Stranica 2 od 13 PrvaPrva 123412 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 31 do 60 od 384

Tema: Rohan Online: Blood Feud

  1. #31
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    Dec 2007
    Lokacija
    e da baš tu
    Postova
    495
    malo si se nabrijo vidimo, smiri dozivljaj, deset puta duboko udahni.... MA KO TO SLJIVI; MORAM I JA IGRAT, danas skidam igru!!!

    EDIT: jedno pitanje... imam O.K. komp (3.0 gHz (to je valjda ok), 1 giga ram, etc)... al me jedino grafulja brine, imam 128 mb al je brza... ATI Radeon X300... tak nes... oce to valjat?
    i jos jedno: jel se moze forgat, ono ko da uzmes neki "kamen" poseban i spojis ga s opremom i dobis neke dodatke, i onda svijetli oprema, tak ima u ToP-u, jel ima tu?

  2. #32
    EDIT: jedno pitanje... imam O.K. komp (3.0 gHz (to je valjda ok), 1 giga ram, etc)... al me jedino grafulja brine, imam 128 mb al je brza... ATI Radeon X300... tak nes... oce to valjat?
    i jos jedno: jel se moze forgat, ono ko da uzmes neki "kamen" poseban i spojis ga s opremom i dobis neke dodatke, i onda svijetli oprema, tak ima u ToP-u, jel ima tu?
    za graficku ti ne mogu dati 100% tocan odgovor ali mislim da ne bi trebalo biti problema

    a za drugi dio odgovora evo linkova koji opisuju forging sistem:
    http://rohangame.vault.ign.com/combineweapons.html
    http://rohangame.vault.ign.com/orbs.html
    http://rohangame.vault.ign.com/dstats.html
    ::: ehm..molim moderatora da mi dopusti da stavim moj FarexLore sigg *sigh* :::

  3. #33
    Senior Member Giant leap for forum Wolfwrath's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    The Abyss
    Postova
    3.531
    Kul igra,no,...

    WAIT!
    1.6 Gb velik client?!

    A ja se taman ponado da ću ponovno zaigrat MMO,nakon 3 mjeseca ne-igranja istog.

    Jeb,imam MaxADSL,i 1 gb skidanja mjesečno...

    Može ko poslat poštom?Plaćam 40 kn.
    Consciousness: that annoying time between naps.

  4. #34
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    Dec 2007
    Lokacija
    e da baš tu
    Postova
    495
    = Citat = Izvorno postao Wolf Burn
    Kul igra,no,...

    WAIT!
    1.6 Gb velik client?!

    A ja se taman ponado da ću ponovno zaigrat MMO,nakon 3 mjeseca ne-igranja istog.

    Jeb,imam MaxADSL,i 1 gb skidanja mjesečno...

    Može ko poslat poštom?Plaćam 40 kn.
    hmmm, vidit cu sta mogu sredit, ja isto nesmijem skidat pa cu frendu rec nek mi skine, presnimim ti dvd i posaljem, javim ti ak budem mogao... i nemoras platit ak ti budem slao

    i pitanje za farexa: ja sad mogu skinut closed betu, jer to znaci da cu opet morat skidat kad dode konacna igra il ce dat nes u obliku patcha???

  5. #35
    i pitanje za farexa: ja sad mogu skinut closed betu, jer to znaci da cu opet morat skidat kad dode konacna igra il ce dat nes u obliku patcha???
    to se jos ne zna,to sam i ja pitao na sluzbenom siteu ali bez odgovora,ako bude buno promjena i buggova za rijesit stavit ce novi client,medutim po svemu sudeci,cini se ajd recimo 70-80% da ce trebat samo patchirati,ali opet nista nje sigurno,jos se ne zna kako ce developer odluciti za OB u vezi clienta,novi ili ovaj stari s patchevima
    ::: ehm..molim moderatora da mi dopusti da stavim moj FarexLore sigg *sigh* :::

  6. #36
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Feb 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    1.064
    ja sam skinuo sada cekam da server dode online

    moj xfire acaunt: 371

    msn: pogledaj dole

    ko oce zajedno igrat neka se javi

  7. #37
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    Dec 2007
    Lokacija
    e da baš tu
    Postova
    495
    ok, najs... sad zovem frenda i download pocinje, MUAHAHAH, kreiran account (ou jea, iz prve ) i sam mi reci server (ak ih ima vise od jednog) i reci mi ime pls, pa ti se javim, ja cu malo gledat po stranicama, i to je 100% mmo koj moram igrat... ou jeaaa.... odo ja zvat

  8. #38
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Feb 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    1.064
    nebrini za grafu pise da mogu i jako slabe grafe pokretat igru jer je defolt na very low....

    100% je da sa closed bete na open betu treba novi client

  9. #39
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    Dec 2007
    Lokacija
    e da baš tu
    Postova
    495
    toooo care... jedva cekam 2nd closed betu.... pa bumo zajedno pwnali, vjerojatno mi i frend dolazi u igru... voli WoW a nemre ga imat, pa mu je ovo najslicnije

  10. #40
    vezano uz servere opet se ne zna koliko ce ih biti na pocetku open bete,ja sam u guildi "Revolution" i mi smo se dogovorili kad krene OB da necemo biti na prvom serveru(oni obicno budu pretrpani,svi bi tamo lol) javim vam kad saznam vise

    EDIT: vezano uz 2second CB,nije sigurno da cete moci igrat u njoj,registracija za CB je bila do 14.3. ali su par puta prosirivali broj beta testera tako da mozda naprave isto i za 2second CB,takodjer jako VAZNO,da bi uopce usli u igru dok traje closed beta,mora se prvo napravit login na sluzbenim stranicama pa onda uci u CB,naravno te "komplikacije" nece postojati kad krene OB

    nadalje kad se i krene igrat CB,pocetni tutorial map izgleda ruzno a i graficke postavke su postavljene na najmanji moguci minimum(zbog stablinosti) takodjer u CB nisu "otkljucali" sve graficke mogucnosti tako ako uspijete upast u 2second CB neka vas to ne zavara (postoje neke cake da i u CB izgleda jako lijepo,povecat rezoluciju pa malo nesto cackat po driverima graficke itd) ALI sve ce to biti ok i pojednostavljeno za OB(open betu) koja bi trebala poceti sredinom/krajem 4.mjeseca
    ::: ehm..molim moderatora da mi dopusti da stavim moj FarexLore sigg *sigh* :::

  11. #41
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    Dec 2007
    Lokacija
    e da baš tu
    Postova
    495
    nice, ja sam se logino na official, sta moram i u igri se loginat da bi se "kvalificirao"?

  12. #42
    Dakle vezano us CB i kako "upast",prvo se trebalo registrirat do 14.3 onda su oni poslali na email onim random koje su izabrali obavijest koju je trebalo jos jednom potvrdit. Nakon toga,prije nego sto se i pokusa logirati u igru treba se logirati na sluzbenu stranicu pa tek onda logirati u igru

    Nadalje jednom prilikom dok je trajala 1first CB dali su obavijest da su,opet random prosirili broj CB testera

    Za 2second CB koja ce poceti 3.4 i trajati 9.4 svi CB testeri iz prve CB ce moci nastaviti testirati ali prepostavljam da ce opet prosiriti broj random testera,e sad ako vam se posreci procedura ostaje sljedeca,prvo login na sluzbene stranice pa onda login u igru

    A ako ne budete imali srece,pricekajte OB
    ::: ehm..molim moderatora da mi dopusti da stavim moj FarexLore sigg *sigh* :::

  13. #43
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Jebem radoznale
    Postova
    1.209
    Developeri ove igre su carevi

    Evo quote :


    Same as always, the SECOND TYPE of orbs...
    the Ancient orbs!!! sounds fancy eh? yes, does it have better effect? NO! XD
    it is ancient!!! is old!! it is rotted!! it add less effect..
    = Citat = Izvorno postao Fenrir
    ...Onda se pobereš doma gdje isplačeš potisnuti bijes,staviš si frišku crnu maskaru na oči i metneš na plejlistu diskografiju tokyo hotela...
    Sickmanno1:Meni se na te spike dize

  14. #44
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    Dec 2007
    Lokacija
    e da baš tu
    Postova
    495
    = Citat = Izvorno postao Plexihack
    Developeri ove igre su carevi

    Evo quote :


    Same as always, the SECOND TYPE of orbs...
    the Ancient orbs!!! sounds fancy eh? yes, does it have better effect? NO! XD
    it is ancient!!! is old!! it is rotted!! it add less effect..
    ROTFLOL!!!!

    @FarexLore znaci ja nemrem u 2nd CB jer sam se jucer rego... a igru dobivam tek u pon kad frend dobi flat... =(, al cu do OB proucit igru do korijena, zelim pwnat xD, iako necu imat puno slobodnog vremena prije ljeta... =(

  15. #45
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Feb 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    1.064
    ja bum napravio gild ajde brzo moramo smislit ime neka bude nesto mocno

  16. #46
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Jebem radoznale
    Postova
    1.209
    Powerful ones
    Power of Rohan
    Riders of Rohan
    Razor Raiders

    Moćno je xD

    btw,nemojte downloadat client:


    Q: About the client after CB, will we have to download it again or will we just receive a patch?
    A: 95% Sure you have to download the client again. That will depend on how may issues they find. (Few bugs=patch. Many bugs=new client)
    A guild system je perfektan-napravite grad i uzimate poreze

    Benefits from guild:

    Allows for the sharing of wealth & experience
    Can build a city
    Guild Chat: Allows for guild members to chat privately
    Guild Mailbox: Allows for the sending of up to 10 items
    Guild Donation Stystem: Donate kron to the guild warehouse
    Taxation System: Earn wealth through taxes
    = Citat = Izvorno postao Fenrir
    ...Onda se pobereš doma gdje isplačeš potisnuti bijes,staviš si frišku crnu maskaru na oči i metneš na plejlistu diskografiju tokyo hotela...
    Sickmanno1:Meni se na te spike dize

  17. #47
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    Dec 2007
    Lokacija
    e da baš tu
    Postova
    495
    a onda cekam OB...
    ja sad proucavam igru i nije mi jasno ovo s killanjem drugih ljudi... glupo malo... sad ce dekan il kak vec stalno ubijati!... not good... noooot good....
    prijedlozi za ime:
    Godlike
    Hardcore (HeHe xD)
    ArchAngel
    ........... ???

  18. #48
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Feb 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    1.064
    Benefits from guild:

    Allows for the sharing of wealth & experience
    Can build a city
    Guild Chat: Allows for guild members to chat privately
    Guild Mailbox: Allows for the sending of up to 10 items
    Guild Donation Stystem: Donate kron to the guild warehouse
    Taxation System: Earn wealth through taxes
    znaci moramo napravit grad sa mnogo ljudi i ocekujem da svi budemo u istom gildu. Šta drugo reći nego da svi odmah pocnu spremat ekipu!!

    e da treba nam neki iskusan forumas (da zna radit forum)

    Meni se kao ime svida DragonForce ali vi dalje predlažite

  19. #49
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    Dec 2007
    Lokacija
    e da baš tu
    Postova
    495
    hmmm, ja bi volio, i vjerojatno ce moj frend, ovak, za forum mogu ja sredit... pa ti jos na xfire javim za forum

  20. #50
    Moderator No Mercy
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Olso novn as Cherry <3
    Postova
    6.225
    Što se tiče foruma, to mogu srediti u par minuta.

    Al čini mi se da ste malo prenaglili?
    Da to nebi sve propalo kao i PW forum u kojeg sam uložio toliko vremena i truda ; )
    A i ti nazivi gilda, uvijek ista priča i imena.

    Najbolje bi bilo da Chillamo za sada : )
    [centern4txjf6]
    We&#39;re gonna bring that back!
    HA HA HO HA HI HO
    HA HO HA HA HI HI

    [/centern4txjf6]

  21. #51
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    Dec 2007
    Lokacija
    e da baš tu
    Postova
    495
    da fakat... prvo da vidimo igru, onda ostalo, xD

  22. #52
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Slav. Brod/Rijeka
    Postova
    7.488
    ime gilda! RIders of Rohan... it LOTR-a! PREMOCNO! ja ju igram 100% tak da mene odma zovite u gild ^^
    || Intel® Core™ i5-4570 @ 3.2 GHz || nVIDIA GeForce GTX260 || ASUS H87m Plus MBO || 2x4GB Corsair Vengeance @ 1600 MHz || OCZ ZT 750 Fully Modular PSU ||

  23. #53
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Jebem radoznale
    Postova
    1.209
    Ako će forum biti na onim free stranicama ubijem vas...

    Napravim ja SMF bez beda na nekom hostu (free),a web složim po ljeti...
    Nemam vremena sad

    Ako se slažete,Riders of Rohan je odlično ime...

    Onda napravimo grad (ma prava utvrda ima da bude,kao Karlo Rojc,zar ne,Ervin? ^^ ),beremo porez i osvajamo druge gradove
    = Citat = Izvorno postao Fenrir
    ...Onda se pobereš doma gdje isplačeš potisnuti bijes,staviš si frišku crnu maskaru na oči i metneš na plejlistu diskografiju tokyo hotela...
    Sickmanno1:Meni se na te spike dize

  24. #54
    sto se tice ona 3sitea sto sam vam dao da se bolje informirate o igri:

    -sluzbeni playrohan ne nudi puno informacija ali im je forum krcat svim mogucim informacijama ali treba znat naci jer ima ono preko 20k postova xD dakle ogromna baza od korisnih informacija do brda spamova

    -rohan.vault.ign s druge strane je za pocetne osnovne informacije tj. upoznavanje s osnovama igre najbolji,lijepo je ureden ali ne i updateovan pa ima i netocnih informacija npr.guilda ne kosta 20m vec 2m,skill pointsi se mogu mogu prenosit na sub-klasu(second job) ,broj stat bodova koji se dobiju svaki lvl je 4,pa od 50lvl 6,pa od 70lvl 8stat bodova (a ne kako tamo pise 4/5/6)

    -rohanfansite,tamo sam cesto,osnivac sitea je i GuildMaster moga clana,na tom siteu dosta mozete saznati iz prve ruke jer su glavni clanovi ujedno i beta testeri,a nekad se znaju naci informacije kojih drugdje nema,dakle kad se upoznate s osnovnom mehanikom igre ovdje se mogu naci korisne informacije,evo da dam koji link da vam pomogne da steknete bolji uvid u neke klase:
    http://rohanfansite.com/forum/viewtopic.php?f=8&t=200
    http://rohanfansite.com/forum/viewtopic.php?f=24&t=230
    http://rohanfansite.com/forum/viewtopic.php?f=24&t=243
    http://rohanfansite.com/forum/viewtopic.php?f=8&t=236

    p.s. krajem godine(ako uspiju do kraja godine ih implementirati) ce se ubaciti dvije nove klase Gianti i Halflinzi (zasad se o njima jako malo zna)
    ::: ehm..molim moderatora da mi dopusti da stavim moj FarexLore sigg *sigh* :::

  25. #55
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Jebem radoznale
    Postova
    1.209
    Postoje onakvi poslovi?

    Kao u WoW-u enchanting,mining etc.?
    = Citat = Izvorno postao Fenrir
    ...Onda se pobereš doma gdje isplačeš potisnuti bijes,staviš si frišku crnu maskaru na oči i metneš na plejlistu diskografiju tokyo hotela...
    Sickmanno1:Meni se na te spike dize

  26. #56
    = Citat = Izvorno postao Plexihack
    Postoje onakvi poslovi?

    Kao u WoW-u enchanting,mining etc.?
    e toga nema
    ::: ehm..molim moderatora da mi dopusti da stavim moj FarexLore sigg *sigh* :::

  27. #57
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Mar 2008
    Lokacija
    mmo-balkan.com
    Postova
    1.283
    ako vam treba forum ja vam instaliram bez problema,prije par tjedana sam uzeo 2 Gb host,tako da samo imate reci koji cete smf ili pbpbb3 i kome da dam admin prava.
    Balkanski MMO Community http://mmo-balkan.com

  28. #58
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Jebem radoznale
    Postova
    1.209
    = Citat = Izvorno postao Haki
    ako vam treba forum ja vam instaliram bez problema,prije par tjedana sam uzeo 2 Gb host,tako da samo imate reci koji cete smf ili pbpbb3 i kome da dam admin prava.
    2GB host?
    Pošto i kod koga?

    Instaliraj SMF,a admin prava...pa neznam,ako netko ima više iskustva od mene s SMF-om nek se slobodno javi ^^
    Imam iskustva s SMF-om čak i previše za svoje godine...

    Ali nebi bio spiritualni admin foruma,nego samo techy stuff....
    = Citat = Izvorno postao Fenrir
    ...Onda se pobereš doma gdje isplačeš potisnuti bijes,staviš si frišku crnu maskaru na oči i metneš na plejlistu diskografiju tokyo hotela...
    Sickmanno1:Meni se na te spike dize

  29. #59
    Moderator No Mercy
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Olso novn as Cherry <3
    Postova
    6.225
    E, ja sam dosta toga pročitao, bar ono što se dalo pročitati : )
    I počeo sam polako raditi i prevoditi na hrvatski, tako da bi bilo dobro da bar moderatorska prva dobijem, da to sve lijepo uredim : D
    I Haki, nadam se da nam neće nitko haknut forum kao i za PW : )

    Tako kad forum bude on, nadam se da neće uskoro, samo copy/paste i imamo sve.

    Nadam se da ima neki build program, pa da si i napravim build

    . . .
    [centern4txjf6]
    We&#39;re gonna bring that back!
    HA HA HO HA HI HO
    HA HO HA HA HI HI

    [/centern4txjf6]

  30. #60
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Mar 2008
    Lokacija
    mmo-balkan.com
    Postova
    1.283
    = Citat = Izvorno postao Plexihack
    = Citat = Izvorno postao Haki
    ako vam treba forum ja vam instaliram bez problema,prije par tjedana sam uzeo 2 Gb host,tako da samo imate reci koji cete smf ili pbpbb3 i kome da dam admin prava.
    2GB host?
    Pošto i kod koga?

    Instaliraj SMF,a admin prava...pa neznam,ako netko ima više iskustva od mene s SMF-om nek se slobodno javi ^^
    Imam iskustva s SMF-om čak i previše za svoje godine...

    Ali nebi bio spiritualni admin foruma,nego samo techy stuff....
    forum: http://cro-mmorpg.com/rohan/

    id i pass sam ti poslao preko PP.Eto vam uzivajte

    PS: ervine PW forum nije bio hackan nego je bio na free hostu a na free hostovima stvasta moze biti.
    Balkanski MMO Community http://mmo-balkan.com

Slične teme

  1. True Blood
    By TeraBajt in forum Multimedia
    Odgovora: 24
    Posljednji post: 21-08-2013, 01:59
  2. Blood
    By Armachus in forum Oldies But Goldies
    Odgovora: 26
    Posljednji post: 12-02-2010, 16:27
  3. Blood Elfovi
    By BlueFlaME in forum World Of Warcraft
    Odgovora: 29
    Posljednji post: 06-11-2006, 17:48

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •