Stranica 2 od 2 PrvaPrva 12
Prikazujem rezultate 31 do 44 od 44

Tema: Tajne WoW-a

  1. #31
    Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Dec 2008
    Lokacija
    Zemlja
    Postova
    86

    Re: Tajne WoW-a

    Emerald dream pa prije je bilo lako sad vise neznam
    U vanilla smo koristili tele hack ili jedan hack koji si koristio u duskwood na onom portalu di ti se kao spawna dragoni.
    Kao ti portali sta su rastrkani po azerothu su ustvari kao prolazi u emerald dream.
    Ili bar tak mislim...... Ali sto se tice bili su neki exploiti di bi dosao u emerald dream ali fora je u tome sta je to jako veliko podrucje koje bas nemres lako sve obici ak nemas fly + speed hack
    anyway to ti je veliko podrucje sa jos ne zavrsenim teksturama pa ono.... Sve zeleno sareni xD a nigdje nikog.
    Stvarno to je bilo prije jedno 4 godine kad sam posjetio pa sad se bas i nesjecam kako vise tam ^^
    Znate ono kad su nekad neki patchevi veci a imaju samo malo promjena? e tu dolazi spika kao da ti patchevi ustvari malo pomalo istovremeno dotjeravaju ta skrivena podrucja tak da bi imali sto manje za expansio da lupe itd itd.
    Mozda je vec sad nakon 4 godine kolko je patcheva i exp izaslo mozda su i nesto dotjerali taj emerald dream jer se kao nagada da bi emerald dream mogao biti sljedeci EXP samo morao bi naci neki novi exploit ali sumnjam blizz je vec sigurno sve maknuo i jedino preostaje tele hack

    Ivka - Sunstrider
    Katica - Sunstrider
    Other char's TOP SECRET

  2. #32
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Nov 2008
    Lokacija
    Šibenik
    Postova
    194

    Re: Tajne WoW-a

    = Citat = Izvorno postao Sporky
    Emerald dream pa prije je bilo lako sad vise neznam
    U vanilla smo koristili tele hack ili jedan hack koji si koristio u duskwood na onom portalu di ti se kao spawna dragoni.
    Kao ti portali sta su rastrkani po azerothu su ustvari kao prolazi u emerald dream.
    Ili bar tak mislim...... Ali sto se tice bili su neki exploiti di bi dosao u emerald dream ali fora je u tome sta je to jako veliko podrucje koje bas nemres lako sve obici ak nemas fly + speed hack
    anyway to ti je veliko podrucje sa jos ne zavrsenim teksturama pa ono.... Sve zeleno sareni xD a nigdje nikog.
    Stvarno to je bilo prije jedno 4 godine kad sam posjetio pa sad se bas i nesjecam kako vise tam ^^
    Znate ono kad su nekad neki patchevi veci a imaju samo malo promjena? e tu dolazi spika kao da ti patchevi ustvari malo pomalo istovremeno dotjeravaju ta skrivena podrucja tak da bi imali sto manje za expansio da lupe itd itd.
    Mozda je vec sad nakon 4 godine kolko je patcheva i exp izaslo mozda su i nesto dotjerali taj emerald dream jer se kao nagada da bi emerald dream mogao biti sljedeci EXP samo morao bi naci neki novi exploit ali sumnjam blizz je vec sigurno sve maknuo i jedino preostaje tele hack
    actually, emerald dream nije bio promijenjen (možda neke minorne promjene), ali ja sam došao u emerald dream preko patcha, kao u jednog kući u eastern plaguelands (ja mislim, it was a long time ago), ako me sjećanje služi, prvo se pojaviš u emerald forestu, mjesto puno stabala a onda naprijed su velike zelene platforme i razni kipovi i random objekti itd
    92% ljudi stavlja ovakve besmislice u svoje sigove. Ako ste među onih 8% koji to mrze, stavite ovo u svoj sig.

    oh wait...

  3. #33
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Mar 2008
    Postova
    1.073

    Re: Tajne WoW-a

    = Citat = Izvorno postao Aerospark
    = Citat = Izvorno postao Sporky
    ////cut
    actually, emerald dream nije bio promijenjen (možda neke minorne promjene), ali ja sam došao u emerald dream preko patcha, kao u jednog kući u eastern plaguelands (ja mislim, it was a long time ago), ako me sjećanje služi, prvo se pojaviš u emerald forestu, mjesto puno stabala a onda naprijed su velike zelene platforme i razni kipovi i random objekti itd
    A da nije to ko neki easter egg te texture ti kipovi il wtf...Treba pitat gmove na blizzu.

  4. #34
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Ljubuški, BiH
    Postova
    734

    Re: Tajne WoW-a

    eto jos jednog bisera.. pitat GM-a za to, a biti svjestan da je zabranjeno bit tamo ?
    pa stvarno ima svakakvih ljudi..

  5. #35
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Mar 2008
    Postova
    1.073

    Re: Tajne WoW-a

    = Citat = Izvorno postao Smeagoul
    eto jos jednog bisera.. pitat GM-a za to, a biti svjestan da je zabranjeno bit tamo ?
    pa stvarno ima svakakvih ljudi..
    Jebogati... Kao oni ce znat da si bio tamo....Mogo si od bilo koga cut...Et npr ja kazem cuo otebe...haha i ti najebes

  6. #36
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jun 2009
    Postova
    1.030

    Re: Tajne WoW-a

    da garant

  7. #37
    Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Dec 2008
    Lokacija
    Zemlja
    Postova
    86

    Re: Tajne WoW-a

    Ako hoces znati Svaki server ima Logove.
    Oni samo utipkaju tvoje ime te lijepo i vide sta si radio i koje si instance posjecivao i koje si iteme dobio.
    Tako da ti je to zajebo Oni za 1-2 dana vide da si posjetio i evo ti banna.
    Tako da prvo razmisli onda postaj ovdje

    Jer te gm nikad nebude otkrio za nesta osim ak ga ne navedes da ide citat logove...
    Sa tom recenicom gore ja cu reci da si ti bio i ti ces naj.... ja necu.... mora da si dijete od 11 godina pa jos nekuzis neke stvari........

    Ivka - Sunstrider
    Katica - Sunstrider
    Other char's TOP SECRET

  8. #38
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jun 2009
    Postova
    1.030

    Re: Tajne WoW-a

    garant ce gm provjeravat ako ti kazes on je bio bannaj ga, a i kao drugo mozes rec da si slucajno zavrsio tamo.

  9. #39
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Mar 2008
    Postova
    1.073

    Re: Tajne WoW-a

    = Citat = Izvorno postao Sporky
    Ako hoces znati Svaki server ima Logove.
    Oni samo utipkaju tvoje ime te lijepo i vide sta si radio i koje si instance posjecivao i koje si iteme dobio.
    Tako da ti je to zajebo Oni za 1-2 dana vide da si posjetio i evo ti banna.
    Tako da prvo razmisli onda postaj ovdje

    Jer te gm nikad nebude otkrio za nesta osim ak ga ne navedes da ide citat logove...
    Sa tom recenicom gore ja cu reci da si ti bio i ti ces naj.... ja necu.... mora da si dijete od 11 godina pa jos nekuzis neke stvari........
    Vidis kako znas da sam tolko imo prije par godina^^

  10. #40
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Nov 2008
    Lokacija
    Zabreg
    Postova
    829

    Re: Tajne WoW-a

    niste procitali sto je m0dkayZ napisao...
    uostalom, da pitas gm-a nesto u vezi emerald dreama nebi dobio odgovor koji si htio

    NEMOŽE PREVEL'KA SLIKA

  11. #41
    Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Dec 2008
    Lokacija
    Zemlja
    Postova
    86

    Re: Tajne WoW-a

    = Citat = Izvorno postao m0dkayZ
    Vidis kako znas da sam tolko imo prije par godina^^
    Može pitanje malo jasnije?

    Ivka - Sunstrider
    Katica - Sunstrider
    Other char's TOP SECRET

  12. #42
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Ljubuški, BiH
    Postova
    734

    Re: Tajne WoW-a

    = Citat = Izvorno postao m0dkayZ
    Vidis kako znas da sam tolko imo prije par godina^^
    mislis prije tjedan dana ?

  13. #43
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Mar 2008
    Postova
    1.073

    Re: Tajne WoW-a

    = Citat = Izvorno postao Smeagoul
    = Citat = Izvorno postao m0dkayZ
    /katkat
    mislis prije tjedan dana ?
    Da kako znaccc?...bjavo tiii...weeee....

  14. #44
    Senior Member My way or the highway Kostolomac's Avatar
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    7.152

    Re: Tajne WoW-a

    = Citat = Izvorno postao Smeagoul
    eto jos jednog bisera.. pitat GM-a za to, a biti svjestan da je zabranjeno bit tamo ?
    pa stvarno ima svakakvih ljudi..
    Ako banaju ljude radi takvih stvari onda su stvarno jadni.
    Spam spam, flame flame, that's the way of PcPlay!
    Ryzen 5 3600X # Liquid Freezer II 360 # Asus Prime X370-Pro # 16GB DDR4 # MSI RTX2070S Ventus OC # Adata SX8200 Pro 1TB
    & Samsung 860 EVO 500GB # Corsair RM650 # Lenovo Y27q-20 IPS 165Hz

Slične teme

  1. Školske Tajne
    By Dreamer Deceiver in forum Multimedia
    Odgovora: 25
    Posljednji post: 22-09-2006, 21:33

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •