Stranica 20 od 39 PrvaPrva ... 10181920212230 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 571 do 600 od 1160

Tema: Deus Ex: Human Revolution

  1. #571
    Senior Member You have been warned flander's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Ispod hrasta,zarađujem plaću
    Postova
    15.767

    Re: Deus Ex: Human Revolution

    = Citat = Izvorno postao senad_986
    Da li je imao neko ovaj problem i zna li kako ga rijesiti:
    Deus Ex Human Revolution Graphics Error: “A problem has occurred with your display driver. Your system may not have enough resources to run the game at the selected settings. You can retry using the same settings, or adjust them to lower settings. Make sure you have the latest drivers for your video hardware, and try rebooting your system to clear up any issues.
    Ovo mi izbaci na prvoj cut-sceni.
    Spustim sve na low/off i opet nista, mada nekad ne izbaci na desktop, ali to je rijetko.
    Moja konfiguracija je Athlon II X4 640, Sapphire 4850 1GB, 4GB DDR3, Windows 7 64-bit

    također i meni, ali ne na cut sceni nego kad sam se igral malo po tim postavkama, jel kad popalim sve te pizdarije malo trza, tako da sam pogasio AA i maknuo prve dve kvačice i sad dela normalno, malo se poigraj sa tim pizdarijama dok ne nađeš dobru "konfiguraciju"

  2. #572
    Senior Member Fight fire with fire Xero's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2009
    Lokacija
    Roxbury
    Postova
    12.727

    Re: Deus Ex: Human Revolution

    Mega spojleri!

    Templari su iza svega!


  3. #573
    Moderator God from the machine Kid A's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2009
    Lokacija
    5-HT2A
    Postova
    21.916

    Re: Deus Ex: Human Revolution

    = Citat = Izvorno postao flander Pregledaj post
    kolko se sjećam u First class Xavier je pokušao navest Magneta da ne napravi neku pizdariju, dakle isti klinac je i mind kontrol i čitanje misli

  4. #574
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jun 2009
    Postova
    1.745

    Re: Deus Ex: Human Revolution

    Zaigro i ja, ma preodlična igra, atmosfera je super i obožavam taj setting. I ono što moram posebno pohvalit, a to je glavni lik, ima "ono nešto".

  5. #575
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Unknown
    Postova
    2.705

    Re: Deus Ex: Human Revolution

    = Citat = Izvorno postao tigerija
    = Citat = Izvorno postao *Fila*
    Nisam igrao ni jedan...počeo ovaj..pretty good game moram priznati, sviđa mi se setting i sve ostalo.
    Tek sam na početku ali ne mogu prestat igrat....koliko ima 25 sati igra jel=?
    lol
    Hvala na ismijavanju seljo.
    Deus Ex: Human Revolution will take you roughly 25 hours to complete, developer Eidos Montreal has said.
    i na informaciji.

  6. #576
    Senior Member You have been warned flander's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Ispod hrasta,zarađujem plaću
    Postova
    15.767

    Re: Deus Ex: Human Revolution

    = Citat = Izvorno postao Praetorian
    Zaigro i ja, ma preodlična igra, atmosfera je super i obožavam taj setting. I ono što moram posebno pohvalit, a to je glavni lik, ima "ono nešto".

    meni lik predobro izgleda naočale su pre super, fora dizajn ^^

  7. #577
    Administrator My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Uncanny Valley
    Postova
    9.450

    Re: Deus Ex: Human Revolution

    Prođoh igru.
    Kao i očekivano, srednji dio igre je najzabavniji. Dio igre u kojm još nismo bogovi i gdje nemamo pojma što radit s Praxisom, a gdje već jesmo malo napredniji da pokušavamo izsilit svoje prednosti. Isto je bilo u prvom Deusu, tako da je ovo za očekivat.
    Ono što nije bilo za očekivat je kraj igre.

    Cijeli kraj je sakato napravljen, potpuno je drugačiji od ostatka igre, horde-style protivnici u melee borbi, fali svega ostalog što Deus čini Deusom. Sam boss-fight na kraju je isto loš jer onemogućuje sve playstyleove osim run&gun, prostorija je pre mala, a odabir krajeva je loš. Ubijete bossa. Dobijete praktički dijalog sa 4 opcije i odabirete koji kraj želite. To su mi minus bodovi u igri.


    I da, još jedan minus bod. Zadnja dva nivoa kao da posve zaborave činjenicu da postoje oružja koja nisu Combat, Heavy i Plasma Rifle. 10mm municije jednostavno NEMA, Machine Pistol ima malo više, ali se i brže troši, a Sniper je na zadnjem nivou gotovo posve beskoristan. Samostrel, s druge strane, je kroz cijelu igru ~beskoristan. PEPS bi bio koristan da mu je municija manja i da je ima više.
    Jel itko shvatio poantu onog crossbow/tranq rifle tracking kita? Neprijatelj hoda u desno i taj prediktivni crosshair je iza njega, nema mi smisla. A onaj smg/combat rifle guided flechette weapon mod? Pokušavao poredavati sve križeve, pokušavao "skretati" metke iza zida, samo bacam metke u vjetar. Isključim upgrade, puknem dva metka i lik padne.
    Najbrži pištolj Policije Okusa. Može da pogodi sve od bilo gdje. Također piše i poeziju.

  8. #578
    Moderator God from the machine Kid A's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2009
    Lokacija
    5-HT2A
    Postova
    21.916

    Re: Deus Ex: Human Revolution

    Kazu ljudi da su zombiji malo veliki klise al ok
    EDIT
    i da, svi po netu pisu kako imaju utisak da je kraj igre sklepan u roku od dva sata kad su pravili igru
    = Citat = Izvorno postao flander Pregledaj post
    kolko se sjećam u First class Xavier je pokušao navest Magneta da ne napravi neku pizdariju, dakle isti klinac je i mind kontrol i čitanje misli

  9. #579
    Senior Member Fight fire with fire Xero's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2009
    Lokacija
    Roxbury
    Postova
    12.727

    Re: Deus Ex: Human Revolution

    Pa normalno da zadnji neprijatelji koji su poslani baš da te ubiju neće trčat okolo s pištoljima već s najjačim mogućim oružijima.

  10. #580
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Oct 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    6.839

    Re: Deus Ex: Human Revolution

    Липе цвату и у Србији!

  11. #581
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Postova
    9.747

    Re: Deus Ex: Human Revolution

    Ja sam sad u Hengshi opet.




    edit
    Lol čupakabra.
    = Citat = Izvorno postao Praetorian the Wise
    Ma "nove" igre su sto puta bolje od "starih". Napredovale su u apsolutno svemu, oni koji govore da su stare igre bolje lažu sami sebe.

  12. #582
    Administrator My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Uncanny Valley
    Postova
    9.450

    Re: Deus Ex: Human Revolution

    Najbrži pištolj Policije Okusa. Može da pogodi sve od bilo gdje. Također piše i poeziju.

  13. #583
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Postova
    9.747

    Re: Deus Ex: Human Revolution


    sad mi kažeš. al očekivao sam tak nešto. ah, drugi playthrough.

    = Citat = Izvorno postao Praetorian the Wise
    Ma "nove" igre su sto puta bolje od "starih". Napredovale su u apsolutno svemu, oni koji govore da su stare igre bolje lažu sami sebe.

  14. #584
    Administrator My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Uncanny Valley
    Postova
    9.450

    Re: Deus Ex: Human Revolution


    Meni su trebala tri pokušaja. Snajperiraj sve što vidiš, i to SAVRŠENO, EMPaj bota čim dođe.
    ILI trči okolo sa cloakom, speedom i pucaj u ljude pištoljem ili stun gunom.
    Važno je samo da napadneš bota čim dođe, tako da bot napada teme, a ne nju.

    Najbrži pištolj Policije Okusa. Može da pogodi sve od bilo gdje. Također piše i poeziju.

  15. #585
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Postova
    9.747

    Re: Deus Ex: Human Revolution


    ma u drugom playthrough ću to. trenutno sam ionako combat retardiran jer sam sve prodavao nauštrb stealtha



    edit
    Drugi boss me nerviro. Onda sam skužio da je lagan ko kurac.
    = Citat = Izvorno postao Praetorian the Wise
    Ma "nove" igre su sto puta bolje od "starih". Napredovale su u apsolutno svemu, oni koji govore da su stare igre bolje lažu sami sebe.

  16. #586
    Administrator My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Uncanny Valley
    Postova
    9.450

    Re: Deus Ex: Human Revolution


    Bossovi, redom:
    Barrett - Lagan. granete i pucanje ili bacanje bačvi, puno je stupova iza kojih se može sakrit, i ne treba previše metaka. Samo treba ne stajat na otvorenom.
    Yelena - Teža od Barretta, ali i dalje jako lagana. Dva auga puno pomažu: Vision i anti-electricity (100% imunost na electrical damage, ne samo EMP učinke, krivo piše u igri).
    Namir - Good god, ovaj lik je TEŽAK. Vision aug. Pucajte u njega kada se cloaka, nedajte mu da se regenerira. Pomaže ako dofurate vlastiti hakirani turret, i samo pucate u lika da se ne cloaka, pustite da ga turret ubije. Tako sam ga ja sa tri metka.
    Zhao - Lagana. Anti-electricity Aug. Utrčite u središnji krug, između turreta. Hakirajte konzolu. Trčite u krug. Nemojte ni pokušavati hakirati vanjske kompove, nemoguće je.

    Najbrži pištolj Policije Okusa. Može da pogodi sve od bilo gdje. Također piše i poeziju.

  17. #587
    Senior Member Fight fire with fire Xero's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2009
    Lokacija
    Roxbury
    Postova
    12.727

    Re: Deus Ex: Human Revolution


    Spasio sam Malik!Sve sam pedere poubijo iako sam inače pacifist Jenson koji samo lomi kosti bez ubijanja, ali ne dam da mi uzmu i drugu pičku! Vražiji masoni.


  18. #588
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Oct 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    6.839

    Re: Deus Ex: Human Revolution

    Kako mi ide na zivce to sto tona ljudi koji igraju igru pisu Jenson umjesto Jensen.
    Липе цвату и у Србији!

  19. #589
    Senior Member Fight fire with fire Xero's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2009
    Lokacija
    Roxbury
    Postova
    12.727

    Re: Deus Ex: Human Revolution

    Ja sam to slučajno napravio jer sam brzo pisao. Zašto uopće čitaš spojlere?

  20. #590
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    May 2010
    Postova
    455

    Re: Deus Ex: Human Revolution

    kad sam tek poceo igrati igra mi je bila onak...meh, a nakon nekoliko misija postala mi je najbolji FPS/RPG il sta vec je

  21. #591
    Senior Member Giant leap for forum SharpDressedChevap's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2010
    Postova
    3.820

    Re: Deus Ex: Human Revolution

    Nema oduševljenih igrača... znači šanse da mi bude super su 1 : 9001
    Čitam komentare, svi odreda isti "A ono, sviđa mi se..." i to je to. E jebiga.
    Svi smo mi Mirko.

  22. #592
    Administrator My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Uncanny Valley
    Postova
    9.450

    Re: Deus Ex: Human Revolution

    <-oduševljen igrač
    Najbrži pištolj Policije Okusa. Može da pogodi sve od bilo gdje. Također piše i poeziju.

  23. #593
    Senior Member You have been warned Aral's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Sanctuary
    Postova
    18.718

    Re: Deus Ex: Human Revolution

    = Citat = Izvorno postao SharpDressedChevap
    Nema oduševljenih igrača... znači šanse da mi bude super su 1 : 9001
    Čitam komentare, svi odreda isti "A ono, sviđa mi se..." i to je to. E jebiga.
    Kako ne, ja sam preoduševljen.



    "Extinction is the rule. Survival is the exception." - Carl Sagan

  24. #594
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    9.855

    Re: Deus Ex: Human Revolution

    Ja dok igram ovaj naslov imam osjećaj kao da sam u filmu Blade Runner .Inače dok gledam taj film svaki puta sam u ta dva sata u ekstazi ...e sad si možete misliti kako mi je u igri koja traje dvadesetak sati .

  25. #595
    Senior Member Giant leap for forum SharpDressedChevap's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2010
    Postova
    3.820

    Re: Deus Ex: Human Revolution

    [SPOILER]
    = Citat = Izvorno postao The Boz
    Prođoh igru.
    Kao i očekivano, srednji dio igre je najzabavniji. Dio igre u kojm još nismo bogovi i gdje nemamo pojma što radit s Praxisom, a gdje već jesmo malo napredniji da pokušavamo izsilit svoje prednosti. Isto je bilo u prvom Deusu, tako da je ovo za očekivat.
    Ono što nije bilo za očekivat je kraj igre.

    Cijeli kraj je sakato napravljen, potpuno je drugačiji od ostatka igre, horde-style protivnici u melee borbi, fali svega ostalog što Deus čini Deusom. Sam boss-fight na kraju je isto loš jer onemogućuje sve playstyleove osim run&gun, prostorija je pre mala, a odabir krajeva je loš. Ubijete bossa. Dobijete praktički dijalog sa 4 opcije i odabirete koji kraj želite. To su mi minus bodovi u igri.
    I da, još jedan minus bod. Zadnja dva nivoa kao da posve zaborave činjenicu da postoje oružja koja nisu Combat, Heavy i Plasma Rifle. 10mm municije jednostavno NEMA, Machine Pistol ima malo više, ali se i brže troši, a Sniper je na zadnjem nivou gotovo posve beskoristan. Samostrel, s druge strane, je kroz cijelu igru ~beskoristan. PEPS bi bio koristan da mu je municija manja i da je ima više.
    Jel itko shvatio poantu onog crossbow/tranq rifle tracking kita? Neprijatelj hoda u desno i taj prediktivni crosshair je iza njega, nema mi smisla. A onaj smg/combat rifle guided flechette weapon mod? Pokušavao poredavati sve križeve, pokušavao "skretati" metke iza zida, samo bacam metke u vjetar. Isključim upgrade, puknem dva metka i lik padne.


    Pa neznam, nisi baš nešto oduševljeno komentirao.
    Ali budem komentirao i ja kad se jebeni download završi, dva dana i 56%... sigh
    Svi smo mi Mirko.

  26. #596
    Senior Member You have been warned Aral's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Sanctuary
    Postova
    18.718

    Re: Deus Ex: Human Revolution

    = Citat = Izvorno postao bezimeni
    Ja dok igram ovaj naslov imam osjećaj kao da sam u filmu Blade Runner .Inače dok gledam taj film svaki puta sam u ta dva sata u ekstazi ...e sad si možete misliti kako mi je u igri koja traje dvadesetak sati .
    To sam baš htio reć, najviše mi je to došlo do izražaja kad sam prvi put ušao u stan, odma mi je palo na pamet da bih mogao instalirat Blade Runner.
    "Extinction is the rule. Survival is the exception." - Carl Sagan

  27. #597

    Re: Deus Ex: Human Revolution

    Evo, ja sam oduševljen, a prvi nastavak mi je u top 5 igara ikako.

  28. #598
    Senior Member Fight fire with fire Xero's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2009
    Lokacija
    Roxbury
    Postova
    12.727

    Re: Deus Ex: Human Revolution

    Oduševljen.

  29. #599
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Postova
    9.747

    Re: Deus Ex: Human Revolution

    = Citat = Izvorno postao Aral
    = Citat = Izvorno postao bezimeni
    Ja dok igram ovaj naslov imam osjećaj kao da sam u filmu Blade Runner .Inače dok gledam taj film svaki puta sam u ta dva sata u ekstazi ...e sad si možete misliti kako mi je u igri koja traje dvadesetak sati .
    To sam baš htio reć, najviše mi je to došlo do izražaja kad sam prvi put ušao u stan, odma mi je palo na pamet da bih mogao instalirat Blade Runner.
    Mislim da je stan najbolji prikaz briljantne igrine prezentacije. U tom stanu doznaš mnogo tog kakav je Adam bez da ti itko progovori riječ; samo obratiš pažnju na okoliš. RIP Kubrick.

    @Aral
    Prejebena montaža. Umro sam na 1:20 tamo kad Jensen pleše, a ovaj lik iza se guši u plinu.
    = Citat = Izvorno postao Praetorian the Wise
    Ma "nove" igre su sto puta bolje od "starih". Napredovale su u apsolutno svemu, oni koji govore da su stare igre bolje lažu sami sebe.

  30. #600
    Senior Member Fight fire with fire Xero's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2009
    Lokacija
    Roxbury
    Postova
    12.727

    Re: Deus Ex: Human Revolution

    Ako ikad na ulici vidim ženu koja se zove Diana penetrirat ću je(ne u seksualnom smislu).

Slične teme

  1. Vrlo impresivan Deus Ex: Human Revolution trailer
    By IgGy in forum Komentari vijesti PCPlay.hr i PlayZone.hr
    Odgovora: 5
    Posljednji post: 11-12-2010, 14:30
  2. Novi Deus Ex: Human Revolution gameplay trailer
    By IgGy in forum Komentari vijesti PCPlay.hr i PlayZone.hr
    Odgovora: 5
    Posljednji post: 20-11-2010, 19:16
  3. Deus Ex Human Revolution japanski trailer
    By IgGy in forum Komentari vijesti PCPlay.hr i PlayZone.hr
    Odgovora: 14
    Posljednji post: 24-09-2010, 20:47
  4. Novi gameplay trailer iz Deus Ex: Human Revolution
    By IgGy in forum Komentari vijesti PCPlay.hr i PlayZone.hr
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 16-08-2010, 14:33

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •