, masivno napajanje koje radi na 50% svog kapaciteta se manje grije i još bolje iskorištava tu svoju iskoristivost. što sve rezultira u uštedi struje.

    npr. svi znamo da je za većinu konfi dovoljan fortron pnf400, za malo jače konfe chief 750.
    moju konfu može vuć taj pnf400, ali gledano po razlici u iskoristivosti, tih 100€ razlike u cijeni napram mog corsaira 620 se otplatilo u prvih 16mj koliko je kod mene, samo zbog 10-15% bolje efikasnosti. sad dalje računam čistu uštedu u struji.

    vrlo moguće da trgovci pucaju na činjenicu da će ekipa počet kupovat "štedne" uređaje. isto kao što "štedna" žarulja košta 40-100 kuna, u odnosu na običnu žarulju koja košta 4-10kn
    [center:tmc6d2x6]I am my own god, I do as I please....
    [/center:tmc6d2x6]

  12. #12
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    9.855

    Re: loš trend poskupljenje napajanja



    ili sve poskupljuje zbog rasta dolara http://www.bug.hr/barometar/

    Što se iskoristivosti tiče...pnf ima 75% + a ako neko skupo napajnje ima 85% + i uz neku prosječnu potrošnju od 250 Wata dok se igraš ili oko 150 wata dok surfaš koliko to onda iznosu u godinu dana.Uzmimo da se igram 10% ukupnog vremena....Monitor se ne računa jer ide direktno u utičnicu .Trebalo bi ukalkulirati i dvotarifno brojilo.....

  13. #13
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Opatija
    Postova
    4.594

    Re: loš trend poskupljenje napajanja

    danas jače gamersko računalo sa četverojezgrenim procesorom 4gb rama dvije kartice iznad 2 soma kuna,puno diskova i monitorom troši kao jedna sobna grijalica
    AMD ATHLON X2 7750BE @3.2GHz ZALMAN 9500LED
    GIGABYTE MA770-DS3 REV. 2.0
    2X1GB G.SKILL PK PC8500 1066 MHz
    POWERCOLOR HD4850 PLAY
    2X500GB SAMSUNG F1
    SEASONIC S12II 430W

  14. #14
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    9.855

    Re: loš trend poskupljenje napajanja

    Ma gluposti...ja nisam u ekipi koja kupuje štedne žarulje po 100 kn.Ja sam u ekipi koja kupuje žarulje po 4 kn.Ali vidi vraga...pametni ljudi su izmislili šalter sa potenciometrom tako da luster možeš prigušiti i tako smanjiti potrošnju kada ti ne treba prejako svjetlo .Uostalom komp ,žarulje ...sve su to sitnice za pečnicu ,klima uređaj ,veš mašinu itd.

  15. #15
    Senior Member Fight fire with fire
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Bjelovar
    Postova
    11.945

    Re: loš trend poskupljenje napajanja

    Stisno sam prihvatljive jer mislim da takve i jesu. Prije godinu dana SLI konfa nije gutala nista manje ni vise struje nego danas, a napajanja su jeftinija. Za primjer cu uzeti Chiefa od 750W kojeg imam...eto sad je 800kn, a onda je bio skoro 1k kuna...

  16. #16
    Moderator No Mercy
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Deepinaharta. Nowhere
    Postova
    6.360

    Re: loš trend poskupljenje napajanja

    = Citat = Izvorno postao borlic5
    danas jače gamersko računalo sa četverojezgrenim procesorom 4gb rama dvije kartice iznad 2 soma kuna,puno diskova i monitorom troši kao jedna sobna grijalica
    skoro.. pogotovo ak je ATI.. onda bogme i griju ko grijalica

    @bezimeni, matematika je jednostavna..

    cijena kWh u hrvatskoj je 0.92 preko dana, 0.46 preko noći (PDV uračunat u cijenu)

    pretpostavka 1. računalo se sastoji od prosječne konfe od 7.000kn (samo kejs, bez monitora i periferije), recimo da je idle 200w, load 300w
    pretpostavka 2. računalo je upaljeno 12h dnevno, od čega 8h otpada na potrebe posla, 2 na surfanje netom, 2 na igranje.
    pretpostvaka 3. posao nije hardverski zahtjevan, pa ćemo potrošnju računati pod idle load.
    pretpostavka 4. vikendom ne radimo, nego ćemo se malo igrat.. recimo 4 sata u komadu

    daklem.. 10x200w + 2x300w = 2.6kWh radnim danom + 1.2kWh vikendom = 5kWh tjedno= 260kWh godišnje. da bi dobili ovu struju u komp, fortron pnf400 sa svojih 75% iskoristivosti je morao povuć 346kWh iz zida
    antec sg850 sa 85% iskoristivosti je morao povuć 306kWh iz zida... u ovim okolnostima, pričamo o uštedi u struji od 50-ak kuna.. s obzirom da je jeftinija struja tek od 22h-7h, zanemarit ćemo njen utjecaj na konačnu cijenu. 50kn nije nikakva bitna cifra

    ali.. čim uzmeš u obzir recimo komp poput mojeg matematika se mijenja. moj proc je konstantno pod opterećenjem, vrtim SETI@Home, 3 HDDa su u konstantnom pogonu (220GB transfera prošli mjesec) i komp je upaljen u prosjeku 20 sati dnevno.
    kod mene je riječ o 250w konstantnih, 350 pri gejmanju, a ja se ne gejmam 10%, nego 50-60% (malo ja, malo žena, malo klinci)
    ja imam 3-4 kWh DNEVNO, ne tjedno, iliti 1100-1500kWh godišnje. i to sam rekao minimalno. ali, ajde, ajmo uzet donju cifru.. 1100kWh

    na fortronu je to 1500kWh iz zida, na corsairu je to 1300kWh iz zida. 200kn razlike u struji. 400kn u dvije godine koliko imam corsa.. još godinu dana i na nuli sam.. ali ove tri godine imam corsaira 620HX.. koji je neuspredivo bolji od fortrona pnf.
    da, istina.. mogao sam imat fortrona, vjerojatno bi sve funkcionirali isto kao i ovo, 600kn na 3 godine ne bi ni primjetio. a da su mi ostali u džepu u komadu, primjetio bi ih sigurno..
    ali ne bi imao modularno napajanje. ne bi imao 5 godina garancije. ovak spavam mirno, jer znam da 620w napajanje hekla od dosade i ima dovoljno snage za stabilan overclock proca, itd.. a o "wow" faktoru kad sam ga poslikao i metnuo slike na forum da ne pričam :

    a sad probaj izračunat kolika je potrošnja jednog high-end kompa sa SLI, CF, clockanim quadom, 5-6 diskova, dvije optike..

    nemojte me krivo shvatit.. nisam kupio corsaira zbog neke fiktivne uštede.. kupio sam ga zbog vrhunske stabilnosti napona i snage. ali dugoročno gledano je isplativija investicija
    [center:tmc6d2x6]I am my own god, I do as I please....
    [/center:tmc6d2x6]

  17. #17
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    9.855

    Re: loš trend poskupljenje napajanja

    Ti si ipak specifičan slučaj jer kod mene je proc na 2-5 % opterčenja 90% vremena a mislim da je tako kod 95% kućnih kompova .
    Želim reči da su mnogi pali na marketing i kupili su preskupa i prejaka napajnja za svoje ljubimce.Proizvođači napajnja imaju jaku marketinšku kampanju i počeli su unazad nekoliko godina raditi oku ugodna napajnja što je do prije 6-7 godina bilo smješno.Nitko nije omatao kablovinje niti bojao napajnja u naranđasto ( možda netko i je ali nije privlačio toliku pozornost sa time ).Danas nas uvjeravaju kako je upravo to ključno .Pa nas onda hrane sa podacima o aktivnom pfc-u i vrhunskoj iskoristivosti...Što se mene tiče ja im šaljem jedan .

  18. #18
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Opatija
    Postova
    4.594

    Re: loš trend poskupljenje napajanja

    pošto sam ja uvjek dosadan s tim napajanjima i sad kad kupim novi pc odlučio sam dat malo više novaca poštu su poskupili naručito corsair-i

    što mi vi potrošači preporučujete do 850kn

    Napajanje CORSAIR 520W, HX Series CMPSU-520HXEU, 12cm vent., ATX
    830

    ili

    Napajanje SEASONIC 500W, S12II-500(500HT), 80 plus, 12cm vent
    860

    ?

    računam sad kad kupim ovo da će mi komp morat bit upaljen 0-24H cjeli tjedan samo ću mu dat nedjeljom mali predah zbog servera na Swat-u 4

    sad sam trenutno na poslu i vidim u hepu dosta uredskih kompova ima 400w tagana
    a i svaki drugi ured ima 19"lcd od samsunga ja nažalost 17"

    na naš račun si kupuju sve to
    AMD ATHLON X2 7750BE @3.2GHz ZALMAN 9500LED
    GIGABYTE MA770-DS3 REV. 2.0
    2X1GB G.SKILL PK PC8500 1066 MHz
    POWERCOLOR HD4850 PLAY
    2X500GB SAMSUNG F1
    SEASONIC S12II 430W

  19. #19
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Lokacija
    Split
    Postova
    9.374

    Re: loš trend poskupljenje napajanja

    = Citat = Izvorno postao Gwin
    /cut
    Znaci ja bi trebao kupit novo napajanje zato što mi komp radi 0-24 i HDD neprestano zapisuje podatke.

  20. #20
    Moderator No Mercy
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Deepinaharta. Nowhere
    Postova
    6.360

    Re: loš trend poskupljenje napajanja

    otkud da ja znam šta bi TI trebao kupit..

    gore ti je matematika.. a ti izračunaj koliko se igraš, koliko ti je komp upaljen i uračunajj svoje napajanje unutra..

    napajanje bi prvenstveno trebalo bit kvalitetno, sa stabilnim naponima, dobrim zaštitama i bit dovoljno jako za konfu. ušteda u principu dolazi sama od sebe, jer su kvalitetna napajanja obično i štedljivija.
    [center:tmc6d2x6]I am my own god, I do as I please....
    [/center:tmc6d2x6]

  21. #21
    Senior Member Fight fire with fire
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Bjelovar
    Postova
    11.945

    Re: loš trend poskupljenje napajanja

    = Citat = Izvorno postao borlic5
    pošto sam ja uvjek dosadan s tim napajanjima i sad kad kupim novi pc odlučio sam dat malo više novaca poštu su poskupili naručito corsair-i

    što mi vi potrošači preporučujete do 850kn

    Napajanje CORSAIR 520W, HX Series CMPSU-520HXEU, 12cm vent., ATX
    830

    ili

    Napajanje SEASONIC 500W, S12II-500(500HT), 80 plus, 12cm vent
    860

    ?


    http://www.adm.hr/product_info.php?cPat ... ts_id=4852

    Owna oba dva...

  22. #22
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Čakovec
    Postova
    2.427

    Re: loš trend poskupljenje napajanja

    Slažem se s sickom... em je chief bolji i k tome još jeftiniji....ma kud ćeš bolje!
    // P55A-UD3R // i5 750 // Scythe Katana 3 // G.Skill 4GB DDR3 // HD5850 // EVO840 SSD // Chief 650W TS //
    // Bach VX // P2414H // X-540 // Blackwindow Elite & Deathadder / KrakenPRO V2 // Asus Xonar DG //


    & Asus G75VW - DS72

  23. #23
    Senior Member Small step for mankind kulamasta's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Postova
    2.241

    Re: loš trend poskupljenje napajanja

    mislim da je bio neki test napajanja u BUGu prije odredjeno vremena... u igri je bio neku Quad, Crossfire i slicno... Misli da taj Chiftec nije uspio pokrenut konfu

    Nisam siguran jel Bio to Chiftef, ako netko ima bug broj 180 neka provjeri... ja nakon citanja bacam casopise tako tesko da ga mogu nac...
    Kupujem Sonic Tower!
    Ponude na PM

  24. #24
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Čakovec
    Postova
    2.427

    Re: loš trend poskupljenje napajanja

    = Citat = Izvorno postao kulamasta
    mislim da je bio neki test napajanja u BUGu prije odredjeno vremena... u igri je bio neku Quad, Crossfire i slicno... Misli da taj Chiftec nije uspio pokrenut konfu

    Nisam siguran jel Bio to Chiftef, ako netko ima bug broj 180 neka provjeri... ja nakon citanja bacam casopise tako tesko da ga mogu nac...
    Izgleda da si se zeznuo jer je Bug u jednom broju (neznam kojem, al piše na njihovim stranicama studeni 2007.g) dao best buy nagradu upravo Chieftecu 750W (Chieftec CFT-750-14C)...tj. piše Best Buy nagrada "napajanja za zahtjevnije"
    // P55A-UD3R // i5 750 // Scythe Katana 3 // G.Skill 4GB DDR3 // HD5850 // EVO840 SSD // Chief 650W TS //
    // Bach VX // P2414H // X-540 // Blackwindow Elite & Deathadder / KrakenPRO V2 // Asus Xonar DG //


    & Asus G75VW - DS72

  25. #25
    Senior Member Small step for mankind kulamasta's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Postova
    2.241

    Re: loš trend poskupljenje napajanja

    Ma to je taj BUG, vise brendanih napajanja nije se proslavilo... Cini mi se da medju njima je bilo jedno i Chiftecovo napajanje, valjda neki slabijo model, mozda 650W..

    Zato sam i napisao od kuda je taj podatak, kojega se prisjecam pa da se provjeri...
    Kupujem Sonic Tower!
    Ponude na PM

  26. #26
    Senior Member Fight fire with fire
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Bjelovar
    Postova
    11.945

    Re: loš trend poskupljenje napajanja

    zoky me prestigao...

    hebiga kad sam ja isao skenirati lol...

    EDITED BY W1k1n6 - Nemojte skenirati članke iz novina i časopisa jer je to povreda autorskih prava i netko bi nas mogao tužiti. Zahvaljujem.

  27. #27
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Čakovec
    Postova
    2.427

    Re: loš trend poskupljenje napajanja

    gg..samo da nije 650W, jer to napajanje ja imam i mislio sam da će mi u budućnosti dobro doći!
    Nema veze...ja ionako Bug ne pratim, a i pitaj Boga kaj su oni uopće radili!
    // P55A-UD3R // i5 750 // Scythe Katana 3 // G.Skill 4GB DDR3 // HD5850 // EVO840 SSD // Chief 650W TS //
    // Bach VX // P2414H // X-540 // Blackwindow Elite & Deathadder / KrakenPRO V2 // Asus Xonar DG //


    & Asus G75VW - DS72

  28. #28
    Senior Member Small step for mankind kulamasta's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Postova
    2.241

    Re: loš trend poskupljenje napajanja

    Sickmmano

    Imas skenove cijelog testa?

    Koja su napajanja "kiksala"?

    Znam da se neki coolermaster nije proslavio ali je 1000+ watni model odnio grand prix ako se dobro sjecam
    Kupujem Sonic Tower!
    Ponude na PM

  29. #29
    Guest

    Re: loš trend poskupljenje napajanja

    Nemojte to raditi.

    Pcplay forum nema prava i dozvole da stavlja skenirane dijelove iz časopisa konkurencije.Mogu zbog toga izbiti veliki problemi.

    I da Coolermaster Real Power PRo 1000W odnio je grand prix.

  30. #30
    Administrator My way or the highway W1k1n6's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    45,8/16 stupnjeva
    Postova
    7.146

    Re: loš trend poskupljenje napajanja

    Baš tako. Ovo skeniranje je čista povreda autorskih prava i to više nikada nemojte raditi.
    Pratite nas na Facebooku i Twitteru!

Slične teme

  1. loš start novog pc-a
    By accursed in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 18
    Posljednji post: 18-01-2014, 01:07
  2. World of Tanks: 3on3 Dobar, loš, zao #7
    By Čux in forum ESL Hrvatska
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 14-01-2014, 23:09
  3. World of Tanks: 3on3 Dobar, loš, zao #3
    By Čux in forum ESL Hrvatska
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 10-09-2013, 22:42
  4. World of Tanks: 3on3 Dobar, loš, zao #1
    By Čux in forum ESL Hrvatska
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 16-05-2013, 08:23
  5. Novi trend merikona
    By Dreamer Deceiver in forum Alt-F4
    Odgovora: 15
    Posljednji post: 26-11-2006, 22:36

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •