Vidi rezultate ankete: Jeli glupa ova tema?

Glasači
86. Ne možeš glasati u ovoj anketi
  • Ne,dobra je

    25 29,07%
  • Pomalo

    11 12,79%
  • Uzas

    2 2,33%
  • LL,gej si

    48 55,81%
Stranica 1 od 14 12311 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 30 od 401

Tema: Nastavite pricu...

  1. #1
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Feb 2007
    Lokacija
    Dwarf Fortress
    Postova
    8.343

    Re: Nastavite pricu...

    Izašao sam na ulicu i vidio neku čudnu reklamu za Ožujsko pivo na kojoj je pisalo...
    I dreamt I was in a painting with ponies. It was... nice.

  2. #2
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Jan 2008
    Lokacija
    ispred faksa
    Postova
    2.683

    Re: Nastavite pricu...

    Izašao sam na ulicu i vidio neku čudnu reklamu za Ožujsko pivo na kojoj je pisalo: "ne pijte Ožujsko pivo"...

  3. #3
    Senior Member My way or the highway TeraBajt's Avatar
    Datum registracije
    May 2007
    Lokacija
    dale
    Postova
    8.021

    Re: Nastavite pricu...

    Izašao sam na ulicu i vidio neku čudnu reklamu za Ožujsko pivo na kojoj je pisalo: "ne pijte Ožujsko pivo" A dole sitnim slovima: "Nemojte, ispadaju muda..."
    "KAD VIDIM DA ONAJ KOME JE EMPEROR KLASA DA MI NAPISE DA JE OVO GOVNO...
    MENI JE DRAGO KO MAJMUNU KAD JEDE BANANU..."
    ~Vozd Jovan Pogani

  4. #4
    Senior Member My way or the highway TeraBajt's Avatar
    Datum registracije
    May 2007
    Lokacija
    dale
    Postova
    8.021

    Re: Nastavite pricu...

    Izašao sam na ulicu i vidio neku čudnu reklamu za Ožujsko pivo na kojoj je pisalo: "ne pijte Ožujsko pivo" A dole sitnim slovima: "Nemojte, ispadaju muda,testirano na Terabajtu, LL21 te dečkima iz klape Šušur.
    "KAD VIDIM DA ONAJ KOME JE EMPEROR KLASA DA MI NAPISE DA JE OVO GOVNO...
    MENI JE DRAGO KO MAJMUNU KAD JEDE BANANU..."
    ~Vozd Jovan Pogani

  5. #5
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Apr 2007
    Lokacija
    Zagreb/Rudeš
    Postova
    2.772

    Re: Nastavite pricu...

    Izašao sam na ulicu i vidio neku čudnu reklamu za Ožujsko pivo na kojoj je pisalo: "ne pijte Ožujsko pivo" A dole sitnim slovima: "Nemojte, ispadaju muda,testirano na Terabajtu, LL21 te dečkima iz klape Šušur.Otišao sam u dućan
    "He's caled Captain Sarcastic because he's always so sarcastic!"

    Captain Obvious on Captain Sarcastic.

  6. #6
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Jan 2008
    Lokacija
    ispred faksa
    Postova
    2.683

    Re: Nastavite pricu...

    Izašao sam na ulicu i vidio neku čudnu reklamu za Ožujsko pivo na kojoj je pisalo: "ne pijte Ožujsko pivo" A dole sitnim slovima: "Nemojte, ispadaju muda,testirano na Terabajtu, LL21 te dečkima iz klape Šušur.Otišao sam u dućan da bih proverio da li je istina to što piše na reklami

  7. #7
    Senior Member My way or the highway TeraBajt's Avatar
    Datum registracije
    May 2007
    Lokacija
    dale
    Postova
    8.021

    Re: Nastavite pricu...

    lol, odustajem, svaki put me neko pretekne
    "KAD VIDIM DA ONAJ KOME JE EMPEROR KLASA DA MI NAPISE DA JE OVO GOVNO...
    MENI JE DRAGO KO MAJMUNU KAD JEDE BANANU..."
    ~Vozd Jovan Pogani

  8. #8
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Jan 2008
    Lokacija
    ispred faksa
    Postova
    2.683

    Re: Nastavite pricu...

    Izašao sam na ulicu i vidio neku čudnu reklamu za Ožujsko pivo na kojoj je pisalo: "ne pijte Ožujsko pivo" A dole sitnim slovima: "Nemojte, ispadaju muda,testirano na Terabajtu, LL21 te dečkima iz klape Šušur.Otišao sam u dućan da bih proverio da li je istina to što piše na reklami,i oni vele da se obratim popu koji je lično imao iskustva sa dejstvom ovog napitka.

  9. #9
    Senior Member My way or the highway TeraBajt's Avatar
    Datum registracije
    May 2007
    Lokacija
    dale
    Postova
    8.021

    Re: Nastavite pricu...

    Izašao sam na ulicu i vidio neku čudnu reklamu za Ožujsko pivo na kojoj je pisalo: "ne pijte Ožujsko pivo" A dole sitnim slovima: "Nemojte, ispadaju muda,testirano na Terabajtu, LL21 te dečkima iz klape Šušur.Otišao sam u dućan da bih proverio da li je istina to što piše na reklami,i oni vele da se obratim popu koji je lično imao iskustva sa dejstvom ovog napitka, pa mi smuckao neki muda-regeneration potion...
    "KAD VIDIM DA ONAJ KOME JE EMPEROR KLASA DA MI NAPISE DA JE OVO GOVNO...
    MENI JE DRAGO KO MAJMUNU KAD JEDE BANANU..."
    ~Vozd Jovan Pogani

  10. #10
    Senior Member Respawned sorcerer mronki's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2008
    Lokacija
    tu i tamo
    Postova
    1.463

    Re: Nastavite pricu...

    Izašao sam na ulicu i vidio neku čudnu reklamu za Ožujsko pivo na kojoj je pisalo: "ne pijte Ožujsko pivo" A dole sitnim slovima: "Nemojte, ispadaju muda,testirano na Terabajtu, LL21 te dečkima iz klape Šušur.Otišao sam u dućan da bih proverio da li je istina to što piše na reklami,i oni vele da se obratim popu koji je lično imao iskustva sa dejstvom ovog napitka, pa mi smuckao neki muda-regeneration potion od kojeg mi je ispala i kobasa

  11. #11
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Jan 2008
    Lokacija
    ispred faksa
    Postova
    2.683

    Re: Nastavite pricu...

    Izašao sam na ulicu i vidio neku čudnu reklamu za Ožujsko pivo na kojoj je pisalo: "ne pijte Ožujsko pivo" A dole sitnim slovima: "Nemojte, ispadaju muda,testirano na Terabajtu, LL21 te dečkima iz klape Šušur.Otišao sam u dućan da bih proverio da li je istina to što piše na reklami,i oni vele da se obratim popu koji je lično imao iskustva sa dejstvom ovog napitka, pa mi smuckao neki muda-regeneration potion od kojeg mi je ispala i kobasa pa sam naoružan krenuo da pobijem idiote koji su napravili ovo pivo

  12. #12
    Senior Member My way or the highway TeraBajt's Avatar
    Datum registracije
    May 2007
    Lokacija
    dale
    Postova
    8.021

    Re: Nastavite pricu...

    Izašao sam na ulicu i vidio neku čudnu reklamu za Ožujsko pivo na kojoj je pisalo: "ne pijte Ožujsko pivo" A dole sitnim slovima: "Nemojte, ispadaju muda,testirano na Terabajtu, LL21 te dečkima iz klape Šušur.Otišao sam u dućan da bih proverio da li je istina to što piše na reklami,i oni vele da se obratim popu koji je lično imao iskustva sa dejstvom ovog napitka, pa mi smuckao neki muda-regeneration potion od kojeg mi je ispala i kobasa pa sam naoružan krenuo da pobijem idiote koji su napravili ovo pivo, i idem vidit sta pise na plakatu, kad ono maja d.o.o., pa sam hitro otisao do nje...
    "KAD VIDIM DA ONAJ KOME JE EMPEROR KLASA DA MI NAPISE DA JE OVO GOVNO...
    MENI JE DRAGO KO MAJMUNU KAD JEDE BANANU..."
    ~Vozd Jovan Pogani

  13. #13
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Jan 2008
    Lokacija
    ispred faksa
    Postova
    2.683

    Re: Nastavite pricu...

    Izašao sam na ulicu i vidio neku čudnu reklamu za Ožujsko pivo na kojoj je pisalo: "ne pijte Ožujsko pivo" A dole sitnim slovima: "Nemojte, ispadaju muda,testirano na Terabajtu, LL21 te dečkima iz klape Šušur.Otišao sam u dućan da bih proverio da li je istina to što piše na reklami,i oni vele da se obratim popu koji je lično imao iskustva sa dejstvom ovog napitka, pa mi smuckao neki muda-regeneration potion od kojeg mi je ispala i kobasa pa sam naoružan krenuo da pobijem idiote koji su napravili ovo pivo. I idem vidit sta pise na plakatu, kad ono maja d.o.o., pa sam hitro otisao do nje kako bi mi pružila neophodnu relaksaciju pred moj krvavi pohod

  14. #14
    Senior Member Respawned sorcerer mronki's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2008
    Lokacija
    tu i tamo
    Postova
    1.463

    Re: Nastavite pricu...

    Izašao sam na ulicu i vidio neku čudnu reklamu za Ožujsko pivo na kojoj je pisalo: "ne pijte Ožujsko pivo" A dole sitnim slovima: "Nemojte, ispadaju muda,testirano na Terabajtu, LL21 te dečkima iz klape Šušur.Otišao sam u dućan da bih proverio da li je istina to što piše na reklami,i oni vele da se obratim popu koji je lično imao iskustva sa dejstvom ovog napitka, pa mi smuckao neki muda-regeneration potion od kojeg mi je ispala i kobasa pa sam naoružan krenuo da pobijem idiote koji su napravili ovo pivo. I idem vidit sta pise na plakatu, kad ono maja d.o.o., pa sam hitro otisao do nje kako bi mi pružila neophodnu relaksaciju pred moj krvavi pohod. Prvo mi je objasnila da se je to i njoj desilo

  15. #15
    Senior Member My way or the highway TeraBajt's Avatar
    Datum registracije
    May 2007
    Lokacija
    dale
    Postova
    8.021

    Re: Nastavite pricu...

    Izašao sam na ulicu i vidio neku čudnu reklamu za Ožujsko pivo na kojoj je pisalo: "ne pijte Ožujsko pivo" A dole sitnim slovima: "Nemojte, ispadaju muda,testirano na Terabajtu, LL21 te dečkima iz klape Šušur.Otišao sam u dućan da bih proverio da li je istina to što piše na reklami,i oni vele da se obratim popu koji je lično imao iskustva sa dejstvom ovog napitka, pa mi smuckao neki muda-regeneration potion od kojeg mi je ispala i kobasa pa sam naoružan krenuo da pobijem idiote koji su napravili ovo pivo. I idem vidit sta pise na plakatu, kad ono maja d.o.o., pa sam hitro otisao do nje kako bi mi pružila neophodnu relaksaciju pred moj krvavi pohod. Prvo mi je objasnila da se je to i njoj desilo, te je sluzbeno postala zensko i tad se uclanila na pcplay forum, te pocela preprodavati...
    "KAD VIDIM DA ONAJ KOME JE EMPEROR KLASA DA MI NAPISE DA JE OVO GOVNO...
    MENI JE DRAGO KO MAJMUNU KAD JEDE BANANU..."
    ~Vozd Jovan Pogani

  16. #16
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Jan 2008
    Lokacija
    ispred faksa
    Postova
    2.683

    Re: Nastavite pricu...

    Izašao sam na ulicu i vidio neku čudnu reklamu za Ožujsko pivo na kojoj je pisalo: "ne pijte Ožujsko pivo" A dole sitnim slovima: "Nemojte, ispadaju muda,testirano na Terabajtu, LL21 te dečkima iz klape Šušur.Otišao sam u dućan da bih proverio da li je istina to što piše na reklami,i oni vele da se obratim popu koji je lično imao iskustva sa dejstvom ovog napitka, pa mi smuckao neki muda-regeneration potion od kojeg mi je ispala i kobasa pa sam naoružan krenuo da pobijem idiote koji su napravili ovo pivo. I idem vidit sta pise na plakatu, kad ono maja d.o.o., pa sam hitro otisao do nje kako bi mi pružila neophodnu relaksaciju pred moj krvavi pohod. Prvo mi je objasnila da se je to i njoj desilo, te je sluzbeno postala zensko i tad se uclanila na pcplay forum, te pocela preprodavati to isto pivo. Tad sam shvatio da ona radi za njih i ukinuo joj mesto moda...

  17. #17
    Senior Member My way or the highway TeraBajt's Avatar
    Datum registracije
    May 2007
    Lokacija
    dale
    Postova
    8.021

    Re: Nastavite pricu...

    Izašao sam na ulicu i vidio neku čudnu reklamu za Ožujsko pivo na kojoj je pisalo: "ne pijte Ožujsko pivo" A dole sitnim slovima: "Nemojte, ispadaju muda,testirano na Terabajtu, LL21 te dečkima iz klape Šušur.Otišao sam u dućan da bih proverio da li je istina to što piše na reklami,i oni vele da se obratim popu koji je lično imao iskustva sa dejstvom ovog napitka, pa mi smuckao neki muda-regeneration potion od kojeg mi je ispala i kobasa pa sam naoružan krenuo da pobijem idiote koji su napravili ovo pivo. I idem vidit sta pise na plakatu, kad ono maja d.o.o., pa sam hitro otisao do nje kako bi mi pružila neophodnu relaksaciju pred moj krvavi pohod. Prvo mi je objasnila da se je to i njoj desilo, te je sluzbeno postala zensko i tad se uclanila na pcplay forum, te pocela preprodavati to isto pivo. Tad sam shvatio da ona radi za njih i ukinuo joj mesto moda. To je bilo zbilja žalosno, plakala je i jecala, ali bilo je ispravno...
    "KAD VIDIM DA ONAJ KOME JE EMPEROR KLASA DA MI NAPISE DA JE OVO GOVNO...
    MENI JE DRAGO KO MAJMUNU KAD JEDE BANANU..."
    ~Vozd Jovan Pogani

  18. #18
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Jan 2008
    Lokacija
    ispred faksa
    Postova
    2.683

    Re: Nastavite pricu...

    Izašao sam na ulicu i vidio neku čudnu reklamu za Ožujsko pivo na kojoj je pisalo: "ne pijte Ožujsko pivo" A dole sitnim slovima: "Nemojte, ispadaju muda,testirano na Terabajtu, LL21 te dečkima iz klape Šušur.Otišao sam u dućan da bih proverio da li je istina to što piše na reklami,i oni vele da se obratim popu koji je lično imao iskustva sa dejstvom ovog napitka, pa mi smuckao neki muda-regeneration potion od kojeg mi je ispala i kobasa pa sam naoružan krenuo da pobijem idiote koji su napravili ovo pivo. I idem vidit sta pise na plakatu, kad ono maja d.o.o., pa sam hitro otisao do nje kako bi mi pružila neophodnu relaksaciju pred moj krvavi pohod. Prvo mi je objasnila da se je to i njoj desilo, te je sluzbeno postala zensko i tad se uclanila na pcplay forum, te pocela preprodavati to isto pivo. Tad sam shvatio da ona radi za njih i ukinuo joj mesto moda. To je bilo zbilja žalosno, plakala je i jecala, ali bilo je ispravno... Dok sam je žalosno gledao, ona brzim pokretom uze jednu limenku piva, uperi pištolj u mene i natera me da je popijem.

  19. #19
    Senior Member My way or the highway TeraBajt's Avatar
    Datum registracije
    May 2007
    Lokacija
    dale
    Postova
    8.021

    Re: Nastavite pricu...

    Izašao sam na ulicu i vidio neku čudnu reklamu za Ožujsko pivo na kojoj je pisalo: "ne pijte Ožujsko pivo" A dole sitnim slovima: "Nemojte, ispadaju muda,testirano na Terabajtu, LL21 te dečkima iz klape Šušur.Otišao sam u dućan da bih proverio da li je istina to što piše na reklami,i oni vele da se obratim popu koji je lično imao iskustva sa dejstvom ovog napitka, pa mi smuckao neki muda-regeneration potion od kojeg mi je ispala i kobasa pa sam naoružan krenuo da pobijem idiote koji su napravili ovo pivo. I idem vidit sta pise na plakatu, kad ono maja d.o.o., pa sam hitro otisao do nje kako bi mi pružila neophodnu relaksaciju pred moj krvavi pohod. Prvo mi je objasnila da se je to i njoj desilo, te je sluzbeno postala zensko i tad se uclanila na pcplay forum, te pocela preprodavati to isto pivo. Tad sam shvatio da ona radi za njih i ukinuo joj mesto moda. To je bilo zbilja žalosno, plakala je i jecala, ali bilo je ispravno... Dok sam je žalosno gledao, ona brzim pokretom uze jednu limenku piva, uperi pištolj u mene i natera me da je popijem. Nisam htio biti ubijen, ali nisam ni htio izgubiti muda. No, stvar je spasio nosferatu, koji je uskocio kroz prozor sa flašom karlovačkog, te polio maju nakon čega se ona rastopila.
    "KAD VIDIM DA ONAJ KOME JE EMPEROR KLASA DA MI NAPISE DA JE OVO GOVNO...
    MENI JE DRAGO KO MAJMUNU KAD JEDE BANANU..."
    ~Vozd Jovan Pogani

  20. #20
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Jan 2008
    Lokacija
    ispred faksa
    Postova
    2.683

    Re: Nastavite pricu...

    Izašao sam na ulicu i vidio neku čudnu reklamu za Ožujsko pivo na kojoj je pisalo: "ne pijte Ožujsko pivo" A dole sitnim slovima: "Nemojte, ispadaju muda,testirano na Terabajtu, LL21 te dečkima iz klape Šušur.Otišao sam u dućan da bih proverio da li je istina to što piše na reklami,i oni vele da se obratim popu koji je lično imao iskustva sa dejstvom ovog napitka, pa mi smuckao neki muda-regeneration potion od kojeg mi je ispala i kobasa pa sam naoružan krenuo da pobijem idiote koji su napravili ovo pivo. I idem vidit sta pise na plakatu, kad ono maja d.o.o., pa sam hitro otisao do nje kako bi mi pružila neophodnu relaksaciju pred moj krvavi pohod. Prvo mi je objasnila da se je to i njoj desilo, te je sluzbeno postala zensko i tad se uclanila na pcplay forum, te pocela preprodavati to isto pivo. Tad sam shvatio da ona radi za njih i ukinuo joj mesto moda. To je bilo zbilja žalosno, plakala je i jecala, ali bilo je ispravno... Dok sam je žalosno gledao, ona brzim pokretom uze jednu limenku piva, uperi pištolj u mene i natera me da je popijem. Nisam htio biti ubijen, ali nisam ni htio izgubiti muda. No, stvar je spasio nosferatu, koji je uskocio kroz prozor sa flašom karlovačkog, te polio maju nakon čega se ona rastopila. Onda smo nas dvojica zajedno rešili da pronađemo lek za mene, a pratili su nas verni TeraBajt, majstor luka i strele, LL21, kvlt mag i Mronki, opasan gusar sa Crvenog mora. saznali smo da jedino moćni čarobnjak W1K1N6 poseduje lek za ovu bolest, i koji stanuje na vrhu Pcplay brda.

  21. #21
    Senior Member Respawned sorcerer mronki's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2008
    Lokacija
    tu i tamo
    Postova
    1.463

    Re: Nastavite pricu...

    Izašao sam na ulicu i vidio neku čudnu reklamu za Ožujsko pivo na kojoj je pisalo: "ne pijte Ožujsko pivo" A dole sitnim slovima: "Nemojte, ispadaju muda,testirano na Terabajtu, LL21 te dečkima iz klape Šušur.Otišao sam u dućan da bih proverio da li je istina to što piše na reklami,i oni vele da se obratim popu koji je lično imao iskustva sa dejstvom ovog napitka, pa mi smuckao neki muda-regeneration potion od kojeg mi je ispala i kobasa pa sam naoružan krenuo da pobijem idiote koji su napravili ovo pivo. I idem vidit sta pise na plakatu, kad ono maja d.o.o., pa sam hitro otisao do nje kako bi mi pružila neophodnu relaksaciju pred moj krvavi pohod. Prvo mi je objasnila da se je to i njoj desilo, te je sluzbeno postala zensko i tad se uclanila na pcplay forum, te pocela preprodavati to isto pivo. Tad sam shvatio da ona radi za njih i ukinuo joj mesto moda. To je bilo zbilja žalosno, plakala je i jecala, ali bilo je ispravno... Dok sam je žalosno gledao, ona brzim pokretom uze jednu limenku piva, uperi pištolj u mene i natera me da je popijem. Nisam htio biti ubijen, ali nisam ni htio izgubiti muda. No, stvar je spasio nosferatu, koji je uskocio kroz prozor sa flašom karlovačkog, te polio maju nakon čega se ona rastopila. Onda smo nas dvojica zajedno rešili da pronađemo lek za mene, a pratili su nas verni TeraBajt, majstor luka i strele, LL21, kvlt mag i Mronki, opasan gusar sa Crvenog mora. saznali smo da jedino moćni čarobnjak W1K1N6 poseduje lek za ovu bolest, i koji stanuje na vrhu Pcplay brda. No postojao je problem, brdo je bilo napravljeno od smrdljivog papira...

  22. #22
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Jan 2008
    Lokacija
    ispred faksa
    Postova
    2.683

    Re: Nastavite pricu...

    Izašao sam na ulicu i vidio neku čudnu reklamu za Ožujsko pivo na kojoj je pisalo: "ne pijte Ožujsko pivo" A dole sitnim slovima: "Nemojte, ispadaju muda,testirano na Terabajtu, LL21 te dečkima iz klape Šušur.Otišao sam u dućan da bih proverio da li je istina to što piše na reklami,i oni vele da se obratim popu koji je lično imao iskustva sa dejstvom ovog napitka, pa mi smuckao neki muda-regeneration potion od kojeg mi je ispala i kobasa pa sam naoružan krenuo da pobijem idiote koji su napravili ovo pivo. I idem vidit sta pise na plakatu, kad ono maja d.o.o., pa sam hitro otisao do nje kako bi mi pružila neophodnu relaksaciju pred moj krvavi pohod. Prvo mi je objasnila da se je to i njoj desilo, te je sluzbeno postala zensko i tad se uclanila na pcplay forum, te pocela preprodavati to isto pivo. Tad sam shvatio da ona radi za njih i ukinuo joj mesto moda. To je bilo zbilja žalosno, plakala je i jecala, ali bilo je ispravno... Dok sam je žalosno gledao, ona brzim pokretom uze jednu limenku piva, uperi pištolj u mene i natera me da je popijem. Nisam htio biti ubijen, ali nisam ni htio izgubiti muda. No, stvar je spasio nosferatu, koji je uskocio kroz prozor sa flašom karlovačkog, te polio maju nakon čega se ona rastopila. Onda smo nas dvojica zajedno rešili da pronađemo lek za mene, a pratili su nas verni TeraBajt, majstor luka i strele, LL21, kvlt mag i Mronki, opasan gusar sa Crvenog mora. saznali smo da jedino moćni čarobnjak W1k1n6 poseduje lek za ovu bolest, i koji stanuje na vrhu Pcplay brda. No postojao je problem, brdo je bilo napravljeno od smrdljivog papira... Morali bi da pređemo sedam kapija koje čuvaju do zuba naoružani recenzenti kako bi stigli do W1k1n6-a.

  23. #23
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Fangtasia
    Postova
    5.583

    Re: Nastavite pricu...

    Izašao sam na ulicu i vidio neku čudnu reklamu za Ožujsko pivo na kojoj je pisalo: "ne pijte Ožujsko pivo" A dole sitnim slovima: "Nemojte, ispadaju muda,testirano na Terabajtu, LL21 te dečkima iz klape Šušur.Otišao sam u dućan da bih proverio da li je istina to što piše na reklami,i oni vele da se obratim popu koji je lično imao iskustva sa dejstvom ovog napitka, pa mi smuckao neki muda-regeneration potion od kojeg mi je ispala i kobasa pa sam naoružan krenuo da pobijem idiote koji su napravili ovo pivo. I idem vidit sta pise na plakatu, kad ono maja d.o.o., pa sam hitro otisao do nje kako bi mi pružila neophodnu relaksaciju pred moj krvavi pohod. Prvo mi je objasnila da se je to i njoj desilo, te je sluzbeno postala zensko i tad se uclanila na pcplay forum, te pocela preprodavati to isto pivo. Tad sam shvatio da ona radi za njih i ukinuo joj mesto moda. To je bilo zbilja žalosno, plakala je i jecala, ali bilo je ispravno... Dok sam je žalosno gledao, ona brzim pokretom uze jednu limenku piva, uperi pištolj u mene i natera me da je popijem. Nisam htio biti ubijen, ali nisam ni htio izgubiti muda. No, stvar je spasio nosferatu, koji je uskocio kroz prozor sa flašom karlovačkog, te polio maju nakon čega se ona rastopila. Onda smo nas dvojica zajedno rešili da pronađemo lek za mene, a pratili su nas verni TeraBajt, majstor luka i strele, LL21, kvlt mag i Mronki, opasan gusar sa Crvenog mora. saznali smo da jedino moćni čarobnjak W1k1n6 poseduje lek za ovu bolest, i koji stanuje na vrhu Pcplay brda. No postojao je problem, brdo je bilo napravljeno od smrdljivog papira... Morali bi da pređemo sedam kapija koje čuvaju do zuba naoružani recenzenti kako bi stigli do W1k1n6-a. putem smo sreli njega, najvećeg gejmera EVER, a njegovo ime je

    BITCH, IT IS 5:40!

  24. #24
    Senior Member Fight fire with fire Aerial's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Assuma kontrolu
    Postova
    11.692

    Re: Nastavite pricu...

    Izašao sam na ulicu i vidio neku čudnu reklamu za Ožujsko pivo na kojoj je pisalo: "ne pijte Ožujsko pivo" A dole sitnim slovima: "Nemojte, ispadaju muda,testirano na Terabajtu, LL21 te dečkima iz klape Šušur.Otišao sam u dućan da bih proverio da li je istina to što piše na reklami,i oni vele da se obratim popu koji je lično imao iskustva sa dejstvom ovog napitka, pa mi smuckao neki muda-regeneration potion od kojeg mi je ispala i kobasa pa sam naoružan krenuo da pobijem idiote koji su napravili ovo pivo. I idem vidit sta pise na plakatu, kad ono maja d.o.o., pa sam hitro otisao do nje kako bi mi pružila neophodnu relaksaciju pred moj krvavi pohod. Prvo mi je objasnila da se je to i njoj desilo, te je sluzbeno postala zensko i tad se uclanila na pcplay forum, te pocela preprodavati to isto pivo. Tad sam shvatio da ona radi za njih i ukinuo joj mesto moda. To je bilo zbilja žalosno, plakala je i jecala, ali bilo je ispravno... Dok sam je žalosno gledao, ona brzim pokretom uze jednu limenku piva, uperi pištolj u mene i natera me da je popijem. Nisam htio biti ubijen, ali nisam ni htio izgubiti muda. No, stvar je spasio nosferatu, koji je uskocio kroz prozor sa flašom karlovačkog, te polio maju nakon čega se ona rastopila. Onda smo nas dvojica zajedno rešili da pronađemo lek za mene, a pratili su nas verni TeraBajt, majstor luka i strele, LL21, kvlt mag i Mronki, opasan gusar sa Crvenog mora. saznali smo da jedino moćni čarobnjak W1k1n6 poseduje lek za ovu bolest, i koji stanuje na vrhu Pcplay brda. No postojao je problem, brdo je bilo napravljeno od smrdljivog papira... Morali bi da pređemo sedam kapija koje čuvaju do zuba naoružani recenzenti kako bi stigli do W1k1n6-a. putem smo sreli njega, najvećeg gejmera EVER, a njegovo ime je Džimi "Fragshot" Hadžisbeliganović.
    Ne možeš postati tako brzo iza zadnjeg posta kojeg si postao/la.

  25. #25
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Fangtasia
    Postova
    5.583

    Re: Nastavite pricu...

    Izašao sam na ulicu i vidio neku čudnu reklamu za Ožujsko pivo na kojoj je pisalo: "ne pijte Ožujsko pivo" A dole sitnim slovima: "Nemojte, ispadaju muda,testirano na Terabajtu, LL21 te dečkima iz klape Šušur.Otišao sam u dućan da bih proverio da li je istina to što piše na reklami,i oni vele da se obratim popu koji je lično imao iskustva sa dejstvom ovog napitka, pa mi smuckao neki muda-regeneration potion od kojeg mi je ispala i kobasa pa sam naoružan krenuo da pobijem idiote koji su napravili ovo pivo. I idem vidit sta pise na plakatu, kad ono maja d.o.o., pa sam hitro otisao do nje kako bi mi pružila neophodnu relaksaciju pred moj krvavi pohod. Prvo mi je objasnila da se je to i njoj desilo, te je sluzbeno postala zensko i tad se uclanila na pcplay forum, te pocela preprodavati to isto pivo. Tad sam shvatio da ona radi za njih i ukinuo joj mesto moda. To je bilo zbilja žalosno, plakala je i jecala, ali bilo je ispravno... Dok sam je žalosno gledao, ona brzim pokretom uze jednu limenku piva, uperi pištolj u mene i natera me da je popijem. Nisam htio biti ubijen, ali nisam ni htio izgubiti muda. No, stvar je spasio nosferatu, koji je uskocio kroz prozor sa flašom karlovačkog, te polio maju nakon čega se ona rastopila. Onda smo nas dvojica zajedno rešili da pronađemo lek za mene, a pratili su nas verni TeraBajt, majstor luka i strele, LL21, kvlt mag i Mronki, opasan gusar sa Crvenog mora. saznali smo da jedino moćni čarobnjak W1k1n6 poseduje lek za ovu bolest, i koji stanuje na vrhu Pcplay brda. No postojao je problem, brdo je bilo napravljeno od smrdljivog papira... Morali bi da pređemo sedam kapija koje čuvaju do zuba naoružani recenzenti kako bi stigli do W1k1n6-a. putem smo sreli njega, najvećeg gejmera EVER, a njegovo ime je Džimi "Fragshot" Hadžisbeliganović. Dao nam je par naputaka kako ubit najdosadnijeg forumaša:

    BITCH, IT IS 5:40!

  26. #26
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Jan 2008
    Lokacija
    ispred faksa
    Postova
    2.683

    Re: Nastavite pricu...

    Izašao sam na ulicu i vidio neku čudnu reklamu za Ožujsko pivo na kojoj je pisalo: "ne pijte Ožujsko pivo" A dole sitnim slovima: "Nemojte, ispadaju muda,testirano na Terabajtu, LL21 te dečkima iz klape Šušur.Otišao sam u dućan da bih proverio da li je istina to što piše na reklami,i oni vele da se obratim popu koji je lično imao iskustva sa dejstvom ovog napitka, pa mi smuckao neki muda-regeneration potion od kojeg mi je ispala i kobasa pa sam naoružan krenuo da pobijem idiote koji su napravili ovo pivo. I idem vidit sta pise na plakatu, kad ono maja d.o.o., pa sam hitro otisao do nje kako bi mi pružila neophodnu relaksaciju pred moj krvavi pohod. Prvo mi je objasnila da se je to i njoj desilo, te je sluzbeno postala zensko i tad se uclanila na pcplay forum, te pocela preprodavati to isto pivo. Tad sam shvatio da ona radi za njih i ukinuo joj mesto moda. To je bilo zbilja žalosno, plakala je i jecala, ali bilo je ispravno... Dok sam je žalosno gledao, ona brzim pokretom uze jednu limenku piva, uperi pištolj u mene i natera me da je popijem. Nisam htio biti ubijen, ali nisam ni htio izgubiti muda. No, stvar je spasio nosferatu, koji je uskocio kroz prozor sa flašom karlovačkog, te polio maju nakon čega se ona rastopila. Onda smo nas dvojica zajedno rešili da pronađemo lek za mene, a pratili su nas verni TeraBajt, majstor luka i strele, LL21, kvlt mag i Mronki, opasan gusar sa Crvenog mora. saznali smo da jedino moćni čarobnjak W1k1n6 poseduje lek za ovu bolest, i koji stanuje na vrhu Pcplay brda. No postojao je problem, brdo je bilo napravljeno od smrdljivog papira... Morali bi da pređemo sedam kapija koje čuvaju do zuba naoružani recenzenti kako bi stigli do W1k1n6-a. putem smo sreli njega, najvećeg gejmera EVER, a njegovo ime je Džimi "Fragshot" Hadžisbeliganović. Dao nam je par naputaka kako ubit najdosadnijeg forumaša:Ridera, jos poznatog kao on, the i naravno njegov najpopularniji alias Storm, koji vreba u magli Pcplay brda, čekajući trenutak da napadne. Ubrzo zatim naišli smo na prvu prepreku, recenzenta...

  27. #27
    Senior Member Respawned sorcerer mronki's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2008
    Lokacija
    tu i tamo
    Postova
    1.463

    Re: Nastavite pricu...

    Izašao sam na ulicu i vidio neku čudnu reklamu za Ožujsko pivo na kojoj je pisalo: "ne pijte Ožujsko pivo" A dole sitnim slovima: "Nemojte, ispadaju muda,testirano na Terabajtu, LL21 te dečkima iz klape Šušur.Otišao sam u dućan da bih proverio da li je istina to što piše na reklami,i oni vele da se obratim popu koji je lično imao iskustva sa dejstvom ovog napitka, pa mi smuckao neki muda-regeneration potion od kojeg mi je ispala i kobasa pa sam naoružan krenuo da pobijem idiote koji su napravili ovo pivo. I idem vidit sta pise na plakatu, kad ono maja d.o.o., pa sam hitro otisao do nje kako bi mi pružila neophodnu relaksaciju pred moj krvavi pohod. Prvo mi je objasnila da se je to i njoj desilo, te je sluzbeno postala zensko i tad se uclanila na pcplay forum, te pocela preprodavati to isto pivo. Tad sam shvatio da ona radi za njih i ukinuo joj mesto moda. To je bilo zbilja žalosno, plakala je i jecala, ali bilo je ispravno... Dok sam je žalosno gledao, ona brzim pokretom uze jednu limenku piva, uperi pištolj u mene i natera me da je popijem. Nisam htio biti ubijen, ali nisam ni htio izgubiti muda. No, stvar je spasio nosferatu, koji je uskocio kroz prozor sa flašom karlovačkog, te polio maju nakon čega se ona rastopila. Onda smo nas dvojica zajedno rešili da pronađemo lek za mene, a pratili su nas verni TeraBajt, majstor luka i strele, LL21, kvlt mag i Mronki, opasan gusar sa Crvenog mora. saznali smo da jedino moćni čarobnjak W1k1n6 poseduje lek za ovu bolest, i koji stanuje na vrhu Pcplay brda. No postojao je problem, brdo je bilo napravljeno od smrdljivog papira... Morali bi da pređemo sedam kapija koje čuvaju do zuba naoružani recenzenti kako bi stigli do W1k1n6-a. putem smo sreli njega, najvećeg gejmera EVER, a njegovo ime je Džimi "Fragshot" Hadžisbeliganović. Dao nam je par naputaka kako ubit najdosadnijeg forumaša:Ridera, jos poznatog kao on, the i naravno njegov najpopularniji alias Storm, koji vreba u magli Pcplay brda, čekajući trenutak da napadne. Ubrzo zatim naišli smo na prvu prepreku, recenzenta Mc Penguina koji je pucao gromove iz svog basa

  28. #28
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Jan 2008
    Lokacija
    ispred faksa
    Postova
    2.683

    Re: Nastavite pricu...

    Izašao sam na ulicu i vidio neku čudnu reklamu za Ožujsko pivo na kojoj je pisalo: "ne pijte Ožujsko pivo" A dole sitnim slovima: "Nemojte, ispadaju muda,testirano na Terabajtu, LL21 te dečkima iz klape Šušur.Otišao sam u dućan da bih proverio da li je istina to što piše na reklami,i oni vele da se obratim popu koji je lično imao iskustva sa dejstvom ovog napitka, pa mi smuckao neki muda-regeneration potion od kojeg mi je ispala i kobasa pa sam naoružan krenuo da pobijem idiote koji su napravili ovo pivo. I idem vidit sta pise na plakatu, kad ono maja d.o.o., pa sam hitro otisao do nje kako bi mi pružila neophodnu relaksaciju pred moj krvavi pohod. Prvo mi je objasnila da se je to i njoj desilo, te je sluzbeno postala zensko i tad se uclanila na pcplay forum, te pocela preprodavati to isto pivo. Tad sam shvatio da ona radi za njih i ukinuo joj mesto moda. To je bilo zbilja žalosno, plakala je i jecala, ali bilo je ispravno... Dok sam je žalosno gledao, ona brzim pokretom uze jednu limenku piva, uperi pištolj u mene i natera me da je popijem. Nisam htio biti ubijen, ali nisam ni htio izgubiti muda. No, stvar je spasio nosferatu, koji je uskocio kroz prozor sa flašom karlovačkog, te polio maju nakon čega se ona rastopila. Onda smo nas dvojica zajedno rešili da pronađemo lek za mene, a pratili su nas verni TeraBajt, majstor luka i strele, LL21, kvlt mag i Mronki, opasan gusar sa Crvenog mora. saznali smo da jedino moćni čarobnjak W1k1n6 poseduje lek za ovu bolest, i koji stanuje na vrhu Pcplay brda. No postojao je problem, brdo je bilo napravljeno od smrdljivog papira... Morali bi da pređemo sedam kapija koje čuvaju do zuba naoružani recenzenti kako bi stigli do W1k1n6-a. putem smo sreli njega, najvećeg gejmera EVER, a njegovo ime je Džimi "Fragshot" Hadžisbeliganović. Dao nam je par naputaka kako ubit najdosadnijeg forumaša:Ridera, jos poznatog kao on, the i naravno njegov najpopularniji alias Storm, koji vreba u magli Pcplay brda, čekajući trenutak da napadne. Ubrzo zatim naišli smo na prvu prepreku, recenzenta Mc Penguina koji je pucao gromove iz svog basa. Ali kvlt mag LL21 uspeo je da prizove duh Dimebaga Darella koji je posle duže borbe savladao Penguina. Krenuli smo dalje. Još samo šest prepreka i suočićemo se sa W1k1n6-om.

  29. #29
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    May 2007
    Lokacija
    Spess
    Postova
    1.875

    Re: Nastavite pricu...

    Izašao sam na ulicu i vidio neku čudnu reklamu za Ožujsko pivo na kojoj je pisalo: "ne pijte Ožujsko pivo" A dole sitnim slovima: "Nemojte, ispadaju muda,testirano na Terabajtu, LL21 te dečkima iz klape Šušur.Otišao sam u dućan da bih proverio da li je istina to što piše na reklami,i oni vele da se obratim popu koji je lično imao iskustva sa dejstvom ovog napitka, pa mi smuckao neki muda-regeneration potion od kojeg mi je ispala i kobasa pa sam naoružan krenuo da pobijem idiote koji su napravili ovo pivo. I idem vidit sta pise na plakatu, kad ono maja d.o.o., pa sam hitro otisao do nje kako bi mi pružila neophodnu relaksaciju pred moj krvavi pohod. Prvo mi je objasnila da se je to i njoj desilo, te je sluzbeno postala zensko i tad se uclanila na pcplay forum, te pocela preprodavati to isto pivo. Tad sam shvatio da ona radi za njih i ukinuo joj mesto moda. To je bilo zbilja žalosno, plakala je i jecala, ali bilo je ispravno... Dok sam je žalosno gledao, ona brzim pokretom uze jednu limenku piva, uperi pištolj u mene i natera me da je popijem. Nisam htio biti ubijen, ali nisam ni htio izgubiti muda. No, stvar je spasio nosferatu, koji je uskocio kroz prozor sa flašom karlovačkog, te polio maju nakon čega se ona rastopila. Onda smo nas dvojica zajedno rešili da pronađemo lek za mene, a pratili su nas verni TeraBajt, majstor luka i strele, LL21, kvlt mag i Mronki, opasan gusar sa Crvenog mora. saznali smo da jedino moćni čarobnjak W1k1n6 poseduje lek za ovu bolest, i koji stanuje na vrhu Pcplay brda. No postojao je problem, brdo je bilo napravljeno od smrdljivog papira... Morali bi da pređemo sedam kapija koje čuvaju do zuba naoružani recenzenti kako bi stigli do W1k1n6-a. putem smo sreli njega, najvećeg gejmera EVER, a njegovo ime je Džimi "Fragshot" Hadžisbeliganović. Dao nam je par naputaka kako ubit najdosadnijeg forumaša:Ridera, jos poznatog kao on, the i naravno njegov najpopularniji alias Storm, koji vreba u magli Pcplay brda, čekajući trenutak da napadne. Ubrzo zatim naišli smo na prvu prepreku, recenzenta Mc Penguina koji je pucao gromove iz svog basa. Ali kvlt mag LL21 uspeo je da prizove duh Dimebaga Darella koji je posle duže borbe savladao Penguina. Krenuli smo dalje. Još samo šest prepreka i suočićemo se sa W1k1n6-om. Sa Odinom na svojoj strani ne bi trebalo biti problema s ovim starčekom.

  30. #30
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    May 2007
    Lokacija
    Spess
    Postova
    1.875

    Re: Nastavite pricu...

    Izašao sam na ulicu i vidio neku čudnu reklamu za Ožujsko pivo na kojoj je pisalo: "ne pijte Ožujsko pivo" A dole sitnim slovima: "Nemojte, ispadaju muda,testirano na Terabajtu, LL21 te dečkima iz klape Šušur.Otišao sam u dućan da bih proverio da li je istina to što piše na reklami,i oni vele da se obratim popu koji je lično imao iskustva sa dejstvom ovog napitka, pa mi smuckao neki muda-regeneration potion od kojeg mi je ispala i kobasa pa sam naoružan krenuo da pobijem idiote koji su napravili ovo pivo. I idem vidit sta pise na plakatu, kad ono maja d.o.o., pa sam hitro otisao do nje kako bi mi pružila neophodnu relaksaciju pred moj krvavi pohod. Prvo mi je objasnila da se je to i njoj desilo, te je sluzbeno postala zensko i tad se uclanila na pcplay forum, te pocela preprodavati to isto pivo. Tad sam shvatio da ona radi za njih i ukinuo joj mesto moda. To je bilo zbilja žalosno, plakala je i jecala, ali bilo je ispravno... Dok sam je žalosno gledao, ona brzim pokretom uze jednu limenku piva, uperi pištolj u mene i natera me da je popijem. Nisam htio biti ubijen, ali nisam ni htio izgubiti muda. No, stvar je spasio nosferatu, koji je uskocio kroz prozor sa flašom karlovačkog, te polio maju nakon čega se ona rastopila. Onda smo nas dvojica zajedno rešili da pronađemo lek za mene, a pratili su nas verni TeraBajt, majstor luka i strele, LL21, kvlt mag i Mronki, opasan gusar sa Crvenog mora. saznali smo da jedino moćni čarobnjak W1k1n6 poseduje lek za ovu bolest, i koji stanuje na vrhu Pcplay brda. No postojao je problem, brdo je bilo napravljeno od smrdljivog papira... Morali bi da pređemo sedam kapija koje čuvaju do zuba naoružani recenzenti kako bi stigli do W1k1n6-a. putem smo sreli njega, najvećeg gejmera EVER, a njegovo ime je Džimi "Fragshot" Hadžisbeliganović. Dao nam je par naputaka kako ubit najdosadnijeg forumaša:Ridera, jos poznatog kao on, the i naravno njegov najpopularniji alias Storm, koji vreba u magli Pcplay brda, čekajući trenutak da napadne. Ubrzo zatim naišli smo na prvu prepreku, recenzenta Mc Penguina koji je pucao gromove iz svog basa. Ali kvlt mag LL21 uspeo je da prizove duh Dimebaga Darella koji je posle duže borbe savladao Penguina. Krenuli smo dalje. Još samo šest prepreka i suočićemo se sa W1k1n6-om. Sa Odinom na svojoj strani ne bi trebalo biti problema s ovim starčekom.Ali, strasna se stvar dogodila, Odin nije vise mogao udisati smrad papira. Zato je poslao svoje dvije vrane začepljenih noseva da nam pokljucaju oči. Ali vrane su se bez osjeta njuha zbunile i nisu

Slične teme

  1. Slikam ti pricu
    By Kid A in forum Umjetnici među nama
    Odgovora: 14
    Posljednji post: 17-11-2010, 00:48
  2. Nastavite priču
    By LorlonWarrior in forum Umjetnici među nama
    Odgovora: 94
    Posljednji post: 16-07-2009, 20:59
  3. americas army... pricaj mi pricu
    By ^B4$t4rD^ in forum Gaming općenito
    Odgovora: 16
    Posljednji post: 26-04-2006, 18:53

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •