Stranica 277 od 409 PrvaPrva ... 177227267275276277278279287327377 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 8.281 do 8.310 od 12258

Tema: Koju igru trenutno igrate?

  1. #8281
    Senior Member Giant leap for forum SharpDressedChevap's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2010
    Postova
    3.820

    Re: Koju igru trenutno igrate? [PC]

    Killing Floor, ajme što je super
    Svi smo mi Mirko.

  2. #8282
    Senior Member Giant leap for forum mravojed20's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Postova
    3.755

    Re: Koju igru trenutno igrate? [PC]

    Skyrim po prvi put.

    Uf nakon Dark Soulsa kojeg sam na pauzu stavio ovo je je jako jednostavno, čak prejednostavno.

    Iznenadio sam se da nema ni birthsignova, levelanje je super lako, ona mapa sa skillovima i to nepotrebno clunky i spora, moglo se to puno preglednije i efikasnije napravit.

    Ali nakon Dark Soulsovih 'excel tablica' o specifikacijama oružja i oklopa preći na Skyrimov 'Iron Sword - damage 9, weight - 4.5, value 37 gold šrot sustav je ko šaka u oko i noga u jaja istodobno.

    O melee borbi da ne govorim Bar na početku, preeee jadno

    Ne znam što je zvuk onako tih u Skyrimu? Sve druge igre sasvim normalno ali Skyrim ko da su mi na 20% jačine sluške. Vidio na netu da i masa drugih isto to ima, ali se dalo namjestit u control panelu i voila, zvuk postao ko i u svim drugim igrama.

    Atmosfera je lijepa, svijet djeluje fora, hladno, ona magla oko planinskih vrhova, snijeg, super mi je to.

    Al moram priznat da na stranu jednostavna borba i to, nekako mi još treba da se uhodam i uživim u igru, na prvi pogled mi uopće ne djeluje ko Elder Scrolls igra, Morrowind i Oblivion su mi nekako imali sličan feeling, iako su bila jako različite igre. Skyrim mi odudara puno od obje, al ne mogu točno odrediti zašto, jednostavno je čudnjikav, valjda zbog UI-a, ne volim tu minimalističku đubrad, još je ok u Falloutu ali ovdje mi ne paše, to treba estetski bit magično i 'staro' a ne neke sive ikonice i strelice, koji gnjurac, sad će im sve igre imat sličan interface, čak i ZVUK kad otkriješ lokaciju sliči na onaj iz Fallouta 3.

    Glazba je divota.

    Lutam po šumama okolo, jedva 3 questa napravio i dva sela otkrio.


    Glavno da mi je onaj telac u zatvoru dao Cursed ring of Hircine koji mi lik automatski equipa. Je, makes sense. -.-

  3. #8283
    Senior Member Master Blaster Mirogamemasta's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2008
    Lokacija
    Planet: Char
    Postova
    4.138

    Re: Koju igru trenutno igrate? [PC]

    Bok stari!
    Evo da pognem malo, a da ne spamam temu...

    http://www.nexusmods.com/skyrim/mods/43773/?
    - Ovo će ti riješiti probleme sa zvukom,a usput će i poboljšati večinu zvukova...
    Jedini ogroman plus Skyrima je to što za svaki problem postoji mod koji ga riješava. HF!

    (Kurac, mislio sam da sam PP stisnuo, iz navike sam valjda prešao na desnu stranu i stisnuo odgovori...)

    AMD Athlon II X4, 2800 Mhz/Gigabyte 790XTA-UD4/Radeon R9 280X/2x 4 GB DDR3 -1333 Mhz/Intel SSD 240 GB, Hitachi HDD 2+3 TB/Seasonic 620W/Scyte-Mugen 2 Revision B/Windows 7


    The Arreat Summit

  4. #8284
    Senior Member My way or the highway Hexfire's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2011
    Lokacija
    Konjščina
    Postova
    7.552

    Re: Koju igru trenutno igrate? [PC]

    A minus Skyrima je što za svaki element igre treba mod.

  5. #8285
    Senior Member Master Blaster Mirogamemasta's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2008
    Lokacija
    Planet: Char
    Postova
    4.138

    Re: Koju igru trenutno igrate? [PC]

    Tako je. Tužno je to zapravo. Ekipa u Bethesdi je ljena đubrad i lažljivci. Tehnički ih modderi spašavaju, ništa drugo.


    Pošto RDR nikako da dođe na PC započeo sam Call of Juarez: Gunslinger. Nije loše za Wild, Wild West!

    AMD Athlon II X4, 2800 Mhz/Gigabyte 790XTA-UD4/Radeon R9 280X/2x 4 GB DDR3 -1333 Mhz/Intel SSD 240 GB, Hitachi HDD 2+3 TB/Seasonic 620W/Scyte-Mugen 2 Revision B/Windows 7


    The Arreat Summit

  6. #8286
    Senior Member Giant leap for forum mravojed20's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Postova
    3.755

    Re: Koju igru trenutno igrate? [PC]

    = Citat = Izvorno postao Mirogamemasta
    Bok stari!
    Evo da pognem malo, a da ne spamam temu...

    http://www.nexusmods.com/skyrim/mods/43773/?
    - Ovo će ti riješiti probleme sa zvukom,a usput će i poboljšati večinu zvukova...
    Jedini ogroman plus Skyrima je to što za svaki problem postoji mod koji ga riješava. HF!

    (Kurac, mislio sam da sam PP stisnuo, iz navike sam valjda prešao na desnu stranu i stisnuo odgovori...)
    Hahahah Ma nema veze, hvala svejedno, budem i modove gledao naravno, ali ne bi htio previše mjenjati niš na prvom prelasku, samo ono što mi smeta.

    Zasad sam još opčaran lutanjem okolo i gledanjem mamuta i jelena kako hodaju po kiši, eto toliko o tome koliko mi gameplay treba

  7. #8287
    Moderator Fight fire with fire Deadwalker's Avatar
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    13.180

    Re: Koju igru trenutno igrate? [PC]

    Jedine stvari koje valjaju u Skyrimu su upravo level dizajn i atmosfera koje je djelomično posljedica prethodne stavke. Ovo ostalo ovisi kakve standarde i očekivanja imaš. Mene je zadnji puta igra zadržala pred ekranom impresivnih sat vremena prije klika na uninstall.
    "Death smiles at us all. All a man can do is smile back."


  8. #8288
    Moderator God from the machine Kid A's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2009
    Lokacija
    5-HT2A
    Postova
    21.916

    Re: Koju igru trenutno igrate? [PC]

    Far Cry Blood Dragon

    iznenadjenje godine
    = Citat = Izvorno postao flander Pregledaj post
    kolko se sjećam u First class Xavier je pokušao navest Magneta da ne napravi neku pizdariju, dakle isti klinac je i mind kontrol i čitanje misli

  9. #8289
    Senior Member Giant leap for forum mravojed20's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Postova
    3.755

    Re: Koju igru trenutno igrate? [PC]

    = Citat = Izvorno postao Deadwalker
    Jedine stvari koje valjaju u Skyrimu su upravo level dizajn i atmosfera koje je djelomično posljedica prethodne stavke. Ovo ostalo ovisi kakve standarde i očekivanja imaš. Mene je zadnji puta igra zadržala pred ekranom impresivnih sat vremena prije klika na uninstall.
    Au Dead pa kako to?

    Evo ja imam averziju prema Bethesdi nakon Obliviona i Fallouta 3 ali Skyrim je nešto sasvim drugačije.. Ostao sam iznenađen igrom i koliko mi ne ide na živce, i koliko mi skoro ništa u njoj ne fali

    Atmosfera i svijet su na razini Morrowinda, možda manje mistični ali više epski jer zbilja izgleda divno.

    I ono što mi je najviše uz to trebalo nakon sterilnog Obliviona je da LJUDI budu uvjerljiviji. I jesu.

    NPC-i pričaju spontanije, normalnije, interesantniji su, jednostavno način na koji komuniciraju i šta pričaju ima daleko više smisla i pridonosi atmosferi puno više, plus nisu krumpiroglavi ko oni u Oblivionu.

    Ona NPC lošost u Oblivionu je još bila 10x gora zbog 6 voice actora, ovdje toga nema, uopće mi ne smetaju glasovi jer ih ima puno i ne mogu na živce ić.

    Nisam dugo ovako uživao u Elder Scrolls igri.

    Borba postane znatno bolja nakon što se malo razviju skillovi i perkovi, a zasad tek imam dva nepotpuna shouta koja mi super dođu

    Ali još jednom da naglasim, nijednom u 20 sati igre mi nije dijalog bio cringe worthy, prvi put kod grey beardsa mi je isto super bio, onaj deda ima dobar glas, baš mi je sve dovoljno uvjerljivo bilo da guštam.

    Jedino što bi stavio je da su zmajevi duplo veći, znači ne preveliki ali ipak malo impozantniji.

  10. #8290
    Senior Member You have been warned Aral's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Sanctuary
    Postova
    18.718

    Re: Koju igru trenutno igrate? [PC]

    = Citat = Izvorno postao Deadwalker
    Jedine stvari koje valjaju u Skyrimu su upravo level dizajn i atmosfera koje je djelomično posljedica prethodne stavke. Ovo ostalo ovisi kakve standarde i očekivanja imaš. Mene je zadnji puta igra zadržala pred ekranom impresivnih sat vremena prije klika na uninstall.
    +1
    "Extinction is the rule. Survival is the exception." - Carl Sagan

  11. #8291
    Moderator Fight fire with fire Deadwalker's Avatar
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    13.180

    Re: Koju igru trenutno igrate? [PC]

    @mravojed20
    Trebaš tek vidjeti McPingvinove komentare na Facebooku.
    A šta ja znam - ne mogu se nikako naviknuti na taj 19. stoljeće gameplay nakon Witchera 2 ili Dark Soulsa. Da barem nešt vrijedi priča ili likovi, al jbg, Bethesda. Kada su zmajevi u pitanju, radije bi po treći puta išao ubiti ona 2 u Originsima.
    Al fino da se uspiješ zabaviti. Možda se natjeram na još jedan prelazak s "rogue" klasom koja mi je jedina igriva.
    Razmišljao eventualno sada za Božić, no uletio mi je od HCL-a preview Banner Sage koja mi je vgg. Također zimski štimung, samo za razliku od Skyrima s odličnim gameplayom i zanimljivom pričom.
    "Death smiles at us all. All a man can do is smile back."


  12. #8292
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    May 2008
    Lokacija
    Split
    Postova
    3.587

    Re: Koju igru trenutno igrate? [PC]

    Imaju li kakvi kvalitetni survival/hardcore modovi za Skyrim? Nešto sa realno ograničenom težinom, potreba za hranom, snom i takve stvari? Igrajući takve modove sa archerom/rangerom mi pari svrš

  13. #8293
    Senior Member Fight fire with fire Windwalker's Avatar
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    10.651

    Re: Koju igru trenutno igrate? [PC]

    = Citat = Izvorno postao Aral
    = Citat = Izvorno postao Deadwalker
    Jedine stvari koje valjaju u Skyrimu su upravo level dizajn i atmosfera koje je djelomično posljedica prethodne stavke. Ovo ostalo ovisi kakve standarde i očekivanja imaš. Mene je zadnji puta igra zadržala pred ekranom impresivnih sat vremena prije klika na uninstall.
    +1
    Evo, Dead.
    Sva potvrda koja je trebala da se tvoj komentar pokaže smislenim i valjanim.

  14. #8294
    Moderator Fight fire with fire Deadwalker's Avatar
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    13.180

    Re: Koju igru trenutno igrate? [PC]

    Pa vidiš, na čovjeka pozitivno utječe PS3.
    Za koju godinu izgradit će ukus.

    Doduše, očito kod nekih to ide sporije.
    "Death smiles at us all. All a man can do is smile back."


  15. #8295
    Moderator My way or the highway Raz's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2009
    Postova
    9.692

    Re: Koju igru trenutno igrate? [PC]

    = Citat = Izvorno postao Falus
    Imaju li kakvi kvalitetni survival/hardcore modovi za Skyrim? Nešto sa realno ograničenom težinom, potreba za hranom, snom i takve stvari? Igrajući takve modove sa archerom/rangerom mi pari svrš
    http://www.nexusmods.com/skyrim/mods/21224/?
    http://www.nexusmods.com/skyrim/mods/21211/?
    http://www.nexusmods.com/skyrim/mods/26228/?
    http://www.nexusmods.com/skyrim/mods/11163/?



    Pogledaj si ovu stranicu, tu je sve što ti treba:
    http://skyrimgems.com/index.html

  16. #8296
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    May 2008
    Lokacija
    Split
    Postova
    3.587

    Re: Koju igru trenutno igrate? [PC]

    Bokte koliko ima ovoga Hvala!

    Uzet ću ga za praznike pa ne znam bi li uopće igrao vanillu ili se odma bacio na nešto ovakvo.

  17. #8297
    Administrator God from the machine
    Datum registracije
    Mar 2007
    Lokacija
    Chicago
    Postova
    20.497

    Re: Koju igru trenutno igrate? [PC]

    = Citat = Izvorno postao Deadwalker
    @mravojed20
    Trebaš tek vidjeti McPingvinove komentare na Facebooku.
    Stari moj, pa lud sam.

    U teoriji savršeno, krajnja izvedba smeće. Ideja da se modovi skidaju preko Steama je super, no niti su svi modovi koji postoje na Steamu, niti je taj sustav normalan. Subscribeaš se na sve modove u svemiru, ali oni se počnu skidat tek kad pokreneš igru. PA DALI SI TI NORMALAN?! Zašto se ne počnu skidat odmah kao normalan update za Steam igru? PA ZAKAJ?

    TES igre igram zato jer se mogu utopiti u toj atmosferi. Vrh gaming iskustva mi je ME serijal jer imam osjećaj da gledam najbolji SF u cijelom svemiru. No dok igram Morrowind ili Oblivion ne mislim da sam u prvom redu u kinu, nego da sam u igri. U Skyrimu to nemam jer mi je kursor od miša cijelo vrijeme na ekranuSko ogromna kurčina u oku. kako da se uživim u igru? KAKO?

    Pored toga, izbornik mi i dalje ne leži. Ako ima neki mod koji kompletno rehaula onaj četverosmjerni izbornik nek mi ga linka i ljubit ću ga u čelo kad ga vidim. Ovo gofno napravljeno za gamepad nema šta raditi na mom masterrace PC-u koji ima zabilježeno preko 300 ubojstava i koji je bio prvi u svojoj generaciji navy PC-eva.

    /rant
    [center:chmelrcv][/center:chmelrcv]
    [center:chmelrcv]BITCH, IT IS 5:30![/center:chmelrcv]

    -kazem ti, nisu sredeni.

  18. #8298
    Moderator God from the machine Kid A's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2009
    Lokacija
    5-HT2A
    Postova
    21.916

    Re: Koju igru trenutno igrate? [PC]

    [quote="McPingvin_v2.0"]Subscribeaš se na sve modove u svemiru, ali oni se počnu skidat tek kad pokreneš igru. PA DALI SI TI NORMALAN?! Zašto se ne počnu skidat odmah kao normalan update za Steam igru? PA ZAKAJ?/quote]

    Nesto tu nije u redu, ono malo modova sto sam skidao za Scribblenauts i L4D2 mi krene downloadati cim kliknem subscribe. Al mozda Skyrim drugacije operira
    = Citat = Izvorno postao flander Pregledaj post
    kolko se sjećam u First class Xavier je pokušao navest Magneta da ne napravi neku pizdariju, dakle isti klinac je i mind kontrol i čitanje misli

  19. #8299
    Senior Member Master Blaster Mirogamemasta's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2008
    Lokacija
    Planet: Char
    Postova
    4.138

    Re: Koju igru trenutno igrate? [PC]

    Skida ti se kod početnog menija prije nego što uđeš u igru. (ako ne koristis SKSE.) Šta bi ti htio? Tako mora biti, ne može drukčije.

    I trebo bi se prebaciti na Mod manager, Steam je sranje što se modova tiće. Opis im je nikakav, sa steama imam samo tri moda jer ih na NMM-u nema.

    U Skyrimu to nemam jer mi je kursor od miša cijelo vrijeme na ekranu ko ogromna kurčina u oku. kako da se uživim u igru? KAKO?
    Pretpostavljam da sjediš pored otvorenog prozora bez majce da se uživiš u igru.

    AMD Athlon II X4, 2800 Mhz/Gigabyte 790XTA-UD4/Radeon R9 280X/2x 4 GB DDR3 -1333 Mhz/Intel SSD 240 GB, Hitachi HDD 2+3 TB/Seasonic 620W/Scyte-Mugen 2 Revision B/Windows 7


    The Arreat Summit

  20. #8300
    Administrator God from the machine
    Datum registracije
    Mar 2007
    Lokacija
    Chicago
    Postova
    20.497

    Re: Koju igru trenutno igrate? [PC]

    = Citat = Izvorno postao Mirogamemasta
    Skida ti se kod početnog menija prije nego što uđeš u igru. (ako ne koristis SKSE.) Šta bi ti htio? Tako mora biti, ne može drukčije.
    Kak ne može? Kažem subscribe, počmi skidat odma. Mod se skida dok ja tražim ostale. Koncept fakat nije nov ni revolucionaran.

    Kaj, ti bi ful uživao da imaš retardirani Windows kursor preko igre cijelo vrijeme?
    [center:chmelrcv][/center:chmelrcv]
    [center:chmelrcv]BITCH, IT IS 5:30![/center:chmelrcv]

    -kazem ti, nisu sredeni.

  21. #8301
    Senior Member Master Blaster Mirogamemasta's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2008
    Lokacija
    Planet: Char
    Postova
    4.138

    Re: Koju igru trenutno igrate? [PC]

    A windows kursor, krivo sam te razumio, činilo mi se da ti smeta crosshair. Nemoj alt-tabati igru i igraj na fullscreen. (Mada postoji mod koji rješava i kursor.)

    Sve su to minorne stvari sve dok ne naletiš na Bethezdin QUEST WALL BUG pa ne možeš riješiti quest jer ti ne daje opcije za razgovor ili ti se šugavi Eye of Magnus ne želi otvriti...

    AMD Athlon II X4, 2800 Mhz/Gigabyte 790XTA-UD4/Radeon R9 280X/2x 4 GB DDR3 -1333 Mhz/Intel SSD 240 GB, Hitachi HDD 2+3 TB/Seasonic 620W/Scyte-Mugen 2 Revision B/Windows 7


    The Arreat Summit

  22. #8302
    Administrator God from the machine
    Datum registracije
    Mar 2007
    Lokacija
    Chicago
    Postova
    20.497

    Re: Koju igru trenutno igrate? [PC]

    = Citat = Izvorno postao Mirogamemasta
    A windows kursor, krivo sam te razumio, činilo mi se da ti smeta crosshair. Nemoj alt-tabati igru i igraj na fullscreen. (Mada postoji mod koji rješava i kursor.)
    Dešava mi se to i bez alt tabanja, a sve da i ne smatram da trebaju napravit tu prokletu igru sposobnom da se postavi na vrh. Nije znanost.
    [center:chmelrcv][/center:chmelrcv]
    [center:chmelrcv]BITCH, IT IS 5:30![/center:chmelrcv]

    -kazem ti, nisu sredeni.

  23. #8303
    Senior Member Fight fire with fire Windwalker's Avatar
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    10.651

    Re: Koju igru trenutno igrate? [PC]

    A jesi bogec.
    Odeš na Nexus, ručno skineš kaj hoćeš i extractaš u install Data folder.
    The End.

    I izbornik je dobar. Ne znam zašto bi to itko više igrao s mišem i tipkovnicom, kad postoji znatno elegantniji i ugodniji način.

  24. #8304
    Moderator Fight fire with fire Deadwalker's Avatar
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    13.180

    Re: Koju igru trenutno igrate? [PC]

    My point view = universal point of view

    Bravo majstore.

    @McPingvin
    Normalno da ima mod za PC-friendly sučelje.

    Download link

    Also, default strelica miša ne bi ti se trebala vidjeti. Probaj alt-tabati, switchati između windowed i full screen ili guglaj.
    "Death smiles at us all. All a man can do is smile back."


  25. #8305
    Senior Member You have been warned Maloki's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Duga Resa/Zagreb
    Postova
    15.390

    Re: Koju igru trenutno igrate? [PC]

    Ma nemoj se ni zamarat time, ionak je igra među top smećima sada već prošle generacije.

  26. #8306
    Administrator God from the machine
    Datum registracije
    Mar 2007
    Lokacija
    Chicago
    Postova
    20.497

    Re: Koju igru trenutno igrate? [PC]

    = Citat = Izvorno postao Deadwalker
    @McPingvin
    Normalno da ima mod za PC-friendly sučelje.

    Download link

    Also, default strelica miša ne bi ti se trebala vidjeti. Probaj alt-tabati, switchati između windowed i full screen ili guglaj.
    To je, ali onaj izbornik prije je banana (di imaš items, magic i još dvije stvari. Tulav koncept).

    Izguglao sam... I nekad ide, nekad ne ide. Ne znam, zbilja, ali živcira jako.
    [center:chmelrcv][/center:chmelrcv]
    [center:chmelrcv]BITCH, IT IS 5:30![/center:chmelrcv]

    -kazem ti, nisu sredeni.

  27. #8307
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Apr 2006
    Postova
    17.106

    Re: Koju igru trenutno igrate? [PC]

    = Citat = Izvorno postao Windwalker
    I izbornik je dobar. Ne znam zašto bi to itko više igrao s mišem i tipkovnicom, kad postoji znatno elegantniji i ugodniji način.
    Zašto bi itko igrao first-person igru sa mišem i tipkovnicom.

    Pa ja ne znam
    (╯°□°)╯︵ ┻━┻

    Relaxation.mp3

  28. #8308
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Aug 2012
    Postova
    7.489

    Re: Koju igru trenutno igrate? [PC]

    inb4 "GOBLINI!!!1"
    = Citat = Izvorno postao Neven <R>
    Aral, StormCr0w i W3DR4N. Trijumvirat.
    Ispod toga su svi koji vole Scotta Pilgrima.
    May our only occupation be not having a job, and may the only cocktails that we make be molotov!

  29. #8309
    Senior Member My way or the highway hansi's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2009
    Postova
    8.614

    Re: Koju igru trenutno igrate? [PC]

    debil

  30. #8310
    Senior Member Fight fire with fire Windwalker's Avatar
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    10.651

    Re: Koju igru trenutno igrate? [PC]

    Ne vrijeđaj Stormyja jer te nazvao goblinom, što i jesi.

Slične teme

  1. Koju vi klasu igrate?
    By O-Okac in forum World Of Warcraft
    Odgovora: 83
    Posljednji post: 09-11-2010, 20:53

Tags for this Thread

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •