Stranica 366 od 409 PrvaPrva ... 266316356364365366367368376 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 10.951 do 10.980 od 12258

Tema: Koju igru trenutno igrate?

  1. #10951
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340

    Re: Koju igru trenutno igrate?

    Budimo realni, Dragon Age Inquisition rula.

  2. #10952
    Senior Member My way or the highway Hexfire's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2011
    Lokacija
    Konjščina
    Postova
    7.552

    Re: Koju igru trenutno igrate?

    Moguće da rula, ali prvi dojam je ipak dosta mlak. Vidjet ćemo kako će dalje.

    @xero
    A jbg onda. Ali ne vidim ni ništa tipa Glossarya u Witcheru da mogu bar pročitati nešto o njima. Možda nisam vidio ili je još zaključano.

  3. #10953
    Senior Member Fight fire with fire Xero's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2009
    Lokacija
    Roxbury
    Postova
    12.727

    Re: Koju igru trenutno igrate?

    Ma imaš codex pa valjda u njemu nešta piše.

  4. #10954
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340

    Re: Koju igru trenutno igrate?

    Sve do keepa je igra polusmećasta.

  5. #10955
    Senior Member Fight fire with fire Windwalker's Avatar
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    10.651

    Re: Koju igru trenutno igrate?

    A nakon toga potpuno smećasta.

  6. #10956
    Senior Member No Mercy THUNDER_DINIX's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    OSIJEK
    Postova
    6.724

    Re: Koju igru trenutno igrate?

    Journey-meni jedna od najčudnijih odigranih igrara, ali je dobra. Da su još stavili malo naracije i teksta bilo bi još bolje (i da su napisali u kojem si chapteru ).

  7. #10957
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340

    Re: Koju igru trenutno igrate?

    Igra je kompletno smeće lol.

  8. #10958
    Senior Member No Mercy THUNDER_DINIX's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    OSIJEK
    Postova
    6.724

    Re: Koju igru trenutno igrate?

    VITA PS+ igre:

    Amnesia-ne znam jel bi ovo nazvao igrom ili aplikacijom za učenje japanskog jezika. Nije mi jasno tko na ovo da 230 kn... Obrisao bi odma igru, ali idem poklikati razgovore do kraja, možda neki trofej iskoči...

    Badlands-instant delete flappy bird klona

  9. #10959
    Senior Member Fight fire with fire Windwalker's Avatar
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    10.651

    Re: Koju igru trenutno igrate?

    Pa Amnesia je horror gdje lutaš dvorcem, bježiš od čudovišta, pa te strah, vrti ti se i padneš.

  10. #10960
    Senior Member You have been warned Maloki's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Duga Resa/Zagreb
    Postova
    15.390

    Re: Koju igru trenutno igrate?

    = Citat = Izvorno postao Hexfire Pregledaj post
    A valjda će reći nešto konkretno u srijedu. Ak ću se morati zadovoljiti sa ovim koji jedva gura na 30FPS tako će morati biti.

    U međuvremenu, isprobavam Origin Access. Riskirat ću 4 ojra da probam Dragon Age Inquisition. Prvi mi je bio odličan, dvojku sam odigrao samo demo i prekrižio ga, a sad ću za ovog vidjeti. I možda eventualno probam Unravel. Ostatak igara s popisa me ne interesira baš.
    Evo ga, Slim je 300€, Pro je 400€

  11. #10961
    Senior Member You have been warned Maloki's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Duga Resa/Zagreb
    Postova
    15.390

    Re: Koju igru trenutno igrate?

    = Citat = Izvorno postao Hexfire Pregledaj post
    A valjda će reći nešto konkretno u srijedu. Ak ću se morati zadovoljiti sa ovim koji jedva gura na 30FPS tako će morati biti.

    U međuvremenu, isprobavam Origin Access. Riskirat ću 4 ojra da probam Dragon Age Inquisition. Prvi mi je bio odličan, dvojku sam odigrao samo demo i prekrižio ga, a sad ću za ovog vidjeti. I možda eventualno probam Unravel. Ostatak igara s popisa me ne interesira baš.
    Evo ga, Slim je 300€, Pro je 400€

  12. #10962
    Senior Member My way or the highway Hexfire's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2011
    Lokacija
    Konjščina
    Postova
    7.552

    Re: Koju igru trenutno igrate?

    Gledao sam konferenciju. Ništa nisu rekli da će starije igre imati bolji frame rate, samo lupaju o poboljšanoj grafici. Očekivao sam Bloodbourne u 60 FPS recimo, ali ak ništa drugo barem bi tih 30 lock u svim igrama moralo biti konstantno.

    Bilo kako bilo, uzimam Pro sigurno. Čak sam očekivao i 100$ višu početnu cijenu. Jedina dvojba je da li pričekati neki božićni sale ili bundle s igrom ak neće odmah biti dostupni. Al vjerojatno uzimam čim bude dostupan jer ionako čekam od proljeća negdje.

  13. #10963

    Re: Koju igru trenutno igrate?

    Pro svakako, vrijedi tih 100 eura razlike. Jedino kaj se zagrijava do 310w što je za konzolu jako puno, brijem da bu po ljeti zanimljivo.


  14. #10964
    Senior Member My way or the highway Hexfire's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2011
    Lokacija
    Konjščina
    Postova
    7.552

    Re: Koju igru trenutno igrate?

    Prek ljuta ću se igrat samo na PC-u.

    Nadam se da neće biti problema s tim. Polaris se ipak ne grije toliko ko starije AMD generacije. Jedino mi je žao što je disk identičan što se tiče brzine, ali to ću preživjeti.

  15. #10965

    Re: Koju igru trenutno igrate?

    Mene iz nekog razloga ništa od ovog nije oduševilo. Ostajem na PC-u i dalje...tu radim i igram se kak hoću za manje para i bez online poreza. Konzolaške ekskluzive su meh. Jedino žalim za RDR. Sve ostalo su interaktivni filmovi koji su debelo preskupi.


  16. #10966
    Senior Member You have been warned Maloki's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Duga Resa/Zagreb
    Postova
    15.390

    Re: Koju igru trenutno igrate?

    = Citat = Izvorno postao Hexfire Pregledaj post
    Prek ljuta ću se igrat samo na PC-u.

    Nadam se da neće biti problema s tim. Polaris se ipak ne grije toliko ko starije AMD generacije. Jedino mi je žao što je disk identičan što se tiče brzine, ali to ću preživjeti.
    Da, isti disk i isti blu-ray čitač, nema podršku za 4K blu-ray. Jebiga, moralo se negdje uštedit da se zadrži cijena od 400€.
    Al koga boli kurac lol, fakat netko kupuje 4K blu-ray filmove.

    Mislim da ti je bolje pričekat Božić, taman da se slegnu dojmovi i riješi prvih par pošiljki konzole. Bolje ćeš znat kakva je situacija sa zagrijavanjem, kako vrti igre i tak to.

  17. #10967
    Senior Member No Mercy THUNDER_DINIX's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    OSIJEK
    Postova
    6.724

    Re: Koju igru trenutno igrate?

    = Citat = Izvorno postao Windwalker Pregledaj post
    Pa Amnesia je horror gdje lutaš dvorcem, bježiš od čudovišta, pa te strah, vrti ti se i padneš.

    Whaaat?

  18. #10968
    Senior Member My way or the highway Hexfire's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2011
    Lokacija
    Konjščina
    Postova
    7.552

    Re: Koju igru trenutno igrate?

    = Citat = Izvorno postao dugi Pregledaj post
    Mene iz nekog razloga ništa od ovog nije oduševilo. Ostajem na PC-u i dalje...tu radim i igram se kak hoću za manje para i bez online poreza. Konzolaške ekskluzive su meh. Jedino žalim za RDR. Sve ostalo su interaktivni filmovi koji su debelo preskupi.
    Šuška se da bi mogao biti RDR Remastered za PC i nove konzole.

    Onako od oka mi ne izgleda da će vlasnici starog PS4 pohrliti da kupe ovaj. HDR pogotovo je teško za prodati ljudima, a i 4k nije neka dobit ako ne gledaš s udaljenosti gdje je razlika vidljiva. A za nas koji nemamo staru verziju, mislim da nema puno dvojbe. Je da slim izgleda puno bolje, ali za tu razliku u cijeni mislim da će mnogi uzeti pro.

    Tomb Raider će imati 3 vrste grafičkih opcija, pa možda to potakne i ostale developere da ne lockaju baš sve na 30.


    @maloki
    Ma da, možda i odgodim još mjesec dana nabavu. Čekao sam dosad pa mogu još malo.

  19. #10969
    Senior Member My way or the highway Hexfire's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2011
    Lokacija
    Konjščina
    Postova
    7.552

    Re: Koju igru trenutno igrate?

    Odigrao 6h i nemam više snage za Inquisition. Krenuo sam s warriorom i odustao nakon 2 sata, pa počeo s mageom. Bilo je zabavnije duže vrijeme, ali jednostavno nemam volje nastaviti. Niti mi se posebno dopada borba, niti me igra uspjela uvući nečim posebnim u svoj svijet. Možda sam jednostavno prestar za te "taktičke" party based RPG-eve ili igra jednostavno ne valja. Po recenzijama je uz bok Witcheru i Dark Soulsu, ali jbt ak nije 2 koplja ispod njih po svemu. Možda su me previše razmazile te dvije igre.

    Isprobat ću Unravel jer to izgleda zanimljivo. Mislio sam skinut i BF Hardline zbog singleplayera, ali piše da je veće govno čak i od BF3 pa me prošla volja.

  20. #10970

    Re: Koju igru trenutno igrate?

    Godine te stišću i vrijeme je da pređeš na multi napucavanje. Povremeno ubaciš poneku single AAA igru čisto da razbiješ monotoniju. Predlažem nadolazeći battlefield 1 uz povremeno popunjavanje rupa sa WOT-om. To ti je skroz neobavezno i neopterečujuće. Ak ti se igra dvadesetak minuta super ili par sati opet super. Za ove RPG-ove se moraš psihički pripremati, LOL. Interaktivni filmovi su sa druge strane jednostavno pre skupi s obzirom na broj zabavnih sati i ponavljajući faktor. Brijem bu ti se konzola jako brzo zgadila, nemaš više 15 godina.


  21. #10971
    Senior Member My way or the highway Hexfire's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2011
    Lokacija
    Konjščina
    Postova
    7.552

    Re: Koju igru trenutno igrate?

    Pa nakon što odradim Last of Us, Unchartede i Bloodbourne, baš ne znam da će puno biti u pogonu. Ak niš drugo, koristiti će se za FIFU. To mi je "20 minuta ili par sati" game of choice, a na PC-u je igra smeće. Možda tu i tamo pokoji Tekken ili coop s burazom, al ne vjerujem baš da će mi PS4 postati primarna platforma za igranje.

    BF1 mi čak ni ne izgleda tako loše od oka. Možda se čak i uzme kad malo pokrpaju igru nakon izlaska. A WOT je igrao brat jedno vrijeme, ali nije me dovoljno privuklo da i sam probam.


    Origin napokon ima mogućnost automatskog uninstalla igre. Sad mi je srce na mjestu.

  22. #10972
    Senior Member Fight fire with fire Xero's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2009
    Lokacija
    Roxbury
    Postova
    12.727

    Re: Koju igru trenutno igrate?

    DAI je po recenzijama uz bok Witcheru i Dork Soulsu samo, ako IGN ili sličnu gamad gledaš. I još da ima taktičku borbu bi i valjao, a ne ovo hibrid čudo gdje moraš konstantno lupat ljevi klik i istovremeno davat naredbe.

  23. #10973
    Senior Member You have been warned Maloki's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Duga Resa/Zagreb
    Postova
    15.390

    Re: Koju igru trenutno igrate?

    BF1 je fakat govno lol.
    Tko hoće casual multi će igrati Overwatch.

  24. #10974
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: Koju igru trenutno igrate?

    Prešao Black Flag nakon 43 sata. Sve u svemu, igra je fenomenalna sve do Observatory-a, poslije toga drastično padne kvaliteta. Ali s obzirom da od 43 sata, 40ak je do Observatory, a svega cca 3 sata do kraja igre, i dalje mi je fenomenalna Baš su jebeno napravili more i taj piratski dio igre, šteta što nema neke alternative u tom settingu :/

    Kakav je Rogue u odnosu na Black Flag?

  25. #10975
    Senior Member Small step for mankind Izgubljeni_v2.0's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2014
    Postova
    2.249

    Re: Koju igru trenutno igrate?

    Pričekaj Black Flag Remastered.

  26. #10976
    Senior Member My way or the highway Hexfire's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2011
    Lokacija
    Konjščina
    Postova
    7.552

    Re: Koju igru trenutno igrate?

    Jebote, 43 sata. Pa toliko sveukupno nisam igrao tih 7-8 Ass creedova koje sam probao.

  27. #10977
    Senior Member No Mercy THUNDER_DINIX's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    OSIJEK
    Postova
    6.724

    Re: Koju igru trenutno igrate?

    Lords of the Fallen

  28. #10978
    Senior Member Fight fire with fire Windwalker's Avatar
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    10.651

    Re: Koju igru trenutno igrate?

    Bartuc, vratio si se.
    Kakav ti je DS3?

  29. #10979
    Senior Member Fight fire with fire Windwalker's Avatar
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    10.651

    Re: Koju igru trenutno igrate?

    A sad ozbiljno pitanje.
    Za tjedan dana izlazi Rise of Iron, vjerojatno posljednja ekspanzija za Destiny.
    Tko nabavlja igru?
    Trebam nooba koji još nije igrao, da ga kakti power levelam i da usput otključamo neke stvari koje možemo samo na taj način.

  30. #10980
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: Koju igru trenutno igrate?

    Nisam još odigrao DS3, čekam da njemu i Witcheru pošteno padne cijena. Protiv toga sam da kupujem igre po punoj cijeni, mora biti jebeni hype da popustim (desilo se par puta). Minimalno na 75% sniženja mora biti, toliko mi realno i vrijede igre, koliko god dobre bile.

    To je zapravo i jedan od razloga zašto ne kupim PS, makar prodao igru nakon što odigram, opet si ne mogu opravdati tu cijenu...


    Jel netko proučavao ovu foru za igranje PS igara na PC-u? Bumo mogli ekskluzive igrati i da li možemo sa xBox gamepadom?

Slične teme

  1. Koju vi klasu igrate?
    By O-Okac in forum World Of Warcraft
    Odgovora: 83
    Posljednji post: 09-11-2010, 20:53

Tags for this Thread

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •