Stranica 12 od 21 PrvaPrva ... 21011121314 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 331 do 360 od 617

Tema: RAGE

  1. #331
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jan 2010
    Postova
    1.799

    Re: Rage

    = Citat = Izvorno postao Bartuc
    Lol, gdje god se okrenem, svi pljuju po igri Za sada se samo Aralu sviđa xD

    Usporedba sa Doom 3 - http://forums.steampowered.com/forums/s ... st25539868

    Haha, jebeni Doom 3, igra iz 2004 godine, izgleda za par stepenica bolje nego igra iz 2011 godine xD Pa jel to ID ili InDie naslov
    WFT covjece?? Pa igra uopste nije ovako katastrofalno izgledala na promo videima i sl. Viva la konzola.

    mLuOtGwLnzQ&NR=1S
    Prestrasno.

  2. #332
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    5.945

    Re: Rage

    definitivno izgleda lose igra, barem sto se tice tekstura...hoce li mi neko reci gdje mogu opsirnije mjenjati graficke postavke? pod video mogu samo rezu, svjetlinu i AA...:S
    AMD Athlon II x4 640 3.0GHz 4 GB Kingmax DDRIII RAM 1333MHz Palit GeForce GTS 450 1GB SATA 500GB Apolon 550W

  3. #333
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: Rage

    Pogledaj da li postoji neki config file u User/documents/game folderu...

  4. #334
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    5.945

    Re: Rage

    pogledo sam nema nista tako :S ne mogu vjerovat da se ne mogu detalji mjenjati, cak je u crysis 2 demo multiplay bilo vise opcija kad si mogo barem odabrati izmedju gamer, hardcore i jos nest xD
    AMD Athlon II x4 640 3.0GHz 4 GB Kingmax DDRIII RAM 1333MHz Palit GeForce GTS 450 1GB SATA 500GB Apolon 550W

  5. #335
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Jul 2010
    Postova
    176

    Re: Rage

    eto probo i ja, 60 fpsa stoji. lockano je. ne ide ni fps ispod. gtx 275 phenom x4 955 1920x1080
    probleme s lodanjem tekstura nemam tak izrazeno ko na nekim videima, vidim ih tek ak se bas ful brzo okrenem za 180, na djelic sekunde se vidi ali zivcira.

  6. #336
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Jul 2010
    Postova
    176

    Re: Rage

    imas config video.cfg

    kod mene je u BRKA/Saved Games/id software/Rage/base

    tamo su i sejvovi

  7. #337
    Moderator Fight fire with fire Deadwalker's Avatar
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    13.180

    Re: Rage

    LOL, našla se hrpa idiota tražiti pukotine na zidu, kao u slučaju Crysisa 2.
    Ono što je Carmack htio postići jest fluidna igra u 60 sličica u sekundi na svim platformama uključujući PC. Zbog toga igrači nemaju mogućnost ručno naštimavati grafičke postavke, nego to radi sama igra kako bi svi imali famoznih 60 sličica po sekundi. Dakako, igra to ne radi najbolje, a i igrači na PC-u su alergični kada nemaju široku paletu naštimavanja postavki. Vjerujem da će id srediti te probleme, ako na PC-u budu toliko izraženi problemi sa teksturama, nije problem izbaciti nekakvu HD nadogradnju kao u slučaju Crysisa 2. Osobno ne vidim u čemu je problem, igra u pokretu izgleda prekrasno, barem na dostupnim videima.
    Pogledao sam primjerice komentare ljudi na Bugu koji su igrali igru na PC-u i nisam vidio neko nezadovoljstvo, baš suprotno, osim onih koji imaju problema s framerateom zbog drivera.
    "Death smiles at us all. All a man can do is smile back."


  8. #338
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jan 2010
    Postova
    1.799

    Re: Rage

    Realno,igra je port sa konzole kojim niti jedan PC igrac nije zadovoljan. Zato nema stimanja grafickih postavki,jer je igra port. Clear as day. Jebes taj lock na 60 frejmova. Cilj mu je trebala biti dobra i stabilna igra na svim platformana a ne ovo... To je cinjenica,a sta je Carmac the Great htio jeste napraviti konzolaski fps i uzeti kes. Isto kao i Crytec sa Crysisom2. Hd nadogradnje su uvreda i pljuvanje u lice nekom kome je pc broj jedan. To je jednostavno tako vec godinama i tako ce i ostati.

  9. #339
    Moderator Fight fire with fire Deadwalker's Avatar
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    13.180

    Re: Rage

    Da, danas gaming tržištem upravljaju zli kapitalisti koji žele ukrasti novac jadnim PC igračima od kojih većina zapravo ne kupuje igre.
    Uglavnom, ne vidim razlog za toliko cendranje. Svi su dobili fluidnu igru koja lijepo izgleda i nudi pristoju satnicu za zabavu. Greška vjerojatno je što developer nije dopustio igračima da si sami slažu postavke pošto sama igra očigledno ne radi to najbolje.
    "Death smiles at us all. All a man can do is smile back."


  10. #340
    Senior Member You have been warned Aral's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Sanctuary
    Postova
    18.718

    Re: Rage

    = Citat = Izvorno postao Deadwalker
    Da, danas gaming tržištem upravljaju zli kapitalisti koji žele ukrasti novac jadnim PC igračima od kojih većina zapravo ne kupuje igre.
    Uglavnom, ne vidim razlog za toliko cendranje. Svi su dobili fluidnu igru koja lijepo izgleda i nudi pristoju satnicu za zabavu. Greška vjerojatno je što developer nije dopustio igračima da si sami slažu postavke pošto sama igra očigledno ne radi to najbolje.
    +1
    "Extinction is the rule. Survival is the exception." - Carl Sagan

  11. #341
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Jul 2010
    Postova
    176

    Re: Rage

    aj bar nebo izgleda dobro

  12. #342
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jan 2010
    Postova
    1.799

    Re: Rage

    = Citat = Izvorno postao Deadwalker
    Da, danas gaming tržištem upravljaju zli kapitalisti koji žele ukrasti novac jadnim PC igračima od kojih većina zapravo ne kupuje igre.
    Uglavnom, ne vidim razlog za toliko cendranje. Svi su dobili fluidnu igru koja lijepo izgleda i nudi pristoju satnicu za zabavu. Greška vjerojatno je što developer nije dopustio igračima da si sami slažu postavke pošto sama igra očigledno ne radi to najbolje.
    he he, hackovane su sve konzole... Piraterija na tim platformama cvate,naravno. A PC igrac bi dao pare igru koja vrijedi,isto kao i svi ostali zeljni dobre igre. U zadnjih 5 god od FPS-ova izgleda da novaca vrijedi samo Battlefield 3 koji je opet graficki razocarao sve redom jer izgleda 10 puta losije od reklamiranog tj izgleda prosjecno tj konzolaski standardno. U pc igri razlika izmedju medium i ultra postavki je OGROMNA dok je u B3 jedva primjetna,to naravno me moze biti dobar znak. Svejedno igra ima zarazan MP i to ce je prodati na svim platformama,a na PC-u najvise.

  13. #343
    Moderator Fight fire with fire Deadwalker's Avatar
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    13.180

    Re: Rage

    Opcenito mi nije jasno zašto svi toliko ističu tu grafiku u FPS igrama. Dobro, neki standarni industrije se moraju poštivati, no ne pada mi napamet kupiti grafičku od 2 soma kn i više kako bi igrao nekakav Battlefield 3 na ogranačivajućem servisu kao što je Origin. Odigrao sam ove godine na konzolama sve pucačine vrijedne spomena i mnogo su mi zabavnije od tog prenahajpanog i bugovitog Battlefielda.
    Općenito krivo razmišljate - pucačine na konzolama su jako zabavne i puno kvalitetnije odrađene nego loši portovi na PC-u. Da li je to fer prema PC igračima, nije naravno i normalno da su ljudi revoltirani kada kao u slučaju Ragea dobiju igru u kojoj ne mogu si naštimati grafičke postavke. Sada ne znam da li je to posljedica toga što je Carmack htio da svi imaju fluidnu igru ili se radi samo o lošem portu. Ionaku ću odigrati PS3 verziju koja je došla sa najmanje problema.
    Kad ste već toliko zapeli za grafiku i teksture, jedan Gears of War 3 izgleda daleko bolje od većine toga što je ove godine izašlo na PC-u. Istina, igra se vrti u puno manjoj rezoluciji, no kada ekšueli igraš igru i ne gledaš po forumima gore navedene usporedbe, cijelo vrijeme si pod velikim dojmom.
    Samo jebi ga, to je sve skup hobi, malo si ga ljudi u Hrvatskoj može priuštiti i apsolutno razumijem to. Većina će vas ovdje rađe štediti za skupu grafičku i čekati tu jednu FPS igru, kupiti je i da je igraju kako treba jer je to neka svojevrsna "PC kultura"
    Ili će kao Aral igrati sve i ne kupiti ni jednu igru, zatim nadograditi mašinu sa vrlo skupim komponentama i onda opet sve igrati ispočetka bez nekog velikog zanovijetanja.
    "Death smiles at us all. All a man can do is smile back."


  14. #344
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jan 2010
    Postova
    1.799

    Re: Rage


    Bio port los ili ne on je port sa tehnicki inferiorne platforme i jasno se vidi kad pokrenes igru da nije namijenjena PC-u,od konzolaskog FPV-a koji je PC igracu gadan,muljave grafike,tromog gameplaya koji vise lici na lag misa,pusketine preko pola ekrana itd,tako da i kad bi dobio savrsen port ona na PC-u jednostavno nevalja... Svima je dosadio al svakako konzolaski COD na PC-u izgleda odlicno imas odlican osjecaj preciznosti sa misem u ruci.

  15. #345
    Senior Member You have been warned Aral's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Sanctuary
    Postova
    18.718

    Re: Rage

    Tromi gameplay i lag miša?

    Igra radi tako turbo brzo da se ne sjećam kad sam zadnji put tak uživao u jednom fps-u; response rate je na zavidnoj razini, za razliku od nekih igara. FOV sam podesio za pripadajuću rezu, oružja su taman velika, neznam kakva bi trebala bit u ovoj igri. Ili svi igrate na 15" monitorima, drugog objašnjenja nema.

    Treba pričekat europski release, vidjet ćemo kaj će bit s time i kakvi će patcevi doć da poprave neke stvari. Što se mene tiče, igra radi besprijekorno bez ijednog buga...barem zasad
    "Extinction is the rule. Survival is the exception." - Carl Sagan

  16. #346
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    9.855

    Re: Rage

    Da , baš čitam o "oružju preko pola ekrana" i pitam se jel se on to igra na 4:3 kockici od monitora

  17. #347
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Unknown
    Postova
    2.705

    Re: Rage

    neda mi se čitat, jel ima tko rješenje za one kockice, sve su mi kockice ono sve je čudna grafika nekako

  18. #348
    Senior Member Nuke me please
    Datum registracije
    Mar 2008
    Lokacija
    deep_in_space
    Postova
    274

    Re: Rage

    Jel ima negdje neka opcija za podesavanje grafike, ono high-low, posto mi igra ne ide nikako, nije da trza nego se ne mogu kretat nikako, sta da radim??
    AMD Phenom 9850 quad 2,5
    Shapire HD 4850
    4GB ram

  19. #349
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jan 2010
    Postova
    1.799

    Re: Rage

    = Citat = Izvorno postao bezimeni
    Da , baš čitam o "oružju preko pola ekrana" i pitam se jel se on to igra na 4:3 kockici od monitora
    Kockica ili nogometno igraliste svejedno je,to bar treba da znas. Igra je radjena za HD televizore,i igra se sa 3 metra udaljenosti, normalno da mora biti tako da ne bi imao osjecaj da nosis plasticnu puskicu u rukama...

    = Citat = Izvorno postao anatom
    Jel ima negdje neka opcija za podesavanje grafike, ono high-low, posto mi igra ne ide nikako, nije da trza nego se ne mogu kretat nikako, sta da radim??
    Nema jer je igra port sa konzole

  20. #350
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Unknown
    Postova
    2.705

    Re: Rage

    ubi me u pojam nedorađenst i debilnost igre, ništ ne radi niti valja i izgleda retardirano, pa dobro koji im je, zašto ne radi kako treba.
    driver onaj ovaj, svi su svježi, svi hotfixevi instalirani ali ne, jadno i bijedno.

  21. #351
    Senior Member You have been warned Aral's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Sanctuary
    Postova
    18.718

    Re: Rage

    Čudno, kod mene sve u najboljem redu, čak nemam ni problema sa texturama. Jedino kaj imam su bf3 beta driveri.
    "Extinction is the rule. Survival is the exception." - Carl Sagan

  22. #352
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Unknown
    Postova
    2.705

    Re: Rage

    Ja ima bf beta drivere, i teksture su bile izoblične itd, sad stavim onaj neki rage driver hotfix i bye bye igra se ne pali više.
    Tako da bye bye rage, nek se id vrati quakeu i doomu, a prestane kopirat fallout i slične

  23. #353
    Senior Member Nuke me please
    Datum registracije
    Mar 2008
    Lokacija
    deep_in_space
    Postova
    274

    Re: Rage

    = Citat = Izvorno postao Marvin OCX

    Nema jer je igra port sa konzole
    bruka i sramota, znaci ja trebam sad izvalit lovu da bi igo neku igru, jadno nema sta....da bar toliko vrijedi pa haj...
    AMD Phenom 9850 quad 2,5
    Shapire HD 4850
    4GB ram

  24. #354
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jan 2010
    Postova
    1.799

    Re: Rage

    Vrijedi konzolasima,za njih je i radjena kao i 99,9% igara danas. Pomiri se sa tim sranjima ili kukaj dok ti gaming ne dosadi jer je ocito iz godine u godinu sve losiji tako da ovo drugo je vjerovatnije...

  25. #355
    Senior Member Fight fire with fire Xero's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2009
    Lokacija
    Roxbury
    Postova
    12.727

    Re: Rage

    Nisu konzolaši uvijek bili kuga koja uništava gejming. Xbox je pokrenio sva sranja.

  26. #356
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jan 2010
    Postova
    1.799

    Re: Rage

    Viva la Red Dot ili Red Ring of Death,kako se vec zove...

  27. #357
    Senior Member Fight fire with fire Xero's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2009
    Lokacija
    Roxbury
    Postova
    12.727

    Re: Rage

    Halo je kriv za sve. Smeće prokleto.

  28. #358
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jan 2010
    Postova
    1.799

    Re: Rage

    Ovaj supak je kriv


  29. #359
    Senior Member You have been warned Aral's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Sanctuary
    Postova
    18.718

    Re: Rage

    Počeli me ganjat ovi Authority, ljudovi ugurani u debele armore, sa force field štitovima i sl. Odradio sve utrke u Wellspringu, upgradeao si pošteno pilu, gušt je ganjat bandite po wastelandu i...pa vejstat ih Samostrela sa eksplozivnim glavama drobi isusa boga al veći je gušt shotgun i windstick, neopisiv osjećaj ubijanja.

    Nagurao sam već preko osam sati igre, a nisam prešao ni 30% igre.
    "Extinction is the rule. Survival is the exception." - Carl Sagan

  30. #360
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    May 2008
    Lokacija
    Split
    Postova
    3.587

    Re: Rage

    za sve vas koji imate taj problem sa teksturama,

    1. otvorite notepad
    2. kopirajte u notepad sljedeće:



    Quote:
    seta com_videoRam "1024" //sets the Video Card memory Set this to the amount you have in MB
    seta com_maxfps "60" //limits the frames to 60 can be changed to what you desire
    seta image_anisotropy "16" //Using the highest setting here but you can set as 2, 4 or 8
    seta image_usecompression 0
    seta image_filter "GL_LINEAR_MIPMAP_LINEAR" //filtering for light maps
    seta image_preload "1" //Use preload images when ever possible
    seta image_lodbias "-1" //LoD settings
    seta image_ignoreHighQuality "0" //Sets up for using HQ gfx
    seta image_ignoreLowQuality "1" //ignores the low textures
    seta image_useCache "1" //Enabled Cache to allow the textures to load properly without popping
    seta image_cacheMegs "125" //Cache size in Megabytes
    seta image_cacheMinK "50" //Cache minimum size in kilobytes
    seta r_swapInterval 1 //VSYNC 1 enabled, 0 diabled
    seta r_useHighQualityPostProcess "1" //Fore High Quality post proccessing
    seta r_shadowsHighQuality "1" //Fore High Quality shadows
    seta r_displayRefresh "0" //keep it so the engine doesn't double render a frame
    seta r_renderer "best" //highest rendering options
    seta r_multiSamples "32" //Set this to 16 or 8 if you're having low-fps as 32 is the Max Multi-sampling
    seta r_useHBAO "1" //Ambient occlusion
    seta r_useRenderThread "0" // 0 Disable or 1 Enable threaded rendering useful for newer cards to increase performance.
    seta r_visDistMult "1"
    seta r_useMotionBlur "1" //use blur
    seta r_skipBump "0"
    seta r_skipSpecular "0"
    seta r_skipNewAmbient "0"
    seta r_shadows "1"
    seta r_cgFragmentProfile "best"
    seta r_cgVertexProfile "best"
    seta vt_lodBias "-1" //LoD settings
    //below is cache settings
    seta vt_pageimagesizeuniquediffuseonly2 "8192"
    seta vt_pageimagesizeuniquediffuseonly "8192"
    seta vt_pageimagesizeunique "8192"
    seta vt_pageimagesizevmtr "8192"



    3. snimite to kao rageConfig.cfg
    4. odite u direktorij gdje je instaliran RAGE, nađite folder "base" i u njega kopirajte taj fajl

    Sa forum.hr

Slične teme

  1. P/M: RAGE Anarchy Edition PS3
    By marijanovic in forum Oš kupit ciglu?
    Odgovora: 9
    Posljednji post: 03-02-2012, 11:53
  2. RAGE za iPhone izgleda jako dobro
    By IgGy in forum Komentari vijesti PCPlay.hr i PlayZone.hr
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 19-11-2010, 14:59
  3. RAGE dolazi u rujnu 2011.
    By IgGy in forum Komentari vijesti PCPlay.hr i PlayZone.hr
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 16-08-2010, 17:51
  4. Gameplay trailer za id-ov RAGE
    By IgGy in forum Komentari vijesti PCPlay.hr i PlayZone.hr
    Odgovora: 18
    Posljednji post: 24-06-2010, 11:38

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •