Stranica 2 od 3 PrvaPrva 123 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 31 do 60 od 62

Tema: kako ste poceli igrat wow

  1. #31
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Afrika
    Postova
    3.070

    Re: kako ste poceli igrat wow

    Krenio sam igrati negdje u 9. mjesecu 2006. ako se ne varam,jer su mi sve tadašnje igrice dosadile,a WoW su svi hvalili,plus što sam bio fan Warcrafta općenito.

    Dosta sam se brzo snašao u WoW-u,onda sam shvatio da se otvara PCPlay guilda,priključio sam se Specijalcima na samom danu osnivanja.
    Relativno brzo sam napredovao i u činovima i u levelima,međutim onda su došle svađe i svađice unutar guilde,Potjeh je odlučio napraviti ogranak Specijalaca,"Ministry of Offense",nakon toga je par ljudi popilo kick iz Specijalaca jer nisu poštivali pravila,nastala je druga guilda,svojevrsna konkurencija Specijalcima ( bok,Beaster ),i nakon toga je došlo do neformalnog raspadanja Specijalaca.Otišli su veterani,ja sam ostao još dosta vremena tamo,međutim onda sam shvatio da je to sve propalo,i otišao sam i obrisao dobrog starog Kacigu.

    Šteta,mislim da je raspad Specijalaca uvelike učvrstio moju odluku da jednom zauvijek quitam WoW,i tako je bilo.Digao sam drugog Kacigu,na drugom serveru,na 70,i onda sam quitao.

  2. #32
    Senior Member Master Blaster Wizard's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Zemlja čudesa
    Postova
    4.918

    Re: kako ste poceli igrat wow

    koja tuzna prica, sad napravi treceg kacigu i digni ga na 80 i nemoj quitat
    Well, as long as it's interesting.

  3. #33
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Jan 2008
    Lokacija
    Jedem Majonezu, u slast
    Postova
    706

    Re: kako ste poceli igrat wow

    istina, kad je bilo par seljaka u specijalcima koji su se pravili pametnima
    na^^jem vas sve na Qurac!!!
    na^^jem vas sve na Qurac!!!
    na^^jem vas sve na Qurac!!!

  4. #34
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Afrika
    Postova
    3.070

    Re: kako ste poceli igrat wow

    @Wizard ;

    Jednom ću se vratiti WoW-u,ali neznam kad

    @Beaster ;

    Obje su strane griješile,nema smisla tražiti krivca.

  5. #35
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Nov 2007
    Lokacija
    ...
    Postova
    120

    Re: kako ste poceli igrat wow

    ja sam poceo kad sam vidio u igraoni ovu stariju ekipu...sta je tam bila po 3 dana igrala wow...pa sam reko ajde idem i ja probat...i vec od tad...jedno 2004 sam ovisan...
    I don't mind....

  6. #36
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Petrijevci
    Postova
    530

    Re: kako ste poceli igrat wow

    = Citat = Izvorno postao K4ciga
    Krenio sam igrati negdje u 9. mjesecu 2006. ako se ne varam,jer su mi sve tadašnje igrice dosadile,a WoW su svi hvalili,plus što sam bio fan Warcrafta općenito.

    Dosta sam se brzo snašao u WoW-u,onda sam shvatio da se otvara PCPlay guilda,priključio sam se Specijalcima na samom danu osnivanja.
    Relativno brzo sam napredovao i u činovima i u levelima,međutim onda su došle svađe i svađice unutar guilde,Potjeh je odlučio napraviti ogranak Specijalaca,"Ministry of Offense",nakon toga je par ljudi popilo kick iz Specijalaca jer nisu poštivali pravila,nastala je druga guilda,svojevrsna konkurencija Specijalcima ( bok,Beaster ),i nakon toga je došlo do neformalnog raspadanja Specijalaca.Otišli su veterani,ja sam ostao još dosta vremena tamo,međutim onda sam shvatio da je to sve propalo,i otišao sam i obrisao dobrog starog Kacigu.

    Šteta,mislim da je raspad Specijalaca uvelike učvrstio moju odluku da jednom zauvijek quitam WoW,i tako je bilo.Digao sam drugog Kacigu,na drugom serveru,na 70,i onda sam quitao.
    a sad reci da nije bilo pretjerano da nesmiješ ni na gc ništ pisat odam gild kik order by lumy

  7. #37
    Senior Member Master Blaster Wizard's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Zemlja čudesa
    Postova
    4.918

    Re: kako ste poceli igrat wow

    nemojte sada tu raspravljati bezveze, al sto je je specijalci su bili premocni, pogotovo kad smo ja svinja i kaciga bili oficiri
    Well, as long as it's interesting.

  8. #38
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    ZGB
    Postova
    680

    Re: kako ste poceli igrat wow

    Htijeli smo progress zato smo se i makli od manjih lvla a svako je bio dobro dosao poslje u novi guild...
    maca na forumu

  9. #39
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Jan 2008
    Lokacija
    Jedem Majonezu, u slast
    Postova
    706

    Re: kako ste poceli igrat wow

    kad sam ja posta oficir raspa se gild
    na^^jem vas sve na Qurac!!!
    na^^jem vas sve na Qurac!!!
    na^^jem vas sve na Qurac!!!

  10. #40
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Petrijevci
    Postova
    530

    Re: kako ste poceli igrat wow

    = Citat = Izvorno postao xaviaz
    Htijeli smo progress zato smo se i makli od manjih lvla a svako je bio dobro dosao poslje u novi guild...
    i ostvarili progres u svađama

  11. #41
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Mar 2007
    Postova
    1.286

    Re: kako ste poceli igrat wow

    to ti je kad ih je 5-6 IRL frendovi i imaju master loot... gild se raspo zbog Nathrezim MindbladeS

  12. #42
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Nov 2006
    Lokacija
    Svinjski anus
    Postova
    2.707

    Re: kako ste poceli igrat wow

    = Citat = Izvorno postao Wizard
    koja tuzna prica, sad napravi treceg kacigu i digni ga na 80 i nemoj quitat
    Ljudi koji je film o nekom liku s maskom koje je zamrznit oko tisuću godina onda oživi i kao oni su u svemiru onda on kolje cijelu posadu broda pa prezivjeli bjeze pa ga ubiju pa maska padne u vodu ovi su misli da je meteor ali su stavili masku i

  13. #43
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jun 2006
    Lokacija
    Djetinjstvo mladoga dendrofila.
    Postova
    1.514

    Re: kako ste poceli igrat wow

    Sjecam se pocetka jos, kada sam upo u Specijalce na nekom 16 lvlu bio je ono feeling nenadjebiv. Svaka recenica koju sam piso u gchatu bila bi formulirana koda je samom Obami saljem, ali bio sam noob. Sjecam se jos Lumija, Potjeha, Bestera, Kacige,Malika, Gobca, Frostwitcha, Svinje, Roosemayer itd. Kaciga me busto iz cistog mira kroz deadminse i od tada mi je u nekom dobrom sjecanju.
    Na lijevoj ruci rogovi, a desnom se krstim. Duboki mi džepovi i dugački mi prsti.

  14. #44
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    ZGB
    Postova
    680

    Re: kako ste poceli igrat wow

    da je bar zbog toga hahaha =),uglavnom dosta ljudi je nakon raspada jos uvijek zajedno raidalo i imalo ogroman progress zajedno,a neki i dan danas su zajedno =)
    maca na forumu

  15. #45
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Afrika
    Postova
    3.070

    Re: kako ste poceli igrat wow

    Aah,sjećate se raida na onu zonu gdje je DM? ( ne igram dosta dugo,već sam zaboravio naziv ).
    Pa kad je Svinjoguz morao ići na sud zbog genkanja gnomova? ^^

  16. #46
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Mar 2007
    Postova
    1.286

    Re: kako ste poceli igrat wow

    to je bilo bolno iskustvo za mene jer ste vi svi imali mountove a ja na 30 lvlu =)

  17. #47
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Nov 2006
    Lokacija
    Svinjski anus
    Postova
    2.707

    Re: kako ste poceli igrat wow

    = Citat = Izvorno postao K4ciga
    Aah,sjećate se raida na onu zonu gdje je DM? ( ne igram dosta dugo,već sam zaboravio naziv ).
    Pa kad je Svinjoguz morao ići na sud zbog genkanja gnomova? ^^
    isse e da bar još ima arhiv od starog foruma od specoša da to iskopam
    prejebeno je bilo u specijalcima...najbolje vrijeme WoWa, btw jel se sjećate kad nismo mogli za tabard skupit

    kaciga daj dojdi na kor gal
    Ljudi koji je film o nekom liku s maskom koje je zamrznit oko tisuću godina onda oživi i kao oni su u svemiru onda on kolje cijelu posadu broda pa prezivjeli bjeze pa ga ubiju pa maska padne u vodu ovi su misli da je meteor ali su stavili masku i

  18. #48
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Jan 2008
    Lokacija
    Jedem Majonezu, u slast
    Postova
    706

    Re: kako ste poceli igrat wow

    prvi put od 1 do 70 je bilo legendarno, pogotovo najmanji levelovi... prejebeno... neznaš niš, dobro društvo... e to su bila vremena najbolja... danas je sve u kurcu
    na^^jem vas sve na Qurac!!!
    na^^jem vas sve na Qurac!!!
    na^^jem vas sve na Qurac!!!

  19. #49
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Petrijevci
    Postova
    530

    Re: kako ste poceli igrat wow

    = Citat = Izvorno postao Svinjoguz
    = Citat = Izvorno postao K4ciga
    Aah,sjećate se raida na onu zonu gdje je DM? ( ne igram dosta dugo,već sam zaboravio naziv ).
    Pa kad je Svinjoguz morao ići na sud zbog genkanja gnomova? ^^
    isse e da bar još ima arhiv od starog foruma od specoša da to iskopam
    prejebeno je bilo u specijalcima...najbolje vrijeme WoWa, btw jel se sjećate kad nismo mogli za tabard skupit

    kaciga daj dojdi na kor gal

    covjece 1 gold je košto ko ce imat tolko

  20. #50
    Senior Member Master Blaster Wizard's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Zemlja čudesa
    Postova
    4.918

    Re: kako ste poceli igrat wow

    a kada niko od vas vise neigra, ma u wow i jesiu najbolja vremena mali lvli, i u specijalcima su bili, i kasnije u iskoraku, al svemu tome dojde kraj, nist, amo napravit gnomove dkove negdi i igrat

    trazia sam da iskopam ssove al nema ih nigdi iako sam siguran da sam ih negdi sprzia
    Well, as long as it's interesting.

  21. #51
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Afrika
    Postova
    3.070

    Re: kako ste poceli igrat wow

    Ja sam imao cca 150-200 screenshotova iz vremena specijalaca,ali sam ih obrisao,zajedno sa cijelim WoW-om :)
    EDIT: Imao sam i 2-3 videa ^^

  22. #52
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Nov 2006
    Lokacija
    Svinjski anus
    Postova
    2.707

    Re: kako ste poceli igrat wow

    jel ima ko onu sliku di se cijeli guild sliko u UCu?
    Ljudi koji je film o nekom liku s maskom koje je zamrznit oko tisuću godina onda oživi i kao oni su u svemiru onda on kolje cijelu posadu broda pa prezivjeli bjeze pa ga ubiju pa maska padne u vodu ovi su misli da je meteor ali su stavili masku i

  23. #53

    Re: kako ste poceli igrat wow

    pa eto, kako san igrala Warcraft 3 TFT i svidila mi se priča, zanimao me WoW, prijatelj (koji je teški ovisnik o WoWu) mi je dao da malo zaigram, svidio mi se, i onda mi ga je kupio za rođendan prije 3 godine, i eto
    THE GAME - you just lost it

    ...living just isn't hard enough, burn me alive inside...

  24. #54
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Nov 2009
    Lokacija
    www.pcplay.hr/forum
    Postova
    3.847

    Re: kako ste poceli igrat wow

    Jednog dana došao u Algoritam po neku knjigu za sestru, rekoh idem provjerit jesu došli kakvi novi naslovi za PC... Kad tamo ugledah ga, stoji s naljepnicom: "With new lower price"... Kupio, ispucao 1 mjesec koji se dobije, onda kupio 2 pre paida, pa je do tad izašao BC, sjećam se još najave u PCP-u... Od tad je postalo regularno, uz 2-3 prekida, sad ne igram već više od 3 mjeseca, al opet me hvata WoW groznica i mislim da ću ljetne praznike provest lvlirajući sljedećeg alta

  25. #55
    Senior Member Nuke me please
    Datum registracije
    Jan 2008
    Lokacija
    Sarajevo
    Postova
    206

    Re: kako ste poceli igrat wow

    Ja sam pocel tak sto mi je stari donijel doma WoW 2005 zsajedno s prepaid cardom na 2 mjeseca i potom dok smo to sve installirali (nekih 3 sata dok smo sve poskidali od patcheve i ono krenuli s prvim likom (Sestra mi je bila tolik pametna dami je izbrisala lika na 20lvlu kad je poginula naime mislila je da se nemre revive-at) a onda kad sam krenul ponovo bilo je dodjem do 40 lvl ne svidja mi se ime deleteam chara i tak u krug jer mi se ne svidja kak izgleda lik, ime ili classa...



  26. #56
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Nov 2009
    Lokacija
    www.pcplay.hr/forum
    Postova
    3.847

    Re: kako ste poceli igrat wow

    Isuse...

    Ne sviđa ti se kako se lik zove pa ga izbrišeš, i to još 40 lvl? Jednostavnije ti je onda platit recostumizaciju nego brisat lika.

  27. #57
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    Ithilien
    Postova
    7.624

    Re: kako ste poceli igrat wow

    prvi put zaigro prije neke 4 godine, mislim da još tbc nije izašo al o tom po tom... igrali ja i brat wc3ft na b.netu, pa se brat neš naložio na WoW i tako smo krenuli na intergalaktičkom serveru ^^

    on je poslje krenuo i org igrat, imo je najboljeg warriora kad je wotlk izašo, znam da je i dobro gearanog huntera imo...
    ja sam neš malo igro na orginalu al mi je prezamorno grindat par mjeseci da bi došo do max lvl i onda grindat da bi dobio oversized weapon ili nove sandale..

  28. #58
    Senior Member Master Blaster Wizard's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Zemlja čudesa
    Postova
    4.918

    Re: kako ste poceli igrat wow

    = Citat = Izvorno postao Devil Dog
    Isuse...

    Ne sviđa ti se kako se lik zove pa ga izbrišeš, i to još 40 lvl? Jednostavnije ti je onda platit recostumizaciju nego brisat lika.
    u to vrime toga nije bilo, i brisanje lika radi imena i izgleda je bila normalna stvar, srecom ja sam brzo odlucia sta ocu, sican se da sam lika izbrisa na 24 lvlu mislim radi buga s torbama koji se pojavia posli patcha i napravia novog lika sve isto osim imena
    Well, as long as it's interesting.

  29. #59
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Nov 2009
    Lokacija
    www.pcplay.hr/forum
    Postova
    3.847

    Re: kako ste poceli igrat wow

    = Citat = Izvorno postao Wizard
    = Citat = Izvorno postao Devil Dog
    Isuse...

    Ne sviđa ti se kako se lik zove pa ga izbrišeš, i to još 40 lvl? Jednostavnije ti je onda platit recostumizaciju nego brisat lika.
    u to vrime toga nije bilo, i brisanje lika radi imena i izgleda je bila normalna stvar, srecom ja sam brzo odlucia sta ocu, sican se da sam lika izbrisa na 24 lvlu mislim radi buga s torbama koji se pojavia posli patcha i napravia novog lika sve isto osim imena

    Ja nikad lika ne bi izbrisao zbog imena, izbrisao sam prvog lika s kojim sam došao do 70, pa kasnije 80. lvl, jer sam uvidio da je server mrtav, nisu se odvijali rejdovi, battlegroundi... a plaćat transfer ne želim nit ću ikad platit za to

  30. #60
    Senior Member Master Blaster Wizard's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Zemlja čudesa
    Postova
    4.918

    Re: kako ste poceli igrat wow

    Ako ima neki razlog zasto bi lika izbrisa to je ime , ostalo se sve da srediti, a rodijak mi je brisa lika radi imena, spola, rase, klase svega i to vise puta, i svaki put bi zva gma da mu vrati lika nakon par dana, svak ima svoje razloge
    Well, as long as it's interesting.

Slične teme

  1. Kako započeti igrat SA:MP
    By RIDER32 in forum Grand Theft Auto
    Odgovora: 22
    Posljednji post: 13-09-2011, 18:45
  2. S kojim ste programskim jezikom poceli?
    By Dropper in forum Programiranje i izrada igara
    Odgovora: 25
    Posljednji post: 02-04-2009, 20:48
  3. zas ne mogu igrat?
    By prasinar in forum Wolfenstein
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 13-04-2008, 21:17
  4. da li se isplati igrat bez...
    By hellsing in forum World Of Warcraft
    Odgovora: 43
    Posljednji post: 23-10-2006, 22:29

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •