Prikazujem rezultate 1 do 3 od 3

Tema: Sam & Max: Freelance Police

  1. #1
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Nov 2006
    Lokacija
    Zabreg
    Postova
    999

    Sam & Max: Freelance Police

    Evo koristio sam pretražnik ali nisam našao ništa a stvarno mislim da ova igra zaslužuje svoju temu.



    Sam and Max je bivša Lucas Artsova point n' click avantura napravljena prema stripu Stevea Purcella (il kak se vec pise) u glavnim ulogama su pas Sam i hiperaktivni psihopat zec Max. Oni zajedno rješavaju zločine na "svoj" način. No Lucas Arts je zapostavio avanturu i nakraju ju je preuzela kompanija zvana Telltale games koja poznata po igrama Bone i još par manjih naslova. Nove Sam & Max igre izlaze na mjesečnoj bazi i daju dobrih par sati urnebesne zabave za kojih $8 po epizodi i legalno ih možete skinuti sa GametapaSi dan kasnije sa služebene stranice Telltale Gamesa.Također na njihovoj stranici ima mnoštvo S&M downloadowa, stripova i tome sličnih stvari.Također ima jedna besplatna epizoda koju možete skinuti ili naći na PCP DVD-u. Kako vam se sviđa ovaj serijal? Ja ih imam sve i veliki sam fan serijala a najbolja mi je epizoda 102:Situation Comedy. A vama, koje su vam najdraže epizode i likovi?


  2. #2
    ima tema

  3. #3
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Nov 2006
    Lokacija
    Zabreg
    Postova
    999
    moš mi dat link na nju jel ju ja nisam našo


Slične teme

  1. G-Police
    By Mr.G4m3r in forum Oldies But Goldies
    Odgovora: 12
    Posljednji post: 30-04-2007, 18:31

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •