Stranica 1 od 2 12 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 30 od 41

Tema: Starcraft 2 se prodaje kao 3 zasebne igre

  1. #1

    Starcraft 2 se prodaje kao 3 zasebne igre

    Da, izgleda da je Blizzard odlučio podijeliti Starcraft 2 na 3 igre, svaka sa svojom kampanjom:
    StarCraft II Terrans: Wings of Liberty,
    StarCraft II Zerg: Heart of the Swarm,
    StarCraft II Protoss: Legacy of the Void


    http://pc.ign.com/articles/918/918895p1.html

    Dobro, loše? Rokovi ili je Blizzard postao bolesno gramzljiv?

  2. #2
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Dec 2006
    Lokacija
    Behind the blue eyes
    Postova
    7.757

    Re: Starcraft 2 se prodaje kao 3 zasebne igre

    Neznam stvarno čemu ovo, stvari su još svježe s Blizzcona, ali ovo po meni svakako nije dobar potez i nije ga ljepo opravdavati s "više misija te većom dubinom likova itd.". Misije mogu stati na više DVD-a, a to kako će koji igrač proživiti koji lik, je individualna stvar. Još ću se ja raspisati na ovu temu ali pustimo da se malo slegne prašina, i da dobijemo još info-a.

  3. #3
    Moderator Giant leap for forum
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    U kanti za smeche
    Postova
    3.552

    Re: Starcraft 2 se prodaje kao 3 zasebne igre

    Los trik kojim se pokusava zgrnuti vise para, jer svi ce se nastavci prodavati po punoj cijeni, pretpostavljam.
    Sto ne bih dao da SC2 ima katastrofalnu prodaju, mozda Blizzard pocne dozivljavati kupce ozbiljno.

  4. #4
    Senior Member You have been warned Aral's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Sanctuary
    Postova
    18.718

    Re: Starcraft 2 se prodaje kao 3 zasebne igre

    Ma sumnjam...iako je odluka fakat drasticna i sokantna. Svaka kampanja ce imat 30 misija, sto u prijevodu znaci 90% sve zajedno. Vise sam single player tip pa mi ovo u biti jako odgovara, da se uzivis u pricu,atmosferu, bas kao da si tamo...a to bi trebao biti cilj danasnjih igara.
    Naravno, ogroman ce minus biti ako u skirmishu/multiplayeru necemo moc igrat sve tri rase, ali mislim da cemo to moci...bar se nadam. Ako nista drugo od dana kad izadje StarCraft II Terrans: Wings of Liberty sigurno cemo jos po godinu dana ili vise cekat da izadju Zergovi i Terrani, slican princip kao i HL2 i njegove epizode. Po tome cemo Diablo3 debelo igrat a jos ni druga kampanja sa zergovima nece izac...
    "Extinction is the rule. Survival is the exception." - Carl Sagan

  5. #5
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Dec 2006
    Lokacija
    Behind the blue eyes
    Postova
    7.757

    Re: Starcraft 2 se prodaje kao 3 zasebne igre

    Gle, to sam i ja isprva mislio, ali to nemora biti slučaj. Ista rasprava se vodi i na tl.net-u i mišljenja kao i emocije su podljeljene. Na jednu stranu "više misija i dublje zadiranje u karakter likova i lore-a" a s druge strane "moguće stvaranje još jedne krave muzare od strane Blizzarda". Tako da je u ovom trenutku vrlo teško reći što Blizzard s ovime želi postignuti (jel zeli postignuti ono što nam je sluzbeno rekao, ili provesti prljavu rabotu). To nikad necemo znati. Znamo samo da će igra biti trilogija (što mi se ne sviđa) te da će biti više misija u jednom nastavku trilogije nego u SC+BW skupa(30 misija je zadnji broj na kojeg se pozivaju). E sad, nije mi jasno zašto oni nisu mogli, ako im je već do puno misija, i dubine singleplayera i lore-a, staviti STARCRAFT 2 na više DVD-a (postoji i DVD9 gospon Blizzard, a postoji i Blue Ray), te izadti normalnu igru zvanu Starcraft 2. Tu mi najviše smrdi na ono što sam prije napomenuo, sramotnu rabotu.

    Ali dobro, teško je nagađati a da se nekog ne optužuje, a neosnovane optužbe se teško opraštaju,tako da je najbolje buckle up i pričekati da vidimo na što će to sve skupa ličiti.

  6. #6

    Re: Starcraft 2 se prodaje kao 3 zasebne igre

    I meni zaudara na rabotu, posebno jer je u pitanju kompanija kao što je Blizzard za koju znamo da su im rokovi malo kada bili problem, ali isto tako mislim da ako bilo kojoj kompaniji možemo vjerovati da će na kraju ispasti pouzdana onda je to opet vjerojatno Blizzard. Ono što mene iritira je da će prvenstveni SP igrači, poput mene, morati iskeširati za 3 igre kako bi dobili punu priču na kraju jer će MP biti u potpunosti prisutan u Wings of Liberty dok će MP nadolazećim igrama dobijati gdje koju jedinicu i to (politika ekspanzija, na kraju krajeva).

    Čekam cijenu prije nego donesem konačno mišljenje.

  7. #7
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Dec 2006
    Lokacija
    Behind the blue eyes
    Postova
    7.757

    Re: Starcraft 2 se prodaje kao 3 zasebne igre

    Ovaj čika nam pokušava to bolje pojasniti
    http://www.wegame.com/watch/Starcraft_2 ... ouncement/

    Fora mi je kako kazu da su imali 3 opcije, kao prva je da smanje kampanju i time dozivljaj, i da bi to za njih bio neuspjeh (Fail, jelda, fail za njihov džep ), druga opcija je da igra bude EPIC tj. da sve stane i da dodje u obliku trilogije ( EPIC za njihov džep), te treća opcija : Nešto između, ali zato će igra izaći "kasnije" čime zapravo žele nahuškati igrače na opciju B.

    I to se vidi iz priloga...kako publika "zviždi" na opcije A i C, a na B "slave" a to je ovaj čika samo čekao

  8. #8
    Senior Member You have been warned Aral's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Sanctuary
    Postova
    18.718

    Re: Starcraft 2 se prodaje kao 3 zasebne igre

    A gle, nakraju ce ispasta samo igraci, cekat cemo to ko kruha gladni a onda ce nam mrvice djelit. Da je bilo koja druga igra u igri ne bi nis rekao ali SC, hej ljudi...znam da zasluzuje sve to epsko napravit ali opet...mislim da novac kod njih nije problem, tolko ga imaju da su mirni jos 20 generacija, tu je nekakva druga zelja ili ih netko treci pritisce...molim boga samo da ne zeznu nes, po ovome kaj mozemo vidjet sve je super al nikad neznas. Ono, covjek se veseli vise od godinu dana i onda mu serviraju ovakvu vijesti...jos nam fali da Diablo3 podijele u xxx djelova xD
    Kao sto je receno, nek se malo prasina slegne pa cemo vidjeti, nadam se da ce veliku ulogu ovdje odigrat fanovi i to malo pogurat i pojednostavnit...
    "Extinction is the rule. Survival is the exception." - Carl Sagan

  9. #9
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Jun 2008
    Lokacija
    Zagreb - Cazin
    Postova
    159

    Re: Starcraft 2 se prodaje kao 3 zasebne igre

    = Citat = Izvorno postao ReiKo
    - cut -
    Stvar je ocito u tome da ne mogu stici sve napraviti na vrijeme. Znam da imaju WHEN ITS DONE policu, ali s obzirom da su igru vec najavljivali, i blizi se 2009. u kojoj je definitivno moraju izbaciti, odlucili su se skoncentrirati na opciju B, gdje ce dopuniti rupe i uciniti zanimljviji MP.
    Inace fanovi se ne trebaju za nista brinuti, jer ce oni u prvoj kampanju dobiti 26-30 misija, sto je brojcano (skoro) ekvivalentno SC1 kampanji sa svim fakcijama.

    Idemo dalje, zbog ovog mislim da ce cijenu SC2 skratiti bar malo, ili eventualno omoguciti igracima da skinu doticne kampanje sa sluzbenih stranica (tome se nadam).
    Sto se tice onog dijela koji je meni najzanimljiviji, i zbog kojeg je SC1 prezivio do sada; MULTIPLAYERA, on ce se pojaviti u odmah prvoj, Terran kampanji odmah u FULL verziji. Triglogije (kampanje) nece imati apsolutno nikakvog utjecaja na MP. Odmah cemo imati mogucnost da zaigramo sa sve 3 fakcije na Battle.netu

    Meni je ovo OK odluka, te nadam se da ce se kampanje moci downloadati (eventualno po manjoj cijeni), ali ne patim ni za njima puno - MP mi je bitan
    In life there is from 'A' to 'B' to 'C'. In parkour there is no 'B'

  10. #10
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Dec 2006
    Lokacija
    Behind the blue eyes
    Postova
    7.757

    Re: Starcraft 2 se prodaje kao 3 zasebne igre

    Kao šta sam rekao, koliko info-a imamo - sve je puko nagađanje, iako po meni ovo oko vremena islaska igre (kazes da nemogu sve stici na vrijeme) baš ne drži vodu, pošto im "kada bude gotovo" polica zapravo daje neograničenu moć u tom segmentu (sami upravljaju kada ce izaci igra, ne daju rokove i imaju slobodu) i to svi znaju, tako da nitko ne ocekuje točan rok. Isto tako, igra nije imala problema ili turbulencija, tako da nema govora o nedostatku vremena, dapače mislim da se Blizzard moze lagano opustiti i igru razvijati u ritmu kakvom su dosad radili.

    Prema ovome, ili je rabota ili stvarno Blizzard hoce da dobijemo što je moguće više sadržaja. Iskreno, neznam što da mislim, ali na kraju krajeva je svejedno jer mi tu na forumu sigurno necemo utjecati na tu odluku. Isto tako, ako je proizvod dobar dat ces za njega novac došao on kao 1 igra + 2 expanzije ili trilogija.

  11. #11
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Jun 2008
    Lokacija
    Zagreb - Cazin
    Postova
    159

    Re: Starcraft 2 se prodaje kao 3 zasebne igre

    = Citat = Izvorno postao ReiKo
    - cut -
    Totalno se slazem

    Trazim neki konkretan razlog zasto to rade, te sve se svodi na to da igru uskoro (za cca6 mjeseci XD) zele izbaciti, a nisu sve uradili onako kako zele. Jedan veliki THUMBS UP je za MP, koji ce se pojaviti u prvoj kampanji, i skratiti nam muke prilikom cekanja ostalih.

    Sto velis, ako je igra kvalitetna, nebinto u koliko ce "epizoda" se pojaviti. U tom kontekstu, ovo mi vise lici na CUSTOM KAMPANJE iz WC3. Imat cemo finalni produkt, ali kampanje ce biti, kao sto rece, epizodne. Nisu ni jednom spomenuli rijec "ekspanzija" (bar mislim). Rekli su da ce vjerojatno biti SC2 expanzija (u kojoj mozda cak novu fakciju uvedu), ali ovo nije to sigurno. Vise volim gledati na ovo kao Episode 1, 2 i 3
    In life there is from 'A' to 'B' to 'C'. In parkour there is no 'B'

  12. #12
    Senior Member You have been warned Aral's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Sanctuary
    Postova
    18.718

    Re: Starcraft 2 se prodaje kao 3 zasebne igre

    A gle, rulja ce pokupovat original (taj sam) a onda ce ostatak nabavit kak stignu, iako bi se takva igra obavezno trebala kupit u ducanu. Tak i tak ce dobit 30 misija, doduse sa terranima samo, imat ce multiplayer/lan komponentu sa svim rasama sto je sasvim dovoljno. Nesto se cudno muti u blizzu, zasto nisu mogli napravit igru sa 10-15misija po svakoj rasi i bok, nego ovako komplicirat stvari i sjeckat igru na 3 dijela...grrr
    "Extinction is the rule. Survival is the exception." - Carl Sagan

  13. #13
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Jun 2008
    Lokacija
    Zagreb - Cazin
    Postova
    159

    Re: Starcraft 2 se prodaje kao 3 zasebne igre

    Evo na brojnim mjestima na netu citam da se spekulira o cijeni od $150 za cijeli SC2 ($50 za svaku kampanju). Malo je kontroverzno, morate priznati. Kao moguce je da skaliraju cijenu na 50$ prva kampanja + MP, te 25$ svaka iduca (bez MP-a), ali vjerujem da bi i to bio pothvat za njih koji mozda nisu spremni poduzeti.

    Dalje, BETA je najavljena prije Blizzcona 2009, ali ne u 2008. godini (kad god on bio)

    Toliko...
    In life there is from 'A' to 'B' to 'C'. In parkour there is no 'B'

  14. #14
    Senior Member You have been warned Aral's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Sanctuary
    Postova
    18.718

    Re: Starcraft 2 se prodaje kao 3 zasebne igre

    Ma kupit cu ga kolko god kosta, nije to bitno...bitno je da su totalno zeznuli ovako stvar, nadam se da ce sve ok ispast na kraju, ipak ovakvo nesto a ipak je SC2 u igri. Naravno, podrzavam ih u tome da sloze prebolestan osjecaj i atmosferu u kampanji, do sad su uspijevali!
    "Extinction is the rule. Survival is the exception." - Carl Sagan

  15. #15
    Senior Member Nuke me please
    Datum registracije
    Sep 2008
    Lokacija
    Hrvatska
    Postova
    262

    Re: Starcraft 2 se prodaje kao 3 zasebne igre

    Ma Blizzard postaje prepohlepan cini se....Pitanje kako ce s obzirom na to uopce ispasti Starcraft 2,nadam se i vjerujem da bude odlicna igra,ali ako pohlepa prevagne....

  16. #16
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    Ithilien
    Postova
    7.624

    Re: Starcraft 2 se prodaje kao 3 zasebne igre

    evo sad nakon što sam malo bolje pročito o čem se radi... dobra odluka, bolje je ovako, samo zbog cjena je sjebano, ak misle svaki dodatak prodavat po cjeni igre onda stvarno nije ok, al jbg ipak je to 30 misija svaka frakcija

  17. #17

    Re: Starcraft 2 se prodaje kao 3 zasebne igre

    Ja već vidim kako će to biti: svaki "nastavak" donosi novi segment za SP igrače, a MP scena dobija 1-2 nove jedinice kako bi ih se prisililo da kupe "nastavak" i ostanu kompetentni.

  18. #18
    Senior Member Nuke me please
    Datum registracije
    Sep 2008
    Lokacija
    Hrvatska
    Postova
    262

    Re: Starcraft 2 se prodaje kao 3 zasebne igre

    A kaj budu jos zmislili s Diablom,mozemo samo zamisljati.Valjda ce ga podijeliti u onoliko nastavaka kolko ima charactera kojima igrac moze upravljati.Iskreno se nadam da nece nesto slicno i s d3 napraviti...

  19. #19
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Jun 2008
    Lokacija
    Zagreb - Cazin
    Postova
    159

    Re: Starcraft 2 se prodaje kao 3 zasebne igre

    = Citat = Izvorno postao Arbiter of Change
    Ja već vidim kako će to biti: svaki "nastavak" donosi novi segment za SP igrače, a MP scena dobija 1-2 nove jedinice kako bi ih se prisililo da kupe "nastavak" i ostanu kompetentni.
    Nope
    Kampanje/epizode se samo vezu za Single Player, dok se FULL MP pojavljuje odmah u prvoj (sa dostupnim svim fakcijama). Epizode nece uticati na MP sto se tice novog contenta (eventualno sa eppkom izbace patcheve koje su do tada dosli).

    Ako kupujes SC2 samo zbog MP-a dovoljno ti je kupiti prvu epizodu i miran si
    In life there is from 'A' to 'B' to 'C'. In parkour there is no 'B'

  20. #20
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Dec 2006
    Lokacija
    Behind the blue eyes
    Postova
    7.757

    Re: Starcraft 2 se prodaje kao 3 zasebne igre

    = Citat = Izvorno postao Adisuki
    = Citat = Izvorno postao Arbiter of Change
    Ja već vidim kako će to biti: svaki "nastavak" donosi novi segment za SP igrače, a MP scena dobija 1-2 nove jedinice kako bi ih se prisililo da kupe "nastavak" i ostanu kompetentni.
    Nope
    Kampanje/epizode se samo vezu za Single Player, dok se FULL MP pojavljuje odmah u prvoj (sa dostupnim svim fakcijama). Epizode nece uticati na MP sto se tice novog contenta (eventualno sa eppkom izbace patcheve koje su do tada dosli).

    Ako kupujes SC2 samo zbog MP-a dovoljno ti je kupiti prvu epizodu i miran si

    Nope, Dustin Browder je za MYM potvrdio u Interviewu da ce izaci odmah MP potpuni ali Skad izađe odmah 2 nastavak trilogije za kupiti (Zerg) u njemu će biti mnogo dodataka (pa vjerovatno i unita te patcheva) za multiplayer. Tako, da , Arbiter ima pravo, igrat će se monopolya s nama.

    Evo ti i dokaz :

    http://www.mymym.com/en/coverage/529/18.html

  21. #21
    Administrator My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Uncanny Valley
    Postova
    9.450

    Re: Starcraft 2 se prodaje kao 3 zasebne igre

    Zbog ovih nedavnih failsauce vjesti, Red Alert 3 mi izgleda sve bolje i bolje...
    BTW, izašao je trailer, i mogu vam reć da je Frank Klepacki ponovo napravio masterpis!

    EDIT: I da, SC2 opening cinematic teaser, čisto da nije off topic
    Najbrži pištolj Policije Okusa. Može da pogodi sve od bilo gdje. Također piše i poeziju.

  22. #22
    Senior Member Nuke me please
    Datum registracije
    Sep 2008
    Lokacija
    Hrvatska
    Postova
    262

    Re: Starcraft 2 se prodaje kao 3 zasebne igre

    = Citat = Izvorno postao ReiKo
    = Citat = Izvorno postao Adisuki
    = Citat = Izvorno postao Arbiter of Change
    Ja već vidim kako će to biti: svaki "nastavak" donosi novi segment za SP igrače, a MP scena dobija 1-2 nove jedinice kako bi ih se prisililo da kupe "nastavak" i ostanu kompetentni.
    Nope
    Kampanje/epizode se samo vezu za Single Player, dok se FULL MP pojavljuje odmah u prvoj (sa dostupnim svim fakcijama). Epizode nece uticati na MP sto se tice novog contenta (eventualno sa eppkom izbace patcheve koje su do tada dosli).

    Ako kupujes SC2 samo zbog MP-a dovoljno ti je kupiti prvu epizodu i miran si

    Nope, Dustin Browder je za MYM potvrdio u Interviewu da ce izaci odmah MP potpuni ali Skad izađe odmah 2 nastavak trilogije za kupiti (Zerg) u njemu će biti mnogo dodataka (pa vjerovatno i unita te patcheva) za multiplayer. Tako, da , Arbiter ima pravo, igrat će se monopolya s nama.

    Evo ti i dokaz :

    http://www.mymym.com/en/coverage/529/18.html
    Ne,ne,pazi,to je za naš bolji dozivljaj igre,pare nisu bitne

  23. #23
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Jun 2008
    Lokacija
    Zagreb - Cazin
    Postova
    159

    Re: Starcraft 2 se prodaje kao 3 zasebne igre

    = Citat = Izvorno postao ReiKo
    Koji q$%&#?!
    Zar nije u slajdovima na prezentaciji SC2 Trilogije pisalo da ce odmah FULL MP biti dostupan, te da KAMPANJE nece utjecati na MP?!

    Maderfrakeri.
    Nadam se da ce bar taj MP content biti free za one koji kupe igru. Sve u svemu, ovo bi moglo sfakati community.

    Sjebao sam se sad, hehe.
    Hvala za link... idem prosipati svoj bijes po forumima na kojima BlizzCrew visi XD
    In life there is from 'A' to 'B' to 'C'. In parkour there is no 'B'

  24. #24
    Senior Member Nuke me please
    Datum registracije
    Sep 2008
    Lokacija
    Hrvatska
    Postova
    262

    Re: Starcraft 2 se prodaje kao 3 zasebne igre

    Dal se moze ocekivati da bar prvi dio te trilogije izadje ove godine s obzirom na njihove price u kojima spominju da bi u slucaju ove opcije mogli igru docekati prije?
    Jos se jedino nadam da ce barem kvaliteta biti dostojna imena igre-Starcraft.

  25. #25
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Dec 2006
    Lokacija
    Behind the blue eyes
    Postova
    7.757

    Re: Starcraft 2 se prodaje kao 3 zasebne igre

    Iskali ga i za mene

  26. #26
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Dec 2006
    Lokacija
    Behind the blue eyes
    Postova
    7.757

    Re: Starcraft 2 se prodaje kao 3 zasebne igre

    Izgleda da ce nam naplatiti i Battle.Net
    http://www.joystiq.com/2008/10/11/blizz ... monetized/

  27. #27
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Jun 2008
    Lokacija
    Zagreb - Cazin
    Postova
    159

    Re: Starcraft 2 se prodaje kao 3 zasebne igre

    = Citat = Izvorno postao ReiKo
    Izgleda da ce nam naplatiti i Battle.Net
    http://www.joystiq.com/2008/10/11/blizz ... monetized/
    To sam danas citao, ali nekako najmanje to vjerujem. Ukoliko se bude placao mozda bude samo za extra content u Diablu3.
    S druge strane, zadnjih dana su nas dosta iznenadili, tako da...
    Mislim da im to ne bi oprosio nikad.

    Inace ce se dosta WoW igaraca posvetiti Diablu kad izadje, tako da im je mozda cilj da tu skupe koju milju korisnika (citaj dolara).
    In life there is from 'A' to 'B' to 'C'. In parkour there is no 'B'

  28. #28
    Senior Member No Mercy MasaKrisT's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Pozega, Gosuland
    Postova
    6.367

    Re: Starcraft 2 se prodaje kao 3 zasebne igre

    Samo nek radi mp od prvog dijela i ja sretan,kupit cu ionako sva tri
    Won't Bow Don't Know How.

  29. #29

    Re: Starcraft 2 se prodaje kao 3 zasebne igre

    Remember This Anyone?S=/ imam blagi osjećaj da ćemo na kraju platiti sve... ali baš sve... =( blizz sux?

  30. #30
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Jun 2008
    Lokacija
    Zagreb - Cazin
    Postova
    159

    Re: Starcraft 2 se prodaje kao 3 zasebne igre

    = Citat = Izvorno postao Sgt. Bull
    Remember This Anyone?S=/ imam blagi osjećaj da ćemo na kraju platiti sve... ali baš sve... =( blizz sux?
    Ja namjeravam cijelu trilogiju platiti; s obzirom da je Blizzard presao sa epizodne trilogije na ekspanzijsku, zasto ne?!
    Igra ce biti dobra, te cu s njom dosta zabave imati.

    Sad jedino ako naprave da se Battle.net 2.0 placa u obliku pretplate (citaj WoW) mogu zaboraviti na moje novce u SC2 trilogiji, kao i u Diablu3. Budem se posluzio piratima.
    Mislim da su oni i dogurali ovako daleko jer su dopustili igracima da imaju free MP, tako da su ljudi kupovali SC i Diablo vec cca10godina - uvijek na novo kupovali.

    A to sto rece da Blizz sux - pa cuj, ako ispadne najgore ja na ovo gledam kao marketinski trik na koji necu nasjesti. Ne gledam na Blizzard kao na neke velikane, nego ih odavno smatram ono sto jesu po tituli: developeri i izdavaci koji nastoje napraviti nes dobro kako bi se dobro prodalo; a ne kao nase prijatelje koji zele sve najnaj za nas
    In life there is from 'A' to 'B' to 'C'. In parkour there is no 'B'

Slične teme

  1. Pad prodaje igara u americi
    By W1k1n6 in forum Komentari vijesti PCPlay.hr i PlayZone.hr
    Odgovora: 23
    Posljednji post: 22-03-2010, 16:48
  2. prodaje li tko??
    By D.E.M.O. in forum Call of Duty
    Odgovora: 3
    Posljednji post: 11-04-2006, 19:36

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •